Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 paź 2007, 12:52

eSKa, a ja naciskasz na brodawke to leci mleczko jak Aluś sie denerwuje?? bo jeśli leci to uważam że pokarmu masz ok, a on po prostu może sie denerwuje że za wolno leci :ico_noniewiem:

eSKa pisze:wypija z dwóch piersiorów i potem jest spokojny

no właśnie nie zawsze jest spokojny, bywa np. teraz że nie może zasnąć więc daje mu smoczka, on go troche ciągnie zamknie oczka, ale dalej sie wierci i mruczy.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

01 paź 2007, 13:48

Hmm jak mały "skonczy" to jak nacisne to cos tam leci, nie żeby tryskało na prawo i lewo ale jest. Więc może faktycznie wkurza się że trzeba tyle ciągnąć i tak wolno leci :-) Szymus sie wierci i mruczy :ico_haha_01: to co robi Alek nie można nazwac mruczeniem :-D
Dzis super pogoda wiec bedzie maly spacerek - o ile mąz wymieni dętke w wózku, a jak nie to będzie spanko w gondoli, na ławce :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 paź 2007, 14:02

Ale Wam fajnie.... juz spacerki, pierwsze troski.... Czekam na to z utesknieniem.

I ja tez juz mam mleczko Nan 1 w szafce, ale przezorna jestem, co? ;-)

Mezu jest w domku ze mna i matko boska, nerwicy dostaje :ico_zly: Od rana zdarzylam, poscielic wyrka, wyszorowac lazienke, wstawic pranko, powiesic, zrobic zapiekanke makaronowa, pomysc gary i w miedzyczasie potowarzyszyc mojemy Malzowi w pogawedce przy kawce i ciachu a ten lezy na tej sofie jak hrabia :ico_zly: Pytam: poodkurzasz? On na to, ze jasne, za chwilke :ico_zly: Kosze wyrzucisz, on na to ze oczywiscie jak bede odbieral Zuzie z przedszkola :ico_zly: Wszystko zaraz, zaraz, zaraz...... :ico_zly:
Oj zla jestem. Czy sie zemscic??? ;-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 paź 2007, 14:04

Dzien doberek! Ja ma zlote dziecko, nakarmiony zasnal wczoraj o 22, spal do 3, potem butla, odrazu odlecial, kolejna pobudka o 8, znowu jedzonko i spalismy do 11 :) Mamuska wypoczeta i pelna energii, domek wysprzatany, pranko wstawione, za chwilke na spacerek z Malym, potem jakis obiadzik i prasowanie :-D
Rozrywek pod dostatkiem!
Wczoraj wypelnialam z Krzysiem papiery a maly lezal w lezaczku, nie spal, no to sobie tak mysle wezme go na raczki i potule troszeczke a moje dziecie w ryk, on woli lezec w lezaczku albo w lozeczku, a nie zeby mu niewygodnie na lapkach bylo :-D

Wpadne jeszcze pozniej bo teraz musze sie "odwalic", zeby na tym spacerze ludzi nie wystraszyc :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 paź 2007, 14:51

no nareszcie udalo mi sie do was zawitac. zaleglosci bede czytala na biezaco bo teraz troche ciezko siedziec przed komputerkiem :-D
jak mezus wroci z zakupow to wkleje fotki malej :-D

a co do mojego porodu to wszystko sie zaczelo w srode ok. 21.00. zaczelam czuc skurcze ale leciutkie wiec sobie pomysllam ze to pewnie falszywy alarm tak jak dzien wczesniej. ale jak o 3.00 w nocy skurcze byly srednio co 8 min. to mowie do meza ze albo mnie tak strasznie brzuch boli albo sie zaczelo :-D no wiec on na rowne nogi kazal mi sie ubierac i pojechalismy do kliniki. tam mnie zbadali ale rozwarcie bylo dopiero na 2 cm a od 4cm daja dopiero znieczulenie. przede mna byly 3 porody no wiec kazali mi lezec i odpoczywac i tak sobie lezalam gdzies do 6.00. Potem przyszla polozna i mi mowi ze moga mi podlaczyc oxytocyne zeby sie szybciej szyjka zaczela rozwierac i czy sie zgadzam. no wiec ja ze tak oczywiscie ze wytrzymam bol. no i do tych 4 cm to myslalam ze lozko ze szpitala z bolu wyniose ale jak tylko zrobily sie 4 cm. to zaraz dostalam znieczulenie. no i po nim to ja do anestezjologa mowie ze tak to ja moge rodzic caly czas. nic nie czulam :-D widzialam tylko jak mi sie brzuch spina na skurcz a tu zero bolu normalnie rewela he he :-D no i po tym znieczuleniu za 10 min mialam juz rozwarcie na 6 cm i kazali mi spacerowac dopoki nie pojawia sie bole parte. no i pojawily sie jakies 10 min. pozniej. i mowie ze to chyba juz, a oni na to ze raczej za szybko zeby juz sie rozwarlo ale ze mnie zbadaja.no i jak mnie wzieli na porodowke to sie okazalo ze jest pelne rozwarcie i ze rodzimy. na to ja ze musza to zatrzymac bo musze sobie jeszcze pare rzeczy przemyslec i ze nie jestem jeszcze gotowa :ico_puknij: to oni sie zaczeli smiac i kazli mi przec. mezus byl caly czas przy mnie i za to bede mu wdzieczna do konca zycia bo bez niego napewno bym sobie nie poradzila. to on przy skurczach mi mowil kiedy przec, kiedy nabrac powietrza :-D no i wszystko trwalo raptem 15 min. i Maja pojawila sie na swiecie :-D dali mi ja na brzuch i to bylo najwspanialsze uczucie :-D a potem dostalam jeszcze raz znieczulenie do szycia i mnie ladnie wyhaftowali :-D

no i to tyle :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 paź 2007, 15:04

Brawo Paulinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mials super porod, tak to tylko rodzic :-D
I czekam na zdjatka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-01, 15:05 ]
No i wiecie, martwie sie o Kicie, dlaczego sie nie pojawia??? :ico_olaboga:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

01 paź 2007, 15:49

eska dla Alusia torcik z okazji 2 tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :ico_tort:
Paulinka rzeczywiście super miałaś poród!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja od 13 spałam 2,5 h nieźle...i obudziło mnie moje chrapanie :ico_szoking: no ale może to dobrze bo bym wizytę przespała a tu trzeba sie przygotować jakoś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 paź 2007, 16:22

A oto i zdjecia Maji :-D

Obrazek

Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 paź 2007, 16:26

Boziu, jaki slodki Pulpecik, no do schrupania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na tym pierwszym zdjeciu ma minke podobna do twojej na Avatarze :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 paź 2007, 18:03

paulina1978, ale śliczna dziewczynka!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość