Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

18 mar 2007, 18:48

hah! no to nie fajnie Maua... ja tam zelazkiem się nigdy nie poparze bo nienawidze prasować i zwyczajnie tego nie robie;) ale za to dzisiaj sobie troszke poswiczyłam i widać nie było to bez znaczenia dla mojego organizmu bo jak robiłam naleśniki to mi wszystko z rąk leciało jak tylko wziełam normalnie jakbym jakaś delirke miała;)
Gosiaczewk no od 20 do 7:30 to rewelacja :ico_brawa_01: dla Hubercika, kurcze Kornel w zyciu tyle nie spał jak się budzi o 4 to jestem w niebo wzięta!!!

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

18 mar 2007, 18:50

Ja też prasowania nie cierpię.
No ale samo się nie poprasuję.
My z Mężem nosimy takie ciuchy, że ich prasować nie trzeba - tylko jakieś eleganckie koszule, więc to czasami mi się zdarza poprasować.
No ale Sabince muszę, niestety ...

No i oto skutki, hyhy

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

18 mar 2007, 19:51

Lemoni spal do 7.30, ale w miedzy czasie obudzil sie na jedzonko o 1.00 i o 5.00. Kurka jakby tak spal bez pobudki to chyba bym go przez caly dzien na rekach nosila :D
Ja tam prasowac tez nie lubie, zazwyczaj jak moja mama przychodzi to robi to za mnie :D
Kiedys o piekarnik sie oparzylam i sama do siebie mowie przeciezm kazda swinia musi byc opieczetowana :D
Uciekam bo maly marudny no chyba bedziemy juz go kapac i spanko. Mam nadzieje ze obejdzie sie bez placzu. Buziaczki, bo znow emotikony mi nie dzialaja, abuuu.

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

18 mar 2007, 21:58

Myśmy też dziś kąpanko trochę wcześniej zrobili, bo Sabinka dziś w ogóle prawie w dzień spać nie mogła - przez ten !#^#&@%^&#@ halny!!! i już baaardzo marudna była.
Zasnęła więc punkt 20.
Tym sposobem mogę w spokoju obejrzeć "Taniec z gwiazdami" :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

nicolusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:43

18 mar 2007, 23:59

witam dziewczynki,
tak ciezko jest mi sie zabrac za nadrabianie Tik Takowcyh zaleglosci,ale co dzien o Was pamietam

my jestesmy juz 2 tygodnie w domku,ciezko bylo sie nam przyzwyczaic bez zadnej babcinej pomocy,odwiedzin ciotek,babc,kuzynek itp,bo teraz jestesmy same samiusienkie, moj Dawid pracuje calymi dniami,ale korzystamy z urokow naszej pogody,dzisiaj bylismy karmic ptaszki i bylo 27 stopni,po raz pierwszy zdjeclam Malej czapke,bo byla purpurowa na buzi od tego goraca!
poki co musze kupic jakis krem,zeby chronic ja przed tym sloncem

ok,ide nadrobic zaleglosci i skrobne do Was jak sie oczytam,co sobie tam naplotkowalyscie,buzki dla Was

[ Dodano: 2007-03-18 ]
ale sobie poczytalam,widze,ze borykamy sie z tym samym,nieprzespane noce,jabluszka,marchewki,choroby itp

u nas,odpukac!!! od kilku tygodni panuje dosyc unormowany tryb nocy,czyli Mala idzie spac o 20.00,sama tak sobie unormowala,po prostu zasypia nawet przy zabawie,wiec kapie ja wczesniej i idzie spac,dostaje butelke,wcina wszystko i spi do 1.00-2.00 dostaje 2 butelke i spi do 7.00 ran,jedna pobudka i tyle,czasami moze 2! a w dzien dalej sobie cyca,kiedy chce,nareszczie troche to spanie sobie unormowala,bo to wstawanie po 6,7 razy w nocy bylo koszmarem

lemonii,
ja okres dostalam dokladnie po 3 miesiacach i dalej karmie piersia,roznica jak narzie jest taka,ze jest prawie bezbolesny,a przed ciaza,to po prostu zwijalam sie z bolu i pozeralam 2 paczki przeciwbolowych
dziewczynki,
tak patrze na fotki naszych maluchow i nie chce mi sie wierzyc,ze czas tak szybko plynie,az trudno w to uwierzyc :ico_szoking:

a i wszystich chetnych,na wylegiwanie sie na sloncu zapraszam do siebie,bez zadnych ograniczen :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 mar 2007, 07:24

witam!
ja jeszcze do puatku sie kursuje a potem z 2-3tyglabyihihihihii., i to platnej :-D
pogoda u nas koszmarna snieg ma dzis padac :ico_noniewiem:
maly zdrowy za bto ja sie przezielbilam :ico_placzek:
u nas nocki super 20 spanko-7 8 pobudka :-D wiec nie narzekam
maua ja tez sie ciagle parze ostatnio tak o piekarnik ze musialam isc do lekarza po cos od bolu i mam sliczna nowa brazowa blizne do kolekcji :ico_zly:
milego dnia
buziaczki

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 mar 2007, 12:02

hej babeczki;) ah nie zapeszam ale u nas też tylko jedna pobódka w nocy na jedzonko także jest całkiem nieźle , problem tylko taki mam ż ejak np dzisiaj wstał o 5!!!!! hura! to potem już za nic zasnąć nie chciał:( ojoj... a ja jestem do niczego bo o 6,7 zasypiam , mały idzie do babci a ja się zwlec z łóżka nie moge o 10!! chyba nie powinnam rano zasypiać i moze byłoby lepeij...
pogoda zaczyna się u nas klarować, co prawda jast okropnie zimno jakieś 4 st ale przestało padać, wiać i nawet cosik słoneczka wychodzi, moze coś z tego będzie, a ja chyba wkońcu zabione małego na spacerwek i przejdziemy się do księdza o ten chrzest zapytać jak mnie ostatniuo moja babcia upomniała bo cały czas mówiłam o chrzcinach a to chrzest jest bo chrzciny to to przyjkęcie po chrzcie hahaha!
Nicolusia Ty tak nie zapraszaj bo ani się obejżysz a się zjawimy;)
Julie a jak Nathanek znosi Twoją nieobecnosć?? bo ja już się martwie, bo znowu do jakiejś super firmy startuje i tak są szkolenia tygodniowe :ico_olaboga: oczywiście na drugim końcu Polski :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

19 mar 2007, 17:15

Czesc kobitki :ico_haha_02: Odebralam dzis wyniki i maly faktycznie bakterie wychodowal, E.coli i jeszcze jakies :ico_noniewiem: Jutro idziemy z wynikami do lekarza, a przy okazji niech go oslucha bo kaszelek ma taki suchy i mi sie to nie podoba :ico_nienie: Wiecie co doszlam do wniosku, ze jak nie pojdziesz do lekarza prywtanie to gowno bedziesz wiedziec, bynajmniej tak bylo u mnie. Chodzilismy do rodzinnego i zawsze mowila ze tak musi byc, ze moze niejadek no i ze brzuszek czesto boli, ale nigdy nie kazala zrobic dodatkowych badan :ico_puknij: Jak pojde na szczepienie to zaraz jej powiem, zobaczymy jaka bedzie reakcja. Kto wie ile czasu to w nim siedzi, moze nie musi pic tego alergicznego mleka, bo to wszytsko to moze wina tych bakterii :ico_zly:
Lemoni nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze tez bym chciala do 10 sobie pospac, nawet czasami :ico_oczko:
Nicolusia, a Ty nie kracz bo naprawde Cie nawiedzimy :ico_oczko:
Spadam robic obiadek, choc nie wiem czy piszczalka mi pozwoli :ico_oczko: Milego poludnia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 mar 2007, 20:57

Gosiaczku ja śpie do 10 ale od 7 rano hahaha i to z przerwami bo słysze jak mały ryczy czy się bawi;) kurcze to całe szczęście ze zrobiłąś te badania! już teraz na bank bedzie dobrze!!! trzymamy kciuki za Hubercika!

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

19 mar 2007, 22:21

U nas już tak ładnie było z nocami, że budziła się raz, góra dwa.
Teraz budzi się 3-4 razy i przez godzinę muszę Ją usypiać ponownie, bleee ...
Znowu chodzę jak na rzęsach.

A mieliśmy niedługo przenosić Ją do osobnego pokoju. Chyba się trzeba będzie jeszcze trochę wstrzymać :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość