Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

14 paź 2007, 21:14

MamciaKochana pisze:Kajunia25, slicznie zmieniony podpisik, takie ladne kolorki!! rzeczywiscie zimnawo ostatnio, trzeba pod cieplutka kolderka sie grzac!

Dzięki Mamciu, musiałam coś zmienić hihhi bo tu za oknem zimno a Milka na zdjęciu w stroju plażowym hihih!! Tam u Ciebie to chyba jeszzce zimniej niż tu w Polsce bo już kiedyś pisałaś że u Was tam niższe temperaturki niż u nas :ico_chory:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

14 paź 2007, 21:37

CZESC I CZOLEM wszystkiego najlepszego dla kolejnych 8-miesięczniaczkow-DLA DANIELKA I PATI sto lat i rosnijcie zdrowo :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
a my dzis tak rodzinnie sobie siedzielismy w domkciu, pare osób nas odwiedziło znajomi, moi rodzice,moj kuzyn było miło.
Melci wczoraj jednak podałam antybotyk bo jej kaszel mi sie jak wam pisałm nie podobał i mysle ze dobrze zrobiłam ;) katarku ma mniej i kaszle tak konkretnie,mam nadzieje ze nic gorzej nie bedzie a tylko juz lepiej. Natomiast mamy duzy jak sie okazuje problem z Kacperkiem bo wyobrazcie sobie juz kolejny raz tzn. kiedys jakies z 3 miesiace temu albo 4 moze jak dostawał antybiotyk to praktycznie go nie dostawał bo całosc zwracał,normalnie myslelismy z mezem ze on tak specjalnie sie zmusza do wymiotow zeby tylko go nie polknac. Ale teraz jest to samo znow szystko zwraca,normalnie zeby mu podac antybiotyk to juz stajemy na głowie wymyslamy bajeczki ze misio pije i ma siełe no cuda normalnie. Mi puszczaja nerwy i najchętniej bym dała pozadnego klapsa i tyle ale widze ze to i tak niczego nie zmienia. Słuchajcie własnie godzine temu załatwił nam cała kuchnie i teraz maz sprzątał -pucował podłogę bo kacpi sobie ładnie :587: :587: :587: :587: no własnie to zrobił :ico_placzek:
I tak doszlismy do wniosku, ze moze on poprostu przestał tolerowac antybiotyki ale to głupota bo przeciez cały czas dostawał i nie było problemow,wiec teraz musze to zgłosic lekarce i cos mi sie zdaje ze kiedy zajdzie potrzeba podania mu antybiotyku bedzie dostwała w zasrzykach uparciuch no bo inaczej nie da rady mu podac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: koszmar normalnie mowie wam.
a jeszcze z nowinek to musze wam powiedziec ze tym razem moja kuzyneczka dziś urodziła córeczkę ale nie było ciekawie bo moja kuzynka miala termin porodu na 4 grudzień wiec jest wczesniaczek. Z kuzynka podobna nie było dobrze i z małą tez bo sie zaczynała dusic,kuzynka sama w domku i to w Monachium bo maz musial wyjechac wiec ona sama wezwała pogotowie ze ma jakies bóle ale chyba to nie do porodu ze jeszcze do porodu czas a jak sie okazało dobrze ze zadzwoniła bo od razu na cesarke ja wzięli i wszystko dobrze sie skończyło :)
Mała ma chyba na imie Klara tak mi sie wydaje, wazy 2050 urodzila sie w 37,5tygodniu ale jest zdrowa,juz oddycha sama i nie musi byc w inkubatorku tak mi ulzyło bo cała rodzinka dzis w sresie,nikt sie nie spodziewał ze tak wszystko sie potoczy bo kuzynka dobrze sie czuła a tu prosze ale jest jak jest i dobrze ze wszystko oki. tak sie ciesze kolejna kruszynka w rodzince ach..........
No dobra koncze bo zasniecie tu ;)
KATELAJDKA pisz kochana co sie dzieje bo kurcze tez jestem ciekawa taka zagadke nam dałas i czekamy i czekamy bo napisałaś ze nie masz czasu ze napiszesz pozniej bo działo sie oj sie działo..... to napisz nam w końcu ej............. no nie bądz taka hi hi hi ;),mam nadzieje ze wszystko oki??
KAJUNIA25 super zmiana wystroju uwielbiam fioletowy kolorek wiec to balsam dla moich oczu widziec Milenke w tej kurteczce fiołkowej hi hi hi

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

14 paź 2007, 22:10

:ico_tort: dla Danielka i Pati
gdzie jest Małgosia??

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

14 paź 2007, 22:25

Dla Danielka i Pati wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Ania ale sliczne nowe foteczki, Oliwka ma wloski cudne


W srode mam bierzmowanie :ico_brawa_01: no i mozna bedzie Fifinka ochrzcic

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

14 paź 2007, 23:10

100 lat z okazji 8miesiączków dla Tobiaszka ,Daniela i Patrycji :ico_tort: oraz już na jutro dla Bartusia i Alexa :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karolas a jak tam twoje spotkanie klasowe ze znajomymi z podstawówki??? Ja zapisałam się na taką fajną stronkę nasza-klasa.pl, ale ja mam kontakt tylko z jedną koleżanką z podstawówki i z jedną z liceum :ico_olaboga: :ico_placzek: do liceum na tej stronce jeszcze się nie zapisałam bo zapomniałam czy chodziłam do klasy A czy D :ico_puknij: A ty jak masz kontakt ze swoimi znajomymi to fajnie możecie sie wpisać tam do swojej klasy i będzie was dużo :ico_brawa_01:
I życzę zdrówka dla Kacpiego i Amelki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 paź 2007, 08:15

Magdzinka, spojrz na swiadectwo, tam jest napisane do ktorej klasy chodzilas, ja sama sie teraz zastanawiam do ktorej klasy chodzilam, a swiadectwo w polsce lerzy :ico_noniewiem: hihihihi fajna ta stronka mimo to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

15 paź 2007, 08:19

Witam o poranku

qunick
Na zdjęciu Oliwia jest ze swoją siostrą która uwielbia konie i jazde konną i postanowiła uczyć Oliwke a konik oczywiście nie nasz chociaż Monika strasznie marzy o koniu

Kajunia
Śliczna foteczka córunia prześliczna kolorki cudne

Wszystkiego naj naj naj dla Bartusia i Alexa :ico_tort: :ico_tort:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 paź 2007, 08:20

Magdzinka, hihi a aj wlasnie sie zarejestrowalam bo jest piec babek z mojej starej szkoly hihihi ale to z liceum:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

15 paź 2007, 09:00

MAGDZINKA hej, no własnie mi mowili o tej stronce więc musze tam zajrzec dziś koniecznie.
A spotkanie udało sie super, było smiesznie od samego poczatku bo wszyscy prawie dotarli na 20.00 a ja mam najblizej na stary rynek zreszta wiesz ;) ale o 20.00 kłade dzieciaczki spać wiec dotarłam na 20.30 więc jak weszłam było wielkie zdziwienie kim jestem bo oni juz sie porozpoznawali hi hi hi a ja całą podstawowke jak i leceum miałam blond włosy a teraz ciemne i mnie nie mogli poznac hahahahahahaha.
Potem ja nie rozpoznawałm ich i było tak smiesznie. jeden chłopak sie ze mna witał i mowi"no hej co kolegi z klasy nie poznajesz? a ja ze nie on na to a kto siedział za toba w ławce i ciągnął cie za włosy?hi hi hi a ja mowie ze naprawde go nie kojarze totalnie i czy oby napewno chodził z nami do klasy wiec wszyscy wybuchneli smiechem bo sie okazało ze on faktycznie nie jest z naszej klasy tylko jest chłopakiem jednej kolezanki hi hi hi hi ale było wesoło.
Czas tak szybko minał nawet nie wiem kiedy, rozmawialismy o obecnym zyciu,okazało sie ze ja jestem ze swoim mezem najdłuzej bo znamu sie prawie 10 lat,po slubie jestesmy 5 lat, niektorzy tez po slubie ale ok. 3 lata i mniejszy staz co do długosci lat przebytych ze sobą. Moj dorobek to dwójka dzieci ,jedna kumpela ma coreczke kolega synka i tez Kacpra i inna kumpela ma dwóch synkow i tez Kacperka wiec w sumie trzech kacperkow hahahahahahahhahaha.
Potem były przypomnienia z rodzaju: a pamietacie jak......... no wiec to było najlepsze naprawde tak sie dobrze bawiłam, wyluzowana na maksa bo wiedziałm ze dzeci są z mezem i napewno nie płaczą i jest oki wiec ubawiłam sie super momo ze na trzezwo hi hi hi bo karmie jeszcze Meclię w nocy ale i tak było ekstra naprawdę. Zrobilismy sobie liste z numerami tel. i gg oraz skypa i kumpel zeskanował juz i powysyłał wszystkim na maile-super. Wymyslelismy ze np. za 5 lat sie spotkamy znow ale juz z mezami i zonkami w strojach wieczorowych,wynajmiemy sobie jakąs wieksza salke i zrobimy takie uroczyste spotkanie moze do tego dojdzie,fajnie by było naprawdę.
No nic musze zmykac narazie do dzieciaczkow, Melcia ma sie lepiej o wiele tak sądzę ,Kacpi kaszle mokro ale nie chce brac lekarstwa wiec mu nie daje bo mam dosc wycierania podłog :(
ANIA0807 tak sie nie moge napatrzec na zdjecie twojej gwaizdeczki w tych dwoch kiteczkach hi hi hi przeurocza :)
LUTOWKI a wiecie co mam pytanko do was, czy zauwazylyscie zeby wasze dzieci ograniczyły troche porcje jedzenia? Amelka wypija mleczka 180ml. rano i 210ml. na noc ale np. ok.11.00 kiedy pora na deser albo owoc to nie zawsze zje całosc hhmmmmmm a jeszcze z dwa tyg. pochlaniała całosc a najgorzej jest mi jej podac podwieczorek bo nie wiem czy jest tak objedzona po obiedzie bo je ok.15.00 i zjada cała miseczke a jest tego sporo i moze jest tak zasycona obiadkiem ze nie ma chęci na podwieczorek ? No nie wiem własnie ale o 18.00 jak próbuje jej dac kaszke albo cos innego to zje z 4 łyzeczki i nie chce więcej ja nie wiem czy ona sie odchudzac teraz chce czy poprostu ja sie przyzwyczaiłam ze ona duzo jadła a teraz juz tyle nie potrzebuje no nie wiem własnie

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

15 paź 2007, 09:14

Na przedszkolaczkach napisałam:
"Witam Dziewczynki!
Zuzia nie poszła do przedszkola bo cały czas prycha kicha, Nina też zasmarkana i kaszle a ja zaraz jadę do lekarza bo mnie wzięło :ico_placzek: Od dwóch tygodni walczę z bólem gardła i i teraz dostałam kataru i ból się nasilił. No to jadę..." I to prawda ;)
ania0807, fajnie siedzi Monika wiesz? A gdzie jeździ jeśli wolno spytać bo to zwierzątko to mi się widzi na hucułka?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości