Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 paź 2007, 20:18

Ika202 pisze:ja mam prysznic :ico_oczko:
ja też, ale jak mnie skurcze chwyciły, to nie było siły, leżałam w brodziku :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

16 paź 2007, 21:30

Evik co do wózeczka to niestety ale nie kupowałam przez tą firmę, miałam szczęście i odkupiłam ten wózek od znajomych.

Dziewczyny mnie tak ciśnie i boli, że szok. Siedzę w fotelu przed tv i staram się nie ruszać. Czekam, jeśli będą regularne to zacznę je liczyć. Póki co idę oglądać twarzą w twarz a później spać, jak dam radę oczywiście.

3majcie sie cieplutko. Dobranoc i życzę kolorowych snów. :ico_brawa_01:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

17 paź 2007, 00:28

dobranoc wszystkim uciekam spac bo oczka sie kleja

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 paź 2007, 07:46

No witam z rana śpiochy :ico_haha_02: Może słaba kawkę na pobudkę :ico_kawa:
Coś chyba wisiało wczoraj w powietrzu, bo i ja się wieczorem fatalnie czułam. Najgorsze jest to, że mam świadomość, że muszę się starać wytrzymać do soboty, bo wtedy zaczyna nam się ubezpieczenie rodzinne :ico_noniewiem: tak bym już pewnie coś szorowała i zakończyła te męki :ico_oczko:
Dziś znów jestem cały dzień sama i już zaczynam się bać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 paź 2007, 08:03

kilolek, ja ma taką kawkę 3 w 1 zapraszam :ico_oczko: a ja za to czekam do soboty bo moja kumpela w końcu przyleci i chyba mały za nią czeka bo kazała mi nogi zaciskać i czekać :-D ale sie nie mogę doczekać jak przyleci a pod koniec listopada do polski przylatuje moja kuzynka a niedawno urodziła synka Alexa mały jest uroczy taki typowy mulatek tylko ma jeden defekt otóż ma jajeczka czarne ale tasiek jest biały :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wiem bo mamcia mi jego zdjęcia pokazywała jest cudny jak chyba każde dziecko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 paź 2007, 08:09

Ika202 pisze:kilolek, ja ma taką kawkę 3 w 1 zapraszam
blee, ja kawy ani nie słodzę ani nie zabielam. Nie lubiem. Najlepsza jest czarna. :-)
Ika202 pisze:tylko ma jeden defekt otóż ma jajeczka czarne ale tasiek jest biały
bo pigment ma tam nagromadzony :-) Moja znajoma też urodziła synka i on miał bardzo ciemne jajeczka, prawie czarne, a oni oboje biali, tyle, że tatuś ciemna karnacja i zapytała lekarza czemu tak jest. Powiedział, że ten pigment przez najbliższe miesiące rozejdzie się po całej skórze i się wyrówna tzn. no w miarę, będą wyglądać jak zwykłe jajeczka

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

17 paź 2007, 08:14

kilolek pisze:blee, ja kawy ani nie słodzę ani nie zabielam. Nie lubiem. Najlepsza jest czarna. :-)
ja bym w życiu nie przełknęła takiej kawy :ico_olaboga:
kilolek pisze:bo pigment ma tam nagromadzony :-)
A to taka para kaloszy bo teraz to on taki jasny dosyć jest typowy mulatek a jego tata czarny jak smoła no to mały jeszcze nabierze kolorku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 paź 2007, 08:22

Bardzo możliwe. Urocze są takie dzieci. Wszystkie śliczniutki murzyniątka i mulatki. Tylko zapach mają inny niż białe :ico_noniewiem: mi niestety bardzo przeszkadza, ale niektórzy nawet nie zauważają różnicy :-)

Chyba jeszcze troszkę poleżę, bo muszę się oszczędzać do soboty.
Może w niedzielę uda się jeszcze na wybory iść.
No a w poniedziałek tatuś ma egzamin to też trochę by było kiepsko :ico_oczko:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

17 paź 2007, 09:04

Witajcie ranne ptaszki.

Byłam dziś na badankach. Pani pielęgniarka pyta się co ja tu robię hihihi. Czasami jest tak, że się mocno chce a tu nic. Julka siedzi w brzuchu i sobie bryka kopie mamę itp.

Mam pytano: Czy Was też brzuszki czasami bolą. Ja mam ostatnio wrażenie, że po nocy bolą mnie mięśnie brzucha i ogólnie cały brzuch. Tak się zastanawiam od czego to może być.

Idę jeszcze poleniuchuję bo w sumie co mam innego do roboty :-D

Ika z tym siusiakiem to niezły motyw, nigdy nie słyszałam o takim przypadku. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

17 paź 2007, 09:19

mambii82, mnie boli w nocy jak wstaję do toalety. Ale właściwie wszystko mnie wtedy boli :ico_olaboga:

A ja dziś mam czwarte podejście do gin. Ale dziś to czy będzie się walić czy palić to muszę to załatwić. Bo kończy mi się L4, a jak ja teraz pójdę do roboty?????

Miłego leniuszkowania :-D Odpoczywajcie dziewczynki :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KellyRek, Semrush [Bot] i 1 gość