Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

19 paź 2007, 13:00

Cześć Dziewczyny......
Już ta godzina a ja dziś pierwsza :ico_szoking: co z wami :ico_nienie: .......Ja biore sie wlasnie za obiadek dzis robie schabowe :ico_brawa_01: ...Wczoraj praktycznie caly dzien nic nie jadlam niewiem czemu tak miałam ale typowo nie chcialo mi sie jesc....Iwonko ja tez mam napady mdłości :ico_szoking: jak na poczatku ciazy nie mialam tak teraz mam,nie zawsze,ale mam masakra.....Dobra uciekam robic schabowe :ico_haha_01: ...Postaram sie odezwać pozniej buziolki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 paź 2007, 13:09

Czesc no ja bylam wczesniej ale jakos nie mialam wenny tworczej do pisania teraz wrocilam z zakupow i tez jestem zla bo znowu nie zdarzylam wejsc do sklepu zapytac sie o lozeczko te cholerne hiszpanskie sjesty
co do tesciow to ja mam dobrze mieszkam z dala od nich i jak jedziemy raz w roku na miesiac to da sie wytrzymac :ico_brawa_01:
dobra uciekam gotowac obiadek bo mezunio zaraz do pracy ucieka

[ Dodano: 2007-10-19, 17:14 ]
jejki wlasnie skonczylam sprzatac mam takie male mieszkanko a wysiadam musze sie polozyc jutro ide do H&M kupic sobie staniczek taki do matek karmiacych mam nadzieje ze bede mogla karmic jak najdluzej kurde zjadlam banana i znowu mam zgage a w poniedzialem na ta krzywa do szpitala zeby tylko wyszlo ze nie mam tego cukru maz mi pozjadal wszystkie slodycze i zabronil mi jesc za to nakupil mi strasznie duzo owocow

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

19 paź 2007, 18:12

O widze ze robak ubiegła mnie dzis o minute :ico_haha_01: nawet nie zauwazylam :ico_haha_01: ....Ja tez z tymi humorkami to normalnie ogien :ico_zly: ostatnio ciagle chodze zla i wszystko mnie denerwuje normalnie masakra.....A wogole dzis i wczoraj to tak sie zdenerwowalam ze uhhh...............Pamietacie dziewczyny jak kiedys wam pisalam,ze miedzy mna i moim mezem jak sie okazalo miesza moja kuzynka?To wczoraj zas sie dowiedzialam,ze za plecami mi nonono obrabia i wogole a dzis jak jej napisalam co o niej mysle to miala beszczelnosc mi napisac taki tekst ze az wysiadlam :ico_zly: ....Bo wiecie ona mieszka w domu po mojej ś.p.Babci i Dziedku i to mieszkanko w spadku było dla mojego brata,ale ona i jej matka tak namacili babci w glowie jak juz byla umierajaca,ze w ostatniej chwili spadek został zmieniony...Wyobraźcie sobie,ze ona miala mi beszczelnosc napisac,ze nie ma zamiaru wysłuchiwać mnie jak jej ciagle mowie "dlaczego nie odwiedza grobu dziadkow" bo ona i jej matka opiekowaly sie babcia jak umierala to teraz juz nie musza a grobem to sie my mozemy zajac :ico_zly: . :ico_puknij: :ico_zly: ...Wiecie co no tak beszczelnych ludzi to ja chyba jeszcze nie znalam niewiem jak mozna byc tak bezdusznym.....Dobra uciekam bo troszke was chyba zanudzam :ico_haha_01: ...Buziolki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 paź 2007, 20:10

A mnie cos dziewczyny dzisiaj doly biora nie wiem czemu ale mam dosc juz siedzenia sama w domku ale nawet nie chce mi sie nigdzie wychodzic wiem ze za kilka tygodni juz bede miala dzidziusia no i wlasnie sie tego boje czy dam sobie rade wogole jak ten porod bedzie wygladal no i teraz jakos mi smutno a wogole ostatnio zauwazylam w sklepie ze juz sie przygotowuja do swiat czy oni juz nie oszaleli jeszcze nawet pazdziernik sie nie skonczyl :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-19, 20:12 ]
jeszcze na dodatek zniknal mi program a chcialam patrzec na film :ico_zly:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

19 paź 2007, 21:24

hej babeczki :-D jakis ten dzionek do nonono, kazda z nas jakas przytloczona i zdolowana, miejmy nadzieje ze rano kazda wstanie w doskonalym humorze i nadrobimy :-D
wwiecie co stwierdzam ze te forum uzaleznia :ico_oczko: ja jak nie wejde chociaz na chwilke to mnie nosi :ico_oczko: dobra spadam klasc sie i zycze kolorowych snow i przespanej calej nocki :-D wiem ze to prwie nie wykonalne w naszym stanie ,ale co tam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 paź 2007, 21:47

oj forum strasznie uzaleznia ja praktycznie wchodze co chwilke dobrze ze moge maz tylko oglada kilka stron i potem komputer jest juz moj
a mi jest coraz bardziej smutno maz zadzownil ze dopiero bedzie nad ranem pozostaje mi zabawa z pieskiem i ksiazka :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-19, 23:56 ]
no to ja jeszcze raz zagladam z nudow ogladalam moje wesele :ico_placzek: ale ide juz spac jedyna dobra strona tego ze maz wroci nad ranem to to ze bede sie mogla rozlozyc :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 paź 2007, 08:24

dzien dobry moje Panie :-D
kurcze za oknem bialo od przymrozku!!! :ico_szoking: co do ogladania wesela ja tez jak mam dola albo jest nudno ogladam i placze jak bobr :ico_oczko: dziewczyny tak wstalam i co mnie dzis wzielo to wena na wyprawke do szpitala, to co oglonie potrzeba spakowac??moze wypiszemy rzeczy zawsze mozna komus cos jeszcze przypomniec,jakos czuje ze mam pessar bardzo nisko ,chyba mala go wypycha,bo jak wstaje to klóje mnie w kroczu,wiecie co wczoraj wieczorem przyjelam kilka porzadnych ciosow na zebra i kilka na jajniki :ico_oczko: :ico_szoking: bolalo jak cholera ale wiem juz ze po porodzie bedzie mi ich strasznie brakowalo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 paź 2007, 08:56

Witam moje :ico_ciezarowka: U mnie humorek ok wczoraj miałam gości była u mnie kolezanka z mezem która właśnie się dowiedziała że jest w ciąży 4 tyd. była taka szczęśliwa. pogadałyśmy sobie i oczywiście poleciłam jej mojego wspaniałaego lekarza, dałam jej pare książeczek o ciąży, a za tydzień my idziemy do nich bo kupili wnowe mieszkanko!!! Moje maleństwo to tak się wierci o 21 a potem czasem w nocy 3-4 no i rano około 7-8 jak ja sie już obudze. wiec jeżeli tak będe karmić to też bede miała fajne nocki, ale to nic i tak nie moge się doczekac!!!
Ja ma już wszystko przygotowane i czekaja na przyjscie. A torbe pakuje po wizycie 29.10 .Wiecie co muszę wam powiedzieć ze ostatnio czuję się bardzo dobrze wczoraj to nawet posprzatałam łazienke tak na tip top i nic mi nie było. Dziś jade do mojej siostry na obiadek i wracamy dopiero jutro. Wiecie co wkleje wam fotke kombinezonu i szalika + czapeczki które zrobiłam sama !!

[ Dodano: 2007-10-20, 09:06 ]
Obrazek Obrazek Obrazek a to to taki leżaczek dla dzidziuśka zebym mogła mieć go przy sobie cały czas!! i jka???

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 paź 2007, 10:10

Asikk szaliczek z czapeczka sliczny :ico_szoking: kolor przecudowny!!no prosze i to wlasnej roboty :ico_oczko: a lezaczek podobny do fotelika samochodowego jaki chcemy my kupic takie cuś:
http://www.allegro.pl/item257604350_hus ... opka_.html znajoma ma i rewelacyjna rzecz.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 paź 2007, 10:21

witam dzisiaj troche pozniej bo mialam koszmarna noc nie umialam spac bez meza przy sobie na dodatek moj piesek jest straszna przytulanka i w nocy musi sie przytulac do mnie lub do meza i co ja sie przewracalam na druga strone to ona tez zmieniala swoja pozycje a na dodatek od 6 rano wyje alarm przeciwpozarowy

ale wstalam w dobrym humorze i wlasnie pije sobie kawke moze napijecie sie ze mna :ico_kawa:
robak fajna ta hustawka
asikk super te rzeczy ja wlasnie chce kupic lezaczek ale tak mysle ze dopiero na swieta chyba ze sprawdzi sie prognoza od lekarza to bede miala prezencik na mikolaja a tak wlasnie dzisiaj zuwazylam w lustrze ze mi sie brzuchol obnizyl :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość