Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

01 paź 2007, 22:06

Aniu bardzo się cieszę , ja też przeglądałam ten link , jest bardzo pomocny .Ostatnio w jakiejś dziecięcej gazecie czytałam o asymetrii u dzieci i wiele z nich reaguje tak jak
Helenka na tą metodę.Najważniejsze ,że Cię ten rehabilitant uspokoił ,głowa do góry wszystko będzie dobrze :ico_haha_02:

Lucy ja cały czas używam staników do karmienia.Poprzednio z Miśkiem spałam w staniku z drutani i nabawiłam się zapalenia piersi, teraz wolę nie ryzykować.Tomek musiał się z Tobą nieżle nałazić za tym stanikiem :-D , ale kupiłaś jakiś ?

Frydza szkoda ,że twoja psiapsiuła tylko raz w roku jest w Polsce, dobrze ,że mimo wszystko nie traciciekontaktu .Internet chyba okazuje się niezawodny.

Jasnie Pani :), wredne baby nie ma co .Ja ostatnio stałam w kolejce za wędlinami w osiedlowym sklepie i pani stojąca za mną ze zdziwieniem mnie pytała czemu stoje w kolejce i czy tak w Toruniu jest zawsze bo u niej w Łodzi kobiety z wózkami obsługują bez kolejki .Wiecie co poszła i zrąbała te ekspedientki i kazały mi podejść bez kolejki a ja z wrażenie tylko parówki kupiłam bo zapomniałam co jeszcze chcę.


Moja mała cały czas wali te kupy.Pediatra powiedział zeby ją jeszcze dwa , trzy dni obserwować , ale mi się wydaję ,że jej to mleko poprostu nie pasuje.Zobaczymy.

Zmykam spać , bo ledwo siedzę.
Dobraoc - pchły na noc :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 paź 2007, 23:27

Aciu kupilam ,bardzo fajny,bez drutow :ico_brawa_01:
Aniuzapomnialam fotek pochwalic,slicznie wygladasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 paź 2007, 01:20

czesc dziewczyny... wlasnie sie dobilam do kompa na chwile...
tomek pomaga mojej siostrze w pracy mgr,,. robi jej wykresy i takie tam... jak zwykle na ostatnia chwile
wiec kazdy musie sie poswiecac... ja nie mam czasu dla was.. adas nie pogra w fife hehe

leos dzis obudzil sie z katarkiem.. tak mysle.. odciagam mu frida wydzielinke z noska.. nie jest tego duzo.. aale wiecej niz zwykle i wodniste... wiec napewno katarek
na szczescie nic mu nie jest. smieje sie.. ale fridy ma juz dosyc... i prostestuje glosno
biedaczek
pare razy tez zakaszlal.. oby nic wiecej sie nie dzialo :ico_olaboga:
moze kapiemy go w zbyt chlodnym pokoju... sama nie wiemm
adas zalaczyl ogrzewanie, bo boimy sie, ze moze za chlodno leonkowi.. ale mamy temp ok 18-21 st.. zalezzy od pogodyna zewnatrz...
a taka temp polecaja dla maluszkow...

dzis jak pisalam wyszlam do centrum na zakupki z tomem hehe
kupilam sobie tylko torebke brazowa sztruksowa mala hihi taka w sam raz na portfrl i koma. bo teraz jak zawsze chodze z wozkiem to torebek nie nosze. a taka mala zakladana przez ramie sie przyda i moze mniej strat bedzie hihi jak cenniejsze rzeczy bede trzymac przy sobie hehe

[ Dodano: 2007-10-02, 01:20 ]
DZIEWCZYNY wlasnie leos sie budzi.. biedny w nosku mu swiszcze.. sciagam frida i dalej to samo.. zakropilam nosek sola fizj
czy powinnam uzyc jakis kropli? nie wiem sama... co dla takich maluszkow najlepsze
:ico_noniewiem:
moze wode morska Sterimar kupie co????

[ Dodano: 2007-10-02, 01:33 ]
aha najwazniejsze... dostalam wczoraj @ pierwszy raz hihi
na poczatku myslalam, ze to plamienia i troche sie wystraszylam.. bo zeru objawow @
dopiero wieczorem cos poczulam znajomego w brzuchu hihi ale strasznie marny wiec nie jest zle hihi
nic nie boli i na lajcie hihi moze dlatego ze zazywam pigulki :ico_noniewiem:

wczoraj juz nie wpadlam bo pojechalsmy do londynu odiwedzic znajomych w nowym wlasnym domku. udalo im sie zakupic... za straszne pieniadze hihi remontuja od podstaw. ichalupa wyglada naprawde odjazdowo. moze i nam sie uda zakupic wlasny dom w przyszlym roku.. ach marzenie hihi

lucy a ja w ogole nie mam biustonoszow do karmienia. nosze te co zwykle hihi tylko do spania mam sportowy stanik bo takie sa niewygodne jak dla mnie hihi
i uwazam ze w uk nie ma wyboru w bieliznie. ja osobiscie ladniejsze w polsce kupuje. a tuttaj lubie bielzine w h&m ale w watford H&m jest bez bielizny...

aniu a ten rehabilitant to chyba wystepuje w mamo to ja.. jelsi o tym samy mysle. ale widzialam go na ten stronce do ktorej podalas linka
super ze sie do niego zwrocilas o pomoc... od razu lepiej co? takze nic sie nie martw. napewno helence nic nie bedzie i asymetria szybko sie wyrowna :ico_brawa_01:
a foteczki super.. polska zlota jesien jest PIEKNA> moje kolorki hihi

juli ale z was swiry dwa hihi ach.. szalejesz jak dawniej.. sama bym sobie takie nocne wyjscie zapodala hihi i poswirowala hihi
a twoj misio super w tej czapie wyglada hihi widze, ze body z h&m. sama mialam takie leosiowi zakupic ihih ale rozm nie znalazlam hihi

avisek Laura wygladalo cudnie!!! i mamusia tez super!!!

acia dla juleczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

frydza kochana masz przyjaciolke. wspaniale prezenciki malej przywiozla hihi

a ja zmykam spac, bo jutro czeka mnie pobudka o 10 i kolejne zajecia z jogi hihi
buziole papa

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

02 paź 2007, 08:05

Witajcie Kochane z rana. Muszę powiedzieć, że Jakub przesypia mi całe noce!! Zawsze wieczorkiem zasypia około 20...no i budzi się około 5-6 rano... Dzisiaj obudził się o 6...teraz leży na łóżku i znów oczka mu się kleją pewnie zaraz zrobi sobie drzemkę :) Jestem bardzo z niego dumna!
Dziewczyny świetne zdjęcia :) Ależ te Wasze skraby prześliczne!!
ania1980 pisze:Wiecie, podniosło mnie to jakoś na duchu...

Aniu cieszę się, że ten lekarz Cię uspokoił... Napewno będzie dobrze!
Madziorka to pewnie ta pogoda tak wpływa na maluszki... Mój brzdąc nie ma katarku ale jakoś mu tak świszczy w nosku i dość często kicha...czasem jeszcze zakaszle tak sucho... Mam nadzieję, ze to nie alergia...bo ja już dwa tygodnie zasmarkana chodzę... Oby tego po mamusi nie odziedziczył :ico_szoking:
No a poza tym jak pisałam pogoda... Wczoraj cieplutko, słoneczko aż się chciało z domu wyjść a dzisiaj od samego rana desz i pochmurno... Aż szaro w domku jest.
madziorka hihi pisze:moze wode morska Sterimar kupie co????

Ja się zastanawiam, czy Jakubkowi nie zakropić noska Otrivinem...
A ja swoją pierwszą poporodową @ już mialam :) I tak jak przed ciążą bezbolesna, skąpa... :) A @ dokładnie nie miałam rok i jeden dzień :)

Pisze się ktoś wypić ze mną kawkę??

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 paź 2007, 08:44

Witam a ja chetnie kawke poprosze :ico_oczko:
Laura wygladala przeslicznie
Frydza twoja Wiki to duza pannica jest :ico_oczko: i super ze od cioci prezenty dostala no i Aga twoja fryzura super ja sie wybieram w przyszlym tygodniu bo 13 chrzciny mamy :ico_oczko:
Oczywiscie reszta dzieci tez slodka Lucy twoj Oliwier w drugim zdjeciu ma swietne oczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-02, 08:47 ]
Aniu ciesze sie ze ten lekarz tak super odpowiedzial napewno wszystko bedzie dobrze :ico_oczko:

My teraz codziennie jezdzimy do P siostry wyszla ze szpitala w niedziele z malutka Mala ma lekka zoltaczke a siostra P sina anemie i zle wyniki ( wydaje nam sie ze nie dokladnie ja oczyscili) goraczke ma caly czas dostaje zastrzykli, pomagam jej przy malutkjiej strasznie jest oslabiona dopoki jej chlopak z uczelni nie wroci. Moj P jak zobaczyl mala mowi " zrobimy sobie taka " heheh zarty go sie trzymaja :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-02, 08:49 ]
Madziorka ja uzywalam wody morskiem MAR i mojemu pomagala :ico_oczko:
Dominiko baby sa wredne :ico_oczko: niech sie zajma swoim zyciem ale mentalnosc polakow jest taka ze lubia obgadywac :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
Martaja ja pierwszy okres mialam bardzooooo obfity :ico_olaboga: ale teraz ten drugi to ok jak przed ciaza krotki i bezbolesny :-D :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 08:50

martaja pisze:Pisze się ktoś wypić ze mną kawkę??

ja juz swoja wytrabilam :-D :-D bo mnie wielkie sprzatanie czeka a sie nie chce :ico_olaboga: :ico_olaboga:
martaja pisze:e Jakub przesypia mi całe noce!! Zawsze wieczorkiem zasypia około 20...no i budzi się około 5-6 rano... Dzisiaj obudził się o 6...

no i bardzo dobrze dla jego przewodu pokarmowego, bo w nocy powinien odpoczywac i dla ciebie bo sie wysypiasz :ico_brawa_01: u nas tak samiutko z tym, ze juz od dwoch miesiecy i do 7-8 rano :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
acia, mnie w sumie w kolejce przepuszczaja zawsze jak mam mloda w chuscie, a ja w wozku to nigdy :ico_zly:
ania1980, no i widzisz! jak my ci tu piszemy zebys sie nie przejmowala to nas zlewasz :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: luska tez glowy nie dzwiga i krzys tez slabo i nie panikujemy :ico_oczko: na wszystko czasu trzeba

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 paź 2007, 08:50

A ja z Marcinkiem chodze na spacery nawet jak jest chlodno cieplo go ubieram i spi grzecznie na swiezym powietrzu :ico_oczko: oby nie padalo bo jakos wtedy nie lubie czuje sie nie komfortowo :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-02, 08:52 ]
Moj Marcinek zasypa po 20 o 3 budzi sie na mleczko i potem spi dalej np teraz spi jeszcze z nocy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawo dla Jakuba za przespane noce i dla Luśki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

02 paź 2007, 08:56

magda26 pisze:" zrobimy sobie taka "

Ja Wam powiem, ze rozmawialiśmy z M. i jabyśmy dłużej się zastanowili to kto wie :)
Jasnie Pani :) pisze:ja juz swoja wytrabilam

Jaśnie Pani...ja swoją też już dawno :)
No i jak to jest...że kawy się chce z rana a jakoś piżam zdjąć nie bardzo :)
Jaśnie Pani zgadzam się i zarazem cieszę z tych bezpobudkowych nocy. A dzisiaj ja sama wstałam o 5 i czekałam aż się Jakub obudzi :)
magda26 my też na spacerki chodzimy...ale nie w deszcz... A dzisiaj pada :( Może później sie przejaśni :)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 paź 2007, 08:58

martaja pisze:No i jak to jest...że kawy się chce z rana a jakoś piżam zdjąć nie bardzo :)
:-D :-D

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

02 paź 2007, 09:02

Kurcze dzwoniłam dzis do punktu szczepień, bo Jakub jest szczepiny Infanrixem i miał już dwa szczepienia i serie zostały wstrzymane... bo coś jest tam nie tak. Pielęgniarka mnie uspokoiła... bo niby fiolka była mętna gdzieś tam i zawsze muszą sprawdzić całą serię...mam się nie martwić

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość