Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 paź 2007, 16:50

DELFINA, to dbaj o oczy kochana,mam nadzieję,że przynajmniej nie boli.A Maiusia biedactwo tak musi cierpieć :ico_pocieszyciel:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 paź 2007, 17:52

dziewczyny poczytalam Was,ale duzo nie pamietam....filmiki super i fotki :ico_brawa_01: a moj to spokojny bywa,ale i na krzyki lubi brac :ico_oczko: lubi ten fotelik,ale na 15 minut :ico_haha_01: ale dobre i to he he a tez sie tak smieje jak go po szyjce caluje.... :-D Gosiawlasnie wyszla ode mnie ta kumpela :ico_szoking: wpadli na herbate//matko,jaka jestem zmeczona...jej maly biegal po domu,wszystko mi wyswinil czekolada od ciastek,ale ja to rozumiem,bo on ma dopiero roczek,przeciez wiem,ze nie rozumie...przepraszali mnie,ale spoko,juz posprzatalam he he Oliver darl sie jak opetany,on chyba nie lubi gosci :ico_oczko: ale same rozumiecie,jestem na maxa zmeczona,bo biegalam za nim,zeby tomka filmow nie zniszczyl,bo by sie wkurzyl :ico_noniewiem: i jeszcze Oliver na lapach he he....a jej chlop zasiadl na neta :ico_puknij: i ona zaczela sprawdzac poczte.wcale nie pogadalysmy ...niby chciala pogadac,a wyszlo na to,ze przyszli na neta og;ladac jakies domy :ico_puknij: jakby to moj T zobaczyl,to dopiero by sie :ico_zly: ja mu sie tez pozale jak zwykle i dostane opieprz he he ale wiecie jak mi jej zal,jak on ja traktuje....ja ja czestuje cukierkami,a on jej zabral :ico_puknij: ze je wszystko co jej w rece wleci,a przeciez ona szkielet,to niby czemu ma nie jesc :ico_puknij: zal mi jej...onm oglada tv i mowi,,,ale laski,ale bym taka przetrzepal,, przykro jej bylo,bo nie raz mi mowila,a mnie zatkalo///ale chamstwo...

[ Dodano: 2007-10-01, 17:55 ]
i mnie poprosila,zebym do niej przyjechala,bo nie moglysmy pogadac....ja jestem taka nonono wolowa,ze mi jest jej zal :ico_placzek: i mam to samo co Ty Gosia,i T powiedzial,ze ja opieprzy jak nie wytrzyma :ico_noniewiem:

Delfinkastraszne rzeczy piszesz...z tym okiem brzmi groznie,a piesek :ico_placzek: to juz w ogole :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-01, 17:58 ]
Madziorka a Ty mi sie snilas,ze mialas rude wloski i sie spotkalysmy w tk maxie ha ha :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kasik ale Twoja mala zywa :ico_haha_01: i jaka ona tlusciutka.nigdy bym nie powiedziala,ze jej cos dolega :-D

[ Dodano: 2007-10-01, 18:03 ]
co do kaski to mamy wspolna,T wiecej zarabia,ale zawsze sie mnie pyta jak ma cos kupic :ico_szoking: a nie wiem skad mu sie to wzielo,bo ja mu nie zabraniam ....on ma slabosc do tk maxa jak Madziorka i do bluz adidasa :ico_puknij: i do drogich jeansow he he ja za to nie i T mnie opieprza,ze sobie tanie ciuchy kupuje i,ze mam lumpow nie ogladac,tylko sobie cos porzadnego kupic :ico_wstydzioch: ale ja jakos nie mam takiej mani,lubie chodzic po sklepach,ale nie tak jak kiedys...i bardzo lubie primark,a moj T tego nie rozumie i mowi,ze to ciuch buda :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-01, 18:05 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Kubusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moje malenstwo usnelo....on naprawde nie lubi gosci :ico_oczko: jak oni wyszli to od razu mu humorek wrocil,ale to chyba dlatego,ze byla troszke nerwowa atmosfera....jakby Tomek tak do mnie mowil....o matko :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-01, 18:09 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=XSEvyeND9f0
http://pl.youtube.com/watch?v=b330OwXxQrU

filmiki z wczoraj

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

01 paź 2007, 18:21

lucy23, no faktycznie jakiś świnia z tego gościa,moze jeszcze nie dojżał zeby mieć kobietę.Wydaje mi się ,ze kobiety traktuje przedmiotowo strasznie :ico_noniewiem: a ona dziwna,że się nie odezwie,bo ja bym sobie tak nie pozwoliła :ico_noniewiem: a Ty dobra duszyczka jesteś :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-01, 18:24 ]
lucy23, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za filmiki Oliwierek jest słodziutki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 paź 2007, 19:02

Lucy Ty masz za dobre serduszko :ico_oczko:
Olivier bombowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a temu mężowi Twojej kolezanki to bym uwage zwróciła za takie teksty do niej, idiota :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-01, 19:07 ]
dziewczyny która ma konto w HSBC????? jakos nową strone sobie zrobili i nie moge sie zalogować a co za tym idzie sprawdzic stan konta :ico_olaboga: :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 paź 2007, 19:27

ja mam hsbc ,ale nigdy nie sprawdzalam konta przez neta,nawet nie wiedzialam,ze mozna :ico_haha_01: a co do niego,to lepiej sie nie odzywac,bo ona potem ma przesrane jak ktos mu cos powie :ico_szoking: a nie chce jej dodatkowo problemow robic i tak ma znim pieklo :( ona zna moje zdanie i sama mi mowila,ze nikt go nie lubi :ico_noniewiem: zubelekon ma 36 lat,wiec ja nie wiem kiedy on dorosnie...juz mial jedna zone ....ja sie juz nie wtracam,mowilam jej wczesniej ,ale ona twierdzi,ze go kocha :ico_puknij:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 paź 2007, 19:48

lucy23, filmiki bomba :ico_brawa_01: maly sliczny wesolutki :ico_brawa_01: i taus tez niczego sobie :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 paź 2007, 19:49

napisalam posta ale mi zezarlo i nie chce mi sie juz drugi raz pisac, napisze tylko ze
martuchafrost pisze:dziewczyny która ma konto w HSBC?????

ja mam konto w HSBC i normalnie stronka mi wyglada. nic sie nie zmienilo, moze sprobuj jeszcze raz

acha i okna wymienili i gnoju narobili, sprzatalam do teraz, ale sie nie dosprzatalam, wiec jutro powtorka z rozrywki... zajechalam sie... (a maz jeszcze kupil gumioki i mnie straszy :ico_olaboga: :ico_oczko: )

[ Dodano: 2007-10-01, 20:28 ]
Moj maz sie dopiol do forum i zobaczyl olivierka od lucy i powiedzial, ze to luska :-D :-D :-D

a dzis stoje sobie przed sklepem z luska w wozku i czekam na Daniela, a tu dwie stare plotkary obgaduja kogos:
- patrz pani jak dzicko powiazala, cyganicha jedna!
- taaa a potem dzieci pokrzywione, pochorowane, tak jakby nie mogla w wozku wozic ...
itd w tym klimacie... patrze, a one obgaduja ta moja kolezanke co mnie luske w chuscie wiazac uczyla :ico_olaboga: chamice jedne! przeciez ona jedno dziecko w wozku przed soba pchala (2.5 roku z ADHD) i drugie w chuscie miala... jak ona ma normalnie funkcjonowac z dwojka dzieci nie radzac sobie w jakis alternatywny sposob??? nie lubie polskiej mentalnosci... w UK nic ludzi nie dziwi a jak komentuja to pozytywnie, a nie tak chamowato... polska... ech...

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 paź 2007, 20:34

Jasnie Pani :), uwaga bo niebezpieczny temat poruszasz :ico_oczko: zartuje
oczywiscie ja tez sadze ze polska to bardzo malo tolerancyjny kraj i nie podoba mi sie to :ico_zly:
ja spadam sprzatac pozniej na wspolnej ogladna i wracam do was :-D a co tam hi hi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 paź 2007, 20:34

Moj maz sie dopiol do forum i zobaczyl olivierka od lucy i powiedzial, ze to luska
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sandrusia :ico_buziaczki_big: a Twoj Kubus na tym filmiku taki zywy,ja nie wiem jak on zacznie chodzic ...to sie bedzie dzialo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 paź 2007, 22:07

Jasnie Pani zmieniło sie w internecie bo oprócz swojej daty urodzenia trzeba wpisac swój sekretny kod nie? i zawsze pisało np: wpisz pierwsza, czwartą i ostatnią cyfrę, a teraz pisze: wpisz pierwszą, czwartą i " next to last" co to znaczy? ostatnią? wpisywałam nie pasuje, przedostatnią? nie pasuje, wiec nie wiem co jest grane :ico_olaboga:
kochana mój Jacol jakiegokolwiek dzieciaka widzi to mówi ze podobny do Frania :ico_oczko: jak był u Emilki to mówił ze Natuś podobny do Frania tylko, ze juz lata koło stołu :ico_brawa_01: a Franio jeszcze nie :ico_oczko:
a jak widział Oliviera to mi sie pytał czy to nasz synek :ico_oczko: hihiihhihhihihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość