basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

03 paź 2007, 23:52

No ja też zmykam. Buziaki, jutro dzień spod znaku igiełki! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 paź 2007, 00:13

Basiu dopiero teraz ujrzałam wasze foteczki...śliczne...ale fajnie mieliście...
i widzę że wasz Jasio lubi w chuście spać... :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A widok z okienka - pierwsza klasa... :ico_brawa_01:
Bardzo mi się podobają - super!!!

Kochana i jaką ty masz super figurkę !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podróże ci służą... :-D
a Jasio to już duzy facet!!! :ico_brawa_01: rośnie jak na drożdzach.... :ico_brawa_01:


[ Dodano: 2007-10-04, 00:17 ]
trzymam mocno kciuki za Jasia.... napewno zuch chłopak będzie....
Basiu jak wrócicie ze szczepienia to napisz szybciutko jak było...

a ja już zmykam pod kołderkę... :ico_spanko: , pa

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 paź 2007, 09:30

Hej a ja witam o poranku.Moja jak usnela wczoraj o 21 to spi do teraz oczywiscie z 2 przerwami.A ja to nawet obiadek naszykowalam na szybko.
Basiu zdiecia super a ja tez uwielbiam te kolory jesienia no i oczywiscie musi byc sloneczko.Ale figura :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tylko pozazdroscic

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

04 paź 2007, 09:53

witajcie kochane!
Basik super zdjęcia, ale mieliście piękna pogodę !!!!!!!!!!!!!!
Natalia własnie ogląda i słucha dzieci grających na bębenkach... Leży w bujaczku i jest zafascynowana... Może kupię jej bębenek....???Obrazek
A dziś rano leżała oparta o mnie pleckami i dawaj do siadania. kurde mięśnie brzucha ma mocniejsze niż jaObrazek

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

04 paź 2007, 11:00

witam. jak te nasze dzieciaczki szybko rosna tak to widac po tych 3 tygdniach jak mnie niebylo. sliczne wasze dziciczki. jak bedzie juz komputr to sie odezwe.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 paź 2007, 11:19

Hello witam z rana :-D
To moze zaczne od początku Basiu mój maluszek w nocy tez się budzi ale polecam tak jak Basia mówiła nie przewijać go, no chyba ze kupa, ale mój mlauch to kupke robi co dwa dni, raz a porządnie :-D ja jak usłuszysze ze maluch się długo kreci to wyciagam go z łózeczka i odrazu do cyca, nawet za duzo z nim nie gadam, a jak nie jest bardzo głodny to przy cycu zasypia i spowrotem do łóżeczka, a jak jest bardzo głodny i przy cycu nie zasypia to wtedy zmiana pieluchy i butla :-D

Violu u mnie chusta leży i kurz zbiera :ico_noniewiem: czeka na lepsze czasy, bo próbowałam kilka razy, ale mu się nie podobało, a wogóle teraz to on chce zeby już go w pionie nosić, pozycja leżaca juz mu się wogóle nie podoba, wiec poczekam az bedzie umiał siedziec moze wtedy chusta sie przyda :ico_noniewiem:

Basiu zdjęcia super aż bym sama chetnie sie wybrała na taką wyprawę :-D
A wogóle fajny wóżeczek macie, wyglada na solidny, a drogi był????

abegano pisze:Może kupię jej bębenek....???
:ico_smiechbig: to bedziesz miała wesoło w domku, tylko nie wiem czy sąsiadom się ten pomysł spodoba :-D

No mój Pawełek tez się już do siadania zabiera, zbój mały :-D
A my naszczepienie jutro, to się moze dowiem kilka rzeczy, bo nie wiem czy już zmieniać maluchowi smoczek na dwójke, niby pisze ze od 3 miesiaca już mozna.
A mój synek to naprawde w tatuśka się wdał bo on by ciagle spał, pobawi się z godzinkę i musi być drzemka,a jak go na balkonik do wózeczka dam to z 3 godzinki spi, a ostatnio ma nowy zwyczaj budzi się o 7 i idziemy z tatuśkiem razem śniadanko jeść :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

04 paź 2007, 12:55

Cześć dziewczyny. Mój maluszek akurat śpi więc moge do was zajrzeć. Ostatnio jest nie ciekawie bo mój synuś jednego dnia wogle nie śpi a drugiego nadrabia, myśle że to mogą być ząbki bo od 2 tyg. wtedy ddy marudzi ma stan podgorączkowy około 37.4

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 paź 2007, 13:37

Hej a my juz po przedpoludniowym spacerku :ico_brawa_01: No i po poludniu znowu rundka.
Ula w koncu dwoch chlopakow masz w domu i musza trzymac sie razem :ico_brawa_01: tzw.meska solidarnosc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 paź 2007, 15:11

no a moj maluszek wietrzy sie juz godzinke na balkoniku, a ja juz obiadek zrobiłam wiec moge sobie troche z wami poklikac :-D
Sandra to gratulacje z okazji ząbków i trzymaj sie cieplutko i ucałuj Szymonka :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 paź 2007, 19:49

Ojej jak pusto!

My po szczepieniu pojechaliśmy do mojej siostry, gdzie wygrzewaliśmy się w październikowym słoneczku... Cudnie było.
W gabinecie Jaś był grzeczniutki, tylko mama jego bardziej sie denerwowała. Wiem ze to wszystko dla jego dobra, ale momentami czułam sie wobec synka jak zdrajca :ico_haha_01: Ale wiele płaczu na szczęście nie było. A słowa pani doktor nie dawały złudzeń:nie dokarmiać do 6go miesiąca dla dobra dziecka. Jas ma 61 cm i wazy 5,7 kg i to jest bardzo dobrze. Skoro tak...

Dziękujemy za miłe słowa. A za górami tęsknię.

A dzisiejszy dzien smutnawy, mąż ma kłopoty w firmie. Mam nadzieję ze przejsciowe, ale humor i spokój zmąciły.

aha, Ula, wózeczek solidny, ale niestety ciężki. No i dosyć drogi. Ale fajny, z tym ze fotelik tej firmy nie sprawdził się w ogóle

O, własnie mąż wraca, na razie.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2007, 09:12 przez basik334, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość