Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

03 paź 2007, 16:22

no i nie dostałam tych papierów z pracy - pindy od sierpnia mi wysyłają i dosłać nie mogą - kuźwa!!!!!! nie wiem czy to poczta nawaliła bo tej to z całego serca nienawidzę, czy one - bo dodzwonić się to jak kuźwa trafić w totka, a na maile nie odpisują siedzą takie -eehhh nie obrażam nikogo ale odrobina dobrej woli, krótkiej informacji i sama bym to odebrała i miała :-/

mi tylko jazda na mopie została - kąpiel i do ginka :608: tylko z czym... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

03 paź 2007, 16:28

Agatka 20, http://astrologia.interia.pl/numerologia tu masz stronę o numerologi :-D wpisujesz datę urodzin i wszystko Ci wyskakuje
http://astrologia.interia.pl/ a tu wszystko czego dusza zapragnie miłej lektury
Ale się narobiłam ja nie wiem skąd ten kurz się bierze :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
MajM
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2007, 13:36

03 paź 2007, 22:09

Cześć Laseczki i Kochane Dzieciaczki!
Ja też mam córeczkę w wieku Waszych pociech. Karolinka urodziła się 23 października, podczytuje Was od dłuzszego czasu, najpierw na Kafe, później tutaj, po drodze dalej noworodek i znów tutaj (swoją drogą niezła wędrówka :-) :-)
Mam pytanie: Ile ważą obecnie Wasze pociechy?
Moja Karolinka ma prawie 12kg :-), to chyba dużo dlatego chciałabym wiedzieć ile maja rówieśnicy. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-03, 22:21 ]
A to ja mała Karolinka :-)
Miłej nocki. Pa Pa

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

03 paź 2007, 22:25

no zaskoczona jestem ilością postów - niesamowite mróweczki ;-)

MajM - moja Lilcia waży ok. 9 ale dokładnie nie wiem może i więcej, jutro będę ją ważyć i wtedy napiszę :-) oki??

Paulinka - słodkie zdjęcie Oliwci :-D

U ginka o ile kogoś to interesuje wszystko supcio, ważę 69,8 :ico_szoking: :ico_szoking: cóż :-/ z papierami mam się zjawić jak tylko dojdą - 15.10 mam USG ;-)

idę :ico_pranko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 paź 2007, 22:32

Witam wieczorkiem

Moja Niuńka waży niewiele ponad 11 kg, Majm a może zabawisz na dłużej :-D
Olivka ma super fotkę
Maritko do 100 daleko :ico_oczko: Super, że wszystko idzie bezproblemowo :ico_brawa_01:

Nie chce mi się pisać, mam wciąż doła, z mężem dziś się tak pokłuciliśmy jak nigdy dotąd, wyszedł trzaskając drzwiami, a ja ryczałam jak bóbr, a moje kochane Słoneczko podeszło do mnie i się przytuliło, to potem ryczałam ze szcześcia :-D
Czekam wciąż aż mi ta smutnica przejdzie, nie będę wam truć...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

03 paź 2007, 22:53

Asia truj... i nie płakusiaj :(:: :588:

-jak Lilcia przychodzi i do brzuszka się przytula to mi też kolana miękną ;-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 paź 2007, 23:06

Hej

Ale napisałyście ledwo przeczytałam i oczywiśćie pół nie pamietam

Dla Milanka buziaczki

Asiu- nie smuć się, ja mam dzisiaj rocznicę ślubu dziewiątą i sama jestem bo Daniel w delegacje pojechał jutro wróci a w piatek znowu wyjeżdza więc tez mi smutno

Nell- dzięki za fotki :ico_oczko: synuś śliczny zrestą wiadomo po kim, bo mamusia niezła lasencja :ico_haha_01:

Kasiulko- kochana dzieki , ze oferujesz pomoc nastepnym razem zgłoszę się do Ciebie bo teraz juz za późno :ico_oczko:

Paulinko- witaj u nas, jak przeczytałam twoja historie to mam oczy pełne łez, smutne, ze tak się stało,wiem co czujesz bo ja tez starciłam synka tylko dużo wcześniej, najważniejsze, ze teraz los się usmiechnął i masz przeurocza córcie i jesteś szczęśliwa :-)

a jeszcze chciałam napisać, ze Kornel ostatnio tez tak łobuz się zrobił, ciagle tylko się złości jak mu czegoś nie dam, siada na podłodze i głową o panele wali a potem płacze, masakra na dworze wyrzuca wszystko z wózka, spacer polega na ciagłym zdejmowaniu lewego buta i zakładaniu go przez mamusię, ponieważ synek je szcnurówkę :-D wyjęty z wózka nie chce juz do niego wejść itp.chwilami mam takie nerwy ale cóz trzeba przetrzymać ten okres :ico_noniewiem:

Wybaczcie, ze nie wszystkim odpisałam ale padam ze zmęczenia ide do łózia bo juz późno a o 6 pobudka pewnie bedzie, bo po 19 mały usnął,

[ Dodano: 2007-10-04 ]
Dzieńdobelek

a jednak pospałam do 7 :-D mały dał się wyspać :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

04 paź 2007, 09:30

i ja i ja nie śpię :-D


ale gdzie reszta??

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 paź 2007, 10:10

Ja tez witam :-D

MajM -Bartek waży 12kg i jest pysio malutki.Lekarz powiedział,że jest za gruby :ico_puknij:

Maritko fajnie,że znów dobre wieści od gina przyniosłaś.Ja w pierwszej ciąży też tak ważyłam ,a w drugiej :ico_szoking: lepiej nie mówić :ico_olaboga:

Muszę zmykać ,bo Bartek "układa" w szafkach :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-04, 10:13 ]
MajM, przyłącz się do nas ,śliczną masz córeńkę :-)

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

04 paź 2007, 10:21

No hej dziewczynki ale miałam noc!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: mojej Oli chyba idą kolejne zęby bo nic nie spała ciągle musiałam ja masować (bo moje dziecko lubi tak po buzce i brzuszku i pleckach)masakra....teraz niby śpi ale jakoś tak lekko :ico_noniewiem:

Jesli chodzi o wagę to ja myślałam ze moja za mało wazy bo trochę ponad 10 kilo,ale to z wagi domowej w środę idę na bilans i szczepienie :ico_olaboga: to się dowiem dokładnie

Mery31, wszystkiego naj naj z okazji rocznicy :ico_prezent:

Maritta, fajnie że u gina wszystko ok :ico_brawa_01:

asiapanda, a czemu te smutasy zawracają Ci głowę?

MajM, witam ja też jestem tu nowa :-D :ico_brawa_01:

Matko jutro ten dentysta brrrr no i roczek mojego słoneczka ukochanego :-D
Dobra uciekam myć głowiznę :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość