Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

11 paź 2007, 16:41

Pani doktor stwierdzila,ze nie wie czemu tak sie dzieje,ze podobno maluch przezywa wszystko co sie dzieje w dzien,z tym ze nic nadzwyczajnego sie nie dzieje,i najlepiej ze zaproponowala wizyte u ...... :ico_szoking: psychiatry :ico_szoking: ,
A wogole odnioslam wrazenie,ze pani doktor,jest w tej poradni z wielkiej laski,czeka tam sobie do emerytury.
barbapuppa, nigdy nie slyszalam zeby to byla przypadlosc typowa dla chlopcow,ze starszym synem nie mialam takich problemow,rozmawialam tez z kolezanka ktora ma 4 dzieci,i jej coreczka tez szalala w nocy,ale majac 1.5 roku,kiedy ona poszla do pracy,a ja jestem caly czas z maluchem

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

12 paź 2007, 07:25

No chyba ta Pani Doktor sama powinna iśc do psychiatry :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Głupia baba :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Rzeczywiscie troszke jest to niepokojace ,on juz jest trochę ''za duzy'',żeby tak sie budzić,ale sama już nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: A jak dzisiejsza noc?Akerl może podawaj mu na noc jakas herbatke uspokajajacą z meliska ,napewno nie zaszkodzi :-) :-)
Jezeli chodzi o dziewczynki ,to tak ,zgadzam sie ,moja Kasia w wieku1,5 roku przesypiała całe nocki-ale to było cudowne ,a ja jaka byłam wyspana.... :-) :-)

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

12 paź 2007, 11:48

Dora1, heh,do tej pory dawalam lViburcol,ale od paru dni juz nie pomaga
dzis bez zmian :ico_placzek: ,zasnal po wielkiej awanturze ok.23.00,i trzy pobudki w nocy
Jeszcze troche a zasne na stojaco :ico_olaboga:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

12 paź 2007, 18:32

akerl, ja myślę, że to normalne. U mnie jest dokładnie tak samo i nie przyszło mi na myśl żeby z tym do lekarza iść. Moja Oliwka czasem tak często się budzi, że rano to ja nie pamiętam ile razy ją przykładałam do cyca. Teraz to ja już zostaję na miejscu i śpię przy karmieniu, bo wcześniej wracałam na swoją połówkę (my śpimy razem), inaczej w pracy chodziłabym do tyłu. A może mu zęby się wyżynają i dlatego jest taki niespokojny albo mu za zimno, ja cały czas rozważam opcję za zimno, tylko z tego powodu by się nie rozkopywała (może jej za gorąco :ico_haha_01: ).

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

12 paź 2007, 18:45

hej dzieczyny :ico_buziaczki_big: - jutro coś napiszę mam nadzieję - mam nawał pracy :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 paź 2007, 15:08

żaba dzieciaki z natury uwielbiają kopać nogami i to wcale nie dlatego, że im gorąco (zresztą łatwo to sprawdzić na karku)
ja jak Tadziu zaczął z siebie wszystko skopywać zwyczajnie wkładam go teraz do śpiworka, a i karmię go w nim (bo inaczej by się rozbudził)
a co do usypiania, to może jakimś pomysłem byłoby zgaszone światło i jakaś fajna kołysankowa muzyczka...
warto spróbować każdej metody
i ja na pewno omijałabym lekarzy w tej kwestii, pogadaj z dziewczynami na forum (akerlwrzuć temacik, a zobaczysz jak dużo dziewczyn ma podobne problemy jak ty, na pewno dostaniesz mnóstwo pomysłów do sprawdzenia, bo na każde dziecko działa coś innego)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

16 paź 2007, 07:39

Witam was dziewczyny strasznie dawno mnie tu nie bylo :ico_wstydzioch: Ale mala zrobila sie bardzo ruchliwa i nie zawsze jest czas na klikanie, a i w Polsce bylysmy dosyc dllugo ale pewnie teraz juz sie znajdzie odrobinka czasu na zagladanie do was. A na klikalyscie tyle ze chyba nie uda mi sie tego wszystkiego ogarnac pozdrawiamy :-)

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

17 paź 2007, 17:26

barbapuppa, ja wypróbowałam na Natalii kołysanki Turnaua ale działają tylko w wózku :-D
A my ostatnio również mamy ciężkie zasypianie..... troche się rozregulowałyśmy przez wyjazd, no i chyba Natali idą ząbki..... Marudzi, ślini się i wszystko pcha do buzi: rączki, gryzaczki moję palce........ Wszystko...... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

17 paź 2007, 17:37

hej mamusie :-) u nas wszystko w sumie ok, Asia też przestała ładnie zasypiać, umiała sama zasypiac w łózeczku teraz tylko przy cycu, nie byłoby to najgorsze gdyby zasypiała ok 21 jak zwykle ale ostatnio walczy aż do 23 a ja padam z sił, nic w domu nie robię bo po tej 23 juz tez zasypiam, a przed pracą zajmuję się Joaśką i ew coś na obiad ugotuję uhhhhh nie umiem się zorganizować czy co???

[ Dodano: 2007-10-17, 17:37 ]
abegano, a u nas zębów brak - jeszcze to ząbkowanie przed nami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

18 paź 2007, 07:36

U nas z zasypianiem nie ma problemow jedynie ze wstawaniem Wiki wstaje juz czasami o 5 rano .Fakt ze idzie wczesnie spac bo o 18 lub 19 ale dla mamy ta 5 rano to czasami srodek nocy. Licze cicho na zmiane czasu moze wtedy sie przestawi i spanie :ico_sorki: A w dzien ostatnio sypia okolo 2 godzin i to wszystko.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość