Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

02 paź 2007, 10:15

mal pisze:jestem pewna ze znajdziesz w koncu ukojenie ,poradzisz sobie z bolem ,nauczysz sie z tym bolem zyc ,ale na to trzeba czasu .......... wiesz juz nie raz rozmawialam z osobami ktore stracily kogos bliskiego i one wlasnie mowily ze ukojenie przynosilo im pojscie na cmentarz ,na grob bliskiej osoby i tam mowily o wszystkim ,o calym bolu,o tym ze dlaczego ..jak zyc ,pomoz mi ,przeprosily jak trzeba bylo...normalnie rozmawiały jakby ta osoba byla tuz obok niej .....

Mi to właśnie pomogło oraz praca ,pracowałam jak dzika, brałam wszystkie nadgodziny żeby tylko kiedy wrócę do domu być tak zmęczoną żeby nie myśleć...u mnie w domu nikt o tym ze mną nie rozmawiał,oni czyli moi rodzice bo mojego chłopaka już nie było obok,nie wiedzieli jak ze mną rozmawiać,było mi bardzo ciężko,psycholog na pewno Ci pomoże ale nie spodziewaj się że to nastąpi obrazu na to trzeba czasu,ja chyba tak po roku dopiero zaczęłam wracać do normy zaczęłam wychodzić ze znajomymi nauczyłam się śmiać na nowo bo tak naprawdę teraz musisz się znowu nauczyć żyć jak do tej pory,nie wwymagaj od siebie za dużo bo można oszaleć,jak chcesz to możesz pisać do mnie na gg nie mam mnie tam za wiele ale jak znajdę czas to na pewno Cię wysłucham(10610875)no i pisz tutaj o wszystkim co czujesz tu na pweno też znajdziesz osoby które pomogą Ci przez to przejść
Trzymaj się :588:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 paź 2007, 16:49

magda83 Wiesz, tak czytam te wszystkie mądre rzeczy co tu piszą dziewczyny i doszłam do wniosku, że ja jeszcze niewiele w życiu wiem, że jestem takim małym robaczkiem pośród Was, kobiet- matek, które są bogatsze o inne uczucia- smutne, refleksyjne, takie Wasze, intymne ale subtelne i bardzo ważne dla każdej z Was. Wierze, że one Ci pomogą przejść przez to wszystko, doradzą i choć nie zdejmą z Twoich ramion tego ciężaru pomogą choć trochę ukoić ból i udźwignąć te trudy!

Ja się modlę o siłe dla Ciebie ... pamiętaj, że Twój Aniołek jest obok i trzyma cię za rękę!

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

03 paź 2007, 22:43

w pewien sposob pomagaja mi wszystkie osoby co do mnie pisza...podtrzymuja na duchu,jakos pocieszaja.milo mi jak ktos mysli o mnie i do mnie pisze bo wiem ze nie jestem sama...DZIEKUJE WSZYSTKIM

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

04 paź 2007, 08:22

magda83, nie ma za co , naprawde

po prostu wiele z nas przez to przeszlo i doskonale wie co przezywasz ,jak sie potrafi czlowiek czuc ,jak to boli i bedzie bolec ale zycie chcemy czy tez nie chcemy plynie dalej ...

i naprawde pisz do nas a na pewno bedziesz wysluchana :588:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

04 paź 2007, 10:03

mal, zgadzam się ...nawet osoby które nie przeszły przez to piekło też potrafią wesprzeć wszyscy chyba jesteśmy tu dla siebie aby nawzajem się wspierać w naszych troskach :ico_pocieszyciel:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

05 paź 2007, 23:33

magda83, mi się wydaje, że nie możesz o tym nie myśleć, bo doprowadzi cię to do nerwicy czy czegoś innego (u mnie to była agresja). Przecież ty jesteś w żałobie, więc myśl, wspominaj, płacz i żal się komukolwiek, pisz do nas. I niech nikt nie waży się ci powiedzieć, że nic takiego się nie stało. Wiesz, ja tak sobie myślę, że mi psycholog pomogła, bo ona potwierdziła, że stało się w moim życiu coś strasznego i mam prawo cierpieć i potrzebuję symbolicznego grobu i okresu żałoby. A do tej pory jakoś to wszyscy bagatelizowali, trochę też z mojej winy, bo próbowałam udawać twardzielkę. Największy żal miałam do mojej mamy za to, że nie odwiedziła mnie jak wyszłam ze szpitala.
Nigdy nie zapomnisz o swoim dziecku i nigdy nie przestaniesz go kochać, ale czas pozwoli przyzwyczaić ci się do myśli, że nie ma go już z tobą a patrzy na ciebie z góry.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

07 paź 2007, 17:46

magda83, [*] [*] [*] dla Twojego ANIOŁKA :ico_placzek: Nie wiem co napisać ale wiedz że serduszkiem jestem z Tobą. :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

15 paź 2007, 21:56

Ten dzien zawsze bedzie tym ,,smutnym dniem,,........ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

16 paź 2007, 11:20

:ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

16 paź 2007, 21:57

Nie wiem co napisać słowa z łzami ugrzęzły w gardle (*)(*)(*) dla aniołka

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość