Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 paź 2007, 21:19

Alineczq, fajnie ze macie basen gdzie niemowlaki moga sobie pochlapac :ico_brawa_01: u nas niestety nie ma (dopiero dzieci w wieku przedszkolnym) a strasznie bym Luske tak popluskala, bo ona uwielbia wode

Juli, powodzonka na examkach :ico_oczko: nie dziekuj :ico_oczko: i nadstaw sie, to cie kopniemy przed egzzaminem :-D :-D

magda26, zgadzam sie z szanownymi przedmowczyniami :ico_oczko: nie usowa sie tego na sile

A Luska dzis pierwszy raz tarte jabluszko szamnela :-D :-D troche bylo kwaskowe i robiła takie miny, ze mogłaby w kreskówce zagrac :-D :-D ale jak sie skonczyło to arię odwalila, ze malo :-D :-D

Ja wszystko juz posprzatalam... caly dzien sprzatalam, z godzinna przerwa na wizyte na porodówce :-D :-D a co tam :-D zatesknilam :-D :-D a tak powaznie kuzynka meza urodzila córeczke. Pierwsze dziecko, ona ma 19 lat a porod trwal niecalą godzine, bez ciecia, bez szwow :ico_noniewiem: mi sie wydaje, ze to zle, ze powinna dlugo i bolesnie rodzic, bo by sie przynajmniej ze strachu przed druga ciaza moze zaczela zabezpieczac, a mi sie wydaje, ze zaraz bedzie nastepne itd. Ma meza pijaka, praca sie go nie trzyma, nie maja gdzie mieszkac, ona ma jeszcze 2 lata szkoly... wpadli i sie zenili na hura :ico_noniewiem: a dziecko takie malutkie sie urodzilo, ze chyba moja Luska tak w 6 miesiacu ciazy wygladala. Dwa razy mniejsza glowke od Luski miala... mam na mysli glowe Luski zaraz po porodzie, a nie teraz :-D
Acha i jeszcze moja jedna kolezanka urodzila coreczke w piątek, druga w sobote i jeszcze dzis zona kolegi synka :ico_oczko: wysyp noworodków :ico_oczko:
acha... obrabowalam prawie apteke, zazywam mnostwo jakis medykamentow, pije mleko z czosnkiem i maslem i coraz gorzej sie czuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

02 paź 2007, 21:22

Ale tu naklikane :ico_szoking:

Pan Buła i Wańka wyglądaja poprostu czadowo.chyba też poszukam takiego pajaca dla małej

Alinko cieszę się ,że basen małej się spodobał i tobie rzecz jasna również

Madzia tak jak piszą dziewczyny , ja też nie zmywam tej warstwy ochronnej a przy zmianie pieluszki chusteczką wycieram w kierunku od krocza do pupy żeby bakterie z kału nie przedostały się do pochwy.

Avisek wyobrażasz sobie naszych chłopaków w takich przebraniach, Misiek nawet nie dał by na siebie czegoś podobnego wcisnąć :-D .Czasami to mi trochę żal ,że z niego już taki duży , samodzielny chłopczyk.Ostatnio nawet wyprasza mnie z łazienki jak się kąpie :-D no i nie jestem już najważniejsza , bo to męża ciągnie na rower czy grać w nogę. Eh jak ten czas leci........

Frydza fajnie że zakupy się udały :ico_brawa_01:

Aniu tak jak piszą dziewczyny , każde dziecko rozwija się w swoim tempie , Miłosz wogóle nie raczkował.

Juli ucz się ucz .... , trzymamy kciukasy


U nas dzionek zleciał dość sympatycznie.Niebo cały czas było pochmurne , ale chociaż nie padało więc byliśmy na spacerze i w spożywczaku.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 paź 2007, 22:15

ja w koncu sie zawloklam do lekarza he he teraz czekam na wyniki cytologii,oby byly ok :-D ale po tabletkach krwawienie ustalo,ale mialam je ponad 2,5 miesiaca :ico_szoking: Alinkoale super fotki...ja bym wlasnie chciala taki basen bez instruktora,zeby sie z mallym pochlustac...a co z uszkami? mozna juz moczyc? czy trzeba uwazac>?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 paź 2007, 01:47

lucy taki basen bez instruktora napewno znajdziesz tylko sprawdz wczesniej jaka woda i temp bo czesto jest za zimno...
ja chce zeby leos uczyl sie nurkowania i takich roznych cennych dla niego wygibaskow w wodzie no i sami chcielibysmy zeby ktos nam pokazala co mozemy bezpeicznie z takim maluszkiem w wodzie wykonywac hihi a po takim kursie juz bedziemy sami z nim jezdzic na rozne baseniki hihi
tak mysle
ale wciaz nie dowiedziaalm sie szczegolow, bo adam zapomina zadzwonic a ja nadal nie mam telefonu wrrrrrrrrrrrrrrr

poogladalismy kolejy odcinek prison break 9skazany na smierc ) z najnowszej 3 serii hihi adas zasnal a ja wtrwalam hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 paź 2007, 08:44

ze na Poloni zawsze pierwsza pisze to juz norma, ale tutaj jeszcze tez nikt nie wstal??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ja juz :ico_kawa:
u nas pogoda do duuuuppppyyyyy a powinnam z mala sie gdzies ulotnic, bo maz po nocce wrocil z pracy i powinien sie wyspac, a jak Luska zacznie nadawac to moze sobie pomarzyc o spaniu. Na razie oglada mini mini, ale przeciez jest za smarkata, zeby sie dluzej na czyms skupic i juz za chwile bede jej musiala zajecie zmienic. Pokaze jej zaraz jak sie leczo gotuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

03 paź 2007, 08:47

Alinko a co załozyłaś małej na pupę na taki basen ? te pieluszki do kąpania ?

Lucy ja nic nie wiem o tym żeby maluszkom uszu nie moczyć , małej codziennie uszy w wanience myję :ico_szoking:

Madziorka super ze u cibie można takie zajęcia z instruktorem przeprowadzić , u nas nie ma takiego basenu.Jeden kryty jest wybudowany za komunu , a drugi nowiusieńki mini aqa park ale za to wciąż znajdują tam gronkowca.

Madzia śietnie się sprawdzaszw opiece nad maluszkami. O ile dobrze pamiętam to ta siostra PO , która nie dbała o siebie w ciąży i ją dokarmiałaś. Należą Ci się ogromne brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Może teściowa w końcu doceni Twoje intencje.

U nas od rana słoneczko.Jedno pranie już wisi a drugie w pralce, trzeba korzystać z pogody bo w łazience to nie schnie wogóle.
Popijam :ico_kawa: a mała ciągnie za nogi w łóżeczku swojego ukochanego słonia.Miłosz jeszcze śpi :ico_szoking: .

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 paź 2007, 08:50

acia pisze:Lucy ja nic nie wiem o tym żeby maluszkom uszu nie moczyć , małej codziennie uszy w wanience myję

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a mi polozna zabronila moczyc uszek w wanie, ale to jak bla malutka, a teraz dalejj nie mocze z nawyku i pewnie dlatego, ze nie wiem czy mozna :ico_oczko:
acia, no to zdrowko :ico_kawa: :ico_kawa:
ale ci sloneczka zazdroszcze :ico_noniewiem: u nas pada... ale zamotam mloda w chuste i pojdziemy nudzic sie z tesciową :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

03 paź 2007, 08:51

Hejka,
zdecydowałam sie jechać na weekend do Wrocka.
Mama moja jedzie ze mna w celu opieki nad Bułeczką.
Musze tylko zarezerwować hotel :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Mąż mnie wkurzył "bo mu sie nie chce jechać:"
Ja sobotę postaram sie spędzić na zawodach (konie) i niedzielę trochę też.
Poza tym poszwędam sie po Wrocku ;-)

Mam nadzieję, że Bułeczka wytrzyma :-D :-D

Co do BASENU w końcu muszę iść Bułkę zapisać = u nas w Pozku jest specjalny basen gdzie zapisuje się dzieci od 3-go miesiąca na zajęcia z rodzicami!
Ponoć dziecko nie umie jeszcze chodzić a już pływa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wszystkie inne aktywności Bułce odpuszcze = ale uważam że nieumiejętnośc pływania to kalectwo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 paź 2007, 09:02

Karla pisze:Ponoć dziecko nie umie jeszcze chodzić a już pływa

do 8 tygodnia zycia dziecko wrzucone do wody nurkuje nie zachlystujac sie woda
Karla pisze:ale uważam że nieumiejętnośc pływania to kalectwo

to moj maz jest kaleką :-D :-D :-D
Karla pisze:zdecydowałam sie jechać na weekend do Wrocka.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: milej zabawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pan Kabanek ma juz pewnie miniaturkowe siodelko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

03 paź 2007, 09:38

Witajcie.
A ja dzisiaj znow nad ranem leżałam w wyrku i czekałam aż się Dyduś obudzi... a teraz niewyspana chodzę... Mały ma mała derzemkę więc ja biorę się za sprzatanko :) A zaraz jak Jakubek wstanie idziemy na spacerek...bo słoneczko świeci. Troszkę jest zimno ale na szczęście nie pada.
Mój M. pracuje dzisiaj 24/h...jak nie więcej :ico_zly: :-D Pojechał już o 7 wpadnie tylko na obiadzik i wróci rano... buuuu A ja w domu jak ten kołek ...
Zazdroszczę wam dziewczyny baseniku... U nas jest w planach dopiero...chociaż zastanawiam się czy nie jeździć z Jakubem na najbliższy basen musze tylko się zoriętować, czy są tam zajęcia dla bobasków.
Karla miłego wyjazdu!!
Jasnie Pani :) pisze:mi polozna zabronila moczyc uszek w wanie, ale to jak bla malutka, a teraz dalejj nie mocze z nawyku i pewnie dlatego, ze nie wiem czy mozna

Jaśnie Pani to dokładnie tak jak ja... Nie mozna noworodkom uszek moczyć...już teraz nie zwracam na to takiej uwagi chociaż jednak staram się, zeby wodanie leciała do uszek.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość