Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 paź 2007, 13:38

Witam kochane ja dopiero zagladam i tez tylko na chwilke...Ostatnio zabiagana jestem okropnie.Wczoraj przywiezli łóżko Julci i była pierwsza nocka na nowym miejscu :ico_brawa_01: ,przespana pieknie i porozwalac sie moze porzadnie :-D ...
Asiu mi tez lekarz powiedzial,ze dzidzius ulozony jest juz głowka w dół,do tego jest bardzo nisko i szyjka sie skraca.... :ico_szoking: ......Iwonko pogoda sie nie przejmuj u nas dzis siapi co chwile deszcz,zimno ehh masakra....
Ja nocek nie przesypiam calych budze sie raz na sikanie a takto to spie,tyle,ze ja w dzień nie odpoczne przy Julci :ico_haha_01: ...Dobra uciekam robić kopytka...Buziolki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 paź 2007, 15:47

U mnie też pogoda kicha cały czas pada i pada i jest zimno jak diabli. nie wychyliłam dziś noska z domku!!!! Na nocki ostatnio nie narzekam no jedynie to wstawanie do toalety meczy mnie bardzo , a jeszcze ja zawsze w nocy dużo pije mam tak od dziecka i wtedy chodzę naprawde co 1h. :ico_olaboga: No ale cale szczescie potem szybko usypiam i nie ma problemu, a pozatym tak jak pisałam mój miał wcxzoraj gościa i popiwkowali więc ja wtedy wysyłma go do 2 pokoju i śpie sama, nie bede wąchac swontu alkoholu :ico_szoking: i wtedy to sama rozkładam sie jak królowa na wielkim łozu!! :ico_noniewiem: teraz pojechał na poczte a ja sobie tak siadłam zobaczyć co u was słychać!!

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

18 paź 2007, 15:55

hej babeczki :-D ja juz po obiadku dzis ,szczesliwa bo najedzona :ico_oczko:
co do kosmetykow ja kupilam cala serie firmy HIPP taka w rozowych opakowaniach, kilka znajomych mi ja polecilo dlatego sie na nia zdecydowalam, z tej firmy sa tez herbatki itp., u nas dzis pogoda nawet nwet, nie pada, swieci sloneczko, tylko juz chlodno. no mi za 7 tyg sciagaja pessar i bedzie sie dzialo,w kazdej chwili niunia moze wyskoczyc :-D macie spakowane torby do szpitala??ja zamierzam od przyszlego miesiaca juz sie spakowac, tak na wszelki wypadek.

[ Dodano: 2007-10-18, 15:58 ]
a tak wogole to ostatnio martwilam sie ze mala cos slabo czuje a od wczoraj mam taka impreze w brzuchu ze szkoda gadac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 paź 2007, 16:19

He he moje maleństwo tak dzis pietke wypieło ze miałam taka gruszke koło pępka aż bolało zaczełam gilać i szybko uciekła nuzia. ja kupiłm Nivea ale te sensitiw w bialych opakowaniach mi skolei kolezanki poleciły właśnie te. Co do torby to tak właśnie sie zastanawiam moze tez spakuje tak na wszelki wypadek na koniec pażdziernika po wizycie która mam na 29.10 zobaczymy co powie mi mój ginek i wtedy zobacze!! Ok uciekam bo mężuś obiadek nakłada!!! Mniam mam dzis dorszyka smazonego pycha!!Pa p a

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 paź 2007, 16:28

Ja juz tez po obiadku mezus wlasnie do pracy pojechal i tak bede sobie teraz samiutka siedziala no z pieskiem ktory co chwilke spi zreszta tak jak ja
torby nie musze pakowac wezne sobie tylko moja koszule i szlafrok reszte dostane a jak bede wychodzic to mezus przyniesie mi ubranka dla niuni jejki to juz zaniedlugo

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 paź 2007, 16:30

iwona83, ale ten czs leci dopiero co spoglondałam na twój suwaczek i był 30 tydzień a tu juz 34 się zaczoł.HO HO HO HO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 paź 2007, 17:46

no sama sie dziwie ze to tak szybko leci a w sumie to jeszcze mniej dni mi zostalo niz na suwaczku bo jak dobrze licze to tylko 40 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo wedlug ostatnich usg termin mam na 27 listopad

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 paź 2007, 17:50

No dziewczyny czas leci nieubłagalnie....Pamietam jak miałam dopiero 24tydz a tu juz 30......masakra....Ja torbe do szpitala spakuje w listopadzie i schowam sobie niech lezy bede spokojniejsza :)...Dzis dokrecilam Brakujące preciki do łóżeczka i czeka już złożone :-D ,w przyszlym tygodniu powinna mi przyjsc posciel to wypiore,wyprasuje i poloze niech sobie czeka na synka :-D ....Dzis poprałam czesc ubranek za 2dni kolejna tura (niestety tak szybko teraz nie schną ubranka :ico_zly: )...No Iwonko Asia ma racje ty juz 34tydz :ico_olaboga: ...tez juz bym chciala byc w tym tygodniu,ale musze jeszcze poczekac :ico_noniewiem: .....Moj maly wojuje mi strasznie w dzien od rana kiedy wstane az do poludnia pozniej mam caly dzien spokoj i wieczorkiem zas zaczyna,ale to niedlugo i usypiamy sobie razem :-) ....Stałe pory kopania to 22:00 i 6:00-7:00 rano wiec podejrzewam,ze w tych godzinach napewno bedzie karmienie...Ja juz sie nie moge doczekać niedzieli i wizyty w klinice zobaczymy co mi lekarz powie i pewnie znowu bede mogla dokladnie popodziwiac synusia na usg 4D :ico_brawa_01: ...Dobra lece moje brzuchatki Kochane pobawic sie z Julcią :ico_oczko: Buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 paź 2007, 18:19

Jola mnie moja maja kopie czasami w nocy gdzies ok 3,4 wiec jezeli to prawda co mowisz to bede miala niezle nocki :ico_brawa_01: i jak cos zjem a tak to roznie ostatnio znowu wiecej zaczela kopac ja juz mam wszystko wyprane tylko jeszcze poprasowac i czekam na lozeczko

[ Dodano: 2007-10-18, 22:25 ]
U mnie znowu pojawily sie dolegliwosci jak na poczatku ciazy czasami rano mam mdlosci a wieczorem znow sie pojawila ZGAGA

dobra uciekam poczytam jeszcze ksiazke bo znowu spalam w dzien i nie chce mi sie jeszcze spac
dobranoc

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

19 paź 2007, 12:59

hej kobitki :-) oj widze ze jakos dzis nie idzie pisanie :-) ja dzis zla na caly swiat, poklucilam sie z mezem o tescia (pracujemy wszyscy w rodzinnej firmie) w sumie to od jakiegos czasu tylko przez niego sa miedzy nami sprzeczki :ico_zly: nie mam juz sily znosic wiecznie tescia humorkow ,facet sie starzeje i doprowadza mnie do szalu!!!! wogole zauwazylam ze od jakiegos czasu jestem nadpobudliwa troszke :ico_oczko: , wystarczy ze ktos powie do mnie tonem wyzej a juz rycze jak glupia, wogole buzuja we mnie hormony od srodka ze sama ze soba nie wyrabiam, mozna na leb dostac!!!ehhh musialam sie wypisac :-D a jak u Was z humorkami tez tak macie??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość