Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 paź 2007, 21:49

Witam

Dużo zdrówka dla Tobiaszka ML i Łukaszka Asiam

Dla Amelci i Kubusia wszystkiego naj-naj w 8 miesiecznice :ico_tort:
Mamcia, Iwona, Magdzinka, fotki sliczne, uwielbiam oglądac foteczki

Dzis dostalam powera jakiegos, wyspszątałąm całą chalupe generalnie tak, okna umylam i jak myłam ostatnie, to zdarzyl sie wypadek, :ico_haha_01: spadlam z taboretu, teraz smiesznie, ale wtedy :ico_olaboga: dobrze ze sie nie polamalam, ale wszystko mi boli

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

hej

01 paź 2007, 21:58

Hej Dziewczyny .

Mam nadzieję ze mnie pamiętacie ..Mam na imię Iza - mam córeczkę Julię z 16.02.2007r. czyli jestem LUTÓWKĄ :ico_haha_02:
Śledziłąm Was często jak byłąm w ciąży i śledzę również teraz , czerpiąc z waszych postów wiele cennych informacji. A karolas to skarbnica wiedzy normalnie..

Chciałabym już ostatecznie do Was dołączyć i dzielić się z Wami smutkami i radościami;-)

Moja juleczka ma prawie 11 kg i 74cm.. Pani9 doktor powiedziała że wygląda na roczne dziecko;-) Ma juz 4 ząbki - 2 na dole i 2 na górze- kasownik jeden :ico_haha_01: śmiesznie to wygląda;-)

Od dziś OBIECUJĘ, --jeśli oczywiście przyjmniecie mnie do swego grona) że będę udzielać się codziennie;-)
Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie ;-)

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

01 paź 2007, 22:03

No, dopiero teraz się wpisuję, ale trudno mi czasem dojść do komputera przez te dzieciaczki moje kochane. W dodatku mężuś coś tam skroba sobie jakąś fuszkę więc też mu nie przeszkadzałam, bo z tego kaska będzie... Dobry ma zawód ten mój Jacuś, przynajmniej coś dorobić może, teraz żona na bezrobotnym to kruchutko będzie... Ale, przeżyjemy, byle tylko zdrowie było, prawda?

Acha, dużo zdrówka i słoneczka na każdy dzionek dla Amelci i Kubusia z okazji małego "Jubileuszu"!!!! :ico_tort: :ico_tort:

Magdzinka, śliczna ta Twoja Joasia, to ostatnie zdjęcie jak ona tak zalotnie patrzy jest ... cudowne. Joasia wesoła jest prawda? Dużo się uśmiecha? Ja czasem śmieję się do męża czy naszej Ali ta mała szczęka nie boli, bo prawie przez cały czas się uśmiecha...
A Ala nabyła dwie nowe umiejętności: robi papa (wiem że dużo Lutowiątek to potrafi), i nauczyła się "puszczać" ciumka. Jak fajnie składa dziubek i cmoka.
No dość chwalenia się :ico_wstydzioch:

W środę jestem umówiona na wizytę u alergologa z Arusiem, ciekawa jestem co nam powie... A może on nie ma alergii... Chciałabym... Oczywiście idę prywatnie, bo tak musiałabym czekać ponad 3 miesiące... Niech żyje nasza służba zdrowia :ico_zly:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 paź 2007, 22:11

mamaJulci, witaj :ico_haha_02: rzeczywiście duża dziewczynka z Julenki
mamy nadzieje ze juz czesto bedziesz z nami
Zgadzam sie z Tobą - :ico_oczko: Karolas nie zastąpiona

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

01 paź 2007, 23:02

Witam lutóweczki.
Ja tu tylko na momencik, cichcem, cichcem do Karolas ku pamięci mile spędzonego weekendu :) (no oczywiście że takich więcej)

Obrazek

Nie ma to jak zabawa z Matką Chrzestną
Obrazek

Obrazek

Nie dali nam nawet kawy :( a o ciastku już nie wspomnę :ico_placzek:
Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

01 paź 2007, 23:17

mamaJulci, cześć Kobieto!! Twoja córcia jest jeden dzień młodsza od mojego Bartolinka!! No i wagę mają taką samą!! Mój synek też już prawie 11 kg!! Uałuj Myszkę ode mnie!!
Pisz często co tam u Was!
NAsza KArolas to po prostu jest niesamowita kobieta! Dzielna na maxa mamcia!!! A do tego moja swatowa, hihi:))
nana, ale super foteczki! Szczególnie jak Mela siedzi z Maksiem!! Boskie!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 paź 2007, 23:26

MLTez mam nadzieje ze ci sie uda trafic na jakas tania i dobra opiekunke zeby Tobiaszek juz tak nie chorowal, szkoda go bardzo ze taki maly a tyle kekarstw musi juz brac. Wszystkiego dobrago dla Tobisia
kataledajkaale mialas przezycia z ta celiakia,dobrze ze mama tak dlugo cie karmila i w ogole ze w latach 80-tych tak sobie poradzila,super babka.

No wreszcie wam wkleje fotki z chrzcin,niestety na te z kamerki sie nie doczekalam wiec pokaze wam probki zdjec co robilismy u fotografa.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 paź 2007, 08:56

ML, karolas nierozumiem czemu kobieciny przynosza chore dzieciaczki do przedszkola i zlobka, u nas jest to zabronione, chore dzieciatko na takie wirusy zarazajace nie moze przyjsc do opieki czy do przedszkola, takze jesli ma rozwolnienie, bo zaraza, dlatego zawsze jak julcia jest chora ona musi zostac w domciu, dopiero jak juz jest zdrowsza, kaszelku nie ma, goraczki nie ma, wtedy idzie do opiekunki, i tak samo jak opiekunka jest chora, to bierze wolne, bo inaczej zaraza dzieciaczki, kurcze szkoda, bo ML ty np zostajesz z malym w domku i sie starasz a tu wraca do zlobka i chory jest znowu, no wlasnie najlepsze rozwiazanie to opiekunka, studenka zaoczna moze jakas? albo tak jak Karolas mowi starsza babcia, tylko ja sprawdz, bo starsze babcie maja to do siebie, ze robia swoja glowa i nie sluchaja co rodzice maja do powiedzenia,


katelajdka hihihi wczoraj powiedzialam mezowi i zabral mi karte hihihiihi powiedzial ze nie jest zly, ale ze teraz musimy oszczedzac bo wazniejszy jest domek, i kazda zlotowka sie liczy hihihih, no nic....ale ciuszki mu sie podobaly ;D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

02 paź 2007, 10:09

LutówkiDzięki za wsparcie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Pojechaliśmy wczoraj do mojej cioci ( co jest ordynatorem w szpitalu) bo znaleźć pediatrę na akurat ten dzień co trzeba to masakra. Wczoraj byliśmy więc w szpitalu ( i dzięki Bogu) ciocia aż się za głowę złapała. Maluszek strasznie płakał a ja razem z nim ( odciągnęli mu gluciory, flegmę, wypędzlowali jamę ustną podali 3 zastrzyki i krolpówkę) :ico_placzek: :ico_placzek: Nie musieliśmy na szczęście zostać mamy za to całą aptekę w domu :ico_olaboga: W nocy nawet spał teraz też śpi po lekach ale ciągnie cyca co chwilkę więc ja już prawie padam. Tak sobie myślę jak to choróbsko się szybko rozwija na wieczór leciutki katar w nocy przyatakował a w dzień masakra.
Kurcze matki które mają chore dzieci i dzielnie się nimi opiekują to normalnie dla mnie Boginii.
MlTrzymaj się dzielnie kobieto i mnóstwo zdrówka dla Tobisia. Musisz chyba poszukać jakiegoś innego rozwiązania niż żłobek bo to niestety się nie sprawdza, życzę powodzenia.
Iwona, Mamcia, MagdzinkaCudowne zdjęcia. wasze pociechy i widoczki są genialne! No i oczywiście z Was też super laski :-D
Lulu Uważaj kobieto na siebie i już nie łaź po tych taboretach!
mamaJulciWitam mam nadzieję, że z nami pozostaniesz
Kubuś, AmelkaPrzeogromniaste, najsłodsze życzenia dla Was słoneczka i niech was mamusie ode mnie ucałują
:ico_buziaczki_big:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

02 paź 2007, 10:50

dziękuję za miłe przyjęcie :ico_oczko:

Dziewczyny , prosze podzielcie się ze mną opiniami odnośnie spacerówek..

Mam Implasta Volanta - ale nie specjalnie sie sprawuje..
Chcę w miarę małą stabilną spacerówkę..
Przeslijciee opinie i jak możecie zdjęcia spacerówki.
Bardzo Wam dziękuję

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości