Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

20 paź 2007, 18:02

Hekkate co ty gadasz dziewczyno, jestes Lutowka i bez Ciebie to juz nie jest to samo. Ogarnij sie troche i zagladaj do nas tak czesto jak kiedys albo i czesciej.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

20 paź 2007, 18:15

Hekkate pisze:Eva_1977 u mnie koc na szczebelka raczej nie zdałby egzaminu, bo Daniel ściąga cokolwiek na łóżeczq powieszę.

no u mnie to jeszcze dziala hihihi
jak na razie to nie sciaga
ale co bedzie pozniej to zobaczymy ;-)

[ Dodano: 2007-10-20, 18:26 ]
Hekkate pisze:asiam_26 tak sobie zniknęłam, bo czy jestem czy mnie nie ma to jest to bez różnicy tutaj.


kochana nie mow tak...
jestes jedną z nas wiec jest roznica i to wielka... czy jestes czy Ciebie nie ma...
zagladaj do nas często... i pisz choćby tyle że jesteś... to wystarczy...
buziaczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 paź 2007, 18:39

kelly no swietne te buciki, kombinezonik, czapeczka i bluza! naprawde! i widze ze buciki maja w deichmanie dla maluszkow tez tak?? bo u nas wlasnie otworzyli deichmana pierwszy raz tu widze, i wtedy pojade tam zajrzec, czy moze tez beda mieli, bo bardzo ladne te butki co kupilas, a kombinezonik tez swietna okazja! ja bym nie powiedziala ze najpierw na 3 dychy byl wystawiony, Julci musialam kupic w H&M bo tam sa najtansze, 125 zl zaplacilam ale nie mial stopek zamknietych wiec musialam za 40 zl dokupic stopki :ico_szoking: w szoku bylam, ze stopki takie drogie kiedy kombinezon piec razy wiekszy ale juz nie tak drogi :ico_noniewiem: ale teraz Julence ciuszki sie koncza ostatni rozmair jaki ma to 80 i potem nic, wiec musze do szmateksu sie tu wybrac, bo juz calej garderoby jej kupowac nie bede, bo niewyplacilabym sie, tak okazyjnie jej kupuje, ale kurcze ona sie tak brudzi, a ona taka duza jest chociaz wcale niewieksza od naszych tiktakowiaczek za to tutaj jej kuzynka dwuletnia tez rozmiar 80 nosi wiec nie mam jak po jej ubranka zbierac :ico_placzek: a tak bylo fajnie bo tyle ubranek dostalam , a teraz maja ten sam rozmiar...echhhhh

eve sliczne te czarne kozaczki! tez na plaskim, i fajnie bo w sumie i wygodniej, ja tez musze szukac niedlugo, ale dopkuki u nas sucho to jeszcze poczekam, pierwszy deszcz lub snieg to bede dralowac po kozaczki

asiam nawet niewiesz jak sie ucieszylam na twoja wiadomosc!! swietnie!! kurcze ale super pierwszej nocki spal tak ladnie i do tegow swoim lozeczku zasnal! tak w szoku jestem, ale widzisz, troche cierpienia ale za pare dni juz bedzie calkiem wspaniale!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super! och, przynajmniejmniej skoncza sie twoje nocne koszmary, trzymam kciuki zeby i dzis poszlo tak dobrze, bo dizdiz lubi robic niespodzianki hihihi ale trzymaj sie twardo i badz konsekwentna!!!

dziewczyny nasze kontakty z A. siostra sie polepszyly odkad dostala dzidzie, bylismy u niej dzis pomoc sie jej przeprowadzic, ale fajnie bylo, chlopaki pakowali rzeczy a my gadalysmy, i tez zaczela do mnie dzwonic, takze ciesze sie, moze cos sie zmienilo, :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

20 paź 2007, 20:11

MAmacia w deichmannie maja buciki dla maluszkow i nawet maja mniejszy rozmiar niz wszedzie bo sie rozmiarowka zaczyna od 17 a wszedziemaja od 18. i poza tym wdzialam tez kozaki dla siebie na obcasie wysokie i w ogole super, cena tez 119zl. tylko filip sie smial ze takie wysokie bo ja mam 180cm wzrostu a buty tez ze 6cm, ale nigdy takich nie mialam i teraz chce:)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 paź 2007, 20:37

kelly pisze:bo ja mam 180cm
na zdjęciach nie wygladasz, a co do szpilek to kiedy jak nie teraz? Na starość zamiast laski? Jesteś laska teraz to popieram zakup :ico_haha_01: A Ile wzrostu ma twój mąż?

Asiam pisz jak idzie nauka usypiania i spania - jak Tobie się uda to może ja też spróbuję...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

20 paź 2007, 20:39

Qunick nie wygladam na wysoka bo chuda nie jestem. a maz ma 185. a co do butow na obcasie to masz swieta racje ;)

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 paź 2007, 20:42

kelly, hi hi biorąc pod uawagę że męskei buty też mają 1 cm obcas to nawet nie będziesz wyższa od męża ! Kupuj i wklej zdjęcie - ja wciąż poszukuję dla siebie fajnych kozaczków na obcasie. Tylko najpierw muszę jakiś płaszczyk zakupić bo mi za przeproszeniem pupa marznie w kurtkach...
Macie jakieś fajne propozycje płaszczyków????

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

20 paź 2007, 21:34

Qunick fotke na pewno wkleje ale trzeba poczekac na wyplate meza:):):)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 paź 2007, 21:43

kelly, to wlasnie mi sie podoba ze cena tez przystepna jest w deichmanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a to fajnie ze wtedy i dla siebie butki znalazlas, Julcia miesiac temu miala rozmiar 20 to niewiem w sumie ile moze sie stopka powiekszyc przez najblizsze miesiace, tak zeby nie kupowac co miesiac :ico_noniewiem:
qunick ja kupilam wlasnie takie jakby wojskowy czy cos takiego dlugi plaszcz, jutro wkleje fotke. bardzo fajny jest, ladnie an mnie lezy i jest ciepluchny hihiih nonono nie marznie bo jest dlugi do kolan.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 paź 2007, 21:50

Witajcie Lutóweczki
Mieliśmy małą imprezke, kurcze tyle do zmywania a ja siedzę hihi

MamaJulci , oj kochana wątpię czy ty masz więcej do zrzucania tych kilosków, ale mi się marzy chociaż 10. :ico_noniewiem:
Ale masz sentyment z ukr. związany. :ico_brawa_01: :-D

Co do piersi, no to jestem zadowolona, może nie aż tak jędrne, miekutkie, ale o 2 rozmiary większe teraz mam D. Może się zmniejszą jak schudnę, a mogą i tak zostać. :ico_oczko:

POTRZEBUJE pomocy,
Nie mogę dodzwonić się do promotora, a to pilne. No tak ... Chodzi o egzemplarz pracy do dziekanatu, który musi być wydrukowany dwustronnie, promotor napisał w wiadomości ze począwszy od 1 rozdziału, To oznacza ze spis treści i wstęp nie liczyć? I co do bibliografii , spisu tabel i załączników, jak ich wydrukować? Pliiiiiis, pomóżcie. :ico_sorki:

Dziewczyny, w szczególności MamaJulci, Magdzinka, Qunick, jakie części ciała u Was „najbrzydsze”, dokładnie co najwięcej nie podoba się? Bo u mnie nogi grube , no i największy mój problem to brzuch, rany, jak nie zjem to wisi taki flak wielki, jak zjem to jak w ciąży wyglądam. Są świetne ćwiczonka ta szósteczka weidera, ale cały czas zrywam się, nie dotrzymuje do końca, rezultaty są świetne, przed ciążą to fajny brzuszek miałam.
Może któraś zachciałaby ze mną wirtualnie to ćwiczyć, nawzajem by motywowaliśmy się i codziennie „sprawozdanie” składać ze odrobiono, hihi, no bo mówię niema komu mnie poganiać. :ico_haha_02:

Qunick co do tych proszków Izy, nazywają się meridia bodajże, ale cos pisała że jakieś takie „poważne” leki to , osobiście brałam apptrim, no i pomaga, słodyczy nie chce się jeść, no i ze 3 kilo znikło bez żadnych ćwiczeń, ale tam jest kofeina w składniku a ja lubię ze dwie kawki dziennie popić, no i się bałam sobie naszkodzić, a z lekarzem to nie konsultowałam.

Hekkate, przykro ze tak piszesz, :ico_placzek: mi Ciebie brakuje, ale myślałam ze po prostu pracujesz i nie masz czasu, a tu tak wychodzi :ico_sorki: Ciebie ktez ktos urazil?

Dziewczyny, a co to za znaczki się pojawiły pod postami z prawej, nie kumam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość