Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 paź 2007, 11:55

U nas jest to samo Emisia ma tylko moje usteczka, a tak to wypisz wymaluj tatuś. Mąż w życiu sie jej nie wyprze bo ma nawet malutki brak chrząstki na uszku w tym samym miejscu co i on, także nie ma bata, jego córa na 10000000000000000000000000000% :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

16 paź 2007, 13:36

No w końcu ktoś sie odezwał :-D A juz myślałam że zostałam tu sama :-) Pogoda dzisiaj super, z małą juz lepiej jeszcze troche kaszle ale na spacerki mamy pozwolenie. Zaczeła robić do tego brzydkie kupki i musze jej lakcid podawać - na razie jest lepiej ale i tak musze iść jeszcze do kontroli. a co do podobieństwa naszych dzidziusiów, to moja jest podobna zupełnie do nikogo :-D Oczy wielkie jak złotówki do tego niebieskie - ja i mąż mamy zielone :-D No ale brode odziedziczyła po tacie bo ma malutka dziureczke tak jak mój mąż :-D Aga a ty wklej jakieś twoje zdjęcia z małą bo nawet nie wiem jak ty wyglądasz

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 paź 2007, 18:49

Olciu dobrze że Emilka już sie lepiej czuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś zadzwoniłam do szpitala i ostatecznie odwołałam operację :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: baaaaaaaaaaardzo jestem szczęśliwa

[ Dodano: 2007-10-17, 11:17 ]
[size=150]dlaczego tutaj są takie pustki gdzie was wszystkie wywiało??????????????? A maryyann???????? czyżby już rodziła[/size]

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

17 paź 2007, 13:19

Cześć dziewczynki!

No ja jeszcze niestety jestem 2 w 1 :) Nie pisałam ostatnio, bo coś mi się komputer psuł, a wczoraj to w ogóle do południa prądu u nas nie było.
Troszkę mi już humorek nawala, czekam i czekam aż coś się zacznie dziać a tu nic.
Dziś byłam na KTG i nie ma skurczy żadnych. Bardzo, bardzo bym już chciała urodzić. Położna ze SR mówiła mi, że już mi się obniżył brzuszek.
Słyszałyście o piciu herbatki z liści malin? Podobno przyspiesza skurcze? Coś nie wierze w takie gusła, ale może z desperacji spróbuję.
Sliczna dziś pogoda więc chyba pójdę na spacerek.

Asiula to fajnie, że nie będzie tej operacji. Przynajmniej nie musisz się już denerwować i stresować.

Olciiaa to dobrze, że Emilka już wraca do zdrowia.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 paź 2007, 13:29

a ja myślałam że ciebie maryyann już wizęło bo się nie pokazywałaś. Ja też słyszłam że sok z malin wywołuje skurcze. może coś w tym jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

17 paź 2007, 14:43

maryyann no to prubuj bo metod wywoływania skurczków jest pare :ico_oczko: Ale jeszcze masz pare dni, wiec nie denerwuj się wszystko się rozwiąże już w najbliższym czasie. Więc czekamy na jakieś wieści :-)
Moja Emilka dalej kaszle i to jeszcze więcej, generalnie chumorek ma śmieje sie i gada tylko ten kaszel :ico_noniewiem: musze iść z nią do lekarza bo ten syropek co jej podaje jakoś nie pomaga

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

18 paź 2007, 09:11

Witam drodie Panie, ja niestety tydzien meczyłam sie w wojewodzkim, bylam na obserwacji. I wiecie co lekarze stwierdzili, ze chyba nie jestem w 29 tygodniu ciazy tylko 33!! Masakra i co teraz ?? mam sobie wybierac ?? :ico_olaboga: Sama juz nie wiem kiedy rodze. Koszmar.... :ico_olaboga: :ico_placzek: nonono jest Niemcewicz skoro sie nie zorientowal, a szpital od razu stwierdzil ze za wysoko brzuch mi sie zaczyna na 28 tydzien, i ze na usg dziecko tez wskazuje na 33 tydzien :ico_placzek: Zaczynam sie bac

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 paź 2007, 09:25

Grazynko to masz w drugą stronę niż ja. Bo z @ wychodził mi np. 34 tydzień a z USG 31 i też nie wiedziałam kiedy urodzę. Tylko że ja byłam na to przygoptowana bo różnica wykryta była na samym początku ciąży. A ty to faktycznie musiałas być lekko zaskoczona :ico_szoking: Ale spoko, będzie dobrze, pomyśl sobie że najwyżej dzidziuś będzie szybciej z tobą niż myślałaś :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

18 paź 2007, 09:58

Grażyna no to faktycznie spora różnica. A jak miałas okres przed ciążą, regularnie? Ja tam nie wierze do końca w określenia tygodnia na podstawie USG. Jedno dziecko większe inne mniejsze i zawsze sa jakies rozbiezności. Moje było o 2 tygodnie mniejsze niż by wypadało na dany tydzień, ale ja od początku brałam pod uwage tylko fakt kiedy zaszłam w ciąże bo dobrze wiedziałam kiedy to było.

A moje dzieciątko dalej zasmarkane i kaszlące. Lekarka powiedziała że na oskrzelach nic powaznego sie nie dzieje i nie chce jej truć antybiotykami, bo gneralnie mała jest pogodna śmieje się i gada je normalnie i nie ma goraczki. Ale gdyby się jej pogorszyło to niestety antybiotyk. I do tego wszystkiego ja też dostałam kataru :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

18 paź 2007, 10:34

Witam w pochmurny dzionek!

Ale się pogoda popsuła :( I mi się przez to popsuł humorek. Totalnie się dziś nie wyspałam, bo od 3 w nocy do 5:30 męczyły mnie mocne bóle krzyżowe. Oczywiście nad ranem wszystko przeszło i mogłam troszkę pospać. A teraz znowu coś czuję, że mnie łąpią, ale skurczy przy tym żadnych nie ma :)

A co do terminów porodu to mi z USG 3D wyszło 25.10 a z miesiączki 27.10 więc różnica niewielka. W sumie nie wiem, który prawidłowy, może urodzę 26.10:) Chociaż bardzo bym chciała wcześniej.
Jak na razie miałam chyba z pięć razy jakieś skurcze, bóle krzyża i bóle jak przy @ ale dalej nic z tego nie wyszło :( Po prostu po jakimś czasie przechodzi.

Jak na razie idę na kolejne KTG w pon lub wtorek, więc zobaczę co się okaże. No chyba, że coś się ruszy wcześniej, chociaż troszkę już straciłam nadzieję, że przyjdą jakieś konkretne bóle porodowe.

[ Dodano: 2007-10-18, 10:36 ]
Olciiaa pisałaś, że sposobów wywoływania skurczy jest więcej. Co byś jeszcze poleciła?:)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość