Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 paź 2007, 08:48

lulu81, natashka ja to jak ide Julenke zaprowadzic do opiekunki to zazwyczaj sie spozniam na autobus i wtedy 30 minut na piechote w jedna storne i 30 minutw druga hahahahah takze szybkim marszem i tez schudlam pare kilo hihihih a tak to siedze na tyleczku :ico_wstydzioch: no w ostatnie weekendy na basenik z Julcia szlismy to tez bylo troche ciwczenia ale tak to domek i :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 paź 2007, 13:34

ja w sumie dosc duzo na piechote chodze ale ja potrzebuje przede wszystkim dyscypliny , samozaparcia i intensywnosci tych cwiczen :ico_haha_01: :ico_haha_01:

i chyba faktycznie jakas jesienna chandra dopadla ze sie nic nie chce czlowiekowi

[ Dodano: 2007-10-21, 09:27 ]
dziendoberek
pogoda nawet ladna jak na to co ostatnio bylo...
jak mi sie pranko juz zrobi to chyba sie wyszxykujemy z malym i pojdziemy zaglosowac a potem obowiazkowy spacerek :ico_haha_01: , na ktorym jak zwykle zapewne bedziemy zbierac liscie , deptac je i zbierac wszystko co na chodnikach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

21 paź 2007, 15:27

Natashka, hi hi skad ja to znam :ico_haha_01:


U nas tez piekna sloneczna pogoda choc zimnooo , moi panowie wlasnie usneli ( jeden po rannej wyprawie na ryby drugi zgodnie ze swoim zegarem biologicznym :-) )

A jak dziewczyny po wyborach juz ? ja niestety nie moglam glosowac bo nie zapisalam sie wczesniej w ambasadzie :ico_wstydzioch: ale mam swoje preferecje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 paź 2007, 16:00

ja juz po wyborach :ico_haha_01:
bylam zrana z Oskim :ico_haha_01:

przed chwila moj czortek sie obudzil bo spal mi 1,5 godziny na kolanach :ico_oczko: , wczesniej 30 minut w lozeczk uale sie rozbudzil

z rana bylo u nas ladne sloneczko a potem juz tylko zimnica i szarowa, a teraz znowu jakby slonko chcialo sie wybijac zza chmurek, kto wie moze zaraz na spacerek sobie pojdziemy

[ Dodano: 2007-10-21, 20:14 ]
a ze zadna nie pisze to wam wkleje pingwini chod mego dziecka :ico_haha_01:

http://www.wrzuta.pl/film/v3xpi5FJna/s5006299

tak sobie tuptal z wyborow, tylko ta glupia kurtka mu starsznie krepowala ruchy, ale musielismy cos ubrac bo inna kurteczka w praniu byla, bo wlasnie moje dzieck obardzo lubi siadac na chodnikach, ziemi i na trawach i lisciach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 paź 2007, 09:29

dziewczyny!!!! ale mam wiadomosc hihihi zaczelo sie od tego ze moj maz jest okropny zazdrosnik, jest zazdrosny nawet o kawusie u znajomej, i ostatnio mu powiedzialam ze na tiktaczku kobietki sie odchudzaja to i ja chce ale ze mi zawsze motywacji brak, to nawet taki raporcik i multimedialne cwiczonka by mi nie pomogly bo zawsze bym sie jakos wyslizgnela z tego z moim leniwym tylkiem, a ze dziewcyzny ze szkoly w tym polka jedna chodza na Joge i na Fitness wiec i ja bym chciala chociaz raz w tygodniu, a w piatki to moge nawet na dluzej bo mam wolne a maz w pracy wiec w piatki bym chodzila sama a tak to wieczorkiem jak A. bedzie Julke pilnowal. a on sie tak zaczal buntowac, ze szok, ja sie smiac zaczelam a ten sie wkurzyl na maksa, takie dziwne rzeczy powymyslal i na koncu powiedzial ze jak ja pojde na fitnes to tam na pewno znajdzie sie jakis facet ktory mnie zabierze, co za duren ja siw kurzylam ale ciagle sie smialam bo niewiedzialam ze tak zareaguje ale po pol godzinie nie do smiechu juz mi bylo bo sie zorientowalam ze on mowi serio. Normalnie w obsesje jakas wpadl, no i wyszla klotnia gotowa. zrobilo sie strasznie. ja nierozumiem dlaczego na fitnes niby isc nie moge, a on mi mowi ze mnie kocha i ze on chce spedzic ze mna czas i ze on ze mna moze na fitnes jezdzic i ze na kawusie do znajomej tez, olaboga myslalam ze oszaleje, i na koncu zrobil cos strasznego jak sie odwrocilam uszczypnal mnie w plecy ale tak mocno ze az sie poplakalam cala noc bolalo mnie to uszczypniecie, bo uszczypnal mnie kolo kregoslupa, a wiadomo tam skupisko nerwow jest. no ale wczoraj jeszcze po tej klotni A. stwierdzil ze zachowal sie jak palant, jak dziecko, i w dodatku mnie skrzywdzil, no i stwierdzil ze dawno na wakacjach nie bylismy, i ze on ostatnie tygodnie to bylom ok iedzy nami ale juz np niedawno tez mielismy duza klotnie u jego mamy, wiec on sie boi ze moze mnie stracic, szczegolnie ze my np klocimy sie o glupie male rzeczy ale calkiem szalenczo jak jakies wariaty, i stwierdzil ze jedziemy gdzies na wakacje a ja mwoie, jak kiedy gdzie?? a on ze niewazne dzis dzwonimy do biura, patrzelismy juz na internecie i wolne miejsca mozna dostac do 48 godzin przed podroza, i nas nieinteresuje gdzie jedziemy byle tylko cieplo bylo! nie moge w to uwierzyc, ale on serio mowi, hihihihi tak sie ucieszylam, bo jak bedziemy sami pare dni to swietna okazja do porozmawiania, szczegolnie ze on zazdrosnik juz nie pierwszy raz jest, a i ja musze nad soba popracowac. Juz sie nie moge doczekac popoludnia bo wtedy prawdopodobnie juz bedziemy wiedzieli gdzie jedziemy i kiedy! Liczymy na ta srode. Ja bym najlepiej chciala Turcje, Krete, wogole Grecje , Teneryfe lub Grand Canarie. Ale jak bedize miejsce to nam obojetnie gdzie hihiihih najlepsze jest to ze wczoraj wieczorem polecicelismy jeszcze na lotnisko zeby nabrac klimatu hihihi nigdy nie lecialam samolotem to sie ciesze jak male dziecko szczegolnie ze jedyny kraj jaki zwiedzilam to Dania no i Polska oczywiscie, ale to sie nie liczy, bo to moj narodowy kraj. juz nic mi chyba humoru dzis nie odbierze hihihihiih

[ Dodano: 2007-10-22, 09:34 ]
Natashka, hihih sliczny filmik! Oskarek tak slicznie drepta! ciekawy swiata i na koncu super - usiadl sobie na chodniczku hihihihi ale swietnie to wyglada to dreptanie Oskarka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 paź 2007, 14:38

Natashka, Oskarcio jest poprostu boski :ico_brawa_01:

MamciaKochana, allleee Ci zazdroszcze to napewno bedzie wspanialy urlopik :ico_haha_01:

a u nas zimno , ja sie jeszcze nie najlepiej czuje :ico_chory:
no i jak dziewczyny zadowolone z nowej wladzy ?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

22 paź 2007, 19:22

Madziu hehe widze ze u was podobnie jak u nas, klotnie o pierdolki a wielkie sie robia ze szok :ico_oczko: ....
zazdroszcze wam takiego wypadu-oby "wakacje" udaly wam sie wysmienicie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , oczywiscie mam nadzieje ze pozniej pokazesz foteczki :-D
wiesz czasami jak sobie zartuje z T i w zartach ise bijemy to tak mnie zdzieli ze az mi sie plakac tez chce, on nie wie po prostu ile ma sily... taki chuy a taki silny :ico_puknij:

Aga ja zadowolona z wyborow bo kaczuchy nie wygraly a to dla mnei najwazniejsze.... ale jak bedzie teraz w polsce to sie okaze, bo w sumie ciesze sie ze PO wygralo ale jak im sie uda cos zmienic na dobre to dopiero bedzie radosc... jak kolejny rzad mnie zawiedzie to ja juz stad na pewno bede chiala wyjechac :ico_noniewiem:

no lasołeczki 12 grudnia mam egzamin an prawko :-D ale mam stracha, dzis jak tam szlam zaniesc papiery i widzialam samochody egzaminacyjne to az mnie zoladek sciskal -jeju to co to bedzie na egzaminie chyab rozwolnienia dostane :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-22, 19:51 ]
a to proisze moze byc na poprawe humoru
moje dziecko w napadzie smiechu, rozsmieszane przez moaj siostre

http://www.wrzuta.pl/film/mRxc4yciRC/s5006347

prosze nie zwracac uwagi na te idiotyczne chichoty w tle,a le juz nie moglysmy sie z siostra opaniowac :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 paź 2007, 22:31

Natashka, :ico_brawa: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: hihi to ja kurcze tutaj na krzesle sie nie moglam opanowac ze smiechu, to sie nie dziwie kochana ze i wy sie chichotalyscie! az sie maly zgina ze smiechu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no niemoge, a najlepsze jest to ,ze on wyglada jak taki dorosly czlowieczek, i tak fajnie sie smieje! hihihi nie moge sie doczekac zeby zlapac kiedys taki moment z Julcia i nagrac na kamerke hihihihi
Aga_fr, myslelismy o Parzyu ale wlasnie zimniutko tam a my chcilelibysmy sie wygrzac, dzis dzwonilismy i znalezlismy jedna wycieczka do Turcji , perfekcyjna, co nam z przed nosa 5 minut wczesniej smignela, ale za to znalazla sie inna tez do Turcji tyle ze na niedziele, jedna na Teneryfe ale z kolei na 1 listopada, ale chcemy cos juz teraz, wiec szukamy jutro rano a jak nic sie lepszego nie znajdzie to w niedziele bedziemy sie opalali w turcji w 30 stopniach :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 paź 2007, 00:23

no nie moge, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jak Oskarek sie smieje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 paź 2007, 07:56

[glow=orange][size=150]Dzieńdoberek[/size][/glow]

hehe mowilam ze filmik na poprawe humoru, mnie zawsze rozbawia widok jego smiejacego sie, a tak latwo go rozsmieszyc to tym bardziej

aj Mamciu ja sie do waszego samolotu podczepie i wejde wam w bagaz.. mmm tak sobie teraz polezec w 30 stopniach i poleniuchowac, oj by sie przydalo :-D :-D :-D :-D

za niedlugo musze leciec na zakupki bo dzis spaghetti robie na obiadek a potem na poczte, jeszcze do biblioteki u siebie na uczelni musze podskoczyc ale ona dopiero od 13 otwarta, jutro brat wraca wiec i porzadeczki trza zrobic :ico_oczko:

gzie jest Lemo?? dlugo jej nie ma...

dobrze ze Ty Lulu sie chociaz od czasu do czasu pokazujesz, bo ostatnio tez jakbys na nas nie miala czasu :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości