SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

10 paź 2007, 12:11

witam dziewczynki :-D
wczoraj bylam na jazdach :ico_olaboga: juz mi tak latwo nie poszlo :ico_placzek: choc ten instruktor mi mowi ze to bardzo dobrze jak na pierwszy raz bo mialam zawracanie na ulicy nigdy wczesniej tego nie robilam :ico_olaboga: no i musze pocwiczyc :ico_noniewiem: moj kochany mezulek ma dzis operacje oka tak sie martwie mam nadzieje ze bedzie wszystko ok nie moze przez 4 tyg sie schylac ani nic podnosic a wzia sobie wolne tylko do konca tyg bo nie chce ich tak w pracy zawodzic :ico_placzek: ja mu tlumacze ze zdrowi zazniejsze ale on swoje zobaczymy jak sie bedzie czul jak choc male watpliwosci bede miala to go zamkne i nie puszcze :ico_noniewiem: jej co ja mam za dzien literki mi sie mieszaja i co ja w ogole pisze :ico_olaboga: co chwile poprawiam kazde slowo :ico_puknij:
co do depresji to ja tez mam dobija mnie to ze siedze sama z dzieckiem ze sprzatam calymi dniami a wieczorem i tak syf :ico_zly: wiec czasem mam takie stany ze rycze i mysle po co ja to robie nic mi to nie daje :ico_puknij: no i ze kazdy dzien taki sam :ico_placzek: ze nie ma gdzie wyjsc bo wszedzie daleko itp dla tego sie wzielam ze siebie robie to prawko wlasnie wczesniej wstaje choc kocham spac :ico_placzek: ale jak kubusia klade to tez sie na godzinke poloze :-D itp hi hi
u nas tez strajk poczty :ico_zly: wiec nie wiem kiedy mi te pytania od naszej kochanej Lucy przyjda :ico_placzek: no i na paczke od mamy czekam :ico_noniewiem: :-D
nie wiem ale chyba wam nie pisalam ze moj L zlozyl formy o taxowkarza mam nadzieje ze uda mu sie prace znalesc choc mysle ze tak bo potrzebuja u nas taxowkarzy wiecznie im brakuje ludzi no i z tego tez powodu ten samochod kupilismy no ale teraz ta poczta strajkuje i nie wiem kiedy mu ta licencje przysla :ico_zly:
po zatym u nas ok moje samopoczucie psychiczne ostatnio ok :ico_oczko: hi hi ale to zabrzmialo :ico_smiechbig: chodzilo mi o te stany depresyjne :ico_oczko: jakos mnie ostatnio nie dopadaja tfu tfu :ico_oczko: Kubus szaleje tak ze glowa boli miny takie robi :ico_szoking: :-D jest kochany zabkow jeszcze nie widac :ico_zly: aha wlasnie chcialam sie was zapytac a szczegulnie mamy chlopcow powiedzcie mi jak to jest z tym napletkiem ? :ico_wstydzioch: bo u Kubusia w ogole nie schodzi nic a nic ma calkowicie zarosniety i tylko taka mala dziurka gdzie siku sie wydostaje :ico_placzek: to chyba zle :ico_noniewiem: bylam juz raz u lekarza ale powiedzial ze on nie wie ze chyba dobrze :ico_puknij: ze jak sie pogorszy to mam przyjsc jak sie pogorszy to juz za pozno bedzie :ico_noniewiem: prosze napiszcie mi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-10, 12:15 ]
przepraszam was za te poprzestawiane literki :ico_puknij: :ico_wstydzioch: nie wiem co mi dzis sie dzieje :ico_olaboga: chyba zapomnialam jak sie pisze :ico_oczko: juz nic nie pisze lepiej :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

10 paź 2007, 12:20

SANDRUSIA)), ja jak bylam w Pl to pani pediatra mu sprawdzala i sie na szczescie odkleil a tu ostatnio jak bylam na wazeniu to HV tez sprawdzala takze u nas jest ok, odkleil mu sie zam ja mu nie ruszalam bo wiem ze sa rozne opinie
A co do poczty to mnie wlasnie listonosz odwiedzil z paczka :ico_haha_01: od poltora tygodnia go nie bylo :ico_szoking: i zadnych listow co dziwne

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 paź 2007, 12:41

Jasnie Pani :) pisze:1. Zapisac sie na jakies studia, a nie tylko caly czas o tym mowic.
to nie jest takie proste ,zeby sie tylko zapisac niestety ,bo juz sie zapisalam i mnie nie przyjeli :ico_placzek: w Polsce idziesz na zaoczne ,placisz i ok ....jestem zapisana do collegu od stycznia ,ale co z tego jak problem z opieka nad malym ....dlatego jestem ciekawa co Kasik wykombinowala,moze ona mi cos doradzi :-D

2. zatrudnic au-pair do Oliego i zmienic prace na bardziej satysfakcjonujaca ( z tym, ze w domach opieki , chociaz nie wymagaja nadzwyczajnych kwalifikacji, czasem jest gorzej niz w restauracji.... osobiscie wole sie uzerac z klientem-chamem, niz zmieniac pampersa staruszkowi)
ja mam talk jak Emilka,nie dam go obcej osobie :ico_placzek:

a tak ogolnie to sie nie obrazam,wyrazilas swoje zdanie .duzo w tym racji,ale nie jest tez tak latwo ,niestety...W Polsce napewno by bylo lzej ,bo mam rodzine ,fajnych znajomych ,ale w UK bardziej mi sie podoba,juz sie przyzwyczailam ...

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

10 paź 2007, 12:45

Widzisz Lucy chyba jestesmy podobne :ico_haha_02:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 paź 2007, 12:46

co do kompleksow to napewno mam wiele i mysle,ze to zalezy od wychowania.ja mialam ciezkie dziecinstwo i pewnie dlatego teraz duzo rzeczy widze inaczej .... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-10, 12:47 ]
Emilka_M pisze:Widzisz Lucy chyba jestesmy podobne
i to jak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 paź 2007, 13:04

hej dziewczyny!!!!
ale zescie naklikały :ico_olaboga:
po primo:
Jasnie Pani kochana co do pracy opiekunki osób starszych, ja pracowałam i powiem Ci szczerze wole ulice sprzątać :ico_oczko: dosyc juz mialam tekstów w stylu: nie chce zebys mi pomagała bo jestes z polski i tzn ze jestes katoliczka a ja protestantem i nie zycze sobie :ico_szoking: itp oczywiscie były tez miłe osoby ale mało, wiec wolałam z psycholami pracowac bo nikt Cie nie obraził
Lucy co do deprechy to ja tez mam, a spowodowane jest tym dziewczyny ze chyba siedzimy w domu i kazdy dzien wygląda tak samo :ico_olaboga: dlatego ja chce na jakis kurs iść albo co bo potrzebuje czasu dla siebie , a co do rodzinki T to jacyś poj@@@@ są :ico_puknij: szkoda ze nie mieszkasz blisko mnie, Lucy nie obraź sie ( wiem ze sie obrazisz bo widze ze fajna lacha z Ciebie i bardzo Cie lubie :ico_oczko: ) bo jakbys blisko mieszkałą to ja juz bym Cie nauczyłą jak komuś odpowiedziec tak zeby w " pięty poszło" bo widze ze Ty tego nie umiesz robić tylko trzymasz w sobie, mnie jak Jacka kuzynka wku@@@@ to nie móie jej wprost ale powiem w zarcie tylko tak zeby zapamiętała mnie i juz wiecej nie krzywdziła :ico_oczko: ja jestem po przejściach i jedyne co mi wyszło na dobre to to, ze nie pozwole sobie w kasze dmuchac, wiem ze czasem jackowi jest przykro, ale on to rozumie ( tylko czasem nic nie widzi w tym złego, ze jego kuzynka powie do mnie: ale jestes gruba jak ty wyglądasz???? ) :ico_puknij:
Emilka nie bój sie dentysty, ja Ci powiem ze lubie chodzic do stomatologa i sie nie boje, wiec jakby co to ide z Tobą, a jak sie boisz to wpadnij przed wizyta do mnie, obalimy setkę i pójdziemy :ico_oczko: aha: mam nadzieje ze w sobote sie spotkamy jak bedzie ładnie :ico_oczko: to ja Cie juz rozruszam, bo Ty tez masz depreche, poobgadujemy, pośmiejemy sie znowu z teściowych albo co :ico_oczko:
Madziorka byłam wczoraj w mothercare ale ne widziałam tych czapek :ico_olaboga:
a ja wczoraj wieczorem jechałam pierwsy raz tu autem :ico_brawa_01: było nieżle, strony mi sie nie mylą tylko biegi :ico_olaboga: hihihihi
aha musze wam powiedziec ze przytyłam :ico_placzek: kupiłam miesiąc temu fajne jeansy par 2 i obydwie za małe :ico_szoking: od dzis sie biore za siebie :ico_zly:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 paź 2007, 13:14

[b]lucy[/b] glowa do gory... oliwerek troszke podrosnie i bedziesz miala czas na nauke..
juz za kilka miesiecy mozesz zmienic zdaniei pozwierzyc go pod opieke jakies zaufanej osobki
ja na przyklad od poczatku mam plan oddac leosia (ale zabrzmialo) do nursery od wrzesnia. bedzie mial14 miesiecy. to juz duzy maluch. i nawet dobrze, ze bedzie mial kontakt z jezykiem ang i obcymi .. bo tutaaj w uk przebywa glownie z nami z racji bralu rodzinki..
znajomi wpadnaa na chwile.. ale z nikim go nie zostawiam. bo nie mam z kim..
a to tez niedobrze, bo potem bedzie ciezko oderwac sie od mamusi hihi
ja taka bylam i bardzo mi bylo z tym zle... tylko mama i mama...
i za nic nie chce leosia tak rozzpiescic... hihi
bardzo bym chciala by byl samodzielny i odwazny hihi
no coz.. pewnie chce mu oszczedzic wlasnych kompleksow powiecie hihi hihi

lucy a co do mieszkanka, to juz cos macie na oku? kiedy planujecie przeprowadzke?
my z przyjemnoscia was odwiedzimy jak juz sie urzadzicie..
bo ja taka jak to adas mowi latawicam jestem.. moge jezdzic wszedzie i wloczyc sie hihi

na weekend jediemy do birmigham.. ale cie ciesze.. dawno nie widzielismy sie z naszymi ziomalami hihi
to bedzie pierwsza noc leosia poza domem hihi

jasnie pani.. no nikt nie wspominal o twojej nieobecnosci.. bo mialysmy troche spokoju hihi :ico_oczko:
a tu nagle sie pojawilac i od razu z grubej rury hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oczywiscie zartuje... hihi to taak jakbys przez ta nieobecnosc zapomniala ze tutaj poczucie humoru panuje hihi

delfinko dziekuje za pomoc.. no gdybym wiedziala wczesniej o tej sodzie to ulzylabym leosiowi.. i on dopiero wpadl w ten atak placzu jak to udko spuchlo...
to samo byl po pierwszej szzcepionce..
kilka godzin byl zupelnie normalany
a raptem taka histeria...
a tej masci nie kupilam, bo niesttey tylko na recepte sprzedaja...
piersc dalam zaraz po powrocie
a w trakcie placzu nie chcial..

jasnie pani dzieki za dokladna info o sodzie...

mialam obawy co do snu leosia skoro tak szybko wczoraj zasnal. ale poza tym ze zbudzil sie przed polnoca na jedzonka to nic sie nie zmienilo..
spi do teraz hihi
spiszek moj maly hihi

a ja sie szykuje .. sniadanko, prysznic i idziemy do mothercare. umowilam sie z kumpela i jej coreczka hihi
daleko mamy ten sklep. ale nam odleglosci niestraszne i bedzie czas na ploty hihi
znow parasolki mi adam nie zostawil hihi
coz zapakuje jego kurtke do wozka na wszelki wypadek hihi
ale jak na razie nie pada hihi
i pranko robie hih
jak pomysle ile rzczy musze spakowac na weekend dla leosia... hihi chyba liste zrobie. hihi taki maly babelke a tyle bagazy..
musze wziac po uwage jego kupy na plecy hihi
i wziac zapas ubranek i pizamek hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 paź 2007, 13:17

Marta wiem,ze masz racje ....dlatego jak teraz przyjedzie jego siostra ,to ja sie juz w jezyk gryzc nie bede ....bo zawsze sie staram przemilczec ,albo jakos dyplomatycznie ,zeby nikogo nie urazic,ale skoro one na mnie nie zwazaja,to czemu ja mam? ja nie umiem kogos obrazac i nigdy by mi takie slowa przez gardlo nie przeszly typu ,,ale jestes gruba ,, bo to jest ewidentne dosrywanie .....nie wiem skad w ludziach tyle zlosliwosci :ico_placzek: ja sie do 21 wieku nie nadaje :ico_oczko:

u mnie bylo tak ,ze tesciowa mowila,ze faceci nie lubia chudych i z malym biustem (one sa przy kosci i z duzym :ico_haha_01: )wiec oczywiscie ,to sie mialo tyczyc do mnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale mnie to smieszylo,bo skoro tak bardzo lubia przy kosci,to po co sie odchudza :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-10-10, 13:18 ]
Marta fajnie,ze tak piszesz,bo chociaz nie bede sie czula jak cham jak jej niemilo odpowiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 paź 2007, 13:24

martucha i tak trzymaj :ico_brawa_01: nie daj sie tym durnym babom hihi
a te czapeczki musza byc.. sprawdz dokladnie albo na necie poszukaj...
co do deprechy i nudy,,
no wlasnie nie mozemy na to pozwolic
sama tez bym sie zalamala...
ale planuje jakies wyjscia, spotkania... i nie pozwalam sobie na wiecej niz jeden dzien w tyg laby i lenistwa... zwykle jest to poniedzialek hihi
a we wtorki joga, wazenie, i dzien zaczyznam szybciej i mimo najgorszej pogody musze wstac.. hihi
a sroda i czwartek jakies spotkanka z kumpela i wyjscie do centrum. i zaraz jest piatek.. maly spacerek.. i zakupki z adasiem w tesco
i koniec tygodnia
no i wieczorem od czasu do vczasu solarium w tygodniu, i basen znow zaczynam bo @ mi sie skonczyl hihi
za 3 tyg startujemy na basen z leosiem. juz czekam na koncowe info,. kurs trwa 7 tyg, raz w tyg 30min. polywanko i zabawy w wodzie hihi
akurat skonczymy joge i kolejna aktywnosc sie zacznie hihi

dziewczyny a moze wy tez poszukajcie takich basenow. im mlodsze dziecko tym lepiej

marta wiem ze z franiem moze byc ciezko ze wzgledu na jego choroby... dodzwonilas sie juz do tego lekarza???

moja kumpela tez ma doly.. dwoje dzieci.. mala czesto marudzi.. wyjdzie z nia do mniasta i musi gonic do domu bo ta placze (czyt drze sie), a ta od razu ja ne rece bierze i nawet wczoraj w taki deszcz ja niosla :ico_puknij:
ja nigdy tak nie robie... napewno placz mu mniej zaszkodzi niz deszcz...
no i jak tylko mi mowi ze deprecha to zaraz ide do niej albo do miasta sie umawiam.. bo zal mi jej.. i jak dalam jej malej smoczka to od razu sie uciszyla i kilka godzin spala na zkaupkach.. i smieje sie z zniej wtedy ze takie grzeczne dziecko a ona narzeka
i kiedy panikuje i sie denerwuje to malej sie udziela
kazalam jej pic melise
i malej tez czasem herbatke hippa zapodac...
chyba najwazniejsze zeby i maluszek i mama byly happy bo inaczej jest ciezko.. i stad te doly,

[ Dodano: 2007-10-10, 13:28 ]
lucy no i bardzo dobrze!!! one sie toba nie przejmuja grubasy jedne... i zazdroszcza figury... wrrrr
ty jestem ciepla i mila osobka ale z taki trzeba w ich jezyku rozmawiac bo inaczej nic do nich nie dotrze hihi
nie daj sie!!!

ja w dosrywaniu jestem dobra. hihi i bywam zlosliwa jak trezba a co? hihi
bo takich tekstow jak napisalas o rodzinie T nie potrafie na spokojnie wysluchiwac hihi

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

10 paź 2007, 13:41

No dziewczyny ja wlasnie z moim slubnym pogadalam sobie przez tel i ci? wielka nonono :ico_placzek:
On uwaza ze wszystko jest ok A ja najwidoczniej jestem potworem ktory nikogo nie potrzebuje :ico_noniewiem: juz sama nie wiem :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość