SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 14:16

lucy23, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jestes wielka nie wiem jak ci dziekowac :ico_sorki: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
a tan ptak to juz chyba uciekl :ico_noniewiem: bo go nie slychac :ico_olaboga:
dziewczyny dzwonilam o ta chate i to babsko mi mowi ze nie bedzie tego mieszkania mowi ze w ogole go nie oddal ten wlasciciel a ja jej mowie ze ja juz wiem ze ona je wynajela komus :ico_zly: to sie tak zmieszala nie popuszcze jej tego :ico_nienie: a co wy myslicie bylam o jedno mialam juz placic wszystko podpisane i nagle mi mowi ze byl ktos wczesniej to jak byl to poco ze mna spisuje umowe :ico_puknij: no mowie wam tak kreca :ico_zly: cholera teraz znow problem co za kraj :ico_zly:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 paź 2007, 14:17

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Felicity,dla Twojej slicznej coreczki :ico_brawa_01:


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-09, 14:19 ]
Sandrusia kreca strasznie :ico_placzek: ok ja uciekam,bo musze wychodzic niedlugo,a wciaz mam burdel na kolkach i nie ubrana :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

09 paź 2007, 15:27

felicity wszystkiego naj dla twojej coreczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Ja juz po wizycie w GP i troche nie za wesolo bo dzidzia ulozona jest plecami do mnie i twarzyczkowo wiec dlatego nie schodzi w dol i przez to porod moze byc dlugi i bolesny z najwiekszym uciskiem na moj kregoslup. Postanowilismy z moim M ze pojdziemy dzis do polskiej przychodni na USG i wizyte mam na 19.15 bo jesli dzisius sie prawidlowo nie odwroci to taki porod konczy sie cc a wizyte w szpitalu mam na 17.10 i wole sie upewnic czy wszystko ok bo juz mam schizy.

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 paź 2007, 15:37

DZIEN DOBRY
Padam na twarz, zyc mi sie nie chce, mam dola, Maya wczoraj z now wymiotowala, ale nie z choroby po prostu nagle wrocil jej apetyt i chciala wszystko jesc, wiedzialam, ze nie moze po tylu dniach sie napchac wie stopniowo dzielilam, dalam jej w kubeczku tylko 50 ml mleczka, wypila w sekunde i za 10 min zaczela zwracac wszystko co caly dzien stopniowo wydzielilam :ico_olaboga: , ale juz dzis chyba ok, nie wymiotuje i nie ma rozwolnienia.
Natomiast ja mam problem z ta piersia od wczoraj w nocy sciagam z niej to geste mleko i caly czs leci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , musze sciagnac wszystko az normalne mleko poleci bo inaczej w kolko bedzie sie nowy zator robil, piers mi odpada, ja sily nie mam, rece mnie bola, bo to trzeba z calej sily wyciskac bo inaczej nie nie poleci, mowie Wam koszmar!!! Juz nie wiem co mam robic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , Boze co ja zrobilam???
Przepraszam Was za to co pisze ale musze sie wyzalic bo juz nie moge!!!
Kuba dzis wroci wczesniej do domu, bo zle ze mna, najchetniej odrabala bym ta piersi bym miala spokoj!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 paź 2007, 15:45

hej dziewczyny
Felicity sto lat dla córeczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Nipper szkoda słów :ico_placzek: nie wyobrazam sobie tego :ico_placzek:
Batko trzymam kciuki zeby wszystko było oki :ico_brawa_01:
Delfina a moze powinnas przestac juz karmic?????
ja jak Franio m nie jadł piersi to coraz rzadziej go karmiłam albo ściągałam i zanikło

[ Dodano: 2007-10-09, 15:48 ]
Emilka nikt tam nie odbiera tel, dzwoniłąm 3 razy, byłam dzis u Aśki- mały boski :ico_brawa_01: masz od niej pozdrowienia

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 paź 2007, 16:18

Martucha mialam ja juz odstawic teraz w Polsce ale nie dalam rady, teraz lecimy 18 listopada i to zrobie z Mamy pomoca, inaczej sie nie da rady bo Maya nalezy do cycoholikow.

STO LAT DLA OLENKI Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: [/b]

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 paź 2007, 16:23

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 paź 2007, 16:37

czesc dziewczyny
przepraszam ze tyle nic nie pisalam,ale weekend nie zagladam do kompa tylko spedzam czas z mezem,a wczoraj mialam jakies problemy z wejsciem na forum.
teraz cos o mnie jak prosilyscie
w londynie mieszkam juz ponad 2 lata,przyjechalam tu dla mojego mezczyzny,on jest tu jeszcze dluzej.od ponad roku jestesmy malzenstwem i teraz czekamy na nasze upragnione dziecko,tojuz 18tyg i 2dni..zrobilam suwaczek,ale ze jestem noga jesli chodzi o komputer to nie umiem go tutaj wrzucic.
sledze co tutaj piszecie i musze powiedziec ze calkowicie zgadzam sie z delfina jesli chodzi o sluzbe zdrowia tutaj,to sie w glowie nie miesci co oni tutaj wyprawiaja,a ci GP to wogole szkoda gadac,ciezko mi nazwac ich lekarzami,bo dla mnie nimi nie sa,mialam juz tutaj troche z nimi przejsc.dla nich wszystko jest normalne i nic bardzo zlego sie nie dzieje tylko paracetamol i do domu,zeby zlecili jakies badania,przeciez to niepotrzebne.dlatego jak tylko dowiedzielismy sie ze jestem w ciazy to polecialam do polski,byla tam do konca 3 miesiaca zeby w razie czego miec jakas pomoc medyczna,na szczescie wszystko jest dobrze i wrocilam do mezusia po 2 miesiacach spedzonych u mamci.bylam tez u GP po powrocie ale tylko zeby sie zarejestrowac i zeby mi polozna przydzielili i znalazlam sobie polska pania ginekolog w prywatnej przychodni.
pozdrowienia dla was i waszych pociech

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

09 paź 2007, 16:37

DELFINA, ja tez mialam okropne zatory guzy i goraczke wiec wiem o czym mowisz kup sobie kapuste musisz ja dac do lodowki pozniej stluc i obkladac nia piersi swietny sposob i nie sciagaj tak czesto tylko po troszke bo im wiecej bedziesz sciagala tym wiecej bedzie sie prdukowalo :ico_olaboga: wiec nie rob tego tylko troszke i kapuche przykladaj koniecznie zobaczysz ze ci pmoze jak tak je poobkladasz ta kapucha to zawin w pieluche i co godzine zmieniaj buziaczki dla ciebie napisz czy pomoglo
martuchafrost, Franio super i jak slicznie ubrany :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 paź 2007, 16:38

martuchafrost, ale superowe fotki Frania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kurde dziewczyny dzis przezylam bol podobny do porodowego :ico_zly: wlasnie z pol godz temu ustapil z lekka ale nadal cmi :ico_placzek: zab tak strasznie mnie bolal ze myslalam ze zemdleje :ico_placzek: to ta osemka tak boli bo jest do usuniecia tylko wam chyba juz kiedys pialam ze t nie taka prosta sprawa :ico_olaboga: takze nie wiem co mam robic :ico_olaboga: ide narazie na gore bo Nati jakos nie moze zasnoc :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość