Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 paź 2007, 16:38

Cześć dziewczyny!

Czy przyjmiecie do swego grona nową lutówke 2007? Od jakiegoś czasu was podczytuje i postanowiłam się wreszcie do was odezwać.

O tik-taczku dowiedziałam się od Karolas. Poznałyśmy się przez forum Gazety Wyborczej jak byłyśmy jeszcze w ciąży. Rodziłyśmy w tym samym szpitalu w Poznaniu tylko że ja kilka dni później.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

16 paź 2007, 16:40

Hejka!!to Wasze dzieciaczki jeżdżą jeszcze w takich lezacych??Kacperek juz od dawna jeździ w siedzącym foteliku tylko musi tyłem do kierunku jazdy do 1 roku życia:)

olala, Witaj nowa Lutóweczko:)

[ Dodano: 2007-10-16, 16:48 ]
Obrazek
Obrazek

nie mam chyba lepszych jeo fotek

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

16 paź 2007, 17:17

witaj Olala wsrod superowych Lutóweczek!!!!
napisz cosik wiecej o sobie i swoim dzieciaczku

LUTÓWECZKI MOJE KOCHANE PRZYBIEGAM POCHWALIĆ SIE,
ŻE DOMINISIOWI PRZEBIŁ SIE KOLEJNY ZĄBEK
GÓRNA, PRAWA JEDYNECZKA A KOLEJNA CZEKA NA PRZEBICIE!!!!!!!!!


anilewe Dominis jeszcze wlasnie jezdzi w tym lezacym
ale szukam juz czegos na zmianę

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

16 paź 2007, 17:22

Hej!
Na początek witam "glanc nową" lutuweczkę! Witaj, i pisz jak najwięcej. Lutówki jak widzę biją rekordy w pisaniu postów w porównaniu z innymi forami!!!

A u nas choroba niestety. Aruś nawet nawet, ale Alusia to ma taką chrypę, ledwo nawet jak płacze, to tak cichutko, biedna. Ale powiem Wam, ze widać że jest jej i ciężko oddychać przez ten katarek i ten kaszel ją tak dusi (taki mokry), ale to dziecko jest tak wesołe, pogodne, że gdyby nie wygląd (czerwony nosek, załzawione oczka), to nie można było by poznać, że chora jest. Temperatury nie ma, bawi się ładnie, grzeczna jest, ma apetyt. Może szybko to świństwo minie...

Piszecie o zmianach fotelika, ja jeszcze się wstrzymam. Dla Ali ważna jest sama jazda i nie "narzeka" na swój mały fotelik (do 13kg). Poczekam do wiosny, i Arusiowi wtedy kupimy podkładkę. A Ala "przejmie" ten jego fotelik. A chcę poczekać, bo te podstawki są od 18 kg, a Aruś ma trochę ponad 15kg. Przez zimę podrośnie i na wiosnę zrobimy zamianę. Ja muszę myśleć przyszłościowo o dwójce, nie pojedyńczym dziecku (hihihi)

[ Dodano: 2007-10-16, 17:25 ]
Eva_1977, GRATULACJE DLA DOMINISIA!!! A my bezzębni dalej ( :ico_olaboga: ).
Ale dziś Ala sprawiła wielką radość Tatusiowi. Jak przyszedł z pracy powitała go "tatatatata..." pierwszy raz. Do tej pory było:bababa, mamama, nenene... No a dziś dodajemy tata. (mój Jacuś strasznie się wzruszył, widziałam łezki... kocham go za to!)

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

16 paź 2007, 17:30

Eva_1977, gratulacje kolejnego ząbka:)Kacper ma 4 i kolejne 2 juz gotowe do przebicia:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

16 paź 2007, 17:49

OLALA czy ja dobrze pamiętam ze jestes tą OLAZUR z edziecka? bo juz tak dawno nie pisałysmy ze nawet nie pamiętam cie za bardzo :(. Musimy to nadrobic co nie? mam nadzieje ze juz tu zostaniesz na zawsze i bedziesz codziennie pisac z nami co? Przypomnij mi i napisz lutowkom wiecej o sobie i dziecku, skad jestes? kiedy urodziłaś no bo jedynie pamietam ze tez w raszei rodziłas ale jakos reszty twojego zycia sobie nie przypominam mam sklerozę hi hi hi, pozdrawiam serdecznie i licze na to ze tu bedziesz :) buziolki,ciesze sie ze kolejna osobe wciągnełam do tik-taczka hahahahahaha
EVA_1977 gratuluje kolejnego zebolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
LUTOWKI-FOTELIK ja nie kupuje bo nie mamy samochodu a jesli gdzies jedziemy to mam ten do 13kg. poki co melci starczy a i tak mało jezdzimy,poza tym mam drugi po kacperku bo on na podkladce siedzi juz.
Wiem ze kumpela teraz kupila fajny fotelik w TESCO ona akurat kupila za chyba 179zł ale sa one teraz w przecenie za 139zł ale nie wiem czy taki byscie chcialy czy raczej bardziej ze tak nazwę to firmowy czy z atestami no ja nie wnikam,moze znajde linka do oferty tesco to wam wklję hi hi hi

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

16 paź 2007, 18:00

my mamy taki do 18 kg, a Kacpercio już waży koło 10kg!!

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

16 paź 2007, 19:25

Witajcie..
To Wy jeszcze wozicie w tych małych fotelikach? :ico_szoking: My wozimy Julcię w nowym odkąd tylko usiadła sama czyli trzeci miesiąc już leci.. Tak jak mówi mamcia - Julcia podnosiła się bo wszystko ją ciekawiło..

My mamy Ramatti ( jest na Allegro ) jest to fotelik polskiej firmy robiony na wzór Maxi Cosi .. Bardzo dobry Polecam,,kosztuje ok 300zł i jeszcze pościel dostaliśmy gratis w wysokości 60 zł więc się opłaca..

Nie jestem przeciwniczką tanich rzeczy przede wszystkim ubranek - bo wiadomo dzieci szybko wyrastają , to samo dotyczy zabawek.. Ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo mojego dziecka - nie ma dla mnie znaczenia cena..
Chodzi o to że fotelik samochodowy ma zapewnić bezpieczeństwo mojemu dziecku.
Dlatego nigdy nie kupię w centrum handlowym fotelika . Ja akurat kupiłam polskiej firmy więc w miarę tani ale przeanalizowałam wszystkie za i przeciw zanim się zdecydowałam na kupno.. Oczywiście niezastąpiony jest Maxi Cosi ale to wydatek z rzedu 800zł na który mnie nie stać.
Przy wyborze fotelika najważniejsze jest zapoznać się z wynikami testów bezpieczeństwa..

a wogóle to chciałam się pochwalić że moja córcia kończy dziś 8 miesiąc :ico_haha_01:
i nikt nie pamiętał :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 paź 2007, 19:44

Dzięki dziewczyny, że mnie przyjmiecie do siebie. Postaram się pisać często. Pewnie nie zawsze uda się codziennie, ale będę się starała.

Parę słówek o nas:
Mam na imię Ola a moja najukochańsza córeńka to Asiunia. Urodziła się 11 lutego. Ważyła 2940g i miała 55cm. A teraz ma ok. 8kg i nie wygląda na drobniutką.
Raczkuje juz od ponad miesiąca, sama siada i wstaje jak ma się czego przytrzymać.

Mój obecny problem i rozterki: Asia nie mówi jeszcze żadnych sylab. Czytałam w internecie, że nie mam sie czym martwić, ale ja i tak się martwie. Słuch ma dobry, mówie do niej dużo więc nie wiem dlaczego nie chce mówić.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

16 paź 2007, 21:07

Witajcie,
olala
Witam Cię cieplutko jako kolejną Lutóweczkę!! Super że jest nas coraz więcej tutaj bo kolejna mama wnosi coś nowego, niezwykłego :ico_haha_02: Moja córcia urodziła się dzień przed Twoją i też ważyła niecałe 3 kg, na szczęście już teraz odrobiła i waży ponad 8. Pewnie każda z nas jest ciekawa jak Twoja niunia wygląda :-) :-) :-)

Eva
Gratuluję Dominisiowi zębolków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas dalej nic hihihi.

Piszecie o fotelikach - ja też na razie nie zmieniam bo mam ten do 13 kg (Baby Design) więc po co?? A i tak często autem nie jeździmy, gdzieś dalej to oki ale jak coś mam na miejscu to wolę spacerek :ico_haha_01:

Któraś z Was pisała że Lutówki biją rekordy w pisaniu postów?? Zerknijcie na wątek "Upragnione maleństwo", tam to się dopiero dzieje :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość