Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 paź 2007, 14:05

ewita76, a powiedz mi jakiej płci teraz będzie maluszek bo ja mam sklerozę ciążową :ico_noniewiem:
Evik.kp, no i dobrze jak najwięcej odpoczynku ci teraz potrzeba :ico_oczko:
dobrze że ja mam cudowna mamusie i nie wyobrażam sobie co bym zrobiła gdyby jej nie było :-D :ico_brawa_01:
basiek40, super że masz już wózeczek a powiesz jeszcze raz jaki to albo pokażesz bo ja jak pisałam wyżej mam po prostu sklerozę ciażową :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

20 paź 2007, 14:13

Ika202, ja też mam nie przejmuj się. Mało tego jestem strasznie zakręcona i ciągle się motam. Wiecie co strasznie mi się nudzi. Mogłabym zająć się wieloma rzeczami ale po prostu mi się nie chce. czekam na mężusia może on coś wymyśłi. To wszystko przez tą pogodę. Głowa zaczyna mnie boleć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 paź 2007, 14:33

Evik.kp, ja usiłuje sprzątać ale stwierdziłam ze to syzyfowa praca bo to co ja sprzątnę to Buba zaraz syfi :ico_puknij: przygotowałam sobie wodę z płynem w misce i zaczęłam szorować podłogę nie dosyć że już po kawałeczku na nogi wstać nie mogłam tak mnie plecy bolały to jeszcze ten mały gówniarz zaczął mi deptać i chrupki kruszyć :ico_zly: to sie wkurzyłam poczekam za Dawidem niech on sie nimi zajmie bo zaraz oszaleje :ico_placzek: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

20 paź 2007, 14:39

Ika202, no to faktycznie nie marnuj sił :ico_nienie:

może bym coś zjadła bo dziś jestem bez obiadu, tylko nie wiem co

[ Dodano: 2007-10-20, 14:52 ]
Dobra muszę się odmulić idę na jakieś zakupy :-D

dziś pusto jak to w weekend ale nie dziwię się jakby mój mąż był w domu też bym nie siedziała na tt :ico_oczko:

Buźka dla wszystkich :ico_ciezarowka: jeszcze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 paź 2007, 15:01

Ika202 pisze:[ Dodano: 2007-10-20, 12:16 ]
kilolek, a jeszcze mi powiedz z jakim nr gra mąż mambii a jeszcze lepiej gdzie ja znajdę ten mecz :ico_haha_02: :-D
13, ale gdzie go znajdziesz to nie wiem, bo ja oglądałam w tv (nawet nie pamietam na jakim kanale, bo to jak zwykle mój mąż włączył, a ja tak tylko przypadkiem. Pewnie będzie powtorka w tygodniu.

[ Dodano: 2007-10-20, 15:09 ]
Evik, Basiek, co d mamusi to mam dokładnie tak samo. Tyle, że jeszcze mam to nieszczęście, że moja mieszka pode mną i do tego strasznie mnie kontroluje. Jak tylko zauważy że mnie nie ma w domu zaraz dzwoni pytać gdzie jestem :ico_zly:

Evik, wyspowiadaj no się nam tu proszę: spakowałaś w końcu tą torbę??

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

20 paź 2007, 15:33

Ika dziś przyszedł ten wózeczek:
http://allegro.pl/item255042614_wozek_a ... anio_.html
jest bardzo zgrabny tylko mój ma białe wnętrze gondoli.

Kilolek to masz przerąbane, że twoja mamuśka mieszka pod tobą. Moja jeszcze miesiąc temu mieszkała z nami, ale musiała się wyprowadzić bo chyba dla którejś ze stron źle coś by się kiedyś skończyło. Ale teraz psychicznie ypoczywam , a myślałam czasami , że zwariuje. Miałam żandarma w domu, ktłóry w niczym nie pomógł, a we wszystkim przeszkadzał :ico_zly:

Kurcze zjadłam pierogi ruskie i coś mnie zgaga pali.

A jeśli chodzi o sklerozę to ja mam do tego stopnia, że nie pamiętałam, że 3 miesiące temu brałam meble na raty z odroczeniem spłaty. Wczoraj przyszły mi druczki i chciałam na policję dzwonić że ktoś wziął na mnie kredyt. Tragedia z moją pamięcią. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 paź 2007, 16:22

kilolek, leciał na Polsacie sport :ico_oczko:
basiek40, śliczny
kilolek, z 13 gra Marcin Mierzejewski to on?? czy znowu coś źle wyszukałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 paź 2007, 17:49

zauważyłam przed chwilą, że mam niżej brzuch, potwornie się czuję, nie mam sily nawet oderwać łokci od reszty ciała. Może jutro będzie lepiej...ja własnie jestem u mamy tyle, że poszła sobie na impreze z okazji 30lecia matury i jestem sama w domu. Boję się, że jak wejdę do wanny to z niej nie wyjdę...

http://www.allegro.pl/item255521994_pie ... rawka.html Co o tym sądzicie? Chyba zamówię, bo się bardzo opłaca i wszystko przychodzi za jednym zamachem (tylko raz będę musiała się ruszyć do drzwi złożyć podpis, a jeżeli będę się tak czuć to jest to bardzo istotne)

Zazdroszczę Mambii :-D też chciałabym żeby było po wszystkim

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

20 paź 2007, 18:07

Janiolek, ta wyprawka jest z miasta obok mojego :ico_oczko: oni tam właśnie mają producenta produktów bella :ico_oczko: chyba sie opłaca ja tam akurat nie wiem bo rzadko używam pieluch happy wole pampers a kosmetyków Nivea także ciężko mi powiedzieć czy sie opłaca :ico_noniewiem:
Janiolek pisze:zauważyłam przed chwilą, że mam niżej brzuch
a mi jak sie opuścił i to jakiś czas temu wszyscy mówią że mi normalnie wisi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 paź 2007, 18:17

Mi nie wisi ale tak śmiesznie odstaje, nie jest ladny okrąglusi tylko jakby trójkątny z boku :-) Z moich wnikliwych wliczen wynika, że moge mieć nawet 50zł w kieszeni przy tym zestawie
Ika202 pisze:ta wyprawka jest z miasta obok mojego

Wiem, wiem, a Bydgoszcz się z Toruniem nie lubi :-D
Gdyby nie to, że nie mam jeszcze wszystkiego chyba pojechałabym do szpitala i kazała sobie wywoływać poród :-D Znajoma tak wysiadła tydzień przed terminem, a że jest pielęgniarką to jej po znajomości pomogli (Jej syn został wybrany na narzeczonego dla Lenki przez jedna z babć :-D 15.11 konczy rok)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość