Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

08 paź 2007, 15:43

słoneczko4 pisze:Dzień ucieka a jutro do pracy :-/
to ty jeszcze pracujesz??a gdzie??kiedy idziesz na l4??

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

08 paź 2007, 15:44

W Siedlcach pogoda tez paskudna. No i tradycyjnie boli mnie w zwiazku z tym glowa. Cisnie nie znowu mam na umarciu ale mala , lekka kawka pomaga wracac do zywych. Nie wiem dziewczynki czy zagladacie czasem na Majowki. Ja zagladam co u K@tki i baby boom sie dzieje.Poplakal sie bo K@tk@ stracila drugie malenstwo. Tak mi szkoda tej dziewczyny.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

08 paź 2007, 15:51

asika82 pisze:Poplakal sie bo K@tk@ stracila drugie malenstwo. Tak mi szkoda tej dziewczyny.
tez wlasnie czytalam biedna jest ,miejmy nadzieje ze teraz sie jej juz uda :ico_placzek:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

09 paź 2007, 09:52

WItajcie!!!

Nie pisałam długo bo tak wyszło!!!

Byłam na USG Genetycznym .. wszystko jest dobrze, aż wręcz ksiązkowo :) Będziemy mieli prawdopodobnie chłopczyka :)

Ja wróciłam do pracy... ale tylko do 26 października :)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 paź 2007, 10:53

Ja też śledzę na "majówkach" co się dzieje z K@tką. Dzisiaj mają ją zawieźć do innego szpitala na usg, aby obalić albo potwierdzić wyniki. Biedna Kasia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

09 paź 2007, 11:08

Witajcie kwietnióweczki, ale duuuużo nowin. Musiałam sobie poczytać bo byłam taka słaba ostatnio, że wogule na kompa nie wchodziłam. Niestety mam takie same objawy jak myszka tzn. ze 3-4 razy dziennie :587: no masakra.
edit53 fajowo, że jesteś statyską, podoba mi się coś takiego. A w jakich filmach już brałaś udział?
asika82 trzymaj się mocno, czas szybko zleci i Twój M. już za niedługo wróci.
myszka śliczny ten rożek, pokaż jeszcze pościel jak masz zdjęcie. Już zaczynacie kupować wyprawkę??

A ja znowu mam dylemat, tyle się wózków naoglądałam i już miała wybrany z firmy bebecar, no i koleżanka mi odradziła, mówi że jest za ciężki. Ma rację bo waży ok 18 kg a to tego dzidzuś i to, że będę mieszkać na górce i nie jestem postawną kobitką to boję się, że mnie na dół pociągnię jak będę na spacerkach. No i teraz szukam od nowa :ico_zly: . No ale się cieszę, że mi poradziła.

Już się doczekać nie mogę bo w grudniu albo w styczniu wyprowadzam się od teściów :-D :ico_brawa_01: , już sie doczekać nie moge. Nawet nie chodzi mi o teściów, ale z siostrą męża to dogadać się nie mogę. Zresztą ona wogule się nie odzywa do mnie tak już od sierpnia. Uch jak ona mi na nerwy działa. Ale cieszę się że mój mężulek to widzi i że nie muszę mu później tłumaczyć dlaczego ona chrzestną nie zostanie.
No lae wracając do mojego mieszkanka to jest malutkie, ale w koncu będziemy sami. Na razie jest tam remont generalny lae myśle, że tak najpóżniej w styczniu już się stąd wyniesiemy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U mnie w pracy jest tak, że jeżeli pracownik jest chory dłużej niż 30 dni, może sobie zrobić zakupy spożywcze na 50zł i związki oddają mu kasę. no i wczoraj poszalałam w sklepie, nakupiłam już mnóstwo rzeczy do m mieszkanka (przyprawy, wegety, kasze, ryż - same rzeczy o długiej dacie). Fajnie bo jak będziemy co miesiąc cosik kupować to póżniej na raz nie wyjdzie tak dużo kasy. Niby takie pierdołki ale ile radości człowiekowi to daje.

Ojej wygadałam się trzochę przed Wami i mi lepiej. Fajnie, że jesteście :064:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

09 paź 2007, 11:21

eVe80, mi się juz skończyły wymioty.. tylko czasami mnie cos zmuli :) ale jest już o niebo lepiej

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

09 paź 2007, 11:34

meggi_24 pisze:WItajcie!!!



Byłam na USG Genetycznym .. wszystko jest dobrze, aż wręcz ksiązkowo :) Będziemy mieli prawdopodobnie chłopczyka :)

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super to juz wiemy be bedziemy miec pierwszego chłopczyka na kwietniowkach :ico_brawa_01:

co do kotki to mam nadzieje ze w tym
drugim
szpi
talu okaze sie ze wszystko jest oki !!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-10-09, 11:39 ]
eVe80 pisze:edit53 fajowo, że jesteś statyską, podoba mi się coś takiego. A w jakich filmach już brałaś udział?


ja juz w w 11 ,niani,rozmowy w toku,koncert magdy m i ten film ostatnio ,,jak zyc"-dopiero za rok bedzie w kinach .wiesz ja to wole zawsze mateusza wkrecic niz sama isc bo dosc ze chlopak sie cieszy to i kaska wtedy wieksza bo za opieke placa :-D
super ze bedziecie mieszkac sami nie ma to jak swoje ,ciasne ale własne pamietam jak ja sie strasznie cieszylam jak sie przeprowadzalismy a to bylo 3 lata temu ,co do szwagierki to cie rozumiem doskonale ja z siostra meza tez za bardzo tematow znalesc nie moge ,dobrze ze z jego bratem i zona bratameza zyje super i to jeszcze mieszkamy kolo siebie :ico_brawa_01:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

09 paź 2007, 11:43

...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 11:37 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

09 paź 2007, 12:05

malgoska tzrymam mocno kciuki, na pewno wszysko będzie ok.

Czytałam trochę o majówkach, biedna k@tk@ :ico_placzek: . To na prawde jest szok, że te które chcą to nie mogą (nie rozumiem tego). :cry: . Oby się tylko nie załamała tylko dalej próbowała.

[ Dodano: 2007-10-09, 12:07 ]
edit53 super sprawa, chciałabym zobaczyć kiedyś tv od środka, ajk to wszystko wygląda, a skąd jesteś?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość