Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 paź 2007, 22:30

Leatka pisze:Czy wasze dzieci też próbują siadać?


Mój nie. Ja sama go ciągnę za rączki, żeby zobaczyc jak główke trzyma. No i trzyma ładnie. Ale leniuszek sam sie łapkami nie podciąga jeszcze.
No ale nawet jeśli to ja tez bym jeszcze nie pozwoliła siadać. To zdecydowanie za wcześnie.

[ Dodano: 2007-10-04, 22:37 ]
Tak Tomi podnosi główkę
Obrazek

Z mamusią:
Obrazek

Z mamusią i mamusi mamusią :-D
Obrazek

oraz z mamusią i z dziadkiem
Obrazek

A tu dziadkowie na spacerku z wnusiem złapani z ukrycia hehe:
Obrazek

A swoja drogą ciekawe czy się dopatrzycie do kogo jestem podobna?? Większość twierdzi, że do taty.

[ Dodano: 2007-10-04, 22:39 ]
Madziorka na ile ustawiasz piksele w fotosiku bo mi tu się jakość nie podoba, a bałam się, że nie wejdą na forum jak za duże będą? A u cieie zawsze takie wyraźne to sie pytam.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 paź 2007, 22:53

KAMILKA ale czadowe fotki synus przesliczny i mamusia tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ty to caly Tatus :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 paź 2007, 23:06

Kamilko sliczne fotki ,zgadzam sie z Aga ,caly tatus jestes :-D

Tomus sliczny chlopak...i fajowo ubrany :ico_brawa_01:
Acia ale Twoja corcia super wyszla podczas rozmowy z ciocia :ico_brawa_01: a Milosz to rzeczywiscie niedlugo do wojska pojdzie :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Avisku zdradz co to za hobby,bo mnie ciekawosc zezre :ico_oczko:

Kamilko moj tez spi jak mu sie podoba i duzo marudzi :ico_olaboga: a spac na dobre idzie po polnocy :ico_szoking: teraz jest zmeczony,kreci sie wierci,ale na sofie lezy,kolo mnie,w lozeczku nie zasnie,musi byc mocno padniety :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-04, 23:07 ]
Kamilkoa Tomus to wypisz wymaluj Twoj tato :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 paź 2007, 23:10

lucy - scrapbooking, ale dopiero sie przymierzam ... oczarowal mnie prezent ktory mala dostala, taka ksiazeczke - pamietnik. wprost super.. zaczelam szperac troche w necie... nie wiem jeszcze co potrafie i czy znajde na to czas alem powoli sie przymierzam do pierwszej pracy... wizje powoli splywaja do pustej Łepetyny :-)

[ Dodano: 2007-10-04, 23:11 ]
kamila - ale buty :-)

[ Dodano: 2007-10-04, 23:12 ]
dobranoc, czas spac

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 paź 2007, 23:51

witajcie
naklikane az milo hihi

co do pytan w sprawie urlopow wychowawczych itp to skopiowalam juz wasze pytania i wsyalam maila do mamy, jak tylko odpisze to dam znac.
mam nadzieje, ze bedzie mogla pomoc

Aniu dzieki!!! jestes kochana! a twoja helenke cudna!!! i ciesze sie bardzo, ze takie robi postepy... masz racje nie ma sensu wyszukiwac na sile dziecku chorob i niedociagniec!!!! pozwolmy im rozwijac sie w swoim wlasnym tempie hihi

kamila no jak zobaczylam ciebie z mamcia to po pierwsze pomyslalam, ale smutna (no moze bardziej powazna) twoja minka, a po drugie, ze podobne jestescie do siebie hihi
ale juz na kolejnej fotce widze ciebie rozesmiana wiec juz ok hihi no i jak zobaczylam twojego tate.. to przyznaje, ze ojca sie nie wyprzesz hihi

a tomus podnosi pieknie glowke i wyglada tak slodziutko

ula witaj. dziekujemy za komplementy. i zagladaj do nas czesciej czerwcowkowa mamusiu

frydza swietnie, ze udalo ci sie urwac z domku hihi moj adas tez zostaje z malym bez problemu, ale rzadko tak sie zdarza, bo ja jednak wole z leosiem wychodzic.. samej nudno hihi
no i leos na cycu wiec zawsze w razie czego adas musi byc w pogotowiu i leciec do mnie na karmienie

kamilko ja tez chodze od czasu do czasu do solarki i duuzo lepiej sie czuje hihi
ale nie chce za czesto, bo boje sie starej pomarsczonej skory hihi
zaczelam tez chodzic na basenik w ub tygodniu. a w tym nie moge bo dostalam @ i jakos nie chce jeszcze wkladac tam tamponow hihi mam jakies leki :ico_puknij:
i aerobic wodny mnie kreci. i widzialam jak bylam ostatnio, ze byly pozne zajecia takze super hihihihi
aha a ja ustawiam na maxa czyli 5 mega pixeli

alinko waneska swietna hihi

tez wam chcialam pokazac leosia tygryska, ale wczoraj brzydko mowiac ow pajacyk zostal osrany hihi :ico_wstydzioch:


leatka
super ze zagladnelas hihi franus duzy i sliczny chlopak hihi zagladaj czesciej!!!!

acia dla Miloszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamilka sorki zle zrozumialam :ico_puknij: . napisalam ile ustawiam pixeli w aparacie. a na fotosiku nie wiem :ico_wstydzioch: gdzie to jest napisane? :ico_noniewiem:

frydza borowania nie zazdroszcze..ale lepsze to niz wyrywanie wrrr :ico_placzek: a propos preferencji. w polsce lubie zarowno dentyste jak i gina. nigdy wizyta u gina nie byla dla mnie stresem czy bolem.i z moim ginem moge sobie na luzie pogadac i posmiac z golym tylkiem hihi
dentyste tez mam ok., nie boli i jest super. natomiast tutaj.. ech.. szkoda slow.. same wiecie jak jest...
mam nadzieje ze wytrzymam 2 miechy bo tutaj juz do dentysyty nie pojde.chyba ze znow bede zmuszona.. oby nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucy a to ci sie udalo z dentysta!! hhi fuksiaro hihi

a ja dzis znow dzionek spedzilam w terenie (czyt zakupki) hihi
wybralam sie z kumpela i jej dzieciaczkami hihi
jej coreczka, ktora znacie z opowiadan i zdjec.. czesto jej marudzi.,.. i ona podziwia mojego leosia.. bo on taki spokojnyc cierpliwy i w ogole..
a jej mala placze i domaga sie noszenia..
a smoczka nie miala do tej pory, bo dla niej to zlo koniecznie
i nastal czas kiedy podala jej smoczka hiih
i dzis jak poszla ze mna to mala byla super. jak tlyko zaczynala marudzic to ja jej siup smoka i ona lezala juz spokojnie\ hihi
no a jej mama zamiast sie cieszyc, ze cora sie zajela ssaniem i jest cicha hihi to tez niezadowolona.. bo ona twierdzi, ze teraz piwinno sie dziecko od smoka odzwyaczajac a ona dopiero zaczyna go ssac :ico_noniewiem:
i ze ona taka biedna z tym smokiem, bo lezy w wozku i nic nie widzi.. a wczesniej jak marudzila to miala okazje byc na rekach i ogladac co sie dzieje..
ale z koleji jak domagala sie noszenia to ta nie dawala rady i denerwowala sie placzem marudzneiem itd
i wez tu dogodz kobiecie hihihihihi
musislaybyscie ja uslyszec hihi
ona taka smieszna, ale fajna babka hihi
ciagle mowi, ze te dzieci takie biedne bezbronne i w ogole...
kazalam jej pic melisa zeby mala byla spokojniejsza i mama tez hihi
no i zartuje ze leos taki "biedny" (to jej ulubione okreslenie hihi) bo nie jest noszony i pewnie bedzie mial plaska glowke hehehe
i adas tez taki "biedny" bo obiadu nie ma na stole jak wraca hihi
zal mi jej.. bo ona sama non stop z dziecmi... ja bym sie wykonczyla
ale fajna z niej mamusia i dobra wesola kobitka hihi

DO LASEK BORYKAJACYCH SIE Z CELluLITEM
dowiedzialam sie ze NIVEA GOODBAY CELLULIT jest rewelacyjny. pomaranczowa skorka znika w oczach!!!!

no a na zakupkach zaszalam.. i dawno nie kupilam dla siebie kilku rzeczy jednego dnia.. bo ostatnio zalamana bylam towarem i totalnie nic mi w oko nie wpadlo hihi
a dzis w h&m kupilam sobie kurtke na zime i koszule . obie w kolorach jeansu hiih
i wszystko dla ..14latki hihi
widac obecne nastolatki sa takie duze jak kobiety po ciazy hihi
ale fajne te rzeczy i ceny jakies super
oprocz tego jeszcze zakupilam komplet czarnej sexownej bielizny, ale to juz nie dla siebie tylko dla adasia oczu hiih
jemu tez sie cos z zycia nalezy no nie?? hihiihihi

wrocilismy po 20-tej
adas po nas wyszedl... hihiihi
potem wykapal leosia, a ja w tym czasie zjadlam . potem go nakarmilam i polozylam do lozeczka i zasnal sam bez zadnego marudzenia
czasem mu sie tak zdarza hhi
ale nawet jak marudzi to i tak zasypia sam
chyba, ze juz mocno placze to dam cyca
ale przy cycu nie zasnie.. bo nawet jesli to zaraz sie w lozeczku obudzi i marudzi
hihi
to tak a propos zasypiana, o ktore pytala kamila
a w ciagu dnia ciezko mi okreslic co ile godzin spi.. bo u niego nie ma stalych por hiih
generalnie jest tak. ze jak sie budzi ok 10-11 to potem aktywnosc, smiechy, tratata najczesciej w lozku z mama, ktora przysypia jak sie da.. potem znow jakas drzemka (albo i nie) 20-30 min.. i jedzonko i wstajemy ok 12-12 i podobny rytm w ciagu dnia zachowany.... ale spi malo. i nie dluzej nic 30-40min
choc kilka wyjatkow sie zdarzylo
no i na spacerze porafi spac dluuugo

kamila ja klade go spac, kiedy zaczyna marudzic, nie ziewac,,
tylko lezac na macie czy lezaczku czy gdziekowielk zaczyna kwekac.. i jest wyraznie zmeczony i marudny. wtedy daje smoka i zanosze do lozeczka. ale nie zawsze zaspyia spokojnie.. czesto wlaczam suszarke albo muzyke i wtedy zasypia
i tez zdarza sie tak jak piszesz. po polozeniu leosia w lozeczku on nie wydaje sie spiacy, usmiecha sie i wypluwa smoczka. ale za chwile jednak marudzi i chce spac..
kiedys jego marudzenie trwalo dluzej i ciezko bylo je okielznac, ale tylko dlatego, ze nie wiedzialam jeszcze jaki jest tego powod
i zamiast wyciszac to probowalam rozbawic, pobudzic..
a teraz juz wiem, ze kiedy jest najedzony i po dluzszej aktywnosci (1-2 godz) i zaczyna marudzic to na 100% zapowiada sie drzemka
ale podobnie jak ty.. mialam momenty kiedy mialam dosc i nie wiedzialam juz co mam z nim robic... a teraz jest ok
ale rano wymiekkam.. po nakarmieniu ok 9 zamiast spac zaczyna marudzic.. i widac ze spiacy ale ma problem ... biore go do siebie i tak sie meczymy razem.. on juz przysypia i od poczatku hihi
ale daje wtedy cyca i juz jest lepiej hihi


dziewczyny mialam dzis dwa momenty grozy....
przymierzalam pare rzeczy na sklepie.. bo nie chcialo mi sie stac w kolecje do przymierzalni.. no i rzucialm gdzies torebke z telefonami i portfelem..
i odeszlam sobie oczywiscie zapominajac o tym..
po jakims czasie bedac na drugim koncu sklepu orientuje sie, ze nie mam torebki.. ja juz zielona widzac adama mine oczami wyobrazni.. i szukam dookola. az sobie przypomnialam gdze ja zostawilam. i wrocilam tam wystraszona ze juz jej nie znajde...ale byla uffff a potem powtorzylam ta sytuacje po raz drugi :ico_puknij: gdybym ja zgubila ... to bym sobie nie darowala
moj porzucony telefon nie byl tak cenny
ale za ten to by mnie adam powiesil
no i utracilibysmy wszelkie pozostale kontakty... :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-05, 00:06 ]
wlasnie wypilam piwko grzane z miodem i sokiem malinowym hihi adas nam przyrzadzil bo oboje nas gardlo pobolewa
a tym ze mnie juz mniej i nic mi nie jest , a adasia cos katar lapie...
pytam sie adama czy mi nie zaszkodz to piwko.. a on mowi.. ze alkohol wyparowal przy gotowaniu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

05 paź 2007, 00:20

Witajcie wieczorkowo!
Ja znowu sama...mąż w pracy... A Kubuś smacznie śpi.
Byliśmy na spacerku, mały na początku spał a później zachciało mu się oglądać świat :) Więc podniosłam mu oparcie do pozycji półleżącej (szkoda, ze aparatu nie mialam przy sobie) i tak Jakub z szeroko otwartymi oczkami spacerował jeszcze przez 1,5 godziny... :)
Dzisiaj się z nim wygłupiałam...a potem położyłam na brzuszek...mały tak oto się ze mną drażnił -> spójrzcie na blog
Zdjęcia Waszych bąbelków są przesliczne!!
Strasznie dziękuję za odpowiedzi w sprawie wychowawczego!!
JEsteście niezastąpione!!

Co do siadania ti Jakub strasznie sie rwie do tego... Pięknie podnosi się za rączki a nawet ostatnio się zcwanił i zamiast siadać prostuje nóżki jakby chciał wstawać :ico_szoking:
A ze spaniem nie mamay problemów... Kuba unormował sobie dzremku w dzień- ma dwie krótkie i dwie długie no a w nocy śpi rewelacyjnie...Jak zaśnie o 20 to budzi się około 5-6 rano. Do tego sam zasypia w łóżeczku lub kojcu...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 paź 2007, 08:16

Ja juz :ico_kawa: na rozruch sobie zapodalam... Maz z nocy przyszedl, a mloda po jedzeniu strasznie przemawiala, wiec musialam ja czyms zajac, a do tego trzeba wstac ... no i to moje zajmowanie polega na klikaniu na TT i hustaniu jej naga w lezaczku ale i tak wyglada jakby jej sie jeszcze spac chccialo, a jak dalam jej zabawke to mnie "opiepszyla"... oj cos coraz wczesniej trzeba bedzie wstawac... wczoraj pospala do 9, ale poszla spac o 21, a nie jak zwykle 19.30.

teraz daje ognia i musze sie jednak zajac... :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-05, 08:36 ]
http://mfi.pl/~buczo/wybory.jpg

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

05 paź 2007, 08:45

www.nieglosujenapis.pl

ps. no chyba ze glosujecie :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 paź 2007, 09:21

Witam
Kamilko "caly tatus" :-D :-D
Tomus przesliczny
Co do spania moj budzi sie kolo 8.00 rano z nocy nastepnie 1 h bawi sie i zasypia na 1h do 2h potem wstaje i bawi sie kolo 3 h i idziemy na spacerek spi na nim oczywiscie wracamy bawi sie zasypia na 1.5h jest juz gdzies 17 to do 19.30 wytrzyma do kapieli papu i lulu kolo 20.30 do 21h zasypia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My za tydzien 13 mamy chrzciny wiec caly przyszly tydzien czekaja nas prace domowe i gotowanie :-D :-D
Garniturek kupilam mojemu synkowi kochanemu tatus tez ma garnitur naszykowany ale oczywiscie problem co mamusia wlozy :ico_olaboga: :ico_olaboga: we wtorek lub srode lece do fryzjera i brwi zrobic no i tak myslalam na solke skoczyc ze 3 razy ech :ico_oczko:

Martaja :ico_brawa_01: dla Jakuba za postepy.

Co do siadania to moj Marcinek strasznie sie podciaga a jak dam mu rece to od razu do siadania ale :ico_nienie: :ico_nienie: jeszcze za wczesnie przyjdzie na to czas.

Oczywiscie jak moj maluszek dostal jabluszko to dalismy mu marcheweczke nakrecilismy filmik jka tylko zgram na kompa dam linka zobaczycie jak sie wyrywal do jedzenia hehehehe

Alinko zapomnialam pochwalic ze zdjecia z basenu super a co do lekarzy to faktycznie przewaznie tak mówia.

Moj Marcinek jak klade go na brzuszku to prostuje rece i podnosi klatke piersiowa i nogami odpycha sie i do przodu posuwa :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 paź 2007, 10:33

Czesc Mamuski Lasencje :-D niunia wlasnie kima to cosik naskrobie :-D maz poszedl pieniazki wplacic na konto za te ciuszki och juz nie moge sie doczekac paki :-D JASNIE PANI jeszcze raz dzieki za linka :-D i dzisiejszy link buhahaaaaaaaaaaaaaa :ico_oczko: MAMUSKI DZIEWCZYNEK moze chceci kupic bo fajniutkie http://www.allegro.pl/item251757531_sli ... y_ca_.html moja niunia ma juaz duzo takich kaplecikow to moze ktoras z Was sie na to zalapie ???MADZIORKA gratuluje udanych zakupow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale pilnuj torebki :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-10-05, 10:37 ]
MARTAJA ale zdolny Jakubek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mojej niuni narazie tylko raz sie udalo tak przekrecic hi hi :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości