Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 paź 2007, 13:21

ania25, troszkę odpuścił na szczęście

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: włąśnie doszła do mnie pościel z mamo-tato razem z rożkiem, prześcieradłami i wypełnieniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo się cieszę, teraz czekam na łóżeczko -jutro podobno powinno dojść. Akurat wszystko wypiorę. Słuchajcie wy prałyście wypełnienia ?? Bo ja się boję że jak wypiorę to mi się zejdzie. Doradźcie proszę :ico_sorki:

A ja postanowiłam zrobić dziś gołabki :-D strasznie naszła mnie na nie ochota, już męża wysłałam po zakupki i mam nadzieję że sił mi starczy.
No i dziś szkoła rodzenia :-)

Ika202, proszę ty uważaj na siebie. Byłąś w tym szpitalu??

[ Dodano: 2007-10-11, 13:46 ]
Już zapomniałam jak fajnie wysyła się męża po zakupy. Prosiłam o łopatkę do zmielenia do gołąbków. A on mi kupił kawałek łopatki i ponad pół kilo wołowiny bez kości na zrazy za 30zł za kilo :ico_olaboga: niezły jest. Teraz będzie latał znów po mięso a mi nie pozostało nic innego jak zrobić zrazy :-D Ach ci mężowie jak się nie obrażają to robią zakupy z kosmosu :ico_brawa_01: A no i chciałam nestle cytrynowe to mi kupił ace tea cytrynowe :ico_puknij: a ja nie lubię ace tea. I jak jak mam siedzieć w domu a jego wysyłać po zakupy, przecież tak się nie da

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

11 paź 2007, 14:13

Witam, jestem po wizycie u gin powiedział że chyba dzidzia sie obróciła i jest szansa na naturalny poród, ale we wtorek mam usg to potwierdzi, takto wszystko jest ok, wszystko pozamykane i jeszcze mam trochę czasu. Kupiłam dzisiaj kocyk dla Kingi Obrazek

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

11 paź 2007, 14:18

Evik.kp pisze:Już zapomniałam jak fajnie wysyła się męża po zakupy.

Znam to :576:
Przeważnie razem robimy zakupy, ale zdaża się, że sam musi. Każe mi wtedy dokładnie pisać: co, ile, w którym sklepie. Bo już nie raz kupił coś innego niż chciałam. A niedługo znów go to czeka. Bo na razie nie mogę sobie wyobrazić wypad na zakupy z niemowlakiem i bardzo żywym Jaśkiem :ico_olaboga:

Evik.kp, to już przygotowania na przyjście maluszka są ku końcowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ania25, twoja Kruszynka to duuuża jest :-D

A mój mąż znów w delegacji. To już trzecia del. w ciągu ostatnich kilku tygodni :ico_szoking: Przez 5lat nic a teraz tylko go wysyłają.
Ja też trochę się boję, że zacznę rodzić jak Arka nie będzie w domu. I czy teściowa zdąży do nas dojachać zanim zacznę się sypać. Zaplanowała przyjazd po 1listopada. Może nic do tego czasu się nie wydarzy. Bo tu gdzie mieszkamy nie mamy żadnej rodziny i nie mielibyśmy co zrobić z Jaśkiem :ico_puknij:

Trzymajcie się dziewczynki i zaciskajcie mocno nogi :-D

[ Dodano: 2007-10-11, 14:20 ]
marzenus, jaki fajniutki :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 paź 2007, 15:19

Wróciłam od gin i jestem padnięta a jutro czeka mnie to samo. Odebrałam wyniki posiewu i okazało się, ż emam jakieś bakterie i to dużo, różnych. Z laboratorium dołączyli biogram, że są wrażliwe tylko na ampicylinę, więc gin przepisała mi globulki robione z ampicyliny. Zjeździłam wszystkie apteki w mieście (autobusem, więc zajęło mi to 3 godz.) i okazało się, że żadna apteka mi tego nie zrobi, bo ampicylinę wycofali z produkcji 2 lata temu i nikt już nie ma zapasu. Jutro znów muszę jechać do lekarza a potem po aptekach.
Przy okazji dowiedziałam się, ze te wszystkie bóle, które ma od kilku dni to te skurcze przepowiadające. Bardzo się zdziwiłam, bo wszędzie piszą, że one nie bolą. Więc gin wytłumaczyła m, że widocznie ma niski prób odczuwania bólu. Trochę mnie to przeraziło, bo jak ja poród w takim razie przeżyję, jak wczoraj przy przepowiadających tak się umęczyłam :ico_szoking: :ico_olaboga:
Evik, ja wyprałam wypełnienie z mamo-tato tak jak na metce było (chyba 40 st.) i nic mu się nie stało. Trochę pokotłaszone było jak je zdjęłam ze sznurka, ale strzepnęłam parę razy i uprasowałam i jest super.
Ania 25, Kubuś 2 tyg. temu też ważył 2800.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

11 paź 2007, 15:49

Ok to ja też tak wypiorę :ico_brawa_01:
zaraz lecę do szkoły

Buziaczki dla was i trzymajcie się cieplutko

marzenus, piękny kocyk ja też taki chcę kupić tylko niebieski :-D

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

11 paź 2007, 15:56

evik a po ile są u was ja dałam 52 zł.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 paź 2007, 16:21

kilolek pisze:Przy okazji dowiedziałam się, ze te wszystkie bóle, które ma od kilku dni to te skurcze przepowiadające.
No i co dalej kiedy poród ??bo ja tak sobie mówiłam ze jak sie powtórzą to może faktycznie dziś pojadę do szpitala a co jeżeli okażą się tylko fałszywym alarmem i stratą czasu :ico_noniewiem: Już sama nie wiem co myśleć :ico_noniewiem: Bo dziś w ciągu dnia miałam takie coś dwa razy i tak mnie trzymało po 30 min.ale ja to odczuwam strasznie bo tak mnie wtedy zaczyna bolec krzyż i ryczę do tego jest mi strasznie duszno i nie wiem co ze sobą zrobić :ico_placzek: i czuje takie mrowienie w kroku no i ten co chwilowy marsz na wc ,a powiedz mi jak ty to odczuwasz ??

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

11 paź 2007, 16:39

Hejka
Dziś mam paskudny dzień, jestem podenerwowana i ciągle mi coś nie pasuje. Biedny jest mój piesek bo mu się najwięcej dostaje. Poza tym odczytałam te wyniki z wymazu , bo były po łacinie i okazało się, że te bakterie, na które jestem teraz leczona mogą okazać się na tyle niebezpiecznie, że jest to wskazanie do cc. Oczywiśćie jeśli ich się nie wyleczy, ale okazuje się też, że jest je ciężko wyleczyć. Nie wiem dlaczego mój gin mi o tym nie powiedział ... tylko kazał przyjść na kontrolę za 2 tyg. i kolejny wymaz.

marzenuś śliczny kocyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Evik ja prałam wypełnienie i ochraniacz w 40stopniach, nic się nie stało a pościel też mam z mamo-tato.

Bo dziś w ciągu dnia miałam takie coś dwa razy i tak mnie trzymało po 30 min.ale ja to odczuwam strasznie bo tak mnie wtedy zaczyna bolec krzyż i ryczę do tego jest mi strasznie duszno i nie wiem co ze sobą zrobić :ico_placzek: i czuje takie mrowienie w kroku no i ten co chwilowy marsz na wc ,a powiedz mi jak ty to odczuwasz ??


Ika ja mam to samo od jakiś kilku dni, czasami jest to łagodniejsze, a czasami tak mi sie brzuszek napnie, że nie mogę się wyprostować i dojść do wc, gin powiedział, że to są właśnie te skurcze przepowiadające i świadczą o tym, że macica się przygotowuje do porodu, co ma na celu pobudzenie szyjki, jej skrócenie i rozwarcie. u mnie często jest też tak, że jak siedzę albo leże to praktycznie się nie napina brzuszek ale jak tylko wstanę i zaczynam chodzić to już jest po mnie, ból zaczyn się w kręgosłupie a kończy się w podbrzuszu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

11 paź 2007, 16:46

mambii82, i jak długo one mogą trwać ??i skąd będę wiedziała ze przy kolejnych takich skurczach to już nie poród :ico_placzek: :ico_olaboga:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

11 paź 2007, 16:52

Ika nie mam pojęcia jak dł€go mogą trwać. u mnie jest tak, że trwają nawet do kilkunastu, kilkudziesięciu minutek. Też się martwię, że w końcu przez te skurcze nie rozpoznam, że to już się zaczęło. :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość