Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

04 paź 2007, 19:28

O nie kochane tak nie może być,że cały dzień nic nie piszecie... :ico_placzek: :ico_nienie:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 paź 2007, 20:42

czesc dziewczyny a wiec juz mi przeszlo czuje sie lepiej a dola mialam bo maz mnie zdenerwowal ale jak dzisiaj wstal po nocce to juz inaczej rozmawial no i czuje sie lepiej
monia26 pisze:astanawiałam,wiem tylko,że 182 dni mija mi 5 grudnia i lekarz mi tylko powiedział,że tak co najmniej miesiąc wcześniej trzeba to zacząć załatwiać :ico_noniewiem:
wiesz co bo co do dokumentow jakie trzeba to wiem tylko chcialam sie zapytac czy wiecie cos o tym czy oni moga wezwac na komisje i czy moga nie przyznac tych swiadczen .Dokumenty potrzebne lekarz powiedzial ze najlepiej jak najwczesniej zlozyc bo oni maja czas 6 tygodni na rozpatrzenie tego no i mi kazal juz a 182 dni koncza mi sie 30 grudnia potrzebne sa 3 formularze ktore mozesz sciagnac z inter. to jest zusn-9 ZUS N -10 ZUS Np-7

[ Dodano: 2007-10-04, 20:45 ]
naprawde malo was dzisiaj tu siostra kupila sobie wozek do dzidzi i tak mi sie podoba a ja niestety mam po julce i szkoda pieniedzy na nowy wiec stwierdzilam ze spacerowy kupie sobie fajny a przez zime tym oblatam bo nie jest zniszczony no ale wolalabym nowy teraz sa takie fajne ze az mi zal :ico_placzek:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

04 paź 2007, 21:42

Mariolka wklejam Tobie linka odnosnie zasiłku rehabilitacyjnego :-)
http://www.google.pl/search?q=zasi%C5%8 ... =firefox-a
pozdrawiam :-)

[ Dodano: 2007-10-04, 21:44 ]
Nio i tak stwierdzam,ze chyba czas to załatwiać dopóki są jeszce na to siły,bo później moze być mi ciężko tak latac po tych urzędach z dużym brzusiem :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

05 paź 2007, 07:54

No cześć.
Wczoraj weszłam tylko na chwilę ale jakoś nie miałam weny do pisania :ico_placzek:
Ale widze że do południa jakieś smutasy sie tu zakradły :ico_nienie: No, no, żeby to było ostatni raz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

A mnie wczoraj naszło na smoczki i laktatory. no i nie wiem jakie wybrać. Fajne są takie z firmy Tommee Tippee, ale nie wiem czy się sprawdzają... Może słyszałyście cos o nich, a jak nie to może macie jakieś sprawdzone firmy...

Wesołego dnia dla wszytskich stycznióweczek :581:

[ Dodano: 2007-10-05, 07:55 ]
Mary wrzucaj jakies zdjęcie swoich nabytków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-05, 08:53 ]
Mariola jesli chodzi o zasiłek rehabilitacyjny to ZUS wzywa na komisję bo inaczej nie mógłby Ci go przyznać. Ale nie ma zagrożenia że Ci go nie przyznają no bo w ciąży jesteś co zresztą widać i bez dokumentów :-) Także spoko. Będziesz miała troszkę latania ale dostaniesz przedłużenie :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

05 paź 2007, 10:08

No tak jak ktos z boku popatrzy to może rzeczywiscie wydawać by się mogło że jeszcze kupa czasu została (całe 3 miesiące) ale tak naprawdę to od 7 miesiąca wszystko sie może zdarzyć (oby nie) :ico_olaboga: Więc my patrzymy na to troszke inaczej :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-05, 10:10 ]
mary powiem Ci że jak ja z moja mamą weszłam do sklepu z art. dziecięcymi i zaczęłam wypytywac panią o rózne rzeczy to moja mama robiła wielkioe oczy bo nie wiedziała o istnieniu niektórych z nich.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 paź 2007, 10:13

Cześć dziewczynki.
Wczoraj tez nic nie napisałam :ico_sorki: jakos tez nie miałam weny do pisania, dzisiaj zresztą tez taki dzien do kitu.Od rana pada, wróciłam sie z Patrykiem do domu bo doszlismy tylko do sklepu i juz mokrzy. Chce mi się spac :ico_placzek:
Co do laktatorów to ja miałam firmy Medela ale ręczny, elektryczne były w szpitalach i kosztowały około 400zł :ico_szoking: Ten kosztuje około 100 ale jest naprawde rewelacja, przynajmniej dla mnie. Miałam b duzy nawał pokarmu i żadne te z apteki sie nie sprawdziły (sa takie z buteleczką szklana) Doszło do tego ze miałam taki piersi jak z kamienia i mąż odciągał mi pokarm ustami, nie było innego wyjścia :ico_oczko: I kolezanka przyniosła mi ten Medela, super pomógł. Jak znajde na allegro to wkleje link. Teraz widziałam dużo tańszy, tez ręczny i zastanawiam sie nad jego kupnem ale innej firmy. Mi zależy tez zeby można było w tej btelce przechowywac ten pokarm, ewentualnie od razu nakarmić. Bo czasami wiadomo trzeba wyjsc coś załatwic i w rezerwie zawsze musi być mleczko :ico_oczko:
A co smoczków to nie mam doświadczenia bo Patryk od początku nie chciał ciągnąć, chhwilę trzymł w buzi i zaraz wypluwał.

A jak jest u Was z pieluchami??? tetrowe czy pampers???

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 paź 2007, 10:16

Dzień dobry wszystkim :-)
No i nocka bez męża mi jakoś zleciała i przy okazji pobiłam chyba swój rekord z nocnym wstawaniem na siusiu :-D
kaska28 pisze:A mnie wczoraj naszło na smoczki i laktatory. no i nie wiem jakie wybrać. Fajne są takie z firmy Tommee Tippee, ale nie wiem czy się sprawdzają... Może słyszałyście cos o nich, a jak nie to może macie jakieś sprawdzone firmy...

Ja przyznam szczerze,że się kompletnie na tym nie znam i chyba jeszcze z tym poczekam,najpierw skompletuje resztę ciuszków później wanienka i dopiero smoczki, butelki :ico_noniewiem: ,a no i jutro pokupuję kosmetyki dla malucha ,niech sobie już stoją i czekają :-D :ico_brawa_01:Najgorzej to z ta wyprawką do szpitala :ico_olaboga:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

05 paź 2007, 10:18

Madziarka jesli tamten sie sprawdził to czemu teraz chcesz jakiś inny kupować? Może epiej pozostac przy sprawdzonej firmie :ico_noniewiem: ?

Pieluchy oczywiście pampers !!!! Nie wyobrażam sobie jak bym miała te tetrówki prać i prasować. Poza tym jak w tetrówce dziecko się zsiusia to wszystko od razu do przebrania, a sika niemało takie niemowlę :ico_haha_01:
Pamietam jak urodziłam mojego małego to w szpitalu zabraniali uzywac pampersów :ico_olaboga: Katorga :ico_zly:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 paź 2007, 10:24

kaska28 pisze:No tak jak ktos z boku popatrzy to może rzeczywiscie wydawać by się mogło że jeszcze kupa czasu została (całe 3 miesiące) ale tak naprawdę to od 7 miesiąca wszystko sie może zdarzyć (oby nie) :ico_olaboga: Więc my patrzymy na to troszke inaczej :ico_haha_02:

Kasiu ja też tak myśle,ze lepiej jest teraz wszystko pozałatwiać niż później się denerwować,ze czegoś nie mamy i mieć spokojną głowę,tym bardziej,ze coraz mniej mamy sił,by to wszystko ogarnać :ico_noniewiem:

Co do pieluszek to ja raczej pampersy,a tetrowe i tak kupię na wszelki wypadek :-) chyba musze zrobić jeszcze raz listę co kupić,bo gdzieś mi sie zapodziała,a z moją pamiecią to ostatnio nie najlepiej :ico_olaboga: ,bo wiecznie coś gubię i zapominam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-05, 10:29 ]
Madziu znalazłam taki laktator Medela :ico_noniewiem:

http://www.allegro.pl/item249993207_lak ... w_wa_.html
http://www.allegro.pl/item250874158_lak ... ncja_.html

[ Dodano: 2007-10-05, 10:31 ]
Ja uciekam na jakiś czas ,bo coś mnie ostatnio bola oczy od komputera :ico_noniewiem: i za długo nie moge posiedzieć :ico_placzek:
Papa

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

05 paź 2007, 10:34

Tetrowe ja tez kupiłam chyba 5 sztuk, ale to do kąpania, czy takich raczej higienicznych rzeczy, a nie do siuśków i kupek :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-05, 10:35 ]
Monia dzięki za linki.
Ja chyba zdecyduje sie raczej na laktator ręczny, bo te elektryczne głosno chodzą jak słyszałam.Poza tym sa dużo droższe.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość