Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

13 paź 2007, 12:40

Dominisia, Siunia ma rację, żebyś zobaczyła miny naszych facetów jacy byli dumni, ze znali taki fajny kawał z którego wszyscy się śmieli i ciągle wszystkim opowiadają o twoim mężu, jaki to spoko, git jest, a Siuni koleżanka to nam zazdrości, z mamy znajomych koło Oslo i się ciągle wypytuje, a co to za jedni

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 paź 2007, 18:25

Kurcze mialam cosik skrabnac ale Malutki budzi sie na jedzonko, obiecuje jutro walnac dlugiego posta :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 paź 2007, 18:58

Witam drogie Panie :-D

My niedawno od dziadków wróciliśmy bo była mała imprezka, a po za tym nudy, miałam 2 dni przerwy w uczeniu sie ale od jutra znów zaczynam ostre kucie do testów

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 paź 2007, 11:14

Dominisia, buziak dla maluszka :)

siunia, no to żyvczę miłej nauki ;)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 paź 2007, 21:04

No w koncu dotarlam :-D Jasiu lezy obok w lezaczku i smieje sie do lampy, mam nadzieje ze pozwoli mi cosik popisac. Jutro jedziemy do Ambasady zalatwiac z paszportem. Probowalam ze stronki wydrukowac wzor wniosku o nadanie numeru pesel ale moja drukarka nie chce wydrukowac drugiej strony i drukuje tylko pierwsza.

Jutro jedziemy tez na policje bo musimy sie dowiedziec o pozwolenie dla Jasia. Wogole to Krzysiek byl w piatek i okazalo sie ze jednak mozna skladac wniosek o pozwolenie na pobyt staly. Bo ostatnio Siunia pisalas mi cos o jakis nowych przepisach, mamy juz nawet wypelniony ten wniosek, z komuny dostalisy potwierdzenie ze mieszkamy razem, wiec nie wiem czy tylko Krzysiek bedzie sie ubiegac o to pozwolenie czy ja i Jasiu tez... Jutro sie musimy o wszystko wypytac. Tak wiec jak bede wiedziec to dam Ci znac!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 paź 2007, 12:11

Dominisia, ja tam tego nie wymyslałam, napisali mi tak. No to fajnie, ale mysle ze cała rodzina otzrymacie stały pobyt, tzrymam kciuki.

Wkurzyłam sie bo na ustach wyskoczył mi ogromny zajad :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I dziś byłam po buty dla Milana , w całym tym głupim Kętrzynie były tylko jedne buty o rozmiarze 23 i do tego strasznie twarde to narazie ich nie brałam, ale jestem zła, bo chciałam naprawde mu kupic te buty na zime juz.

Za to chociaż pogoda dopisała. Teraz za bardzo nie mam czasu na tt bo się ucze do tych testów.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

16 paź 2007, 21:28

To ja napisze cosik jutro a teraz fotki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 paź 2007, 21:49

Dominisia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super Jasio, ale już podrósł, i normalnie tak przypomina mi twojego męża że szok :ico_szoking: , normalnie skóra zdarta z taty :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

17 paź 2007, 18:13

Dominisia, Jasio super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale szybko urósł, i Siunia ma rację identyczny tatuś Krzysztof Junior :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 paź 2007, 17:05

Kurcze ale lipa, wczoraj napisalam posta i mi internet sie stracil i oczywiscie go tu nie ma...
I tak w sumie to nie wiem od czego zaczac... No to moze od tego podobienstwa :) Kazdy twierdzi inaczej, ale ostatnio przewazaja glosy ze Jas jest podobny do mnie :-D on byl chyba bardziej podobny do Krzyska zaraz po urodzeniu, zreszta zmienia sie kazdego dnia. Krzysiek to z dumy chce peknac jak ktos mu mowi ze maly jest do niego podobny :) Ostatnio troszke sie na niego wkurzam, bo strasznie pozno wraca a obiecal ze bedzie lepiej jak sie Jasiek urodzi...

Krzysiek zlozyl te dokumenty o pozwolenie na staly pobyt, ja mam skladac w listopadzie ale nie o staly pobyt, musze przejsc ten sam cykl co on, no i zlozylismy tez papiery Jasia. 2 godziny u fotografa, najpierw nie szlo mojego dziecka obudzic a potem wytlumacz mu ze ma nie krecic glowa i patrzec w aparat :)

Dzisiaj bylismy w Ambasadzie, przewalone to wypelnianie dokumentow, tutaj wszystko proste a ten jezyk urzedniczy u nas to katastrofa, oczywiscie wszystkiego nie zalatwilismy, bo Krzysiek ma paszport na policji a dowod osobisty w Polsce a bez tego sie nie da, no i nie mielismy aktu malzennstwa, a bez tego ani rusz. Mam nadzieje ze zdarzymy przed swietami :ico_zly:

Dzis padam na pyszczek bo cos sie malemu poprzestawialo i nie chcial spac w nocy, oczy mam na zapalkach...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość