Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 paź 2007, 16:22

Ilonkadziekuję za odpowiedź :-D to naprawdę ciekawy zawód ale faktycznie mnóstwo wyrzeczeń :ico_noniewiem:
lucy23 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszego ząbka,moja Gabi ma prawie 16 miesięcy a dopiero 2 dolne jedynki :ico_haha_01:
gosia888, szybkiego uwinięcia sie z robotą bo Cię tu dziewczyny zamęczą :ico_haha_01:
madziorka hihi, nienawidzę banków i kolejek :ico_zly:
A mnie teściowa dziś zaskoczyła i zawitała z nienacka :ico_zly: tak mi franca dzień popsuła,że mało takich :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: O rany jak ja bym chciała już wyjechać ...żeby jej więcej na oczy nie widzieć :ico_zly:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

16 paź 2007, 16:24

lucy brawa dla synka prawdziwy maly mezczyzna nawet nie marudzil specjalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 paź 2007, 16:27

lucy ja wiedziałam,że nasi chłopcy są podobni, ale że aż tak :ico_szoking: :ico_szoking: Mojemu młodemu też dziś sie ząbek pojawił :ico_szoking: u nas tez niebyło spuchniętych dziąsełek ani nic- tylko jakos 2 dni temu coś było widać ze juz chciało sie przepić no i dziś jest- no to moje cycoszki teraz bedą bardzo biedne :ico_olaboga: :ico_oczko:

Beatka imionka super :ico_brawa_01: jakby były bliźniaki to już by niebyło problemu i byłby i Marcel i Szymek :-D

madziorka super sweterek ma Leoś na fotce zielony :ico_brawa_01: - gdzie kupiłaś?? :-D ( niebęde ściągać)

jasnie pani ja chyba zaczne na kartkach zapisywac!!! :-D

[ Dodano: 2007-10-16, 16:34 ]
zubelek Ty to skiknij na watke dzieci z kwietnia 2007 tam sobie z dziewczynami na tesciowa ponazekasz :-D :-D

ilonka super zawod :ico_brawa_01: (wogóle to imie fajne Bablu :-D )- tez chcialam być lekarzem najlepiej chirurgiem, ale raczej nie dla mnie- za leniwa jestem na całe życie nauki :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 paź 2007, 16:36

Mróweczka, a więc i Wam :ico_brawa_01: za pierwszego ząbka,oby go jeszcze nie używał :ico_haha_01: zwłaszcza podczas dojenia cyca :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-16, 16:41 ]
Mróweczka, nie no nie będę się rozżalać o teściowej bo wykorkuję,w ogóle to jest gdzieś wątek o teściowych...ach szkoda słów.
Zuza śpi,Gabi próbuje zasnąć a ja klikam :-D mam nadzieję,ze o 20 nie będzie problemu żeby zasnęły :ico_noniewiem:
Ale mam lenia :ico_wstydzioch: a jeszcze muszę serduszka przygotować do obiadu . :ico_noniewiem:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

16 paź 2007, 16:42

hey!!!
Vinee wlasnie zasnela,Bablu zdazyl poodkurzac dol,pozniej gora jak wstanie Vinee..tak sie najadla,ze wyglada przed spaniem jak pasibrzuch normalnie..hihihi..klepala sie po brzuchu i pokazywala jakie dobre :-D
Gosia tak myslalam,ze pewnie zajeta dzis jestes...ale i tak masz super prace,ze mozesz sobie na TT smigac... :ico_brawa_01: :-D
Zubelek co za tesciowa,nie dosc,ze przyszla niespodziewanie to jeszcze Ci humor popsula...wrrr :ico_zly: :ico_nienie: mam nadzieje,ze szybko wroci do normy,nie ma sobie co dnia psuc przez nia.. :ico_zly:
Lucy i Mroweczka wielkie brawa dla Waszych synusiow za 1 zabka,niesamowice szybko!!!!!!!!!!!! Jestem w szoku :ico_szoking: :ico_brawa_01: mam nadzieje,ze reszta zabkow tez tak szybko i niepostrzezenie sie pojawi!!!Teraz to juz macie prawdziwych zebaczy!!!!hihih..i jaka synchronizacja,nie dosc,ze podobni do siebie,to nawet zabki im rownoczesnie wyszly... :ico_brawa_01:
Lucy to juz sie szykujecie do chrzcin Oliverka pewnie!!!A chrzestni zostaja jak dlugo u Was?
Madziorka dolaczam sie do Mroweczki swietny kolorek ma ten sweterek Leosia!!!
Mroweczka a ja Ty masz na imie? bo Zubelek to chyba Ania :-D

[ Dodano: 2007-10-16, 16:47 ]
Mroweczka ja tez myslalam w pewnym momencie o medycynie,ale cale szczescie,ze zmienilam zdanie..hihih ..jeden w domu to wystarczajaco :-) a Bablu to tak w domu go nazywali z dziecinstwa i do teraz zostalo,i ja tez do niego mowie,choc czasami sie denerwuje jak go na srodku ulicy zaczne wolac Bablu..hihih pelne imie to Bharat co znaczy India w tlumaczeniu...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 paź 2007, 17:19

A mnie teściowa dziś zaskoczyła i zawitała z nienacka tak mi franca dzień popsuła,że mało takich O rany jak ja bym chciała już wyjechać ...żeby jej więcej na oczy nie widzieć
_________________

:-D ach te teściowe :ico_olaboga: dobrze ze ja daleko jestem ufffff :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 paź 2007, 17:52

ja tylko na sekundke, pokazac zdjeciaki ze spaceru, bo jeszcze zupe musze ugotowac, a wieczorem mnie nie bedzie, bo na bezalkoholowe ide :ico_oczko: :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

16 paź 2007, 18:46

ilonakk9, tak ja to Ania :ico_oczko: :ico_haha_01:
martuchafrost, no i ja już bym chciała być daleko :ico_noniewiem: no i wyskoczyć z Tobą na browarka albo i dwa ... :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), i tego ci zazdroszczę hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-16, 18:47 ]
tylko,że mi by się przydało właśnie alkoholowe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-16, 18:50 ]
zajrzyjcie :ico_oczko:
http://www.complex.com.pl/~rodzynek/n-ideal.htm

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 paź 2007, 19:07

Jasnie Pani Luśka boska synówka , a jej mamusia jaka lasencja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zubelek jak juz tu bedziesz to polecimy na browarka i to alkoholowego nie martw sie :ico_oczko: wrażeń nie zabraknie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

16 paź 2007, 20:50

ilonka ja jestem Kasia-miło mi :-D tez bym mówiła Bablu :-D

zubelek dobre- niewykonuje polecen-coś w tym jest, a Mikołaj istnieje :-D :-D

jasnie pani super fotki :ico_brawa_01: -widze ze cycoszki skrzetnie zakryte coby nikt niezazdroscił :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość