Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 paź 2007, 21:53

CZESC MARCOWECZKI,JA WPADAM GOSCINNIE w sumie to tak do NANY sie tu chce dostać hi hi hi ;).
Nana bardzo miło było sie spotkac na sobotnio-niedzielnym spacerku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :521: :521: :521:
Mam nadzieje ze to jeszcze uda nam sie kiedys powtorzyc;)
Acha to moze wkelję jakas foteczke z naszego wspólnego spotkanka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
BEATRIS75 a tak w ogóle ja tez na swoja corcię mowie MELA, hi hi ;) albo Amelajda,Melusia itp. ;)
Pozdrowionka dla was wszystkich marcóweczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

01 paź 2007, 21:58

ooooo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Gosia a co tym tam robisz? :ico_haha_01: ooo i misio no prosze jak ładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 paź 2007, 22:02

To nie są ciche dni... tylko dlaczego do jasnej ciasnej zawsze ja mam ustępować ??
Teraz siedzi koło mnie i ogląda M jak miłość he he a na Polsacie premiera leci. A co niech się pomęczy troszkę. W sumie to i tak M jak miłość bardzo nie oglądam ale niech się pomęczy...wiem wiem okropna jestem
Dobra serial się skończył więc idę się zrelaksować w kąpieli i nyny :555:

Miłego wieczoru i spokojnej nocki marcóweczki
Do jutra Buziaki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 paź 2007, 22:05

czesc kobitki naszym dzieciaczka nie dlugo stuknie 7 miesiaczek :):):)
a ja nadal gruba :( ide chyba spac bo sie dzis tylko nalatalam buziaki i kolorowych snow zycze

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

01 paź 2007, 22:24

Troszkę świeżych fotek :)

Michał zasypia przed kompem
Obrazek

I po chwili już go nie było
Obrazek

A tutaj moja pierwsza dziewczyna :ico_wstydzioch:
Obrazek

A takie robię minki aby poprawić wszystkim humorek (podobno na ząbki)
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-01, 22:41 ]
No ja swoją powinność zrobiłam, a wy_MARCóWECZKI WKLEJAMY ZDJęCIA :509:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

01 paź 2007, 22:43

no nie moge Misio co za klata mmmmmmm :ico_brawa_01: a z dziewczynami to uważaj bywają przebiegłe :-) bo moze cos na ciebie spać :-)


a ja nic nowego nie mam co miałam to juz wkleiłam - moze cos jutro zorganizuje
jak bedzie troszke czasu jakis plener albo cooooooo :ico_noniewiem:




DOBRANOC
Ostatnio zmieniony 01 paź 2007, 22:50 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

01 paź 2007, 22:48

beatris75, cioteczka jak co to ma to po tatusiu :ico_smiechbig: no a klatę ćwiczy,tak już na przyszłość!

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 paź 2007, 05:53

Witajcie tradycyjnie o poranku u nas nocka gorsza od wczorajszej bo z czterema pobudkami teraz Julcia śpi na brzuszku a ja już wstałam bo tak mnie łeb nawala ze juz wytrzymac nie moge wziełam sobie Apap i czekam aż zadziała M pojechał do pracy a ja w ramach relaksu na tt
Zdjęcia świetne rosna nam te marcóweczki w oczach i robia sie coraz fajniejsze :-D :-D a jeszcze niedawno chodziłyśmy z :ico_ciezarowka: hihi to też były piekne chwile

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 paź 2007, 07:51

Dzieńdoberek :ico_oczko:
U nas noc taka jak zawsze. Pobudka przed 2 na cycusia i później jeszcze koło 4. gozdzik dopiero jak się ma dziecko to widać jak czas szybko leci. Faktycznie jeszcze niedawno byłyśmy :ico_ciezarowka: a za niedługo nasze dzieciaczki zaczną chodzić :ico_olaboga: i coś mi się wydaje że wtedy już nie będziemy mieć aż tak dużo czasu na tt :ico_oczko:
A ja mam kryzys. Tzn nie związany z dzieciątkiem tylko ze mną. Jestem alergikiem i znowu nasiliło mi się uczulenie :ico_placzek: Najgorzej jest z rękami. Nie daje rady normalnie funkcjonować. Cokolwiek zaczynam robić to pękają mi palce. Myślę że jest to efekt problemów z tarczycą ale wizytę u endokrynologa mam dopiero pod koniec października. Chyba wcześniej wybiorę się do dermatologa żeby coś na to zaradził :ico_noniewiem:
Idę sobie zrobić śniadanko i przygotować Emi kaszkę...

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

02 paź 2007, 08:45

Dzien doberek mam nadzieje ze bedzie dobry....u nas noc nie najlepsza co 3godz pobutka i o godz 5placz ale zasnal strasznie sie wkurzylam bo jak juz zasna i mialam nadzieje ze wstanie dopiero o 7to budzik zadzwonil mojego starego i niunio sie obudzila a ja zla bo nie wyspana dopiero teraz zasna w lozku pewnie nie na dlugo ale trudno zjemy kaszke i na spacerek.Sprobuje dac dzisiaj mojemu troszke tego jajka na miekko mam nadzieje ze mu nic nie bedzie.Pogoda zapowiada sie jakas nijaka lekka mgla i slonce probuje sie przedzec przez chmury ale popoludniu zapowiadaja deszcz.to ja lesce sie oganac troszke poki maly spi.to kobitki milego dzionka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość