Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

02 paź 2007, 17:49

mamo_zuzi mi kazał liczyć 3 razy od 8-9 od 12-13 i od 20-21 i nie może byc mniej niż 10 łącznie ale liczyczy sie jeden ruch nawet jesli jest to seria tzn jeden ruch trwa wtedy gdy miedzy ruchami nie ma przerwy,ja olałam to liczenie bo wychodziło mi koło 60-70 w ciągu tylko tych 3 godzin a Hania aktywna była cały czas dopiero teraz jakoś mniej sie rusza
obiecuję wkleję jeszcze fotki brzucholka przez rozpakowaniem :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 paź 2007, 18:21

Dominisia pisze:Odciagacie ta skorke czy nie??


a mnie sie jeszcze przypomiało co na ten temat powiedziała moja teściowa, cytuję:
"ja nic nie ruszałam oni jak dorośli to sami to sobie zrobili" :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-10-02, 18:22 ]
mój Szymuś śpi od 15.00 :ico_szoking: normalnie przegapił już jedno karmienie, a teraz to już najpierw go okąpie a dopiero później dostanie jedzonko :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

02 paź 2007, 19:03

eve81 pisze:"ja nic nie ruszałam oni jak dorośli to sami to sobie zrobili"

:-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mi wszystko przeszlo :ico_zly:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 paź 2007, 19:32

eve jeśli chodzi o moje karmienie to czuje że długo nie pociągnę :ico_olaboga:
Dzis mój synek postanowił mnie wykończyć pije średnio co 15 -30 min potem chwila spanko i znowu wrzask na jedzonko. Ja latam non stop z cycorami na wierzchu i mam wrazenie ze odpadną za chwile. Na noc po kąpaniu dostaje do wypicia dwa cyce pije ok 1h potem jeszcze butla 80-90ml :ico_szoking: i wtedy dopiero jest spokojny i spi 5h. W nocy jak sie obudzi daje znowu piersiory i potem spi różnie dzis np 2 h przespał.
Wydaje mi sie że mam jakis kiepski ten pokarm.
A czy twoj Szymus ma juz jakos wypracowane godzinki kiedy sie budzi i kiedy spi bo mój to co dnia inaczej. Dzis zaszalał na maksa z tym jedzeniem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-02, 19:34 ]
I jeszcze mi sie przypomnialo pytanie ogólne:
Czym smarujecie brzuszki?? Ja mam balsam ujędrniający ale nie wiem czy będzie skuteczny :ico_oczko: Może któraś ma już cos wypróbowanego co??

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

02 paź 2007, 19:48

Eska kup sobie majty albo pas poporodowy..trochę będzie niewygodnie ale potem będziesz miała brzusio jak sprzed ciąży
u mnie sa nadal skurcze ale takie standardowe...ale chyba zaś biegunka więc może sie rozkręci..oj my naiwne....ale mężowi juz zapowiedziałam że trza się posexic bo ja juz chce urodzić więc nie ma wyjścia chyba że zadzwoni po green peas

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

02 paź 2007, 19:52

eSKa pisze:Dzis mój synek postanowił mnie wykończyć pije średnio co 15 -30 min potem chwila spanko i znowu wrzask na jedzonko. Ja latam non stop z cycorami na wierzchu i mam wrazenie ze odpadną za chwile. Na noc po kąpaniu dostaje do wypicia dwa cyce pije ok 1h potem jeszcze butla 80-90ml :ico_szoking: i wtedy dopiero jest spokojny i spi 5h. W nocy jak sie obudzi daje znowu piersiory i potem spi różnie dzis np 2 h przespał.

Eska, taka wlasnie byla Zuzia. Stad teraz pomysl karmieniem butelka bo bylam wykonczona.... A ladnie przybiera na wadze?
eSKa pisze:Czym smarujecie brzuszki?? Ja mam balsam ujędrniający ale nie wiem czy będzie skuteczny

Ja slyszalam ze kazdy balsam dobry jak sie go stosuje po masazu szorstka szczotka do masazu. Hehe, tylko kto ma na to czas i ochote? ;-)

[ Dodano: 2007-10-02, 19:55 ]
Lalka pisze:ale mężowi juz zapowiedziałam że trza się posexic

Hahaha, biedni ci nasi mezowie, z wielorybami sie musza bzykac :ico_olaboga: Normalnie jak rano my teges, to az mi glupio bylo, w swietle dziennym (kiedys norma), ja tylko swoj wielki brzuch widzialam i cycory, bleeee

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

02 paź 2007, 20:05

eve81 pisze:"ja nic nie ruszałam oni jak dorośli to sami to sobie zrobili"
normalnie myslalam ze padne :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

No to ja tez mu nie bede ruszac, jeszcze sie narusza w przyszlosci :D hihihihi

eSKa no ja nie wiem co z tym Twoim karmieniem. Jasiek zjada 90-100 ml a cycorka nie ma i starcza mu to na 3-4 godzinki...

Wogole to czy to normalne ze jak odpada pepuszek to leci z niego taka jakby ropa?? Bo pepus Jasia trzyma sie na takiej malej niteczce, a ja dzis jeszcze niechcacy pociaglam i leci z niego takie cus...

Mamo Zuzi a co ty chcialas widziec podczas tego seksiku, przeciez i tak to co najbardziej oko cieszy bylo w srodeczku :-D :-D :-D

Lalka dzialajcie poki mozecie :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 paź 2007, 20:11

eSKa, różnie bywa z tymi godzinkami na jedzenie i sen, napewno codziennie nie jest tak samo, ale teraz po wizycie u lekarz nie karmie go już godzine tylko 30 min, później jak marudzi daje mu smoczka i jest spokój. Przeczytałam na innym forum że maluch powinien przybierać 150g na tydzień, a mój za 3 tyg, przybrał 900 więc myśle że jak bede go krocej karmić to krzywda mu sie nie stanie...naprawe on jest taki kochaniutki, nawet jak bardzo głodny to potrafi poczekać ze smoczkiem w buzi aż ja wszystko przygotuje :-)

eSKa pisze:do wypicia dwa cyce pije ok 1h potem jeszcze butla 80-90ml :ico_szoking:


kurde to może on rzeczywiście nie najedzony :ico_noniewiem: a ważyliście go od powrotu ze szpitala??

Lalka pisze:trza się posexic bo ja juz chce urodzić


sexujcie sie dziewczyny bo to pomaga, cos o tym wiem :-D

eSKa pisze:Czym smarujecie brzuszki??


ja kupiłam ten rol-rol z Garniera "płaski brzuch" ale oczywiście brak mi regularności w stosowaniu więc nie wiem kiedy zobacze efekty, niby brzusio już mi dość dużo spadł ale dalej jest taki "gąbczasty" :ico_szoking:

mama_zuzi1980 pisze:ja tylko swoj wielki brzuch widzialam i cycory, bleeee


no nie wytrzymam, przecież kobieta w ciąży piękna jest no nie?? i prosze mi tu nie wybrzydzac, sexik zawsze jest git i kobieta w ciąży też :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 paź 2007, 20:32

Lalka dzieki, zaraz wygrzebie moje majty wyszczuplające bo wiem ze gdzies mam zakopane w szufladzie, nareszcie na cos się przydadzą

Mamo Zuzi jak tak dalej pójdzie to ja też szybko na butle przejdę, teraz ograniczam się tylko na noc. Właśnie mężuś nakarmił go z butli i dziecko szczęśliwe a przede wszystkim spokojne.

Co do wagi to nie wiem jaki stan bo jeszcze nie byliśmy u doktorka i nie było okazji żeby zważyć małego, jutro zmobilizuje męża i zważymy go na elektronicznej wadze kuchennej.

Dziewczynki brzuchatki świetny pomysł z tym seksikiem, nie dajcie mężom dziś w nocy spać, tylko niech się biorą do roboty no i masaż sutków też powoduje skurcze, wiec wykorzystajcie ich na maksa :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

02 paź 2007, 20:32

eve81 pisze:niby brzusio już mi dość dużo spadł ale dalej jest taki "gąbczasty" :ico_szoking:

Ja tez taki mialam, ale nawet nie wiem kiedy sie zrobil normalny, i nie przypominam sobie bym cokolwiek z nim robila. Pewnie tradycyjnie lotion Nivea stosowalam... Albo oliwke dla dzieci. Ale pamietam te gabke, bylam w szoku jak dotykalam bzuszka, choc wtedy nazywalam go "zamszakiem" ;-)
eve81 pisze:no nie wytrzymam, przecież kobieta w ciąży piękna jest no nie??

hehe, chyba z tylu :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-10-02, 20:36 ]
eSKa pisze:nie dajcie mężom dziś w nocy spać

moj juz dzis biedny zostal zmuszony, wiec nie wiem czy bede miala serce zmuszac go po raz drugi ,-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość