Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

11 paź 2007, 13:47

Obrazek

no to na poczatek pochwale sie takim zdjeciem!!!
Podoba mi sie !!! zrobione na dzień przed ślubem!

[ Dodano: 2007-10-11, 13:54 ]
Obrazek

no i fotka z koscioła!

[ Dodano: 2007-10-11, 13:57 ]
Obrazek

i w drodze na sale balowa!

[ Dodano: 2007-10-11, 14:00 ]
Obrazek

toast szampanem!

[ Dodano: 2007-10-11, 14:03 ]
Obrazek

andrzej mnie wnosi na sale

[ Dodano: 2007-10-11, 14:05 ]
Obrazek

Z rodzicami przed naszym stołem

[ Dodano: 2007-10-11, 14:07 ]
Obrazek

kroimy torta

[ Dodano: 2007-10-11, 14:11 ]
Obrazek

drugi dzien tanczymy !!!

[ Dodano: 2007-10-11, 14:17 ]
Obrazek

no i ostatnie tez z drugiego dnia z przyjaciółmi - specjalnie z Anglii przyjechali na nasz ślub

[ Dodano: 2007-10-11, 14:19 ]
Angielka Sarah złamała noge na tym weselu - jest tam na zdjęciu z gipsem!!!

[ Dodano: 2007-10-11, 14:24 ]
Ogólnie było cudownie!@!

wszystko sie udało!!!

Jestem bardzo zadowolona!!!

Na 15.40 idę do gina - zobaczymy co powie - martwie sie troche!!!!
Poszalałam konkretnie!!!

Bawiłam sie do białego rana w pierwszy dzien (do 6 rano)
I w drugi dzień w poprawiny do 2 w nocy!


żałuje tylko ze nie mamy zdjęc!
mielismy jechac w fajne miejsce i moglibysmy miec śliczne fotki ale niestety pogoda nie dopisala popołudniu i nici ze zdjec.

trudno to nie najwazniejsze! a i tak mamy duzo z koscikoła i z sali :-D


uciekam!

odezwe sie jak wróce od gina jak czas mi pozwoli a jak nie to pewnie jutro!

buziaki dla Wszystkich pa pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 paź 2007, 14:26

Hej Marcia!!

Zdjecia sa super!!! Ty wygladalas pieknie!!!!! . :ico_brawa_01: ..
Twoj Maz tez oczywsice :-) ... i silny chlop z niego ze przenosil Cie przez prog, moj by mnie napewno nie dzwignal..... :ico_oczko:

To chyba zabawa sie udala, ze az nogi polamane....... niezle tancowaliscie!! :-)

Jak sie czujesz jako swiezo upieczona zona???

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

11 paź 2007, 14:55

Hej Kobietki!!!!
Strasznie mnie ruszyła tragedia K@tki...znowu beczę.... :ico_placzek: :ico_placzek:
Marcia prześliczne zdjęcia i fajny mężuś :-D. Poprawiłaś mi trochę humor tymi fotkami.
Na razie znikam...czytałam teraz wątek majowy i nie mogę się pozbierać....biedna K@tka :ico_placzek:
Pa Dziewczynki!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 paź 2007, 15:36

Hej.
marcia super fotki :ico_brawa_01: Ślicznie wygladałas i masz przystojnego męża :ico_oczko: dobrze ze jestescie zadowoleni z wesela :ico_brawa_01: A jak tam nerwy??? Duze były??? Z dzidzią na pewno wszystko w porządu, mamusia była szczęśliwa to i niunia pewnie też :ico_haha_02:

Monia fajnie ze się odezwałas. ja tez tego dnia jak się dowiedziałam o K@tce schizowałam ze z dzidzią jest cos nie tak, brzuch mnie bolał i nie czułam ruchów. Ale nie mozna popadać w paranoję. K@tkę dotknęła straszna tragedia :ico_placzek: mam nadzieje ze czas będzie jej sprzymierzencem, nigdy nie zapomni ale prynajmniej zeby ból choc trochę zelżał. Bardzo jej współczuję. :ico_placzek:

Goonia kochana widzę ze Cebie tez smutek dopadł :ico_pocieszyciel: Dużo buziaków dla Ciebie.

wklejam moją fotkę brzusia, chyba troszkę urósł :ico_oczko: Jak myślicie???
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 paź 2007, 15:48

Madziu

Brzuszek piekny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no napewno urosl!!! Moj tez mi sie wydaje wiekszy.... musze aktualna fotke zrobic :ico_wstydzioch:

Marcia,
Twoj brzunio tez ladny!!! :-D

Ja tez wspolczuje tej biednej Dziewczynie, ale nie mozna popadac w paranoje - Madzia ma racje! Ja tez mam nadzieje, ze kiedys dla niej tez zaswieci sloneczko, musi byc silna i cierpliwa!

Pozdrawiam Was Wszystkie!

[ Dodano: 2007-10-11, 15:50 ]
Gosia, to dla Ciebie :ico_pocieszyciel: nie zamartwiaj sie juz prosze! :ico_nienie:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 paź 2007, 20:34

ja rowniez zapomnialam sie zalogowac cos ze mna chyba nie tak :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

11 paź 2007, 21:21

hej hej :-)
Marcia zdjęcia super,wyglądaliście prześlicznie :ico_brawa_01:
Goniu to widzę,ze nie tylko mnie dopada smutny nastrój,a myślałam,że jak się zacznie 3 trymestr to będę spokojna,a tu lipa :ico_olaboga: ,wiecznie sie czyms zamartwiam :ico_zly:

madziarka81 pisze:wklejam moją fotkę brzusia, chyba troszkę urósł :ico_oczko: Jak myślicie???

Madziu z Ciebie to dopiero superowa laska :ico_szoking: ,super wygladasz,a brzucholek taki fajowy ,że hoho:ico_brawa_01: ,no i oczywiście,ze urósł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój coś tak jakby był już niżej,ale pewnie znowu coś wymyślam :ico_puknij: ,no i cały czas swędzi :ico_noniewiem:
Jutro postaram sie cos wkleic :-)

Pozdrawim :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-11, 21:24 ]
mary pisze:a to slodkie Dzieciątko to mój Mąż...śliczny prawda?


Mary niezły przystojniak z tego twojego męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

11 paź 2007, 21:37

Hej Misie!!!
Już mi lepiej, dzięki za wsparcie....no wiecie...ja tak miękka dziewczynka jestem...a ciąża mi tylko spotęgowała tą empatię....uhhh
monia26 pisze:Goniu to widzę,ze nie tylko mnie dopada smutny nastrój,
Monia jak jesteśmy razem w tym "smutnym klubie" to już nam może przejdzie :-) Jak będziesz łapała dołki, to pomyśl o mnie, a jak mnie bedzie załapywać to będę myśleć o Tobie, oki? może nam pomoże :-)
Madziarka laska jesteś nieziemska z tym brzuszkiem i faktycznie Ci tylko w brzuszek idzie:)Mnie chyba zaczyna iść już w inne części ciała :ico_zly: Postaram się umieścić moje zdjęcie niebawem.
Mary mąż bombowy....fajny bejbuś z niego był. Ciekawe jaki wyjdzie nasz Syneczek? Pewnie będzie wymieszany, ale zawsze mnie rozczula jak widzę małe dziecko i jest to ksero mamy albo taty :). Mam Kumpelę, której córcia wygląda jak jej mały klonik :-D Urocze:)...Skończyła teraz roczek. Idę spać Kochane. Dobranoc!!!!!Buziaki!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 paź 2007, 22:04

Dzięki dziewczynki za miłe słowa :ico_sorki: :ico_wstydzioch: A tam, laska nie jestem az tak więc nie przesadzajcie :ico_oczko: Jedynie co moge powiedziec to rzeczywiście to ze jak na razie idzie mi tylko w brzuch ale przede mną jeszcze 3 miesiące z kawałkiem :-D Jak znajdę to wkleje jakies zdjęcie jak byłam w ciąży z Patrykiem, zobaczycie jaka róznica. Wtedy przytyłam 25kg i byłam okrągła hihi.

Cieszę się ze nastrój macie trochę lepszy, prześle Wam więcej buzioli to moze jeszcze bardziej się poprawi :ico_oczko:

monia26 pisze:Mój coś tak jakby był już niżej,ale pewnie znowu coś wymyślam

Monia skąd u Ciebie tyle pesymizmu??? Na pewno wszystko jest ok, pamiętaj ze to juz ostatnie 3 miesiące więc i dolegliwości mogą się nasilić. Dzidzia tez większa więc aje o sobie znac. Proszę mi się tu nie nakręcać :ico_nienie: I wklejać zdjęcie brzucholka a najlepiej całej siebie hehe :ico_oczko: Bo o ile pamiętam obiecałaś nam to :ico_oczko:

W ogóle jestem ciekawa wszystkich Waszych brzucholków jak juz urosły.

Marcia nie napisałam ale Twój brzusio jest prześliczny :ico_brawa_01:

Miłej nocy Wam życzę :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

12 paź 2007, 08:06

No to się rozpisałyście Laseczki :ico_olaboga:

Marcia sliczne zdjęcia z kościółka i z sali. Wygląaliście pięknie i widac że zabawa też była nieziemska :-D

Śliczne macie brzuszki :-) jestem za tym żeby każda a szczególnie MONIA :ico_nienie: wkleiła swój aktualny kochany ciężar :ico_haha_02:

To co przytrafiło sie K@tk@ jest naprawdę straszne :ico_olaboga: ale nie możemy sie dać złym myslom bo to na pewno nie służy naszym dzieciątkom. Ja jak tylko nachodzą mnie smutasy to myslę sobie że jestem już w siódmym miesiącu i nawet jesi coś (tfu tfu tfu) to medycyna sobie poradzi :ico_haha_01:
A tak w ogóle to nasze dzieciatka NA PEWNO są zdrowe, śliczne i wyjdą sobie po 38 tygodniu :-D I tej wersji będziemy sie trzymać dziewuszki :ico_oczko:

Buziaki na ten pochmurny i zimny piątek :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-12, 08:07 ]
A mnie zostało 80 dni do końca :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość