MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 paź 2007, 08:04

witam, ja po jednodniowej nieobecnosci... bo komputer nawalil... moj maz rozebral go na czesci i wszystkie wnetrznosci odkurzal odkurzaczem :ico_szoking: no i sprzecik sie zbuntowal ze cos go tam zawiewalo...
mam jeszcze drugi komputer... ale ten bez antywirusa stoi nieuzywany... :ico_puknij:
cale szczescie po jednodniowym odpoczynku nasze cudenko dziala jak nowe... tylko teraz na wszelki wypadek musze jak najszybciej zgrac plytke z antywirusikiem i zainstalowac go na drugim komputerze... tak na wszelki wypadek kolejnych" porzadkow"
mamcia... co to znaczy" ale ty jestes polka"? co tesciowka miala na mysli bo nie bardzo rozumiem.... ze co? matka polka? kura domowa??? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: dziwna z niej kobieta... :ico_noniewiem:
Frydza nie moge sie napatrzec na twoja mala ksiezniczke... u nas na watku tetrowym bardzo malo jest dziewczynek...
a wiecie... dzisiaj w nocy snil sie mi moj przyszly porod... :ico_szoking: ... i urodzilam... dziewczynke ! :-D
ale podobno sny sa przeciwienstwem rzeczywistosci... wiec w domciu bedzie kolejny ptaszek :-D (maz , wiktorek, pies... a nawet rybka jest plci meskiej :ico_zly: )

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 paź 2007, 09:42

hehe Monik to ty jak krolowa powinnas byc traktowana , sama jedna wsrod chlopow :ico_haha_01:
nie ma co werzyc w te sny :ico_oczko: anoz dziewuszka sie pojawi :ico_oczko: fajnie by bylo :-D
a wymyslasz juz imiona???
ja bede miala pewnie olbrzyi problem z wymysleniem imienia dla drugiego dziecka, nie wazne czy dziewczynki czy chlopaka :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 paź 2007, 10:26

caly czas czekam na alicje... a jak alusi urosnie ptaszek... to nie mam jeszcze zielonego pojecia!
dzisiaj zaczynam poszukiwanie imienia dla mezczyzny...jutro ide do gin. pewnie zrobi mi pierwsze usg...ale nie bedzie jeszcze widac czy nosze chlopca czy dziewczynke... musze miec w zanadrzu obie wersje :-D
jak kupilismy psa to z tydzien nie mial imienia :ico_oczko: :-D a ja zawsze wole ze wszystkim byc przygotowana :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-10, 10:27 ]
jak krolowa?hmm... byloby cudnie... :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

10 paź 2007, 11:24

hej kobitki od razu mi lepeij jak wiedze Was w prawie pełnym skłazie :) a ta Aga mogłaby już przyjechać z tej Polski;) a Moni ja byłam przekonana ze mam dziewczynkę i bardzo jej chciałąam ale poród czy wogóle sny z dzieckiem to miałam w niebieskim ubranku więc w snach zawsze był chłopiec i się sprawdzio tak więc to nie zawsze jest na odwrót;)
ale wiesz Moni ze jak trzymam kciuki za chłopca:)
o to jak dziewczyny mam nadzieję z ewszystkie 21 pójdziemy do wyborów!! bo wkońcu jak nie pójdziemy to nie będziemy mia łay prawa potem narzekać ż ejest źle;)
a ja szukam właśni sklepu z odzieża sportową addict i cholera tylko we wrocławiu sa lb netem beznadzieja a ja tak lubie ich ciuszki:( ale netem to wole nie bo to przymierzy ć trzeba
no powiem Wam jeszcze że już ten miesiąc pracuję na nosmalnym stanowisku CA a nie junior i będę miałą ze 200 zł powyżki haha pzy moim debecie miesięcznym to nawet nie zauważę tego haha no ale zawsze coś nie?

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

10 paź 2007, 12:30

no to jest nas 3 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zabieracie babcią dowód- słyszałyście o tym ??? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 paź 2007, 13:08

pata, hihihiih no tak wsyzstkie babki powinne byc okradzione jak nie z dowodow to z beretow !!! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

monik wiesz co ja doglebnie nad tym myslalam co ona mi powiedziala i wyszlo na to ze pochodzac z Polski jestem gorsza :ico_szoking: bo tez powiedziala ze on jest mezczyzna, i z tego wszystkiego co mowila to wywnioskowalam jedna czysta dyskryminacje! Jeszcze nigdy nie uslyszalam czegos tak rasistowskiego, poczulam sie jak normalnie za czasow hitlerowskiech- ty jestes z Polski to nie masz nic do gadania! :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: ale w tym tygodniu nie jedziemy do tesciowki a w nastepnym z nia pogadam, bo mnie urazila i wole zawsze wyjasnic sprawe, bo wiem ze ona akurat czesto ukrywa rzeczy w sobie i nigdy w sumie nie lubila polakow, to sie zawsze cieszylam ze mnie zaakceptowala,a tu taki tekst....szkoda ze A. przy tym nie bylo.....

[ Dodano: 2007-10-10, 17:20 ]
no to ja wklejam... ale ostrzegam! ilosc przeogromna!!!!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a OTO JULCI ZABOJCZY USMIECH!!!!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a teraz poranny wyczyn Julci, rodzice leza w lozu zaspani, a mala dogrzebala sie do stolu i jakos stracila winogronka ze stolu, i je wcinac jako sniadanko zaczela :ico_szoking: oczyiwiscie jak wykazalo nasze detektywistyczne badanie, ksiezniczka korzonkow ani skorki nie trawila tylko wypluwala z powrotem!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no to na tyle......

[ Dodano: 2007-10-10, 17:57 ]
a ja kobietki dzis sobie wagary zrobilam :ico_szoking: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
a zamiast wagarowac to najpierw :ico_pranko: i :ico_odkurzanie: :ico_obiadek: :ico_kawusia: a teraz kombinuje zeby do miasta isc kupic prezent na urodziny, jak myslicie co kupic kobietce po trzydziestce??

achhh tylko musze ukryc moje wagary przed mezem hihihihi bo on wie ze ja leniwa nonono, lubie sobie wagarowac od obowiazkow i zaraz by mi wyklad zrobil jak niejeden tatusiek :ico_smiechbig:

a najlepsze..............hahaha dzis z nudow pomyslalam ze sobie pociwcze striptiz :ico_smiechbig: zachcialo mi sie wystep zrobic przed mezulkiem wieczorkiem to musialam sie jakos przygotowac, HA HA HA :ico_smiechbig: i wzielam muzyczke wlaczylam, i zeby nie bylo ze to jakos kiczowato wyglada postawilam kamerke i nagralam, i tak sobie tancze i tancze i wpadlam na pomysl by na stol wlezc, i tak energicznie wskoczylam na ten stol ze walnelam glowa o lampe i spadlam ze stolu ...... :ico_szoking: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: echhh bez komentarza....

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 paź 2007, 19:17

hehehe Mamciu :ico_smiechbig:
cwicz striptiz cwicz, maz pewnie bedzie mile zaskocozny :-D
ja niedawno tak zaskoczylam T i myslalam z emu galy wyskocza,a le szykowalam sie dosc dlugo i wszystko szykowalam dokaldnie, siebie, pokoj, nastroj przygotowywalam :ico_haha_01: super wypadlo teraz znowu szykuje sie na jego przyjazd hehehe
co do tesciowki twej to ja wlasnie tez tak zrozumialam ze skoro jestes z Polski to gorsza jestes :ico_zly: -jejuuuuuuuuuuuu kiedy to myslenie innych narodowosci o nas sie zmieni :ico_nienie: :ico_zly:
Juleczka sliczna :ico_brawa_01: i jej jeszcze szczerbaty usmieszek taki uroczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lemo jaka podwyzka taka podwyzka ale najwazniejsze ze jakas bedzie :-D to sie liczy :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 paź 2007, 09:14

witam was poranna pora... ja mam dzisiaj wielki dzien... ide do gin. juz sie nie moge doczekac, bo najprawdopodobniej bede miec robione usg... :-D
mamcia...dobrze ze przy upadku sie nie polamalas... i dobrze ze nie spadlas w trakcie prawdziwego striptizu, tj... na oczach meza :ico_szoking: ... bo ty obolala... a i romantyczny nastroj prysl...
zycze udanego spektaklu... niech mezusiowi oczka na wierzch wyjda :-D
a zdjecia juleczki sliczniutkie...
co do tego rasizmu... to dochodze do wniosku ze ta moja sasiadka od psow(jako jedyna francuzka w kamiennicy)... to jest rasistka... od tego momentu jak jej zwrocil uwage wlasciciel kamiennicy o wszystko sie mnie czepia... :ico_puknij:
ale wiecie co powiedzial wlasciciel...? ze wyrzuci ja z tego mieszkania, bo tylko z nia ma problemy...jeszcze nie teraz bo zbliza sie zima i w tym czasie nie mozna dawac wypowiedzenia...ale z wiosna milosniczka zwierzat ma sie wyprowadzac... mnie to juz teraz to ani ziebi ani grzeje... bo na zime zmieniamy miejsce zamieszkania :-D
natashka, o tak przygotowanym przez ciebie wieczorze napewno nie jeden facet marzy... :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 paź 2007, 10:22

heheheh Monik no nie przesadzaj :ico_oczko: , wystarczy ze moj marzy hehe... i najwazniejsze ze mu sie podobalo :ico_haha_01:
po prostu wychodze z zalozenia ze czasami trzeba troszke urozmaicenia do szarosci naszego zycia.. :-D
a i bardzo dobrze ze juz z zima nie bedziecie musieli sie sasiadka taka przejmnowac... a macie juz w ogole mieskzanko upatrzone????

jejuuu moje dzieck ozamienia sie chomia, gryzie kant biurka :ico_puknij: chyba ostrzy swoje kielki aby potem mnie mocniej bolalo jak bedzie gryzl maly wampirek :ico_chory:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 paź 2007, 12:23

MONIKAB fr czekamy na relacje z wizyty u gin :-D ,a my dzis dostalismy pake z allegro zamowilam 30 szt ubranek dla niuni za 50 zl poprostu sa rewelacyjne jestem strasznie zadowolona :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości