mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 paź 2007, 18:44

Ja uzywam http://imageshack.us/
Normalnie wybierasz zdjecie, i klikasz "host it", nastepnie jak juz ci sie pojawia kody to wklejasz ten kod pierwszy pod miniaturka, tylko najpierw odznacz "include details" tuz nad kodem, bo to niepotrzebne.

[ Dodano: 2007-10-15, 18:45 ]
Dziewczyny ktora wklei nasz ciazowa tabelke, uzupelniona? Z checia zapisalabym sobie ja w kompie i wiedzialabym kiedy ktory dzieciaczek ma urodzinki...

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

15 paź 2007, 18:47

MamoZuzi dzięki, póniej wkleję, bo maluszek mi się budzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 paź 2007, 20:56

Mamo Zuzi uzupelniona tabelka jest na pierwszej stronie :-) I co z ta noga Zuzi??

Kurcze ja jak nie ma czasu to Wy piszecie i piszecie...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 paź 2007, 21:05

Dominisiu, lekarka sama glupia, ale dala skierowanie na przeswietlenie tej stopy zeby sobie czegos kiedys nie zarzucac.
Moja Niunia jest dzisiaj Aniolkiem, spi slicznie, tylko troszke krzyczala, az cos za duzo czasu dzis mialam ;-) i jak tak spala to mnie kusilo aby ja wziac na rece i potulic, ale sie powstrzymalam... niech spi sobie kruszynka moja.

Cycki mi zaraz pekna, ide odciagac...... :ico_olaboga:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

15 paź 2007, 21:15

Ja tylko na chwilke wpadłam powiedzieć że było dzis kąpanie w tym dziwnym wiaderku i gdybym nie widziała to bym nie uwierzyła ale to wiaderko czyni cuda. Aluś po pierwsze był już troszke głodny po drugie marudny no i sobie płakał, przy rozbieraniu wrzeszczał w niebogłosy a jak go mężulek wsadził do wiaderka to ..... cisza :ico_szoking: . Coś w tym faktycznie jest że dziecko czuje się jak w brzuchu i że go to uspokaja. Nigdy bym za taką kase tego nie kupiła ale skoro dostaliśmy to teraz bedziemy wykorzystywać. Już sie smiejemy że jak tylko będzie płakał to ... do wiaderka :-D :-D Dobra uciekam bo znowu wrzask :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 paź 2007, 21:33

To ja napisze cosik jutro a teraz fotki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-15, 21:35 ]
o matko a to ostatnie zdjecie do gory nogami to mi wyszlo nie ma co :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Normalnie prosze o brawa za moja inteligencje :ico_olaboga:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

15 paź 2007, 22:10

Dominisiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na ostatnim zdjęciu Jasiu wygląda jakby na jednej ręce stał :-D Tak czy siak przystojniak z niego będzie że hej .

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 paź 2007, 22:16

Dominisia :580: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestes czadowa :-)

Jasiu super menos :-D A moja Niunia ma takiego misia podobnego tylko jasnobrazowego. Jutro koniecznie cykne fotke i wkleje. Bedzie Misiu i Pani Misiowa :-)
Wiecie co lyknelam espumisian , i mnie przeczyscilo... Mam nadzieje ze Malej nic nie bedzie po takim mleczku... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 paź 2007, 23:17

no to wróciliśmy
eska pisze: Tylko nie mów że teściu gotuje ci obiadki

eska obiadki gotuje teściowa :-D
i brawa dla Alusia za spokojną kąpiel w wiadrku :-D :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980 pisze:Kurcze moja mala tez sie drze jak opetana przy kapieli, i moje rady z cieplejsza woda, pieluszka tez o d... rozbic


no u nas cieplejsza woda zadziałała :ico_oczko: Szymuś nawet jak głodny leży cicho w wanience i obserwuje :-D

eska pisze:mama i tak była w szoku że tak długo pozwoliłam mu spac na dworze


ja tam nie patrze na zegarek jak wybywam z domku, wiadomo musze wrócic na karmienie, ale jakos nie ograniczam czasowo Szymusiowi spacerków, dzieciaczki sie muszą zahartować przed zimą :-)

agnieszka pisze:500 zł miesięcznie i przychodziła do domu mówiąc że jest głodna :ico_szoking:


to rzeczywiście sie cenią w tym przedszkolu :ico_szoking: chyba jednak warto poczekać na to za połowe ceny.

Dominisia Jasiu cudny i jak ładnie ubrany :ico_brawa_01: a ta ostania fotka chyba dla nietoperzy :ico_oczko: the best, brawa dla mamuśki :ico_brawa_01:

na urodzinkach u tatusia troszke posiedzilismy, najedlismy sie slodkosci a pozniej od razu na rehabilitacje.

nie mogłam wcześniej nic napisać bo jak przyjechaliśmy to szybko kąpanie, karmienie i myślałam że będzie spanko...ale niee mój Szymul dzisiaj pokazał swoje oblicze, nie wiem normalnie czy go brzuszek bolał czy co...zrobił kupala i dalej nie chciał spać, normalnie pierwszy raz w domu wpadał w taki ryk że hej. MOże był rozdrażniony po tej rehabilitacji bo tam to sie napłakał :ico_placzek: chociaż dziś wogóle nie ćwiczył tylko ten rehabilitant pokazywał nam jak mamy go pielęgnować, ubierać, nosić żeby od razu ćwiczyć z nim. POstanowiliśmy z M że dajemy Szymulowi troche czasu bez rehabilitacji, tzn. jutro bede dzwonić żeby umówic wizyte u bardzo dobrego neurologa i chce zobaczyc co on nam powie, bo wiadomo co lekarz to lekarz...przyjechałam do domu i powiem wam szczerze że miałam wyrzuty sumienia że może źle robimy że na razie rezygnujemy z tej rehabilitacji, ale ja sie chce upewnić że kasa którą mam zainwestować naprawde przyczyni sie do zdrowia mojego maluszka bo to jest dla mnie najważniejsze.

a jeśli chodzi o te opłaty za rehabilitacje, to niby możemy sie umówić do poradni neurologicznej na NFZ ale terminy dopiero na przyszły rok :ico_placzek: :ico_olaboga:
wiec zdecydowałam ze pojde do neurologa prywatnie, jak powie ze trzeba rehabilitowac to wroce do tego rehabilitanta (tak sie umówiłam z nim) i dodatkowo ustale sobie termin na NFZ, po prostu bede chodzic prywatnie a później jak przyjdzie termin to może przeskocze na NFZ no zobaczymy jeszcze :ico_noniewiem: ...jakiegoś doła chyba przez to łapie :ico_placzek:

uciekam wyciągnąc pranko bo Szymuś usnął to powiesze na suszarce.

do juterka

[ Dodano: 2007-10-16, 09:12 ]
jak to ja pierwsza????
widze że kończe i zaczynam dzień postami na TT :ico_oczko:
gdzie sie podziewacie???

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

16 paź 2007, 09:20

Jestem, dziś o dziwo jakoś wcześnie, na razie jednak zmykam zjesc spokojnie sniadanie póki mały śpi. I wiecie co wam powiem :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tak jak przeczuwałam nie wytrzymaliśmy z mężem tych 6 tygodni, i nie było tak źle, na poczatku niewielki ból ale poźniej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

eve Szymuś pięknie nam macha, więc ciocia klocia "odmachuje" :ico_papa:

Więcej napisze później.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość