Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 paź 2007, 09:07

hej hej

Dorota.M. No ,gratuluje mężusia :-D mój tez mi nie odmawia ale ja sie ograniczam ...hihih

MamciaKochana No, ja tez myślę, że dla dziecka to nie jest dobre takie zmienianie partnerów ale wiesz, nie wiemy co siedzi w głowie tej dziewczynie. Może chce dla dziecka nową lepsza rodzinę, a że nie wychodzi :ico_noniewiem: Trudne to życie!

Eva_1977, karolas No to się cieszę, że się wyspałyście! Ja tez nie mogę narzekać: mały zasnął o 20:30 obudził się o 1:00 i potem o 5 rano więc spoko!

karolas fajnie, ż mas dzieciaki w domku !! Małe leniuchowanie sie też przyda!
Ja idę uśpić małego na pole i ugotować zupkę! No i do szkoły dziś!

Dół Jejkuś, ale załapałam wczoraj doła na sam wieczór ... Ale dziś jestem znów tą samą babinką .. :-D

[ Dodano: 2007-10-05, 09:07 ]
AAA .. zapomniałam napisać, że dostałam wczoraj dwa worku ubranek zinowych na małego :-D :-D

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 paź 2007, 10:06

hej dziewczęta!
My też miałyśmy nocke wspaniałą, mała zasnęła już o 19:45 a wstała punkt 8:00, czyli <ok>....
hekkate, Małgorzatka, Mamcia i Katelajdka dziekuje, mąż by musiał widzieć jak go tu chwalimy to by chyba w piórka obrósł :-)
katelajdka no ba - skorpion :ico_haha_01:
karolas co tam dzis u ciebie, co się dzieje :-)

[ Dodano: 2007-10-05, 10:09 ]
małgorzatko to super, ubranka się pewnie przydadza, fajnie mieć kogoś takiego, kto nam podrzuca ubranka. Moja siostra też mnie "podratowała" ciuszkami do Agatki, cały wór bluzeczek i spodni....musiałam to wyprać (2 automaty się nazbierały) - tylko kto to poprasuje ;-) I kiedy Agatka to znosi, chyba codziennie coś innego jej założę, super.
A jak samopoczucie? ZObaczysz będzie dobrze, teraz może trochę trudno będzie, ale jak dzieci będą miały 2-3 latka to z pewnością nie bedziesz żałować....będziesz miała 2 pomocników :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 paź 2007, 10:11

hekkate widzę, że z Ciebie typowa nauczycielka (bez obrazy oczywiście) bo strasznie mi sie spodobało, rozbawiło mnie, jak zobaczyłam że odliczasz juz dni do wakacji :ico_brawa_01: Moja siostra też jest nauczycielką i robi podobnie hi

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 paź 2007, 10:21

DOROTA.M. czesc kochana, mam pytanko i prosbe jednoczesnie. Czy dałabys radę kupic mi z 4 paki tych pieluszek pampersów? Kurcze jak za takie sianko to maz stwierdził ze nie mam sie zastanawiac i poprosic o hurt hi hi hi,kurcze 29,99 to nie 45zła u nas niestety w biedronkach nie ma takich cen. Fajnie masz a to taka jednorazowa promocja czy tra od dłuzszego czasu cio?
A w ogóle to ty samochodem przyjezdzasz na zajecia do Poznania czy jak?bo nie chce oczywiscie robic ci kłopotu ?daj znac jakby co,buziolki hi hi hi
HEKKATE,KATELAJDKA wiecie co tak mysle zeby wam odradzic kupno sztywnych bucikow narazie tym bardziej jak oni nie chodzą a przeciez i tak po dworze nie beda sie uczyc hodzic tylko jak juz to w domku przeciez to szkoda kaski naprawde ;). A juz napewno Katelajdka masz racje odpusc tesciowej czy mamie kupno butkow z Bartka szkoda kasy. Takie kozaczki na rzepki z futerkiem czy wełenka wsrodku wystarcza do wozeczka naprawde, ja Amelce takie zakładac bede albo te paputki odpinane od kombinezonika bo mimo, ze mam dla niej butki sztywne to do wozka nie bede jej ich zakładac bez sensu tym bardziej ze ona jeszcze w śpiworku bedzie a Hekkate ty masz tez ten spiwor wiec spokojnie mozesz kupic tylko ciepłe takie paputki naprawdę
MALGOSIAAle fajnie ze dostalas tyle ciuszkow, ja tez dostaje od szwagierki po małej co jest o poł roczku starsza od Amelci wiec super,teraz jej własnie oddałam całą reklamowke za małych juz ciuszkow i mam teraz przerzedzenie ale i tak sporo tego naprawd szafa sie ugina ale mnie to cieszy oczywiscie
MAMCIA KOCHANA no wiesz co kacpi w sumie sie zmartil ze nie poszedł do pezedszkola bo uwielbia tam chodzic ale teraz sie rozkrecił i bawia sie z Amelka w najlepsze w chowanego hahahahahhaahhahha

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 paź 2007, 10:29

karolas no cześć. Może zacznę od tego, że....
Moja znajoma mnie poinformowała (przypadkiem), że ona kupuje pampersy pampresa tylko w biedronce bo tak tanio jest, nie wierzyłam, pojechałam, kupiłam, wierzę :-)
Także to nie jest promocja, tylko "normalna" cena. Może dlatego, że obok tysiąc marketów sie pobudowało i Lidl i Tesco i Carefour.... Także nie ma sprawy kupię CI 4 paczki :-) Wiesz do Poznania różnie dojeżdżam, najczęściej autem (jeździmy w 5 osób) i trochę ciasnawo jest, często gęsto też pociągiem, jakoś upchnę do bagażnika te pieluchy :-) Jeśli chcesz to przecież mogę CI przywozić częściej te pampersy, przecież jestem w poznaniu co drugi weekend :ico_brawa_01: No chyba że pociągiem pojadę to wezme tylko 1 lub dwie ok ?

[ Dodano: 2007-10-05, 10:34 ]
hekkate jejku widzę, że jesteś nauczycielem takim z powołania, to super.... żadko się zdarza, że ktoś tęskni za swoją pracą... kurcze oby było więcej takich nauczycieli ja ty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 paź 2007, 10:53

dziewczyny wczoraj pisałam, że kupiłam Agatce kozaczki, oto one, cieplutkie jak miś :-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 paź 2007, 10:56

DOROTA.M. łEEEEEEEEEEE to super ze u ciebie tak cały czas sie utrzymuja w takiej niskiej cenie, to mogłabym usmiechac sie czesciej do ciebie hi hi hi ;) ????
No rozumiem ze mozesz nie miec miejsca w samochodzie jak w 5 jezdzicie luzik tak pytałam tylko wiem ze wtedy w samochodzie mało miejsca bo maz tez jezdzi do pracy autkiem w czterech to juz nic innego nie wejdzie.
No a jak pociagiem nieraz jedziesz to juz w ogóle dajmy spokoj,nie no luzik w tym miesiącu dwie mi starczą przeciez ze spokojem, Amelka robi juz kupki na nocniczek to spoko to po kolejne moge sie odezwac znow za miesiąc hi hi hi co????
Dobrze ze w tej waszej biedronce kierownik ma ciagle dobry humor- co nie HEKKATE??? A moze on sam ma małe dzieci i to rozumie hahahahhah ale oczywiscie poko niech beda w tej niskiej cenie jak najdłuzej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
HEKKATE no pod te paputki to ja narazie zakładam Amelce tylko skarpetki i spodenki jak jest naprawde chłodno to tak siedzi i do spiworka. Jak bedzie zimniej juz na dłzuej to załoze rajstopki a nawet nieraz teraz tylko zakładam jej same rajstopy i bezposrednio tak wkładam do spiworka ma nozki cieplutenkie ;)
O HEKKATE DOROTA WLASNIE WKLEILA TE CIEPLE KOZACZKI WIDZISZ HI HI HI
Ostatnio zmieniony 05 paź 2007, 11:01 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 paź 2007, 11:03

HEKKATE no tak rozumiem cie a ja mialam na mysli ze u doroty kierownik ma stale dobry humor bo u niej w jej miejscowosci od dłuzszego czasu takie sa tanie hi hi :)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 paź 2007, 11:03

Witajcie Lutóweczki,

Eva
To super że syncio sam już stanął w łóżeczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja też już próbuje tą umiejętność opanować, już jej niedużo zostało hihihi.

Małgorzatko
Co tam u Ciebie, napisz jak się czujesz i ile tygodni ma Twoja fasolcia :ico_haha_02: Milutko że dostałaś ubranka :ico_haha_02:

Dorota
Muszę "zaatakować" Biedronkę w poszukiwaniu pampersów Pampers hihii, fajnie gdyby i u mnie była taka promocja, jak na razie to Carrefour ogłaszał że dają 80% więcej ale to żadna promocja bo 135 pieluch za 89 złotych tych pachnących które w dodatku nie pachną :ico_puknij:

MamaKasia
Brawa dla raczkującej córci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karolas
Fajniutki kombinezonik & kurteczka, co do kombinezonku to jaki rozmiar masz na małą?? Bo my chcemy zamówić z internetu i się wahamy między 80 a 86?? Wiesz, żeby nie był na styk i starczył na te 4 miesiące.
Fajnie że Kacperek dziś w domku, masz przynajniej chwilę dla siebie bo pobawi się z Amelią.

Hekkate
Super że piątki masz wolne, od rańca będziesz z nami :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Justyna
My już trzydniówkę mamy za sobą, Milenka miała tylko troszkę podwyższoną :ico_chory: , ale ani nie kaszlała ani nie kichała, do tego objawy: brak apetytu a jeśli coś zjadła (to znaczy tylko soczki z marchwi chciała pić) to od razu rozwolnienie, no poza tym w nocy prawie wogule nie spała, na brzuszku (jej ulubionej pozycji) ćwiczyć nie chciała, no i potem jak pisały dziewczyny na brzusiu, pleckach i główce miała wysypkę.

Pisałyście o witamince D, ja daję "Devikap" 2 kropelki zawsze rano jak się obudzi prosto do buźki, zawsze tak fajnie się nimi delektuje hihi :ico_haha_02:

A ja dziś i jutro cały dzionek sama z dzidzi, i muszę się jakoś wziąć za porządki bo w niedziele mamy gości z okazji naszej Rocznicy a wiecie jak to sprzątanie z maluchem wychodzi, na partie aż do wieczora :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

05 paź 2007, 11:13

karolas co po chwila zmieniają mi plan, teraz zauwazyłam że w niedziele mam do 17:00 więc wpadnę po 17:00, po prostu jak wyjde ze szkoły to zadzwonię do Ciebie, że ide :-)
No to teraz przywiozę ci 2 paczki i za 2 tyg. też ;-)
Kurcze dobrze masz z Melcią... muszę kupić nocnik :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-05, 11:15 ]
znikam bo Agatka się stersuje, idziemy "spacerować" pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość