Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 wrz 2007, 13:21

Czyżby dziś był dzień chłopaka ???

DLA NASZYCH CHŁOPAKÓW 100 LAT !!!! - choć nie wiem czy Ci starsi sobie zasłużyli :ico_oczko:

iwonap pisze:nasz maly tez tak wcina jabluszka ...hihi ale nie wypluwa:)


Piotruś to wogóle jest szybciochem w samodzielnym jedzeniu .... :-D

[ Dodano: 2007-09-30, 13:46 ]
kolejne zdjęce :-)

Obrazek

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

30 wrz 2007, 19:39

:ico_buziaczki_big: wszystkiego naj naj :-D

[ Dodano: 2007-09-30, 19:40 ]
Malwinka ma oczka jak sarenka, Malwinka ma oczka jak sarenka la la la la la lala ... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

30 wrz 2007, 20:33

hej baboski jak wam minal dzionek ? nam superowo bylismy w lesznie na spacerku ..maly padl jak kawka ....mam do was pytanie czy wasze maluszki tez tak wariuja w samochodzie? maly jak byl mlodszy to super sie zachowywal podczas jazdy a od jakiegos miesiaca jest wielka masakra ...juz nie wiem co robic ...nic nie pomaga jest histeria jak tylko wyjedziemy ....zabawianie ,spiewanie to wszystko na moment ....nie mamy pojecia o co chodzi ....sprawdzane ma ciuszki czy nic go nie uwiera poprawiany fotelik tysiac zavbawe nic ...juz nawet przestalismy zwracac uwage na ta jego histerie ale nie da rady robi swoje ...jezdzilam z nim z tylu ...to samo ...jezdzilam z przodu on sam z tylu .....to samo ....mowie wam wymikkam ...marcin ma dosyc jezdzenia z nim a co w zwiazku z tym jak chcemy jechac do miata to zawsze jest klotnia o malego....juz nie wiem co robic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 wrz 2007, 22:43

Dobry wieczor Babosy
U mnie ok,mala Nicolcia juz jest prawie ze zdrowa,ma jeszcze delikatny kaszelek ale jest naprawde lepiej :ico_brawa_01: :-D
Urodziny tescia sie udaly i wszystko bylo fajnie i milo,moja Nicole tez uwielbia sobie dobrze zjesc :ico_oczko: ale z owocow to najbardziej uwielbia a wrecz kocha Banany,jablko owszem tez lubi i je i sama gryzie i nie wypluwa tylko ze ja obieram malej ta skorke jablka i niemamy problemow z jedzeniem :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Jesli chodzi o jazde samochodem to Nicole nie robi mi takich cyrkow i raczej nie warjuje w samochodzie,czasami tylko pomarudzi jak jej jest za nudno ale tak to lubi mala jezdzic autkiem i kolysc sie w rytm muzyki w aucie i poza nim tez :ico_oczko:
Ide do spanka bo jakas zmeczona jestem a jutro mam troche roboty.. musze znowu wyprac bo posciel zmienilam i tak po kolei pracka w domu moja Nicosia juz sobie spi to ja i tez zmykam :ico_oczko:
Aha pochwale sie jeszcze wam ze moja fasolka albo groszek bo pierwszy raz mam takie smieszne uczucie ze niemam pojecia co bede miala :ico_wstydzioch: czy bedzie dziewczynka czy chlopczyk.. to moja fasolka czy groszek zaczyna fajnie sie ruszac i coraz czesciej mnie dzidzia w moim brzuchu kopie,i czuje jak sie przeciaga i wogule oh piekne uczucie :ico_brawa_01: 15 pazdziernika za dwa tygodnie mam termin u lekarza i jestem juz ciekawa czy bedzie cos widac czy to on czy ona :ico_oczko:

Aginka ladna fryzurka i jaka sliczna Malwinka i te oczka jakie niebieskie jak u sarenki naprawde :ico_oczko:

Diem tez ladne foteczki i kolorek wlosow :ico_brawa_01:

Miejcie ladna nocke i dobranoc do jutra papatki

[ Dodano: 2007-10-01, 07:12 ]
Dzien dobry z rana :ico_oczko:
Ja juz sie nie kladlam :ico_haha_02: ,maz jest juz w pracy i zapomnial swojego telefonu komorkowego.. :ico_noniewiem: Pozatym szukal noza a ja go znalazlam na oknie jak maz juz wyszedl oh co to za piekne rozpoczecie dnia :ico_oczko: I nowego miesiaca Pazdziernika a ja juz tez sobie piore moja coreczka sobie spijusia a ja zaraz zrobie mojej babunci kochanej ladna pocztowke z moja Nicole i jej wysle :ico_oczko: Ucieszy sie :ico_brawa_01:
Zycze wam milego dnia i buzaiczki do pozniej papatki

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

01 paź 2007, 08:56

dzien dobry i milego dzionka wszystkim :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 paź 2007, 09:13

Witaj diem :ico_oczko:
Moja perelka juz wstala i wlasnie konczy sniadanko,ja tez juz jestem po sniadanku a teraz biore sie za porzadek w domku,wpadne pozniej pa

[ Dodano: 2007-10-01, 15:21 ]
A wy gdzie jestescie???
Moja coreczka znowu spi a ja juz ugotowalam i porobilam w domku a teraz odpoczywam :ico_oczko: Gdzie jestescie Baboski? U nas piekna pogoda jak to mowia zloty pazdziernik przynajmniej dzisiaj w rozpoczecie nowego miesiaca mamy piekna pogode :ico_oczko: Mozna nawet okreslic jak zlota jesien :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 paź 2007, 16:51

Dzień dobry ...
ja padam .... na pysk ....

a co gorsze Malwinka znów jest zachrypnięta ..... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 paź 2007, 17:15

witam bobaski :-)
My pozbyliśmy się łóżeczka,najbardziej niebezpiecznego przedmiotu :ico_noniewiem: i mebelków,szczegóły na blogu :ico_oczko: Gabi męczy się bez łózia,płacze,cierpi a ja z nią ale wyjścia naprawdę nie miałam.Jak usypiała zawsze sama o 20 tak teraz o 23 pada na rękach lub podłodze :ico_placzek: smutno ale łóżeczka wrócić nie mogę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

01 paź 2007, 18:41

zubelek, nie jestem w temacie a dlaczego?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 paź 2007, 19:15

zubelek, naprawdę żal łóżeczka ... Gabrysia cudownie na nim spała... ach te jej pozycje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a nja właśnie próbuję przyzwyczaić Malwinkę do łóżeczka ... dodam że nigdy w nim nie spała .... i wiem że będzie ciężko a nawet może się nie udać ... bo u Niani malwinka śpi właśnie na łóżku ... więc czemu w domu miałoby być inaczej .... a ja mam dość jej "rozpychania się na łóżku i spania a to na mnie a to na Kapiku .... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-02, 00:37 ]
kurcze - nie wiem co się dzieje - do kilku dni Malwinka zaczyna jeść w nocy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: - chyba od ponad pół roku tego nie robiła ... a teraz w nocy kręci się popłakuje ... wypije całą herbatkę .... i myślę ze jest głodna... bo gdy zje - przestaje na chwilę "marudzić" :ico_olaboga: hm...a może to na zęby :ico_noniewiem: no właśnie .... może stąd to zachrypnięcie

sama nie wiem - ale mam ochotę zacząć dawać Malwinie "coś" na wzmocnienie .... zbliża się taka głupia podoga - niby ciepło , ale (...)muszę poszukać co nadaje się dla rocznego dziecka ....


Dobrej nocy dziewczynki .... :ico_spanko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość