Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 paź 2007, 12:43

mambii82 pisze:Jak u was pogoda ???
Dość ładnie. Lekko pochmurno, ale słonko przygrzewa. Aż się spociłam wracając od lekarza. Obeszłam miasto w poszukiwaniu prezentu dla Artura, bo pojutrze ma imieniny, ale nic nie znalazłam i tylko strasznie się umordowałam. już chyba za gruba jestem na takie wędrówki. Ciężko mi z tym, bo myślałam, że będę aktywna do koca. A tu o, do porodu jeszcze 3 tyg. a ja ledwo zipie. Wszystko mnie boli i od czasu do czasu mnie skurcza. Jak to można tak egzystować???

Ale jest i pozytyw. Zaszłam do herbaciarni i kupiłam sobie zapas pysznych herbatek :ico_haha_02: Właśnie sobie Leśne owoce popijam :ico_haha_02:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

04 paź 2007, 17:17

Ale mam dzień :ico_szoking:
Ciągle chce mi się spać. Spałam do 13 później zjadłam obiad i znów do łóżka, tylko że tym razem nie pospałam bo Julka się obudziła i zaczęła się w najlepsze bawić w brzusku. To sobie poleżałam. Nie mam pojęcia co mam ze sobą zrobić, nie mogę znaleźć sobie miejsca. :ico_zly: Na dodatek napina mi sie brzucho i nie jest to miłe uczucie. Na szczęście w sobotę do gin na kontrolę.

A co u Was dziewczynki ??? Jakoś tak cicho na naszym forum dzisiaj.
Kilolek Ja też uwielbiam smakowe herbatki, tylko nie pije ich teraz bo mam od nich zgagę, zresztą nawet od zwykłej mam zgagę.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 paź 2007, 18:08

mambii82 pisze:Na dodatek napina mi sie brzucho i nie jest to miłe uczucie.
oj mi też, cały czas! A na dodatek jak trochę pochodzę to zaraz skurczy dostaję. Nie pozostaje nic innego jak się położyć i czekać na koniec. :ico_oczko:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

04 paź 2007, 19:19

:ico_placzek: :ico_placzek: ja mam dzis strasznego doła i nic mi sie nie chce,
wszystko mi nie wychodzi i juz nie mam sił, a na dodatek moj maz rozwalił palca w pracy, a pozniej sie odkaził i jeszcze do samochodu wsiadł :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

05 paź 2007, 08:30

Hejka

barbara123 pisze:ja mam dzis strasznego doła i nic mi sie nie chce,
wszystko mi nie wychodzi i juz nie mam sił,


barbara123 czasami tak jest, każdego w końcu coś dopadnie. Główka do góry. Mam nadzieje, że dziś już będzie lepiej z Tobą.

Nie mogłam spać, a poszłam dopiero o1 bo mieliśmy gości. Koledzy Marcin wpadli na piwko i pizze. Było śmiesznie i nawet do 1 nie czułam zmęczenia.

Dziś jadę na zakupki, w końcu, już tak dawno nie byłam w jakim kolwiek innym sklepie niż spożywczy czy warzywniak. hmm w Opolu, ale to się nie liczy bo tylko Smyka odwiedziliśmy. Muszę kupić sobie buciki na jesień i rozejrzeć się za zimowymi.

za oknem znów mgła i chyba nie jest ciepło mam nadzieje, że się zmieni.

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

05 paź 2007, 09:15

Cześć Wam u mnie leje nic mi sie nie chce, ale jakoś trzeba egzystować pozdro dla was.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 paź 2007, 09:53

Witajcie z ranka!
Barbara, nos do góry, będzie dobrze. Jakby to było, jakbyś przeszła całą ciążę bez humorów?! :ico_oczko:

Mambii, odważna jesteś! Ja też nie mam butów ani na jesień ni na zimę, ale teraz nic nie kupię, bo bym musiała chyba kajaki kupić. Noga zwiększyła mi się o 2 numery i do tego puchną potwornie. Mam nadzieję, że w listopadzie już wróci do normy i wtedy pójdę na zakupy. Choć mojej mamie noga po porodzie nie zmalała (opuchlizna oczywiście zeszła), powiększyła jej się w ciąży o 2 numery i tak już została. Ja nie chcę tak! Mam w szafie kilka ładniutkich bucików, które jeszcze kiedyś chciałabym założyć.

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

05 paź 2007, 15:51

czesc dziewczyny malo sie wypowiadam ale czytam was codzienie.I chce Wam powiedziec,ze zostane pazdziernikowa mama,choc termin mam ustalony na 2 listopada.Wczoraj wraz z mezem bylam u swojego ginekologa po zbadaniu na fotelu stwierdzil ze do porodu daleko rozwarcia brak macica wysoko i zrobil mi usg i okazalo sie za mala Dominika nie obrocila sie jest ulozona posladkowo i umowil sie ze mna na cesarke na 22 pazdziernika czyli bedzie jeszcze waga.18 pazdziernika mam zglosic sie na oddzial i maja zrobic mi wszystkie badanie przed cesarka,teraz to dopiero dostalam powera dzis sprzatam jak opentana i biegalam w miescie jak wsciekla w celu zakupow dla szkraba ale i tak dalej brakuje mi wanienki i recznikow z kapturkiem tak pozatym wszystko juz mam wozek lozeczko juz dawno przygotowane,czekaC TYLKO na malenka. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 paź 2007, 16:00

Nie martw się myszka, jest szansa, że się w dużej gromadzie spotkamy na październikowych mamusiach, bo same duże dzieciaczki, a nam które mamy terminy na 2 i 3 listopada to w ogóle mocno grozi, bo przecież tylko 5 % dzieci rodzi się w terminie. Dominisia ma jeszcze 2 tygodnie, może sie jednak obróci i cc nie będzie konieczne.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

05 paź 2007, 17:25

myszka oj to już blisko do spotkania z Malenką :ico_oczko: ale masz super bo dokładnie wiesz kiedy.
Zgadzam się z Tobą kilolek pewnie wiele z nas zostanie październikowymi mamami. Ja to chyba raczej nie, chociaż nigdy nie wiadomo.

Cos zrobiło się tu smutno i mało piszecie dziewczyny. Ja dziś czuję się bardzo kiepsko, boli mnie brzuch i męczę się bardzo, ledwo teraz siedze, bo cały czas prawie leże. Może to pogoda, wczoraj było słonecznie i miło, dziś juz wielka zmiana i ciśnienie pewnie też.

ika cały czas w szpitalu jest ??? Trzymaj się kochana, jeszcze tylko troszkę.

Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość