Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

19 paź 2007, 11:27

mama Kasia oj dałaś mi do myślenia, to są bardzo ważne pytania....

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

19 paź 2007, 11:28

anilewe77, trudno, babci strata. Szkoda tylko, że nie pomyśli że już nie ma zbyt dużo czasu, przepraszam, że tak piszę, ale to jak piszesz Twoja Babcia, więc przypuszczam, ze jest w wieku... hm podeszłym. I zawsze mnie dziwi zaciętość u takich osób...

[ Dodano: 2007-10-19, 11:33 ]
anilewe77, Ala też mi raz spadła z łóżka... a ja siedziałam obok! :ico_olaboga: . Nic sobie nie zrobiła, ale ŻE JA NIE ZAUWAŻYŁAM!!! :ico_placzek: Oprócz tego, przez to jej "chodzenie" przy meblach co rusz gdzieś się puknie. Przedwczoraj nawet nie wiedziałam kiedy, jak wzięłam ją do spania, patrzę a na główce "róg"! Mam za to świetną maść z arniki na takie guzy. Posmarowałam i po drzemce wstała z małym tylko zaczerwienieniem w tym miejscu! Alusia jest straszna ryzykantka, Aruś, po pierwsze później zabrał się za chodzenie, a po drugie był ostrożniejszy!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 paź 2007, 12:30

Mamcia kto wie, moze cos z tego bedzie :ico_oczko:

zadnego torciku nie bylo, no bo to pozno sie odbylo, ale impreza bedzie na calego na chrzcinach Fillipka , hihi

Asia wybacz, ale bzdury wygadujesz, ze jestes nie dobrą.
jakbys bylas zlą matką to polozylabys Łukaszka i poszlas, a on by sie darl i sie nie przejmowalas. Ja i tak podziwiam ze tyle masz sily w sobie :ico_sorki:
a nerwy to kazdemu mpga puscic, ale to wcale nie oznacza ze nie kochamy swoje dziecko i jestesmy nie dobrymi rodzicami. Fillipek do szalu mnie czasami doprowadza, tylko by na raczkach siedzil, a tak nauczyl sie krzyczec, mozna :ico_puknij:
coprawda przez pierwsze pol roku nie widzialam ze mam dziecko, hihi, taki spokojny, poje i lezy cichiutko, a teraz, przy nim nic sie nie zrobi,
na spacerach nie chce siedziec w wozku, histeria na calego, w pracy mi przeszkadza.
ale mysle go energia przepelnia, bo nie pelza, nie chodzi, a chcialby... e tak by pisala i pisala, hihi... ale i tak go kocham do szalenstwa, bo chyba tych lepszych rzeczy robi wiecej niz to marudzenie
Asia, powtarzam, jestes cudowna, buzka

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

19 paź 2007, 12:40

Hej, witajcie!!!

Mam chwilkę wolną bo moje słoneczka w lesie a ja już wszystko porobiłam i mogę chwilkę poklikać!!
Dzisiaj na obiadek serwuję chińszczyznę hihi, kto głodny to zapraszam :ico_haha_02: !!

Okres po porodzie - dostałam miesięcy po porodzie, zawsze miałam regularne co 28 dni, druga @ pojawiła się z 2-tygodniowym opóźnieniem, trzecia - z tygodniowym, a aktualna już z 1-dniowym opóźnieniem, no i te pierwsze po porodzie trwały aż 7 dni, a teraz już się wyregulowały i 5 dni i po ptakach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Upadki dzidzi z wersalki - u nas też ostatnio miało to miejsce i bardzo się przestraszyłam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Malutka upadła na plecki i strasznie płakała, a ja tak się bałam że sobie coś zrobiła, na szczęście popłakała i po chwili już się bawiła i nawet żadnego siniaka nie miała :ico_haha_02: Kurcze tak trzeba pilnować maleństwa bo nawet spuszczenie wzroku na sekundę a nieszczęście gotowe!!!

Wybory 2007 - wiecie co ja to się wogule polityką nie interesuję, nie będę się na ten temat wywodzić tylko powiem że na wybory nie idę :ico_haha_02:

Weekend - macie jakieś plany?? My jutro wyjeżdżamy na 2 dni do moich rodziców i mamy w planach jutro zrobić grilla jak będzie cieplutko, ale zobaczymy..
A znowu za tydzień "nasz" dziadek kończy 80 lat i babcia (jego żona) robi imprezkę i też mamy nadzieję wpaść (licząc całą rodzinkę będzie ponad 20 osób - całe pokolenia: i małe dzieciaczki, i dziadkowie i ciotki).

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

19 paź 2007, 12:58

dorota M. rzeczywiscie mam dzis pelno wolnego czasu, nawet czestow tygodniu A. zawozi Julke rano o 8 do opiekunki a ja siedze w domciu do 11 dopuki do szkolki nie pojde, ale w sumie sprzatam przez ten czas, wiec duzo relaksu tam niema, ale to bez porownania przy tym co ty przechodzisz, a juz jak tesciowa lezala i ty do hurtowni musialas jezdzic i na gieldy to :ico_olaboga: ja cie podziwiam jak ty to zdolalas zrobic, niewysypiac sie echhh :ico_olaboga: naprawde ciezko, ja to juz bym dawno narzekala hihihih :ico_puknij: a to Gagatka slicznie dzis spala, brawa dla niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 paź 2007, 13:21

mama Kasia z kamerami jest podobnie jak z aparatami cyfrowymi, znacznie lepszy jest stablizator optyczny, tak samo jak zoom cyfrowy czy elektroniczny to w pewnym sensie takie oszustwo... czyli popieram rację Twojego męża, jeśli możecie to kupujcie, bo czasu cofnąć się nie da, a dzieciaczki tak SZYBKO się zmieniają....

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

19 paź 2007, 13:53

Luludzięki kochana za wsparcie. a jak tam idą przygotowania do chrztu.
U nas prawie wszystko zaŁatwione -tylko rajstopki i koszulkę dokupić muszę.
MamciaDzięki za list rady wezmę sobie do serca :-D Mile mnie zaskoczyłaś

[ Dodano: 2007-10-19, 14:04 ]
MamakasiaW instrukcji pisze, że akumulator wystarcza na 1h 45 minut ciągłego nagrywania Ładuje się około 1,5h. ja co prawda już ładowałam ale nie pamiętam na ile czasu wystarczył akumulator bo to ciągłe nie było :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

19 paź 2007, 14:06

Asia :ico_olaboga: u nas to jeszcze nic, nawet konkretnie z ksiedzem nie zalatwilismy, tak na slowach
ale na 95% beda w przyszla niedziele te chrzciny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 paź 2007, 14:19

kelly ja mieszkam w swoim domku i nie mam kogo wkurzać a szkoda bo środki mam jak widać ;)

mamaKasia:
"A co do kąta, to Młody czasem sobie tam stoi jak jest niegrzeczny (np. nie słyszy :-D ). I przed tym czuje respekt... Nie wiem, czy to dobra metoda wychowawcza, ale... jakoś muszę zapanować nad jego "widzimisie"
no Zuzia idzie do łazienki się uspokoić bo nie mamy wolnego kąta w domu...Na 4 min i to zwykle wystarcza.


karolas:
"I jak fajnie mu widac juz zbolki kurcze jeszcze troche i zaczniecie je pielęgnowac i czyscic a melcia jak nie miała tak nie ma a co tam postanowiła ze bedzie bezzębna :ico_oczko: albo jak jej zaczna wychodzic to nie bede spać miesiącami :ico_oczko:" - CHA CHA - NINA TEZ BEZZEBNA - ALE DZIĄSEŁKA CZYŚCIMY TAKĄ SZCZOTECZKA SILIKONOWA NAKŁADANĄ NA PALEC - PRZY OKAZJI JEJ TO SPRAWIA PRZYJEMNOŚĆ! Zuzię też uczyłam od najmłodszych latek a teraz ma elektryczną szczoteczkę i sama pamięta o ząbkach! Cieszę się bo nie chce żeby miały dziewczynki takie problemy z ząbkami jak mamusia


MamaJulci, Karolas a propos wychowania dzieci - ja chodziłam z mężem na nauki przedmałżenskie do takiego małżeństwa i facet był filozofem. Powiedziałam że nurtuje mnie ten problem kiedy zdecydować się na dzieci w sensie kiedy jest się na to gotowycm i na pewno sie wie jak je wychować. A pan przysłał swoją żonę która zaczęła o kalendarzyku małżeńskim - żenada...

Eve kochana a jak Dominiś spał z Tobą to przesypiał całe nocki? Nina zasypia w łóżeczku owszem ale potem się budzi i ją biorę do siebie a i tak się u mnie budzi - chć róznie zdarzy się ze i 4 h uda mi się ciągiem przespać... A ja tez lubie CSI...

anilewe moja tesciowa ma do nas z 300 m i nas odwiedza gora raz na m-c szkoda gadac...

Katelajdka jak się udało uchwycić takie ujęcie? brawa!



kajunia mnie bardzo sie podobaja wielopokoleniowe rodziny, uwazam ze dzieci w takich rodzinach sporo zyskują. Dlatego cieszę się ze przyjechał do nas mój ojciec mimo ze są z mamą w separacji od ponad 25 lat...


Moje panny znowu grają!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

19 paź 2007, 14:31

witajcie
Dominis sobie spi a ja zagladam do was :)))

qunick pisze:Eve kochana a jak Dominiś spał z Tobą to przesypiał całe nocki? Nina zasypia w łóżeczku owszem ale potem się budzi i ją biorę do siebie a i tak się u mnie budzi - chć róznie zdarzy się ze i 4 h uda mi się ciągiem przespać... A ja tez lubie CSI...

wiesz roznie to wygladalo...
raz ładnie przesypiał całe nocki
a znowu było tak, że budził sie kilka razy w nocy aby tylko sie czegos napic lub podjeść mleczka
zobaczymy jak to teraz bedzie bo wczoraj owszem Dominis spal w lozeczku ale po polnocy sie przebudzil do jedzonka (malo zjadł przed spaniem) i wziełam go do siebie (ech... brak silnej woli a może i moje lenistwo) :ico_wstydzioch:
a dzisiaj ładnie usypia sam w łóżeczku
nie mowie, że nie marudzi... ale jest OK :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość