Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 paź 2007, 13:38

Dominisia, mama_zuzi1980, to uspokoiłyście mnie troche odnośnie tego charczenia, Szymul też nie cały czas np. teraz nie charczy ale w nocy to bardzo aż ja nie mogłam przez to zasnąć bo tak było słychać a wiadomo w nocy cisza wiec tymbardziej to przeszkadzało, zapytam w środe na wizycie o to.

no właśnie bo mój synek jutro kończy 6 tydzień i w środe ide do lekarki po recepte na szczepionke a w czwartek pewnie bedzie szczepienie i już sie tego boje bo słyszalam ze dzieci moga byc później marudne a nawet dostac gorączki :ico_szoking: mam nadzieje ze jednak wszystko bedzie ok.

mama_zuzi1980, super fotka w podpisie i Zuzia na niej taka zadowolona i dumna :ico_brawa_01: a Nell jaką ma bujną czuprynkę :ico_brawa_01: śliczne dziewczyny masz w domu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

14 paź 2007, 14:34

Uff, ale naklikałyście :-D Czytanie nadrobione!

eve81, pytałaś o maść po cc. Ja niczym nie smaruję. Ładnie się zagoiło i prawie nie widać.

A to i ja się pochwalę- wczoraj się zważyłam i waga pokazała tyle, ile przed ciążą! Całe 12 kg poszło!!! Ale ja bym chciała przy okazji schudnąć jeszcze z 5... W normalne spodnie weszłam dopiero 2 tygodnie po porodzie, tyle,że te spodnie to takie troszkę większe niż normalnie nosiłam. Brzusiu jeszcze nie rewelacyjny, noszę ten pas, może coś ubędzie...

Ja muszę budzić Zuzię na jedzenie( nie zawsze, ale często), bo ona by pewno jadła co 8 godzin. Spanie ma straszne- bardzo ciężko ją dobudzić!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

14 paź 2007, 17:52

Kocura Bura pisze:Spanie ma straszne- bardzo ciężko ją dobudzić!

Alez Ci zazdroszcze!!! :ico_brawa_01:
No i gratki z powodu wagi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A gdzie Paulinka???? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

14 paź 2007, 18:23

Wiecie to ja wam jednak opowiem ten kawal, tylko sobie nie pomyslcie ze ja cos nie teges :-) no alenie moge sie powstrzymac....

Jedzie turystka pociagiem do Zakopanego. Akurat miala okres i musiala zmienic sobie podpaske, kibelek byl zajety wiec znalazla wolny przedzial. Zrobila co trzeba i tak sobie mysli: kurcze co zrobic z ta zuzyta, kosza nie ma, do torebki nie wloze... Wiec otworzyla okno i wywalila. Akurat wial halny i ta podpaska poleciala w dal. Na hali baca pasl owce. Ta podpaska tak leci, leci i trzask bacy w twarz, Baca zdejmuje i mowi: Taki kawolecek waty a tak ryja rozjeb... :-D

Przed chwilka dzwoni do mnie tesciowa i pyta sie mnie czy mam paracetamol albo cos na goraczke... Kurde troche w szoku bylam tym pytaniem, no bo przeciez na odleglosc nie pozycze :-D No to mowie ze chyba mam, ale musze sprawdzic. A ona na to ze jak nie mam, to mam wziasc zimny recznik i walnac Krzyskowi na leb, no to ja :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: bo nie wiem o co chodzi... No i sie okazalo... Moj maz zadzwonil do niej i pyta sie jej czy wie, ze Marysia (jego siostra) jest w ciazy, co oczywiscie jest nie prawda, bo ze dzwonila do niego i chce pozyczyc kase na wesele, tylko on chcial sie dowiedziec czy w domku wiedza. No to tesciowa oczywiscie malo zawalu nie dostala.
Ja nie wiem skad moj chlop bierze takie pomysly, ja juz watpie czy on kiedykolwiek zmadrzeje... :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-14, 20:48 ]
ej! ja sie tak nie bawie, gdzie wy jestescie??

[ Dodano: 2007-10-14, 22:06 ]
Nie, no normalnie ja sie zalamie... Ale w sumie co sie dziwic weekend... Ja nie mam czasu w tygodniu a Wy w weekendy :) No to nic dobrej nocy wszystkim mamusiom i Bobaskom!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 paź 2007, 08:16

Dominisia, ja pisałam że mam gości wiec czuje sie usprawiedliwiona.. :ico_sorki: :ico_oczko:

to ja sie melduje jako pierwsza dzisiaj :-D

wczoraj jak pisałam wczesniej byli u nas znajomi, fajnie spedzilismy sobie popołudnie, niestety cały czas w domku bo na dworze zimnoo.

dzisiaj czeka nas rehabilitacja, tylko przeraża mnie godzina o której mamy tam być- 19.00,
a ja o tej porze to kąpie Szymonka i teraz sie zastanawiam czy okąpać go wcześniej czy dopiero jak wrócimy ok 21.00???

kurde ale na dworze zimno, rano jak sprawdziłam temp. -4 :ico_szoking: załączyłam w sypialni grzejnik elektr. no ale w pozostałych pokojach chłodno, wiec teraz mam Szymula przykrytego w wózku i klepie na kompie :-D

aaa musze wam napisać o postępie mojego smyka, reaguje na grzechotki :ico_brawa_01: i już zaczyna sie uśmiechać do mamusi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-15, 10:56 ]
kurde!!! gdzie wy sie cioteczki podziewacie??? :ico_placzek:

nudno tu strasznie :ico_nienie:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 paź 2007, 11:14

Hej, ja jestem :-)

U nas nocki coraz lepsze, Niunia juz mniej nerwowa, i nie drze sie jak opetana jak musi zaczekac na cycka az go odpakuje z biustonosza :-D Wczoraj obiecalam mezowi ze Nell spi z nami tylko az skonczy miesiac a potem przyzwyczajamy ja do lozeczka (chyba po prostu lozeczko z jednego boku rozbierzemy i przysuniemy do naszego). Moj mezu jest chyba troszke zazdrosny i chyba testosteron daje u niego znac, bo tak mnie wczoraj wycalowal, ze wow :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Ale milutko, az mi sie wiecej zachcialo.... :ico_wstydzioch: Oczywiscie w teorii bo w praktyce krwawie jeszcze i nieco krocze mam obolale.

Niunia spi teraz w wozeczku a ja jem sniadanko. Mezu pojechal ze soba do laryngologa a na 16.00 jedzie z Zuzia do polskiej lekarki zeby zobaczyöla ta jej noge, no juz glupiejemy czy ona symuluje czy nie... :ico_noniewiem:

Dominisia, mam pytanko, czy Jasiowi ten kikut od pepowiny tez tak smierdzial? W ogole nie podoba mi sie ta ich technika wiazania, bardzo brzydko to wyglada i masz racje zero specjalnego traktowania. Nawet nie kazali nie moczyc, tylko po kapieli dokladnie wysuszyc. Ale on i tak smierdzi. Mam nadzieje ze to nic takiego. W tym tygodniu ma przyjsc polozna to mam nadzieje wszystko mi powie.

Moja Niunia wyrosla juz z pierwszych ubranek, tych maciupich na 52 cm. Odlozylam juz 4 body z dlugim rekawkiem i 3 pary spioszkow. Ona to jest taka baba ze szok, zaraz wkleje wam zdjatko na ktorym dokladnie ja widac :ico_szoking:

Obrazek

Obrazek

Mam wrazenie ze ona rosnie z dnia na dzien .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 paź 2007, 12:17

mama_zuzi1980, ale Ci córunia rośnie! I dobrze,że już się trochę uspokoiła!

Wam też tak teraz dni szybko lecą?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 paź 2007, 12:22

Eve kapiesz Szymonka codziennie?? Mi w szpitalu kazali kazpac do drugi a nawet trzeci dzien. Wiec kapie Malego co drugi, a tak codziennie to mokry reczniczek i przecieram cale cialko no i oliwie. Chyba ze juz Jasiu duzo uleje i wleciu mu kolo szyjki albo zrobi gigantyczna kupe, no to wtedy codziennie wrzucam go do wanienki. Wiec moze nic by sie nie stalo jakbys go jeden dzien nie umyla??

mama_zuzi1980 pisze:Dominisia, mam pytanko, czy Jasiowi ten kikut od pepowiny tez tak smierdzial?

Kurcze on nie smierdzial :ico_szoking: Ladnie nie wygladal, ale nie mial brzydkiego zapachu... Kurcze nie wiem, moze cos jest nie tak, albo ta krew w srodku gnije i dlatego smierdzi?? Nie wiem czy to ok. Zapytaj tej poloznej bo ja cos kojarze ze mi kolezanka opowiadala, ze jej synkowi tak dlugo pepus nie chcial odpasc i brzydko pachnial i okazalo sie ze w szpitalu zle mu go zwiazali i ta pepowina wciaz zyla :ico_szoking: . No ale mam nadzieje ze u Nell to nie to!

No i czekam na wiadomosc co z Zuzia, a raczej jej noga.

[ Dodano: 2007-10-15, 12:23 ]
a i bylabym zapomniala ale Nell jest slodziutka, juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze ja na zywo :)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 paź 2007, 12:30

Dominisia, my też kąpiemy Zuzię codziennie.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 paź 2007, 12:50

My kapiemy co 2-3 dzien.
Jutro przychodzi polozna to popytam co z tym pepkiem... :ico_sorki: bo juz sie martwic zaczelam. Niby kuzynce Nell tez smierdzial ale jakos mnie to nie pociesza.....

Dominisia, kiedy wylatujesz do PL?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości