Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

18 paź 2007, 10:45

maryyann no to widze że sie u ciebie rozkręca. to juz na pewno niedługo. A co do wywoływania porodu, to mozesz pomyc podłogi, pochodzic po schodach no i zaciagnąc męża do łóżka :-D No i jeszcze stymulacja brodawek też podobno pomaga. Ja szczerze powiedziawszy nic nie robiłam bo jakoś strasznie cierpliwa byłam i czekałam az się samo zacznie. Ale duzo czytałam i słyszałam że takie rzeby pomagaja :ico_oczko:

OOOOOoo i jestem pierwsza na setnej stronce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 paź 2007, 10:54

100 stron :ico_szoking: :ico_szoking: to się wąteczek rozkręcił, pamiętam jak go zakładałam i dłuuuuuuuuuuugo nikt nie odpisywał a tu proszę świętujemy 100 strone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

18 paź 2007, 11:22

Witajcie :ico_oczko:
Ale dzisiaj paskudna pogoda brrrr

W końcu doczekałyśmy się 100 strony :ico_brawa_01: oby było ich jak najwięcej :-D

maryyann co do przyspieszania porodu to najskuteczniejsze jest masowanie brodawek dość intensywnie np pod prysznicem taką rękawicą sizalową (to też zmniejszy początkowy ból przy karmieniu) no i Olcia ma rację że zaciągnięcie męża do łóżka też czasem skutkuje. Mój mąż wtedy twierdził że musi pokazać dzidziusiowi gdzie jest wyjście :-D
Grażyna nie sugeruj się zbytnio wynikami USG. Najbezpieczniej jest się trzymać terminu z ostatniej @,
W moim przypadku termin z USG wychodził nawet na 15 lutego a urodziłam 16 marca :ico_noniewiem: Prawie miesiąc różnicy. Może tak jak w moim przypadku będziesz miała większego dzidziusia i tyle. Głowa do góry. Zobaczysz wszystko będzie dobrze :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

18 paź 2007, 12:42

dziendoberek :-D
ale mnie tu dlugo nie bylo ale mala nawet na chwile mi nie daje odpoczac a teraz na szczescie zasnela bo moja mama przyszla wiec mam chwileczke :-D
ja nie wiem jak wasze`dzieciaczki ale moja to w ciagu dnia to spi moze z 1,5 godz. a wnocy moze z 5 godz. i wiecej nawet nie chce. tylko przy cycku by siedziala glodomor jeden a jak jej zabieram to drze sie jakby ja ze skory obdzierali. a do tego wszystkiego od 3 dni zaczynaja ja meczyc kolki wiec juz pol apteki wykupilam zeby jej cos pomoglo. aha! i w lozeczku tez nie ma mowy zeby zasnela. w ogole nie chce spac w lozeczku a jak sie zorientruje ze ja tam niose to sie drze jak oglupiala :-D normalnie kota mozna przy niej dostac. slowo daje wiecej dzieci to ja miec nie bede :-D

pozdrawiam i mam nadzieje ze uda mi sie czesciej do was wpadac :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

18 paź 2007, 13:32

Paulina co do spania w dzień to moja ma to samo! jak juz zasnie to na pół godziny i robi sobie trzy razy dziennie takie drzemki. jak miała kolki to za cholere nie mogła zasnać cały czas na rękach albo w wóżku byle tylko była w ruchy bo inaczej płacz. ale pociesz sie że kolki kiedyś mina i nie będzie tak źle. Moja jak nie śpi to jest nawet grzeczna gada sobie ogryza kołdre kocyki i co jej tam wpadnie pod buźke. Z noszeniem na rękach to trzeba uważać bo rączki to ona lubi i jak sie ja kładzie to zaraz płacze wtedy to tylko smoczek pomaga. Co do nocy to z tym akurat nie mam większych problemów bo ona potrafi spać 12 godzin z małymi przerwami na karmienie. Ostatnio to już robi sobie 4 przerwy :ico_noniewiem: ale tłumacze to sobie tym jej przeziębieniem. Takze głowa do góry na pewno bedzie lepiej :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

18 paź 2007, 15:36

hej hej !!

:-D Dziewczyny zima idzie :ico_brawa_01:

Grazyna O rany! Współczuje! Ale ja myślę, że USG jest pewniejsze ...ale dziwna sprawa!
Mi teraz z @ wychodzi 23 maja a z USG 7 czerwiec tak, że wiesz...u mnie tez jakoś dziwnie to jest!

maryyann Ja chodziłam po schodach i to z dobrym skutkiem bo urodziłam! Co do liści malin to jest prawda bo mają właściwości wywołujące skurcze, no i ciepła kąpiel lub prysznic też pomaga no i seksik ...No to dalej do dzieła!

paulina1978 Wiem jak to jest kiedy dziecko chce inaczej spać niż rodzice ... nic ci nie poradze tylko trzymać się w końcu przejdzie! Wojtuś nie spał mi prawie wcale do 7,5 miesiąca :ico_placzek: teraz dopiero przesypia prawie całą noc! Na pocieszenie dodam, że mój maluch to miał okres, że przez 2 tygodnie nie spał dłużej niż 1h/ 24h i ja miałam dość... serio spał mi godzinę mniej więcej co dziennie i w nocy przez 2 bite tygodnie...dostałam nerwicy i myślałam, że wywalę go przez okno, w tych nerwach mdlałam i odchodziłam z niewyspania od zmysłów. W końcu razu pewnego o 3 w nocy zadzwoniłam do mojej mamy i jej mówię tak: że jak nie przyjedzie do mnie w ciągu 30 minut to pierwsze coś zrobie małemu a później sobie bo więcej nie wytrzymam... I beczałam jak oszalała... Mama jak tylko mogła najszybciej przyjechała i ja na 2 dni pojechałam do niej i się wyspałam... Pomogło!

Olciiaa Zdrówka życze!

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

19 paź 2007, 07:53

Witam, Ja rozumie ze moze byc roznica miedzy usg a @, ale ja mowilam mojemu lekarzowi napoczatku, ze moge byc juz w ciazy przed @, bo milam jakis dziwny. Wogole z wypisu dowiedzialam sie ze tydzien temu moja dziewczynka wazyla 1715g, co chyba dosyc duza jak na 28tydzien... chociaz juz sama nie wiem. Odwrocila sie juz glowka w dol. Teraz nie wiem kiedy isc do eskulapa. :ico_olaboga:
Pozdrowienia dla wszystkich

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

19 paź 2007, 09:54

cze dziewczyny. asiu dziekuje za pokazanie składania tych pieluszek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: . nie było mnie dosc długo bo mam w domku mały remoncik, wymienialismu okna wiec musialam sie z moim malenstwem wyniesc na ten czas do mamy. teraz juz wrocilismy, wiec bede czesciej rekac.

aga powiedz mi, bo kiedys pisałas o takim płynie do kapieli, czy to było oilatum?? jak tego uzywałaś, mozesz mi przypomniec?

a i jeszcze jedno Wikus po szczepieniu, zniosł to bardzo dzielnie, po tacie ma chyba wysoki prog bólu. no i wazy juz 4700 :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-19, 09:58 ]
wiecie co ?? moj synus probuje sie chyba odwrocic, nie jest to zawczesnie?? odchyla głowke do tyłu, wypycha brzuszek, przebiera raczkami i nozkami i probuje i troszke mi sie przewraca na lewy boczek?? jak to było z waszymi dzieciaczkami?????

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

19 paź 2007, 10:07

Małgorzatka rany to wspułczuje nie przespanych nocek :ico_szoking:

Zania gratuluje wagi :ico_brawa_01: Co do obracania to zdolniacha z tego twojego synka. Moja tak się gimnastykuje od jakichś 2,3 tygodni. Ale jeszcze sie nie obruciła :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 paź 2007, 10:12

zania Co do pieluszek to możesz jeszcze je składać na trójkąt. Mi tak właśnie kazał składać mój chirurg. Ja jak pieluszkowłam Wojtusia to tak je składałam!

zania pisze:jak to było z waszymi dzieciaczkami?????


Mój obracał się w 5 miesiącu a ćwiczył od 3 ...Brawo dla Twojej pociechy, że już nad tym pracuje!

Grazyna Mi się zdaje, że USG jest dużo pewniejsze i tym się kieruj!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość