Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 paź 2007, 11:36

Dorota.M. pisze:Kajunia ja miałam CC i agatkę dopiero wieczorem zobaczyłam, przytuliłam a karmić mogłam dopiero na drugi dzień, jak kroplówki mi zleciały....strasznie się czułam, tak tęskniłam....

Ja też miałam cesarkę a malutką właśnie jeszcze na sali porodowej przez chwilkę ujrzałam, potem tylko słyszałam jej płacz ale był to najcudowniejszy płacz na świecie - płacz mojego dzieciątka :ico_haha_02: Przeżycia były niesamowite aż trudno je słowami opisać..
Małą mogłam przutulić po 3 godzinach od porodu, malutka leżała na szpitalnym łóżeczku i czekała tam na mnie :ico_haha_02: Te 3 godziny trwały jak cały dzień.. Karmić od razu ją mogłam! Uczyłyśmy się siebie nawzajem :-)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

11 paź 2007, 11:41

DOROTA.M. no bbbbuuuuuuuuu to wspołczujeza pomnialam ze miałaś cesarkę i inne lutowki co miałyscie to tez.
No czekam ale nie mam jeszcze wiesci czy urodziła
STO LAT DLA AGATKI ALUSI,ROSNIJCIE ZDROWO :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

11 paź 2007, 11:48

WITAJCIE LUTÓWECZKI

Wszystkiego naj naj najlepszego dla Agatki i Alusi :ico_tort: :ico_tort:

Karolas
Dużo zdrówka życzę i oby dzieciaczki omineło
Lulu
Dzielna kobietka z ciebie i tak trzymaj

A ja dzisiaj od samego rana straszną nerwówkę miałam. Zostawiłam Oliwię w łóżeczku i wyszłam na chwilę do łazienki a ona bawiła się pozytywką od karuzeli gdy wruciłam zobaczyłam że ma coś w buzi nie mogłam tego wyciągnąć a okazało się że to jest kawałek takiej cienkiej foliówki oderwany właśnie z tej pozytywki troche zaczeła sie krztusić ale w końcu połkneła a ja sie bardzo wystraszyłam i zaraz dzwoniłam do lekarza ale kazali obserwować i powiedzieli że powinno z kupką wyjść
I wystarczył moment nieuwagi a swoją drogą ja nawet nie wiedziałam że tam jest taka folia a Oliwia bardzo lubi kciukiem skubać co sie da

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 paź 2007, 12:11

Wszystkiego najlepszego dla Agatki i Alusi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Ania o rany, no to niezle można sie wystraszyc, dobrze ze nic sie nie stalo
Caly czas trzeba pilnowac naszych dzieciaczków, a co bedzie jak zaczną chodzic :ico_olaboga:

Dziewczyny, a ja dopiero na drugą dobe dostalam dziecko, ze wzgledu na mnie , zle bylo, ufff

ale odrazu jak na brzuchu moim lezal, w oczki go spojrzalam, bardzo sie wzruszam jak wspominam

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

11 paź 2007, 12:16

Aniu ojej ale musialas sie przerazić
teraz trzeba bardzo pilnowac naszych maluszkow
wszystko probuja i wkładaja do buzki

Lulu na penwo przeyzlas to tak samo jak my, ktore dostałysmy dzieciatka od razu po urodzeniu
to jest jedna z najwspanialszych chwil w zyciu
ale się rozmrzyłam hihihi

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 paź 2007, 14:16

ania0807, na szczęście że Oliwka się nie zadławila!!1 Teraz to z kazdej strony czyhają niebezpieczeństwa. Bardzo musimy uważać!!
karolas no ja też nie wiem co to znaczy dostać od razu maleństwo na brzuch... Brzuch w końcu byl rozpruty, brrr...
Bartusia dostalam po chyba 2 godzinach, a moze mniej nie pamietam, ale leżał na moich piersiach i ssał sobie, nawet mi go rozebrali i tak skóra do skóry sobi9e leżeliśmy...
Eva77 no jasne ze waga dziecka zależy od wagi wyjsciowej, ale mimo to jak patrze że dzieco kończące 8 miesiąc powinno ważyć 8200 to jestem w szoku. Kiedy to mój Bartuś tyle ważył... Teraz ma 11 kilo.
mamcia czekam na relację z wieczorku!!! :ico_brawa_01: Filmik musiał byc świetnym prezentem dla meża! Ja to jestem wstydzioch troche na tym tel i chba striptizu to nie zrobiłabym.. :ico_wstydzioch:
lulu byłaś taka młoda i już musiałaś przejść przez takie straszne doświadczenia, jak strata dzieciaczków... Bardzo mi przykro ... A dlaczego rodzina się z Tobą nie kontaktuje??
sesila dobrze ze wszystko sie ułożyło i masz swoją Gwiazdeczkę, cudowną Córcię!!

U mnie od wczoraj zmartwienie... znów rodzina męża robi schizy... na razie nie mam kiedy opisać, moze potem

[ Dodano: 2007-10-11, 14:24 ]
No to ja też wkleję zdjecia z ciąży jak wyglądałam jak wagon!!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 paź 2007, 15:44

Oj dziewczyny ale u nas masakra normalnie :ico_olaboga: zaraz napisze tylko najpierw złoze zalegle i dzisiejsze życzenia
Duzo zdrówka dla nowych jubilatów i aby słoneczko zawsze goscilo w ich zyciu to dla
Milenki, Wojtusia, Alusi i Agatki :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:

Ale sobie powspominałam przez te wasze piekne brzuszki a oto i moj
Obrazek

mamajulcipiekne zdjecia i jak Julcia wydoroślala,juz taka panieneczka z niej ze hej a z tymi winogronami to normalnie mnie zaszokowalas, ze je tak wcina bez skorki :ico_szoking:
katelajdka, Bartlolinek tez super chłopczyk a w zasadzie to juz malutki mezczyzna,bombowe minki robi :ico_brawa_01:
ania0807, przyłaczam sie do dziewczyn,oczy wokol głowy by sie przydaly a najlepiej nasz klon
lulukochana niczym i nikim sie nie przejmuj,pisz duzo a my cie chetnie tu czytamy a jezyk pol tez uwazam ze doskonale opanowalas,szkoda ze nie mam czasu bo chetnie znlazlabym te osoby ktore tak cie obrazily i przeszukalabym ich posty a jak to typowy nauczyciel na pewno bym cos znalazla

A u nas maratona bezsennych nocy chyba sie zaczal, fajnie bo wychodza od razu dwa ząbki (dolne jedynki) ale maly jakos strasznie to przezywa,zreszta nie wiemy czy tylko to.Wczorajsza noc cała nie spal,krzyczal z przerwami na placz i marudzenie. wczoraj wieczorem bylismy u lekarza bo nagle dstal goraczki i kataru. ale nic nie bylo widac wiec moze to b yc od zabkow,w nocy mial 38,5 ale katar mu minal, rano goracZka spadla.Ta noc byla lepsz bo juz tylko marudzil i spal nawet 3godz.mam nadzieje ze chorobsko sie zadne nie rozwija. Lekarz powiedzial ze byc moze go tez wtedy brzuszek bolal bo on ostatnio z dnia na dzien zaczal duzo wiecej jesc. No nic zobaczymy ta noc ,na razie jedziemy na viburcolu i calgelu. zmykam bo maly chce sie dobrac do klawiatury. Oj nich te zabki szybko wychodza bo nic nie moge zrobic bo w czasie drzemek to go normalnie od 5-7 razy bujam i uspokajam wiec sama nie mam kiedy pospac.pa na razie

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 paź 2007, 15:52

hej hej

Dziś mam wizytę u ginekologa więc pewnie będę miała USG maleństwa, to się pochwale- no chyba, że mi nie zrobi! Strasznie się denerwuje czy wszystko w porządku :ico_noniewiem: Trzymajcie za mnie kciuki o 19:10 !

Sms od Anileve77 Kacperek ma wirusa ale nie chce brać leków i nasz sprytna Lutowianka szuka sposobów żeby je podać! Macie gorące pozdrowienia od Mamy i Synka!

Zdrowiejcie szybko i przychodźcie na TT- czekamy!

STO LAT DLA AGATKI ALUSI :ico_tort: :-D :ico_tort: :ico_brawa_01:

Wasze brzuszki Tak na szybko przeleciałam po stronach żeby wiedzieć o czym pisałyście i chcę powiedzieć, że brzuszki macie przepiękne!

Niestety nie mam czasu żeby Wam teraz odpisać, bo korzystam z możliwości, że mały śpi więc idę się pouczyć!

Postaram sie być wieczorem!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 paź 2007, 15:52

Ach, gdzie ja mam głowę!! ?? Zapomniałąm złożyć życzonka!!
DUŻO SŁONECZKA DLA NASZYCH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTEK: Agatki i Alusi!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Iwona77, no to się pięknie wymęczyliście z Patryczkiem!! Biedulek ale musi cierpieć.Mój Bartuś nie gorączkwał przy ząbkach, ale marnie spał i marudził całe dnie! Abyście to przetrwali i zębolki szybko wyszly!!
Iwonka, świetnie wyglądałaś w ciąży, taki mialaś foremny brzuszek!!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

11 paź 2007, 15:59

Lutóweczki u nas juz prawie widac dwa piekniusie zabalki u gory
Dominis juz dzisiaj byl spokojniejszy
a teraz sobie spi,
mezus pojechal na zakupki, Nacia do kosciolka
wiec ja korzystajac z "wolnosci" hihihi zaraz zagladam co tutaj slychac...

Malgosiu wszystko bedzie OK
i daj znac nam co i jak... :))

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości