basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

16 paź 2007, 18:40

mambi dziękuje za przepis zaraz ide robić twoje ciacho bo strasznie za mną chodzi a widzę że dużo składników do niego nie trzeba i wszystko mam.

ika czekam na przepis od twojej mamy bo też smakowicie wygłada.

Jutro idę do lekarza dzisiaj robiłam wyniki i jak na ten miesiac ciąży są niezłe nawet anemi nie mam hemoglobina 12, 6 jestem zadowolona. Zobaczę jutro czy nie mam rozwarcia jakiegoś po tych ostatnich skurczach. Już dawno nie badał mnie ginekologicznie, aż 3 miesiące temu. Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

Kilolek tak jak ty muszę zrobić te wymazy z pochwy żeby czasdmi coś nie zaskoczyło mnie mam na myśli bakterie które mogłyby zaszkodzić dzidziusiowi. Mojej koleżanki córcia zmarła prawie miesiąc po urodzeniu okazało się że mama miała jakąś odmianę paciorkowca podczas orodu i nie brała antybiotyku dziecku też nie podali i zle sie to dla nich skończyło. Najgorsze jest to że mój gin nawet nigdy nie wspomniał że można robić takie wymazy więc jutro mam nadzieje że mi zrobi.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 18:44

A ja mam znowu skurcze :ico_olaboga: ale nie są regularne wiec nie mam po co jechać do szpitala ryczeć mi sie chce bo nie wiem co robić :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: idę sie położyć i będę czekać aż przejdą :ico_noniewiem: a kilolek, zraziki dobre :ico_oczko:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

16 paź 2007, 18:46

Jestem po usg, potwierdzone na 100 procent dziewczyna nawet zdjęcie mam, ale za to wielka panna waży jak na 35 tyg i 4 dni 2950g, głowę ma wielką i ominęła mnie cesarka przekręciła sie i główka jest do dołu, tylko że jest taka duża to będę trochę się na pewno męczyć przy porodzie. Adrian też mi sie urodził w 38 tg z wagą 3800g, widocznie ja mam tendencje do dużych dzieci. Biometria płodu BPD-91 mm, HC-326 mm, AC-324 mm,FL-70mm.

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

16 paź 2007, 18:56

Marzenuś gratuluję duże córy :ico_brawa_01: fajnie, że się przekręciła. :-)

Ja idę do gin w sobotę, ma mi zrobić drugi wymaz i zobaczyć co i jak, jutro wybieram się na badanka. Jestem ciekawa ile mój Skarbek waży.

Ika trzymaj się kochana cieplutko, ja też mam skurcze i zauważyłam, że nasilają się na wieczór. Tak jak u Ciebie są nieregularne. Męczy mnie to strasznie. Dziś nawet mówiłam Julce, że mogłaby już zdecydować się na spotkanie z rodzicami bo mamusi jest ciężko ale ona chyba za dobrze się czuje w brzuszku.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 paź 2007, 18:56

Basiek, to jest odpłatne więc może dlatego gin nie wspomniał. Jeśli Ci jutro nie zrobi to idź po prostu do jakiegoś laboratorium i zrób sama, a jak będziesz mieć wynik to mu pokarzesz.

Ika, może zadzwoń do lekarza, albo do szpitala i zapytaj co masz robić?

A mnie coś chlupocze okropnie. Czuję się tak jakby mi coś ciekło cały czas - takie mam wrażenie, ale nic nie cieknie. Tak jakby w środku zostawało to co cieknie. I chlupocze. Co się ruszę to czuję chlupotanie! Mam wrażenie jakbym miała strasznie mokro, takie uczcie od dołu, ale majtki i wkładka suche. Ktoś ma jakiś pomysł co to za cholerstwo?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 19:07

Mam dosyć bo leżeć tez nie mogę :ico_placzek: :ico_placzek: no mi nadal leci ale wg lekarzy tak może dlatego mam dużo pic :ico_noniewiem: i do tego śluz mi sie zwiększył
kilolek pisze:Ika, może zadzwoń do lekarza, albo do szpitala i zapytaj co masz robić?
Wiesz jak ja mam tam jechać i tylko sie wkurzyć a do tego czas zmarnować i wrócić do domu to dziękuję bardzo a zresztą mojego męża nadal nie ma bo on jeszcze w pracy :ico_placzek:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

16 paź 2007, 19:11

hej a ja przed chwila wrociłam z ktg mała nie chciała sie dzisiaj ruszac za nic w swiecia miała lenia i juz ,na ktg wyszło wszystko w porzadku mała ma sie dobrze i ktg wykazało 0 skurczy macicy lekarz mowi ze do porodu daleko a ja mu na to ze w poniedziałek cc,z powodu ułożenia posladkowego.ale mi dzis mała strachu napedziła ze hej.Leżełam na ktg 45 minut i polozna powiedziała mi ze jak dziecko nie chce sie ruszac polozyc sie na wznak i do tego wypic cieple mleko lub zjesc cos slodkiego i po 20 lub wiecej minutach malenstwo powinno sie ruszac po takim zastrzyku energii,ja wiedziałam o tej metodzie ale zołądek miałam ze strachu przy gadle nic mi nie chciało sie jesc.Mam juz stesa z powodu piatkowej wizyty w szpitalu przed cc wrrrrrrrrrr ale dam rade.Nic mi sie nie chce jesc.Dzisiaj tez odebrałam wyniki posiewu z pochwy i odbytu i wyszedł ujemny jak sie ciesze ze jest taki a nie inny. mojej kolezance wyszedł pozytywny i mowiła ze te globulki jej dosłownie wypadały z pochwy jak stosowała ten antybiotyk w globulkach.ale sie rozpisałam spadam sprzatac w duzym pokoju bo jest tam syf :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

16 paź 2007, 19:29

No tak nie było mnie przez cały zień a tu dziewczyny rozpisały się i to o czym - o jedzeniu a o czym by innym :ico_nienie:

kilolek, ja bardzo często robię takie zraziki z piersi bo są bardzo dobre i szybko się robi. JA zawijam jeszcze roladę boczkową do środka ale masz rację można zawinąć wszystko. A my dziś zjedliśmy zraziki ale wołowe z kasza i buraczkami i muszę się wam przyznać że dawno nie jadłam takiego dobrego obiadu. Na koniec zjadłam cisto które wczoraj robiłam i padłam z przejedzenia :ico_wstydzioch:

Ja biszkopt robię bardzo podobnie tylko moja babcia zawsze mówi żeby dawać pół szklanki mąki przennej i pół ziemniaczanej i tak właśnie robię. Wczoraj robiłam i wyszedł całkiem niezły. Do tego jabłka z galaretką i masa karpatkowa polane wszystko polewą czekoladową po prostu pycha :ico_wstydzioch:

JA kupiłam termometr elektryczny z babyono za 4 zł ale podejrzewam ze w praktyce wyjdzie czy jest dobry.

Pytałam moją położną o te badania wymazu i ona powiedział ze nasz lekarz tego nie robi jeśli nie widzi takiej potrzeby. Nie wiem czy to dobrze czy nie :ico_noniewiem: ale chyba raczej nie. bada mnie co tydzień od trzech tygodni i nic nie mówił

[ Dodano: 2007-10-16, 19:32 ]
mambii czy ty kupiłaś ten wózek przez tą firmę JUNIOR ??

kilolek, mi noga wogóle nie urosła podczas ciąży i muszę wam powiedzieć że nawet nogi mi nie puchną wcale

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 paź 2007, 19:36

Oj, myszka no to miałaś trochę stresu!
Kubuś też się dziś mniej rusza. Może taka pogoda.

Ika to może weź no-spę albo magnez, a najlepiej no-spę i magnez razem, poleż w wannie.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 19:43

kilolek pisze:poleż w wannie.
ja mam prysznic :ico_oczko: wzięłam już no-spę i chyba powoli przechodzi :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość