lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 paź 2007, 18:14

monika83 zapytaj w sklepie dr& herbs ,oni Ci cos doradza .jest w wiekszosci miastach...lepiej zapytac ...a ja dzis kupilam w tesco herbatke taka jakby uspokajajaco,moze to sobie kup .bo tam nie ma napewno zadnych przeciwskazan

to jest herbatka tescowa :SOOTHING zawiera ;camomile,lemon balm leaves ,aloe vera i jest napisane na niej,, a natural way to relax the senses,, :ico_oczko: herbatka ok 1 f ,a te chinskie ziolka 10f i tam jest 10 buteleczek,ale moj maly spal dzis do 12 ,wiec na razie sobie je odpuszczam :ico_haha_01:



a najlepiej stosowac w ciazy na rozluznienie krople dr bacha np bach rescue remedy...one na 100% nie szkodza i chyba sa najlepsze z przetestowanych przeze mnie .mozesz tez kupic osobno i np mieszac ....

[ Dodano: 2007-10-13, 18:16 ]
http://drbach.pl/ poczytaj sobie...mozna to kupic w holland and barett lub w bootsie.... :-D

[ Dodano: 2007-10-13, 18:17 ]
ja mam 3 ,bo jak sie naczytalam o cudownym dzialaniu,to zaraz chcialam miec wszystkie ,ale T ostudzil moj zapal :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-13, 18:21 ]
Monika na bolacy brzuszek polecam leniuchowanie :-D jeszcze dzis zakupilam herbatke tetley plus wellbeing :ico_oczko: jest jeszcze uspokajajaca z rumiankiem ,dla mnie rewelacja,bo maly po nich nie ma problemow z kupka :ico_oczko: ja w ogole uwielbiam herbate ,wiec lubie pocudaczyc :ico_haha_01:
ale najlepsza dla mnie zwykla czarna ,dlatego mi ta tetley pasuje,bo matylko jakies dodatki ziolowe,ale smak normalnej herbaty :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-13, 18:27 ]
my juz po zakupkach ...w mamas and papas spodobal mi sie jeden wozek ,,zoom,, i nie jest drogi ,bo 125 f :ico_brawa_01: T podobaly sie jakies inne,tyle jest tego ,ze ciezko cos wybrac :ico_szoking: a moj maly znow zasnal na foteliku,przenioslam go i ani drgnal :ico_szoking: zmeczony po zakupach,bo w sklepie ogladal wszystko...w tesco spotkalismy znajoma z pracy Linde,fantastyczna kobieta ...takiej dobrej duszy dawno nie spotkalam ...a potem znow zobaczyla znajomego Polaka i zaczela sie zmiac ,ze my chyba w polsce jestesmy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 paź 2007, 19:11

no tyle sie napisałam i szlag mi trafił :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Za wszystkie słowa Wam bardzo dziękuję.Bardzo mi jest potrzebne takie wsparcie bo czasami mam takiego doła,że szkoda gadać,fajnie,że jesteście i dziękuję za modlitwę,jest potrzebna...
Muszę sprawdzić to na owady,pampersy używam z tesco te trochę droższe ale są ok.bo te tańsze foliowane odparzają gabi.
No wcieło mi posta i nie chce mi sie od nowa pisać tyle :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
M poleciał dzis do Belfastu,za miesiąc odbieram dowód Gabi i spadam z tąd,mam gdzieś 450 zł jałmużny za i tak nieporównywalne cierpienie Zuzi.U nas właśnie też wszystkim zabierają,ja teraz dostałąm,zobaczymy za miesiac ale mam nadzieję,że już mnie nie będzie :ico_sorki:
DELFINA, zaproszenia bardzo oryginalne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: butki śliczne,wózek zajefajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
martuchafrost, duuużo zdrówka dla mamy :ico_sorki:
Beatka78, ja rodziłam Zuzię 7 dni po terminie,oby u ciebie szybciej poszło :ico_sorki: :ico_oczko:
monika83, co z Twoim brzuszkiem????
Nie będę przynudzała,wracam do normalności,biorę się za siebie bo nie ma co się użalać,mam nadzieję,że nic złego się nie wydarzy...
Jestem strasznie podjarana tą Irlandią choć martwi mnie,że Martuchafrostmusi lecieć do Polski,żeby leczyć dziecko :ico_szoking:
Moje tyle chorują ,ze kilka razy w roku musiałabym do Polski latać :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_szoking:
Trochę pogadaliśmy z M,podoba mu sie tam choć nie sika z zachwytu :ico_haha_01: ale jest lepiej jak tu no i ...same wiecie...
Ja chcę polecieć zeby się sama przekonać a jak się nie uda,jak coś będzie nie tak to po prostu wrócimy.
Nadal szukamy mieszkania,choć kilka znaleźliśmy fajnych to nie mieliśmy na depozyt,teraz mamy sie załużyć ale musimy bo mój m u mojego brata już wytrzymać nie może :ico_noniewiem:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

13 paź 2007, 20:02

lucy kochana ty jak cos doradzisz to naprawde konkret wszystko dokladnie opisane nawet gdzie kupic wielkie dzieki w poniedzialek sie wybiore do holland and barett.ja narazie tylko melise popijam,ogolnie musze uwazac co jem i pije bo caly czas mam problemy z zoladkiem i czesto mnie boli,boje sie ze to moga byc helikobakterie bo jak bylam pierwszy raz w ciazy to to sie do mnie przyplatalo(pierwsza poronilam)a na marginesie lekarze tutaj zbagatelizowali to co mowie i potraktowali jak idiotke ktora pierwszy raz w ciazy to wszystko wyolbrzymia dla nich takie silne bole to bylo cos calkowicie normalnego i rzadnych badan NIC,a z reszta szkoda gadac :ico_olaboga: .teraz mniej mnie boli ale jednak,dlatego staram sie uwazac i codziennie pic actimel chociaz nie moge juz na niego patrzec,ogolnie nie mam apetytu jedzenie to koniecznosc.mimo ze brzuszek juz dobrze widac to jeszcze nie waze tyle co przed ciaza.
troche sie wyzalilam i odrazu mi lepiej :ico_haha_02:
buziaki dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-13, 20:08 ]
a brzuszek mnie boli ale to chyba dlatego ze malenstwo rosnie,przynajmiej mam taka nadzieje,no i troche chyba z nerwow bo sie z mezem wczoraj poklucilam,a ze zawzieta jestem to nadal z nim sie do niego nie odzywam.musze powiedziec ze w ciazy bardzo nerwowa jestem.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 paź 2007, 20:37

Zubelek masz link do agencji z której ja wynajmuje, agencja tania
http://www.rea-estates.com/
Lucy link do wózka
http://calineczka.pl/sklep/index.php?cP ... 52fd87e14f
to sa sklepy w Polsce ale wózki mojej firmy

[ Dodano: 2007-10-13, 20:45 ]
Zubelek i czekamy tu na Ciebie co sie na kawe umówimy :ico_brawa_01:
a ja dzis z Emilką spotkanie :ico_brawa_01: było superowo :ico_brawa_01: Emilka to równa babka i mozna z nią o wszystkim pogadać :ico_brawa_01: no i co najważniejsze poznałam Alusie i Nathanka :ico_brawa_01: super dzieciaki, Alusia taka radosna i usmiechnięta, a Nathanek ma takie oczęta ze sie juz zakochałam :-D :ico_brawa_01: było super :ico_brawa_01: dzięki Emilka bardzo sie wyluzowałam :ico_brawa_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 paź 2007, 21:23

dziewczyny ja znow nie odpisze :ico_placzek: nawet was nie poczytalam ale moja przyjacolke spotkalo wielkie nieszczescie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jej coreczka rowno miesiac po swoich narodzinach przezyla smierc luzeczkowa na szczescie rodzice szybko sie zorientowali zawiezli mala do szpitala i jest teraz na intensywnej terapi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: poprostu jestem zalamana jak moglo ich takie cos spotkac dziekuje bogu ze malutka zyje :ico_placzek: robili jej badania i nie ma zadnych uszkodzen dziewczyny prosze pomudlcie sie o coreczke mojej przyjaciolki :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

13 paź 2007, 21:36

dziewczyny melduje sie dalej z brzuszkiem, powiem wam szczerze ze uprawiam sex z moim M bo to niby czasami pomaga, dzis umylam okna szorowalam podloge na kolnach itp. i dalej nic :ico_szoking: czuje sie jeszcze lepiej mam wrazenie ze juz zawsze bede z tym brzuszkiem

[ Dodano: 2007-10-13, 21:41 ]
SANDRUSIA bardzo mi przykro z powodu twojej przyjaciolki napewno sie o malutka pomodle.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 paź 2007, 21:57

Sandrusia brak słów :ico_placzek: oczywiście ze sie pomodlimy

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 paź 2007, 22:25

SANDRUSIA)), :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
czy cos jeszcze grozi temu anioleczkowi??? co mowia lekarze? zagrozenie minelo??? :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 paź 2007, 22:44

monika83, ty się nie możesz tak denerwować :ico_nienie: a ciche dni to nie najlepsze dla dzidzi bo nerwy w człowieku cały czas :ico_noniewiem:
martuchafrost, duże buziaki za linka :ico_haha_02:
SANDRUSIA)), ale przykra sprawa :ico_placzek: oby było dobrze :ico_sorki: pomodlę sie :ico_sorki: aż mi łeżki stanęły w oczach,wogóle to chyba muszę się wyryczeć żeby mi te wszystkie emocje odeszły bo już się ich trochę nazbierało :ico_noniewiem:
Beatka78, ja miałam dokładnie to samo,mimo prania dywanów i sexu :ico_wstydzioch: nic się nie działo :ico_haha_01: dopiero w 7 dni po wywoływali mi sami .

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

13 paź 2007, 23:48

sandrusia napewno sie pomodle za to dzieciatko,to naprawde okropne jakdzieci cierpia,co twoja kolezanka musi przezywac to szok az trudno to sobie wyobrazic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość