Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

21 paź 2007, 22:32

MAMA JULCI hahahahhaa my z męzem dokładnie tak samo mówimy ze to szczyt jak moze zabraknac kart do głosowania?!!!!!!!!!!!!!!!!! a to Polska własnie hahahahahaha i tez czujemy w tym jakis wałek bez kitu cos tu nie gra!!!!!!!
A co do glutkow to ja mam tez fridę i Amelka początkowo przy katarku dawała sobie ściagać spokojnie ale z czasem juz mnie za reke zaczynała ciagnąc a teraz to nie pozwala sie w ogóle do niej z ta frida zblizyc więc niestety musze stosowac drastyczne środki w postaci trzymania jej na siłe rączek czyli wygląda to mniej więcej tak, ze moje przedramionka kłade na jej rączki i przyduszam do podłoza jakim jest przewijak hahahhaha-co za opis hi hi ;) no i na siłe ją tak trzymam i ściągam-musz etak robic bo inaczej nie dałoby rady a i jeszcze trzymam jej głowke zeby nie kręciła na wszystkie strony świata. trzeba bo inczej by miała zap. płuc gdybym jej tego nie ściągała to zszedłby jej ten katar na oskrzela a potem na płuca a wiesz polecam tez zrobic tak ze psiknij jej do nosa sól morska -np. sterimar po ok 2 minutkach połoz ja sobie na brzuszku na twoich kolanach głowka w dół i jedna noga twoja nizej tak zeby ona swoje nozki miał wyzej a głowke nisko i zrób taki daszek ze swojej dłoni i ja pozadnie oklep po pleckach. Katar sam bedzie ściekłą zobaczysz i łatwiej bedzie ci go sciagnąc po takim oklepaniu i rozrzedzeniu katarku solą morska naprawdę wiem o tym bo robię to od 4 lata najpierw u synka teraz u Melci robiłam i słuchaj po tygodniu katar zaczął zanikac a miała bardzo duzy:))))))))))))))
Powodzenia zycze ciw walce z katarkiem.
KELLY super nowe foteczki i wiesz co podoba mi sie bardzo ten komplecik czapeczka, rękawiczki i szaliczek a powiedz czy dla starszaczkow tez były takie ładne komplety? tak dla 4 latka? i w jakiej cenie taki komplecik jesli mozesz napisz prosze bo w sumie nie mam daleko do H&Mu ale napisz jakmozesz dzieki z góry buziolki ;)
Acha widze ze masz śpiworek jak ja z popielem w środku tylko ja mam tez popiel na zewnątrz a ty masz czerń :) hi hi fajne one co nie>jesteś zadowolona ze śpiworka?bo ja tak.
LULU,MAGDZINKA co to jest ta 6 waidera?juz mi ktos o tym kiedyś wspominał ale zapomniałam co to za zestaw cwiczen hyba co? Ja tez bym sobie poćwiczyła a nawet na aerobic zapisała ale nie mam z kim chodzic a samej mi sie nie chce moze szwagierke zapytam ale ona chyba nie ma z kim małej zostawiac i tak to jest, a moj szanowny małzonek ściagnął mi zestaw ćwiczen z torenta pt."ja tez chce mieć taki brzuch" hi hi hi kiedys mu wspomniałam ze jak bedzie cos sciągał zeby popatrzył i faktycznie ściagnął te cwiczenia ale nie mam czasu ich obejrzec a jak mam czas to nie ogladam bo samej nie mam ochoty bez sensu :(
HEKKATE no najlepie jest isc z dzieckiem i przymierzyc a jak chcesz kupic w ciemno to np. wiem ze w H&Mie mozna sobie wymowic ze jakby cos nie pasowało to ci wymienia na inny rozmiarwk ;). A rękawiczki niby błacha sprawa aja np. kupowałm w ciemno dla kacpra kiedys to sie okazało ze niby dobre ale gumka była za mocna i go uwierała ze krew by mu chyba stanęła hi hi i musiałm isc wymienic bo za ciasne mu były ;)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 paź 2007, 22:37

Magdzinka, ok, to jutro czy jeszcze w przyszly poniedzialek?

aha, a ja rozmiar czpeczki kupilam, 48-52, troszeczki luzna, ale ze tam w srodku duzo tego "misia" to ok

Karolas no to zaczynaj z nami, link tam gdzies wyzej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

21 paź 2007, 22:47

lulu Magdzinka dzieki

Hekkate Tymek ma kurtke z polaru ale tylko poki nie zrobi sie zimniej, na potem ma kombinezon. kilka stron wczesniej zamiescilam fotki. sa tam tez zdjecia czapki szalika i rekawiczek, ktore kupilam w H&M. od spodu jest polar a z gory jakas tam wełenka. fajne sa

Karolas Tymek ma czapeczke na 4-6 miesiecy ale jeszcze ma luz, byly tez wieksze ale raczej nie na 4 latka. nie pamietam czy byly rozowe bo to bylo jakis czas temu. czapka i szalik kostowaly cos kolo 15-20 zl za sztuke a rekawiczki ok. 10zl. a spiworek do wozka zamowilam krotko po tym jak Ty napisalas ze sobie zamowilas chyba kiedys o tym pisalam, chociaz reki nie dalbym sobie uciac. ale masz racje, super sprawa:)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 paź 2007, 23:01

lulu81, no ja mówiłam o przyszłym poniedziałku :ico_wstydzioch: żebym się zdążyła nastawić hihihihi, karolas dołącz do nas i codziennie będziemy meldować czy ćwiczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 paź 2007, 00:09

Chcialam umiescic zdjecie jak teraz wygladam, ale sie wstydze :ico_wstydzioch:
W profilu w mim albomie jakis czas bedzie fotka aktualna, ale krotko, usune niedlugo bo nie chce ludzi straszyc, no to spojrzcie i zobaczcie gorylice, ale tam taka nie umalowana w spodniach dresowych, hihi, taka po domowemu

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 paź 2007, 08:18

Dziewczyny ale wy jesteście gaduły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Normalnie nie nadążam z czytaniem a co dopiero z pisaniem. Nie zaglądałam przez weekend i zapowiada się kilka godzin czytania. Do starszych zaległości chyba nigdy nie dotre. :ico_haha_01:

mamaJulci ja też się zarejestrowałam na stronie 'naszej klasy' i jak na razie znalazłam tylko moją klasę z liceum, a z tą utrzymujemy stały kontakt. Co roku 11 listopada sie spotykamy w tej samej knajpie. Tylko w zeszłym roku na spotkaniu nie byłam, bo nie miałam ochoty spędzić kilku godzin w zadymionej knajpie, bo Asia była u mnie w brzuszku. Musze poszukać klase w podstawówki, bo tam to nie mam pojęcia co się z kim dzieje. No i jeszcze grupe ze studiów poszukam, chociaz ta to się rozjechała po całym świecie.


Ale wczoraj mnie moja siora zastrzeliła nowiną: w maju tego roku urodziła córeczke i znowu jest w ciąży. Termin na koniec czerwca więc róznica wieku między dziećmi będzie rok i miesiąc. Ale ona miała takie plany, że do końca roku próbuje a jak się nie uda to daje sobie spokój, bo ma juz 38 lat. To będzie jej czwarte dziecko. Dwoje ma juz prawie dorosłych: 15 i 17 lat. W ten oto sposób bardzo się odmłodziła.

Magdzinka Pytałaś, kiedy Asia ma imieninki: wybraliśmy 24 maja.


Czy wasze dzieciaczki tez tak wszystko wyrzucają i upuszczają i patrzą jak leci i gdzie spada i domagają się zeby im podnosic?

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

22 paź 2007, 09:15

witajcie kochane Lutóweczki!!

To ja znowu z nowinką
DOMINISIOWI JUZ WYSZEDL KOLEJNY ZABEK!!
górna, lewa jedyneczka
wczoraj przy kapieli już był całkowicie wyczuwalny
tak więc Dominiś jest posiadaczem czterech małych perełek :)))

qunick pisze:Eva_1977, Nina ma ciagle kryzys... Dzis nawet przy zasypianiu do drzemki sie meczyła 1/2 h...A w nocy sie obudziła o 3 i nie mogła zasnac pół godziny, ale sie biedulka meczyła,,,


ojej biedulka
to musiala sie bardzo wymeczyc... oj wspolczuje i Tobie i Ninusi... buziaczki

Dorota.M pisze:spanie na brzuszku jejku Agata tego nie nawidzi, na boku owszem ale nie na brzuchu...zaraz by się obudziła i lulu wcalę ci się nie dziwie, że boisz się że mały się zakrztusi jak śpi na brzuszku...to chyba normalne. Powiem Ci że z Filipka to bedzie przystojniaczek, taką ma śniada cere i duże oczka, a w tej czapie wygląda super


oj moj Dominis tez nie za bardzo lubi spac na brzuszku
ale ostatnio wlasnie taka pozycje do spania wybral sobie na popoludniowe drzemki
az wszoku bylam jak zobaczyla, ze on tak spi
i spal w tej pozycji ponad godzinke nie budząc się ani razu...

Dorota.M pisze:Eva musimy pomyśleć o założeniu chórku dzieciecego

oj to bylby chorek hihihi :))

Magdzinka pisze:oj co za CHAM... niektorym niestety ale brakuje taktu i wychowania... ciekawe czy on oddałby swoje dziecko komus obcemu do popilnowania... brak słów... Magdzinko i nie dziwie Ci sie, ze nie wytrzymałas tego... znajac siebie to ja bym jeszcze swoje trzy grosze jeszcze dorzuciła...

WIELKIE BRAWA DLA TWOJEGO MEZA... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mamaJulci pisze:Eva_1977, Julcia też szaleje jak nic. Już nie usiedzi na miejscu sama..Pozatym bardzo marudna jest ..Uszy też mi pękają ale od płaczu i marudzenia;-(

mamoJulci znam to... jak Dominisiowi wychodzily gorne ząbki to był nie do zniesienia
maruda z niego taka byla okropna, że szok
zadna zabawa mu nie pasowała
zabawki szybko mu sie nudzily... ech...
no ale takie sa uroki naszych malusińskich
a poza tym to jeden malutki usmiech takiego szkraba i wszystko odchodzi w niepamiec!!

Małgorzatka pisze:Eva :ico_brawa_01: że udało Ci się ułożyć Dominisia w łóżeczku! Bardzo się to przydaje, wiem coś o tym! Botki :ico_brawa_01:

Małgosiu dziekuje :)) buziaczki

[ Dodano: 2007-10-22, 09:17 ]
olala pisze:Czy wasze dzieciaczki tez tak wszystko wyrzucają i upuszczają i patrzą jak leci i gdzie spada i domagają się zeby im podnosic?


olala Dominis wlasnie tak robi...
jak tylko zoaczy ze mu sie podaje zabawke to zaraz ja spowrotem wyrzuca i tak w kółko hihi
czasem to juz mam dość... :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-22, 09:20 ]
Dominis właśnie zasnął...
a wiecie jak on lubi usypiać??
przy głośnej muzyce... :ico_szoking:
no to jeszcze ma swoje ulubione
u nas najczesciej w niedziele do obiadku leci śląskie radyjko
moj mezus lubi od czasu do czasu sobie posluchac śląskich szlagrów
no Dominiś chyba juz w brzuszku został zauroczony tą muzyką
i tylko przy niej potrafi usypiać... hihihi

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

22 paź 2007, 09:22

olala, Julcia tez tak upuszczala jakis czas, to jest taki ich eksperyment bo zawsze dzidiz myslaly ze jak gdzies znika przedmiot to juz nigdzie go nie ma, a teraz juz wiedza ze jak znika przedmiot to moze byc na podlodze a jesli nie ejst na podlodze to mysla ze zniknal hihihi pozniej naucza sie ze jesli nie na podlodze to takze na polkach na stole itp w innych miejscach moglby byc, podnos przedmiot bo narazie sie jeszcze uczy :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no brawa!

kelly ale sliczne foteczki! piekny spacerek sie udal! no i mialam racje ze sliczna bluza i czapeczka! synek wyglada brawurowo! i na pewno mu cieplutko jest!
magdzinka hihihi no to masz meza rycerza, ale wiesz nalezalo sie temu cieciowi, nierozumiem czemu ludzie z kompleksami zawsze sa tacy konfliktowi, chca sie poczuc lepiej i wazniej, i co to wogole za teoria ze z wozkiem nie wolno wejsc do szkoly :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: niech sie czlowiek puknie! i dobrze ze do szkoly kurcze napisalas bo taki czlowiek w szkole nie powinnien pracowac! jeszcze bedzie niedobry dla dzieciakow!

dziewczyny!!!! ale mam wiadomosc hihihi zaczelo sie od tego ze moj maz jest okropny zazdrosnik, jest zazdrosny nawet o kawusie u znajomej, i ostatnio mu powiedzialam ze na tiktaczku kobietki sie odchudzaja to i ja chce ale ze mi zawsze motywacji brak, to nawet taki raporcik i multimedialne cwiczonka by mi nie pomogly bo zawsze bym sie jakos wyslizgnela z tego z moim leniwym tylkiem, a ze dziewcyzny ze szkoly w tym polka jedna chodza na Joge i na Fitness wiec i ja bym chciala chociaz raz w tygodniu, a w piatki to moge nawet na dluzej bo mam wolne a maz w pracy wiec w piatki bym chodzila sama a tak to wieczorkiem jak A. bedzie Julke pilnowal. a on sie tak zaczal buntowac, ze szok, ja sie smiac zaczelam a ten sie wkurzyl na maksa, takie dziwne rzeczy powymyslal i na koncu powiedzial ze jak ja pojde na fitnes to tam na pewno znajdzie sie jakis facet ktory mnie zabierze, co za duren :ico_puknij: ja siw kurzylam ale ciagle sie smialam bo niewiedzialam ze tak zareaguje ale po pol godzinie nie do smiechu juz mi bylo bo sie zorientowalam ze on mowi serio. Normalnie w obsesje jakas wpadl, no i wyszla klotnia gotowa. zrobilo sie strasznie. ja nierozumiem dlaczego na fitnes niby isc nie moge, a on mi mowi ze mnie kocha i ze on chce spedzic ze mna czas i ze on ze mna moze na fitnes jezdzic i ze na kawusie do znajomej tez, olaboga :ico_olaboga: myslalam ze oszaleje, i na koncu zrobil cos strasznego jak sie odwrocilam uszczypnal mnie w plecy ale tak mocno ze az sie poplakalam :559: cala noc bolalo mnie to uszczypniecie, bo uszczypnal mnie kolo kregoslupa, a wiadomo tam skupisko nerwow jest. :ico_olaboga: no ale wczoraj jeszcze po tej klotni A. stwierdzil ze zachowal sie jak palant, jak dziecko, i w dodatku mnie skrzywdzil, no i stwierdzil ze dawno na wakacjach nie bylismy, i ze on ostatnie tygodnie to bylom ok iedzy nami ale juz np niedawno tez mielismy duza klotnie u jego mamy, wiec on sie boi ze moze mnie stracic, szczegolnie ze my np klocimy sie o glupie male rzeczy ale calkiem szalenczo jak jakies wariaty, i stwierdzil ze jedziemy gdzies na wakacje :ico_szoking: a ja mwoie, jak kiedy gdzie?? a on ze niewazne dzis dzwonimy do biura, patrzelismy juz na internecie i wolne miejsca mozna dostac do 48 godzin przed podroza, i nas nieinteresuje gdzie jedziemy byle tylko cieplo bylo! :520: :520: :520: :520: :520: :520: nie moge w to uwierzyc, ale on serio mowi, hihihihi tak sie ucieszylam, bo jak bedziemy sami pare dni to swietna okazja do porozmawiania, szczegolnie ze on zazdrosnik juz nie pierwszy raz jest, a i ja musze nad soba popracowac. Juz sie nie moge doczekac popoludnia bo wtedy prawdopodobnie juz bedziemy wiedzieli gdzie jedziemy i kiedy! Liczymy na ta srode. :ico_szoking: Ja bym najlepiej chciala Turcje, Krete, wogole Grecje , Teneryfe lub Grand Canarie. Ale jak bedize miejsce to nam obojetnie gdzie hihiihih najlepsze jest to ze wczoraj wieczorem polecicelismy jeszcze na lotnisko zeby nabrac klimatu hihihi nigdy nie lecialam samolotem to sie ciesze jak male dziecko szczegolnie ze jedyny kraj jaki zwiedzilam to Dania no i Polska oczywiscie, ale to sie nie liczy, bo to moj narodowy kraj. juz nic mi chyba humoru dzis nie odbierze hihihihiih

[ Dodano: 2007-10-22, 09:25 ]
Eva_1977, Gratulujemy kolejnego zabka!!!!!!!!! a ze spaniem przy glosnej muzyce to wlasnie mnei zadziwia, Julka np nie zasnie przy glosnym tv czy muzyce chyba ze z nia tancze ale np jej kuzynka zupelnie jak Dominis, jej tata wlacza metalowa glosna muzyke :ico_szoking: a ona zasypia w mgnieniu oka :ico_szoking: bo taka muzyke sluchali jak byla w brzuchu.....normalnie podziw!

[ Dodano: 2007-10-22, 09:29 ]
odchudzanie kobietki co sie odchudzaja, jedzcie sniadanie! ten kto je sniadanie wczesnie jak wstanie to przyspiesza materie, i chudnie sie szybciej i latwiej, nawet samo jedzenie snaidania moze zmniejszyc wasze kilogramki, mimo ze sie wydaje ze najlepiej jesc jak najpozniej, a jednak nie, potwierdzone testami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 paź 2007, 10:12

Eva gratulacje ząbka :ico_tort:
mamcia chyba każbej mamie przydałyby się takie wakacje ale ci zazdroszcze :-)
Mamcia jaką ty masz figure nic tylko zazdroscic
Magdzinka dobrze zrobiłas ze napisałas pismo na woznego narmalnie z niego zbolały cham

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

22 paź 2007, 10:14

hej zacznę od tego, że wczorajszy wieczór spędziłam z mężem w Poznaniu w kinie Kinepolis :ico_brawa_01: Mąż zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie na filmik. Agatką zajęła się moja mama. Jak to Piotr nazwał "wieczór integracyjny z żoną" :-)
Poszliśmy na film "Katyń", jejku no film nagrany świetnie, ale bardzo go przeżyłam, pokazywali jak zabijali polskich żołnierzy to patrzeć nie mogłam i aż ryczeć mi się chciało....z kina wyszłam przygnębiona,ale potem MC'Donalds i tak jakoś wieczór był udany :-) Do domku wróciliśmy po 22:00, Agatka smacznie spała, mame ucałowałam i ... i czekałam z wynikami wyborów.
No nic biorę się teraz za czytanie, mam aż 5 stron :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość