Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 paź 2007, 13:04

Wiesz Martula ja jestem z tych panikujących, o byle co i stres na maxa, aczkolwiek mój maż twierdzi, że jest trochę lepiej. Ja jestem przewrażliwiona i opoźniona bo np. dopiero niedawno zaczełam płukać Wiki rzeczy w normalnym plynie takim nie dla dzieci, ale proszek wciąż Jelp, ale dlatego też bo lubię jego zapach :-D

A powracając do tematu połykania większych kawałków przez Wiki, to wczoraj zjadła połowę papierowej metki i kod kreskowy z pudełka po pojemniczkach :-D

Super że ta ciąza przebiega Ci bez problemowo, już nie moge się docekac tej Twojej drugiej Laluni. A wiecie od jakiegos czasu śledzę blog takiej młodej dziewczyny 5 dni temu urodziła, wiedziała że ma byc dziewczynka a tu suprice wyskoczył chłopak, była zaskoczona :ico_szoking: Ja się stresowałam by mi taki kawał Wiki nie zrobiła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 paź 2007, 13:19

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, że wyniki Wiki wyszły ok. Teraz tylko kwestia czasu i pewnie będzie wszystko wsuwała :-D

Co do ciąży, to ja do ostatniego dnia czułam się super. Nie spuchłam a nawet wyglądałam lepiej :ico_oczko: W dniu terminu byłam sama samochodem u siostry na posiadówce. Następnego dnia rano odeszły mi wody ale nie miałam żadnego rozwarcia .... i tak się zaczęło :-D Gdybym miała pewność że za drugim razem tak będzie Asiu to kto wie.... :-D
Dla mnie to był świetny okres kiesy miałam Maksia w brzuszku .... kobieta, która nie rodziła nigdy tego nie zrozumie .... :ico_noniewiem: My juz wiemy :-D a niektóre nawet już drugi raz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 paź 2007, 13:35

Ja miałam bardzo złe samopoczucie psych, miałam dośc i prosiłam Wiki by wyszła wcześniej, no i posłuchała o całe dwa tyg wcześniej wyszła :-D
Ja do szpitala pojechałam bo brzuszek mi twardniał co 3 minuty, ale za bardzo nie bolało, zaczeło tak porządnie chyba na 4 godziny przed urodzeniem Wiki. Generalnie uważam, że nie było źle, dzo dziś mam większa tolerancję bólu. Jak mam @ to nic nie boli, a miałam bardzo bolesne. Regularnie miałam chyba ze 3 razy, znów wróciło do normy (mojej normy) i mam raz po 35 dniach, a raz po 50 :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 paź 2007, 13:54

Ja miałam znieczulenie zewnątrz oponowe - raczej panikara jestem :ico_oczko:
Co do @ to po porodzie miałam równe 6 tygodni :ico_zly: Myślałam, że się wykrwawię i w dodatku ja i Maks automatycznie, mieliśmy anemię. Nigdy w życiu nie miałam regularnie i po to brałam min. brałam tabletki anty. Teraz jest jak w zegarku :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 paź 2007, 14:04

A mnie pasi ta nieregularność, złaszcza jak mam po 50 dniach :-D Gorzej było jak staraliśmy się o dzidzię, bo tak długie cykle sa przeważnie charakterystyczne dla cyklów bezowulacyjnych, dlatego dostałam tableki na wywłanie i za odrazu się udało, wcześniej staraliśmy się przez 7 m-cy

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 paź 2007, 14:19

u mnie było podobnie ale tylko 4 miesiące pod kontrolą lekarza i teścik wyszedł pozytywny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 paź 2007, 14:42

Na dworzu zimno, wieje, a u nas jeszcze awaria, nie ma ani ogrzewania, ani cieplej wody i nic nie wiadomo kiedy będzie :ico_zly: Póki co ciepło w domciu mam, ale jak tak na noc nie wł, to nie wiem jak to wyjdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 paź 2007, 19:54

hej :)

no Maritko dałam d... z tym postem!

Asiu, mam nadzieję, że Wam oddadzą chamidła ciepełko!
Super, że Wikuli badania dobrze wyszły!
Ja też jestem panikarą, więc witaj w klubie! ;)

Agatko - spóźnione ale szczere GRATULACJE! Super się spisałaś!

dla Maciejka :ico_tort:

byliśmy wczoraj w Instytucie Matki i Dziecka i wreszcie jakiś mądry lekarz, on podejrzewa że Jaś nie ma alergii tylko to jakaś choroba skórna i kazał iść do dermatologa, też w tym instytucie, w poniedziałek będę próbować się zapisać,
i te testy alergiczne wziął pod uwagę, powiedział, że dobrze, że je zrobiliśmy,
na rzaie steryd odstawiony, żeby dermatolog mógł obejrzeć te zmiany i JAś już dziś się wściekał, spał tylko 20 min w ciągu dnia i był taki padnięty, że poszedł spać o 18, a ja też ledwo żywa po dzisiejszym!
Tak bym chciała, żeby ten dermatolog pomógł!
teraz już wiem - jak jakieś problemy - to tylko do IMID uderzać, a nie się bujać gdzieś, nawet prywatnie, bo to naprawdę wszystko konowały,
ten lekarz powiedział że lekarze tylko zobaczą wysypkę u dziecka to dla każdego to skaza białkowa, i by zagłodzili dziecko i matkę,
pytałam o morfologię, na którą jedna lekarka powiedziała, że ok a druga, że słabo, on powiedział, żeby nie faszerować żelazem i witaminami tylko za 3 tyg zrobić jeszcze raz to badanie.

Wczoraj pisałam, że chciałabym zobaczyć jak Wiki rzuca garnkami i przepycha to pudło z filiżankami, Ola Mosobci łapie się za bolącą głowę, i usłyszeć jak Hubi mówi nanas :D

i trzymam kciuki za naszą KAsiulkę, ciekawe czy wyjdzie im Amelka ;)

Maritko, ale sobie dziś pospaliście, a nam Jaś codziennie robi pobudkę o godz 5 a potem marudzi, że niewyspany!

Kurczę, JAś się nauczył tak kręcić głową na boki, jak zmęczony to tak ciągle robi, najgorzej jak gdzieś wśród ludzi to wygląda jak jakieś dręczone dziecko :(
czy któreś z dzieciaczków tak robi?

buziakuję Wszystkie!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 paź 2007, 20:43

Eluniu jak chcesz porobić porządki w szafkach kuchennych to podrzuce Ci Wiki :-D zapewne Ci pomoże. Super, że trafiliście na dobrego lekarza, tylko oszaleć idzie, że tak długo się męczyliście i być może niepotrzebnie.
A z nowości moje dziecko dorwało paczkę chusteczek, nową, powyciągało z niej ze 40 chusteczek i czyściła podłogę, orła prawie wywinełam, moja wina bo chusteczki wystawały troszkę za komode i je ściagnęła. Dobrze, ze ona sama się nie wywaliła. A ogrzewania i ciepłej wody wciąż brak :ico_zly:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 paź 2007, 21:36

Współczuję Asieńko tej zimnicy, może z mężem się do siebie zbliżycie :ico_oczko:
Zadzwoń jutro do administracji, nie może tak być żebyście płacili i w nocy z małym dzieckiem marzli :ico_nienie:

Elu, nie miałyśmy okazji jeszcze się poznać :-D Dobrze,że trafiliście na tego lekarza... Jak wiadomo są lekarze i lekarze :ico_olaboga: , zawsze lepiej sprawdzić u kilku zanim się zastosuje ostateczną kurację

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość