Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

02 paź 2007, 11:13

i nie bój się latać :-D (łatwo powiedzieć) - latałaś kiedyś?? tam lęk nie powinien działać bo nie ma się takiego poczucia odległości od Ziemi, bo widać tylko chmury :-D a i lęk otwartej przestrzeni też nie bardzo, bo to zamknięta puszka ;-) ja tam za wiele nie latałam ale kocham samoloty (pracowałam na lotnisku) i latać tez lubię :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

02 paź 2007, 11:18

Bardzo mi przykro Paulinko,pewnie to był straszny okres i wiem, że żadne słowa nie pocieszą Cię ale masz teraz dla kogo żyć :ico_haha_01: Oliwka słłooooodziusieńka :ico_brawa_01:

Asieńko, głowa do góry! uczulenie na białko to nie straszny problem, wiele dzieci je ma a potem przechodzi jak ręką odjął :ico_pocieszyciel:

co do tortu to chyba zamówię, nie jestem aż taka zdolna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

02 paź 2007, 11:23

Maritta, mój przypadek to zagadka miałam ciężki związek duuuuużo stresu,płaczu....w 30 tygodniu wylądowałam w szpitalu z bólami porodowymi,wstrzymywali mi poród leżałam faszerowali mnie kroplówkami i tabletkami na uspokojenie po tygodniu stwierdzili ze mogę leżeć w domu i faszerować sie tabletkami wiec mnie wypuścili w domu awantury i jak tu się nie stresować ??po dwóch tygodniach jechałam do lekarza mojego na KTG i tam się okazało że serce nie bije koniec...wywoływany poród naturalny 4 dni się męczyłam w piątek zaczęli w poniedziałek o 8-45 wieczorem urodziłam Bartka baaaarodzo się zdziwiłam bo na 100%miała być dziewczynka no ale to już było mało ważne...moja ciąża była w 100% prawidłowa,zrobiliśmy sekcje nic nie wykazała,rozmaiłam z jakoś Pania Doktor która robiła ta sekcje i zapytała mi sie czy miałam dużo strasu w ciąży bo dziecko było bardzo niedotlenione i już wiedziałam wszystko...nie umiałam wybaczyć temu facetowi ze praktycznie zabił moje dziecko rozstaliśmy sie po trzech miesiącach od pogrzebu...tak to wyglądało....

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

02 paź 2007, 11:27

Ja do gotowania to jestem ostatnia, nigdy nic nie musiałam robić w domu, ale dostałam zajebistą książke kucharską i wszystko mi wyszło na urodzinki za pierwszym razem, nawet z dekoracją tortu nie poszło mi źle, choć nie wyszło idealnie! :)

Paulina witaj u nas :-)

a ja zaczynam od dzis się ostro uczyć, bo za tydzień we wtorek mam obrone!!! wrr boje się strasznie! i sama nie wiem od czego mam zacząć,a taka jestem rozkojarzona i w dodatku mi sie nie chce!

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

02 paź 2007, 11:32

ja tam latać uwielbiam :ico_brawa_01: raz w roku staramy się polecieć gdzieś w tropiki.
Lubię leniuchowanie na plaży :-D Pod koniec listopada też mamy zamiar się gdzieś wybrać ale tym razem leniuchowania z Maksiem nie przewiduję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 paź 2007, 12:39

Hej kobiety :-)

Wszystkiego najlepszego dla kolejnych naszych "roczków"-Dominika,Konrada,Dawida,i Milana i oczywiście dla jedenastomiesięczników :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: .

Nie było mnie całe wieki,ale tak nas zmogło,że co się jedno wychorowało :ico_chory: ,to zaczynało następne,a że ja mam samych facetów... więc wszyscy umierający od razu :ico_olaboga: Na szczęście przeszło :ico_brawa_01:

Witaj Paulinko :ico_haha_02: -fajnie,że się pojawiają nowe mamy ,bo te "stare" coś zawodne ostatnio :ico_wstydzioch: Jak znajdujecie czas,żeby coś skrobnąć na TT,ja ciągle mam jakieś zaległości i brak mi na wszystko czasu. :ico_placzek: Bartek się zrobił okropny,nie chce do nkogo tylko do mnie ,mam nadzieję,że się to niebawem zmieni.Przyjdzie stanie przy mnie i zawodzi -mama,mama-myślałam ,ze jak zacznie chodzić to się prędzej czymś zajmie.Psotnik mi rośnie niezły :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_olaboga: ,aż sie boje pomyśleć co bedzie dalej :ico_nienie:

Macie może namiary na bloga tej małej Majeczki chorej na nowotwór,bardzo proszę podajcie.W zeszły poniedziałak byliśmy w CZD i chyba właś nie się tam spotkaliśmy.Kojarzę troszkę rodziców,strasznie mili ludzie i jacy zakochani w córci.Nie jestem pewna czy to oni :-|

Teraz w sobotę byliśmy na weselu,tylko 2 godsz.tyle Bartek wytrzymał :-/ Nie mamy na szczęście czego żałować,bo potem się działo... :561:

Strasznie się rozpisałam ,wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mosobku -Bartek chodzi od 07.09,teraz to już próbuje biegać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

02 paź 2007, 13:03

Iwcia 33, ja mam to samo z Oli tez zaczęła chodzić i zamiast więcej mieć czasu to mam go jeszcze mniej :ico_olaboga: bo ona też stoi mi przy nodze i lamentuje nawet do kibelka nie mogę isc teraz dałam jej paluszki do jedzonka i wpadłam do was na chwilkę bo tak to nie mam wogóle czasu jakoś pisać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

02 paź 2007, 13:23

Raaany laski ale się rozpisałyście :ico_szoking: Jak ja mam to wszystko nadrobić i jeszcze obiad ugotować :ico_puknij: :-D

Paulinko, witaj w naszym gronie, bo nie wiem czy wczoraj to napisałam :ico_wstydzioch:

Kurna, znowu nic nie pamiętam...ide zażyć lecytynę.... :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 paź 2007, 13:46

Nella i Kasiulka-prosiłam o foty i nic,ja wiem ,że rzadko zaglądam ale to nie powód,żeby o mie zapomnieć :ico_nienie: iwcia332@wp.pl

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

02 paź 2007, 14:02

Kocica_26, :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość