Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 paź 2007, 12:05

ania25, no to ciekawie miałaś no mojemu jak narazie sie udawało ale teraz wszystko przygotowałam ciuchy dla mnie ,dla "Schenkerka" :ico_haha_02: :-D też mam kombinezon ale taki ...no taki co sie nie nadaje na srogą zimę :ico_noniewiem: jest śliczny biały z zakrytymi nóżkami i łapkami z wierzchu welur no i jest dosyć ciepły ale do tych najgrubszych nienależny pod spód mam taki super biały welurowy pajacyk z łatkami na łokciach i uroczym obrazkiem pod to bawełniany pajacyk i body mam nadzieję że to wszystko starczy :ico_noniewiem: a wy co macie przygotowane na wyjście ??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 paź 2007, 12:06

a wiecie, ja już nie mam żadnych badań robionych. 2 tyg temu miałam ostatni mocz, 3 tyg temu krew, a teraz już nic. Położna mówiła, że już nie trzeba. Ciekawe. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 paź 2007, 12:06

kilolek pisze:(ten z Puchatkiem, może kojarzycie)
ja kojarzę :ico_oczko: ten taki śliczniutki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 paź 2007, 12:10

kilolek, ja to chyba ostatnie już badania. Położna ma taki wykaz i te badania robi się między 37 a 38 tyg. ciąży

Ja mniej więcej wiem w co chcę ubrać małego ale nie mam jeszcze przygotowane :ico_wstydzioch: . No dobra zmotywowałyście mnie. Dziś jak wrócimy ze szkoły rodzenia robimy wielkie pakowanie mnie i naszego synka.

A wiecie że my jeszcze nie mamy imienia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 paź 2007, 12:13

Evik.kp pisze:A wiecie że my jeszcze nie mamy imienia :ico_olaboga:
Wiesz co my mamy imię cały czas ale ost.zaczęły sie wątpliwości z mojej strony :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 paź 2007, 12:28

evik wlasnie mialam zapytac o imie :-) Ja mam ogorkowa pyszna a na drugie bedzie udziec wolowy pieczony :-) . Wczorj M. zrobil pyszny gulasz seczuanski :-D
Od przyszlego tyg. kuchnia tajska-dostane ksiazke kucharska, oryginalna z Tajlandii, no pa anglijski
Ja jakbym miala synka to dalabym mu na imie Krzys, bo wszystkie Krzysie to fajne chlopaki, poza tym Filip tez jest fajne

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 paź 2007, 13:03

Mnie też naszły wątpliwości z tym Kubusiem, ale mąż nawet nie chce słyszeć o zmianie no i tak trochę dziwnie by było zmieniać, b już wszyscy znajomi i cała rodzina mówią o nim Kubuś. On już właściwie ma nie tylko zaplanowane ale i wręcz nadane imię.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 paź 2007, 13:09

My w pierwotnej wersji mielismy Natalke albo Julke, ale nie moglismy dojsc do porozumienia, wiec zasiedlismy w trojke z moja mama i przelecielismy caly kalendarz :-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

18 paź 2007, 13:11

kilolek, z moim Kubusiem było tak samo jeszzce go w planach nie było a on już był Kubusiem :-D Nie zmieniaj mu imienia Bo to naprawdę super imię pochodzenia hebrajskiego oznacza "niech Bóg strzeże ." Zobaczysz co piszą o posiadaczu tego imienia :-D

Osoba o tym imieniu jest energiczna, posiada zmysł organizatorski, umie wypracować sobie metody postępowania i pracy. Ta systematyka przysparza im sukcesów oraz przyjaciół. Ceni towarzystwo, szanuje rodzinę. Jest dobrym gospodarzem, miłym współmałżonkiem i świetnym rodzicem. Dba o edukację swoich dzieci, kształci je na wybitnych naukowców. Szanuje opinię innych wydawaną na temat swojej rodziny, dba by nie została utracona. Jest przy tym osobą inteligentną, kulturalną, dobrze ubierającą się. Są to ludzie żądni wiedzy, dlatego ciągle dokształcają się i poszerzają swoje horyzonty. Cenią wiedzę z zakresu medycyny. Są zdecydowanymi wrogami kłamstwa, oszustwa, złego stylu bycia. Szanują osoby przeciwnej płci, jest wierni w małżeństwie. Dbają o dom.To na to wychodzi że będzie posiadał cechy idealnego faceta :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 13:13 ]
Janiolek pisze:Ja mam ogorkowa pyszna
A ja barszczyk ukraiński :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 paź 2007, 13:25

Nie, no coś ty nie zmienię to trochę tak jakby mi teraz ktoś imię zmieni. Ale zanim się ostatecznie zdecydowaliśmy też sprawdziliśmy znaczenia w księdze imion. Tylko teraz wszyscy chłopcy co się rodzą mają na imię Kubuś :ico_noniewiem: przynajmniej u nas w mieście i okolicy.

Nie mogę za bardzo pisać, bo Kubuś kopie w klawiaturę i co chwila mi się szuflada od klawiatury wsuwa :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość