mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

10 paź 2007, 18:55

Hej
Jeszcze raz wielkie gratulacje dla młodej mamusi :ico_brawa_01:

Kilolek co z Tobą, proszę napisz jak się czujesz, a jak nie to choć smska do którejś z nas.

Ja dziś mam powera, wysprzątałam sama mieszkanko, łącznie z odkurzaniem i myciem podłóg, zrobiłam pranko, a teraz robiłam rybkę po grecku i śledzia z cebulką w oleju. Nie wiem co się ze mną dzieje, ale ciągle mam ochotę na gotowanie i pichcenie. To już trwa 3 dzień, jak mi się nie odmieni to jutro robię meksykańskie tortille na kolacyjkę. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

A co u Was. Jakoś tu cicho o 15 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 paź 2007, 19:51

mambii82, chętnie bym zjadła rybki po grecku :ico_oczko: ja mam dziś załamanie nerwowe :ico_placzek: No właśnie czy do którejś kilolek, sie odzywała albo coś bo sie denerwuje o nią :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-10, 20:52 ]
kilolek, dzięki Bogu tylko odpoczywa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a juz sie przestraszyłam ze na prawdę dziewczyny zaczęły sie sypać :ico_sorki: :ico_sorki:

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

10 paź 2007, 20:53

czesc dziewczyny ja jutro lece do poloznej na pobranie krwi boje sie bo to boli okropnie w jej wykonaniu a szczegolnie jak wymienia wklady bo to az 3 strzykawki.marus sie jakis w tyn tygodniu nawet grzeczny zrobil moze czuje ze ja juz nie taka sama poddenerwowana i w ogole..moj maz pracuje 2 nocki w tygodniu i tez sie martwie ze wszystko sie zacznie jak akurat bedzie na nocce a ja mam 30 km do szpitala i marus na dokladke jak cos to go biore ze soba i wyruszam,tak mnie to martwi ze nie mysle o niczym innym juz od tygodnia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

10 paź 2007, 22:29

ewita76 pisze:ze ja już nie taka sama poddenerwowana
a wiesz co ja też jestem ost bardzo nerwowa :ico_zly: i powiem ci że też sie boję co zrobię jak zacznę rodzic bo mój mąż pracuje od rana do 20-21 i go akurat nie będzie :ico_olaboga: bo jeżeli zaczną sie skurcze to muszę natychmiast jechac do szpitala a tak to co z dziećmi jedyne wyjście to wezwać taxi i zawieźć je przez całe miasto do mojej mamy a potem od niej do szpitala :ico_placzek: wszystko mnie przeraża :ico_placzek: Znalazłam takie objawy porodu http://www.planujemydziecko.pl/index.ph ... uny_porodu

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 paź 2007, 09:17

Hej, jestem, ale ta ledwo żywa jakby mnie nie było. Wszystko mnie okropnie boli i jestem wykończona. Wczoraj wieczorem o już płakałam z tego wszystkiego, tak byłam umęczona. Idę dziś do lekarza to się pożalę, ale znając życie powiedzą, że to normalne tylko jedni przechodzą to lepiej a inni gorzej. O ile się doturlam do tego lekarza, bo jak na razie mam problemy z dotarciem do łazienki :ico_noniewiem:

Mój mąż jeździ teraz na kurs do Warszawy. Skierowali go z pracy, a długo się starał o ten kurs. Jeszcze cały następny tydzień i 22 ma egzamin. Jak opuści choć jedne zajęcia to go skreśla z listy, więc ja się boję, ze urodzę w tym czasie. Musimy jakoś wytrzymać do 22.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 paź 2007, 09:34

kilolek, dasz radę kochana na pewno. Będę trzymać za ciebie kciuki :ico_oczko:

Ja przyznam się wam moje drogie :ico_ciezarowka: że wczoraj cały wieczór miałam napięty brzuch. Myślałam ze rano będzie lepiej ale nie jest i cały czas się napina. A może ja powinnam liczyć te skurcze :ico_szoking: już sama nie wiem bo ogólnie czuję się dobrze więc na razie staram się nie panikować.

Słuchajcie remont skończony, mąż wczoraj umył okna i powiesił firanki, wyprał dywan i mieszkanko zaczyna przypominać mieszkanko. Ja wyprałam wczoraj ręczniki dla małego i dziś biorę się za prasowanie. Czekam na pościel i łóżeczko :ico_brawa_01: mam nadzieję że w tym tygodniu wszystko przyjdzie. kilolek, a ty jak długo czekałaś na pościel z mamo-tato??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 paź 2007, 09:58

Evik.kp pisze:kilolek, a ty jak długo czekałaś na pościel z mamo-tato??
jakoś tak bardzo szybciutko przyszła, po kilku diach

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 paź 2007, 10:05

to fajnie bo ja kaskę wysłałam w niedzielę a we wtorek podobno wysłąli więc czekam :-D

coś nie bardzo z tym moim brzuszkiem :ico_noniewiem: cały czas napiety

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

11 paź 2007, 10:37

Witajcie !!!

Ja wczoraj byłam u lekarza i wyobraźcie sobie że Mała waży 2800 g i jest już bardzo nisko rozwarcie troszkę większe niz poprzednio, szyjka trochę krótsza powiedział że ma prawie wymiary noworodka po porodzie a tu jeszcze 48 dni. Doktorek jest w szoku :ico_szoking: powiedział że albo maszyna oszukuje z tym ważeniem, albo ja zaszłam w ciąże miesiąc wcześniej :-D co jest nie możliwe :-D i dziewczyny już mi czop odszedł, nawet nie wiem kiedy, bo cały czas mam wkładkę i nie zauważyłam :ico_oczko: Mam przyjść za 2 tyg.
Normalnie szczęśliwa jestem że Malutka juz taka duza, ale jak tak będzie rosła to będzie miała ze 4 kilo jak się urodzi.
Ja przytyłam już 17 kilogramów.

evik i jak brzuszek, napina się cały czas, a nospe brałaś? może weź to go troszke uspokoisz.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 paź 2007, 11:06

kilolek, mam dokładnie to samo wczoraj jak mnie krzyż bolał że siedziałam i ryczałam a mąż o 1:00 chciał mnie do szpitala zawieźć ale powiedziałam że jak przez godzinę nie przejdzie to wtedy pojedziemy i dzięki bogu przeszło a już oddychać nie mogłam i co sekunda latałam do wc i miejsca znaleźć nie mogłam sobie boje się że to mogły by te skurcze przepowiadające i co się stanie jak teraz w ciągu dnia zaczną się te prawdziwe a moja małżonka w pracy :ico_olaboga: :ico_placzek:
ania25 pisze:wyobraźcie sobie że Mała waży 2800 g i jest już bardzo nisko rozwarcie troszkę większe niz poprzednio, szyjka trochę krótsza powiedział że ma prawie wymiary noworodka po porodzie a tu jeszcze 48 dni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to poczekaj jeszcze te 3 tyg i możesz się wykluć :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], DenAdhele i 1 gość