Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 paź 2007, 10:17

DziewczynyAle się rozpisałyście :ico_olaboga: Po tym wszystkim nie pamiętam co komu mam odpisać :ico_noniewiem:
mamaJulcikaczory nie wygrały więc może jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie ( choć do końca pewna nie jestem). mimo wszystko byłam na wyborach ale nie wierzę, że w Polsce się coś zmieni. Dobrze ,że chociaż karakan nie będzie premierem ( przepraszam wszystkich zwolenników PIS ale to jedynie moje prywatne zdanie).
Hekkatenapiszę po pierwsze, że bardzo przykro mi było jak czytałam co napisałaś :ico_placzek: ja wcale tak tego nie widzę zawsze szukam Twoich postów i z ciekawością czytam co u was nowego. tak jakoś się mi wydaje, że mamy wiele wspólnego nie tylko znak z zodiaku :ico_haha_01: . jak widzę prawdziwa z Ciebie skorpionica ( pamiętliwość to faktycznie też nasza wspólna cecha :ico_haha_02: ).
Co do rękawiczek to ja nie kupuję bo mam kombinezon z łapkami, czapkę kupiłam na 50 cm bardzo podobną jak ma lulu dla Filipka ( kiedyś już wklejałam zdjęcie) ona jest z polarku grubszego i ma takie futerko dla ozdoby model tzw. ziemowit lub czołgista albo jak niektórzy się śmieją rosyjska pepeszka.
Mamcia, Karolas Łukaszek w dalszym ciągu śpi sam :-D :-D Dziś w nocy gorzej było bo często się budził - ale to wina zębów bo górne jedynki wychodzą.
Wyeliminowałam popołudniową drzemkę, wieczorem przed kąpielą zabawa na maksa potem kąpiel i jak mamcia radzi wyciszenie śpiewam a raczej wyję kołysankę potem cycuś tu nie pozwalam zasnąć) do łóżeczka zgaszam światło włączam pozytywkę ( melodia szum dzwonków na wietrze z projektorem obrazków na ścianie) leci jeden raz wychodzę z pokoju wracam jak płacze nie wyjmuję z łóżeczka tylko głaszczę plecki i pupkę bo on zawsze na boczku i jakoś tak zasypia. w dzień podobnie zasłaniam żaluzje cyc, pozytywka głaskanie ( jeszcze lepiej by szło ze smokiem ale łobuz za nic go do buzi nie weźmnie) w dzień trudniej dłużej marudzi i popłakuje ale nie poddaję się - liczę na końcowy sukces.
EvaGratuluję Dominisiowi kolejnego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KellyAle gitowo Tymuś stoi, Łukasz niestety dalej siedzi. Zdjęcia piękne! bardzo podobają mi się zakupy dla Tymka na zimę szczególnie komplet szalik, czapka i rękawiczki.
LuluSuperową tą kurteczkę dla Filipka kupiłaś czapeczkę też podobną kupiłam dla łukasza na zimę ale jeszcze jej nie nosiłl czekamy na niższą tempetarurę.

[ Dodano: 2007-10-22, 10:25 ]
MagdzinkaNo to Ci wybory bokiem wyszły. Zawsze się zastanawiam skąd takie chamy się biorą chętnie bym mu kopa za przeproszeniem w d... sprzedała. ja też miałam koszmarny dzień wczoraj ale mi go mąż zafundował ale rozpisywać się nie będę bo bardzo mnie to boli.
mamciaja bym tam wolała, żeby G. o mnie zazdrosny był niż taki obojętny jak teraz,coraz częściej mam tego na maksa dość. zazdroszczę wypoczynku, życzę miłej zabawy i dużo słonka

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

22 paź 2007, 10:31

Magdzinka wcalę ci się nie dziwie, że sie popłakałaś przez tego CIECIA, przeciez to debil, nie wiem chyba mu 5 klepki brakuje, albo nie wiem zazdrośnik że ma takie niskie stanowisko i w niedziele musi pracować. Buuu oby mu się za swoje oberwało.
karolas kurcze Agatka też nie lubi jak wyciągam baboczki friedą. Kręcie wtedy główką - "na nie" i macha rączkami, dlatego też musze podtrzymywać i rączki i główke i jakieś tami miny śmieszne robić....
mamcia jejku ja tu się ciesze ż e wkinie byłam, a Ciebie mąż na taką superową wycieczke zabiera :ico_haha_02: No super, kurcze fajnie w taki ziomb wyjechac w ciepłe kraje, poleżeć na słoneczku, ale będziesz opalona, kurcze naprawde zazdroszczę! Co do kłótni, to my też przeważnie kłócimy się o byle co, ale potem się z tego śmiejemy, np ostatnio się pokłóciliśmy o maszynke do włosów, Piotr miał obciąć włosy, a że do fryzjera "mu nie po drodze" to poprosiłam siostre by maszynke przywiozła, no i miała mu ściąć włosy to mu się nie chciało z łóżka wstać i w końcu go wyzwałam, że nie po to trułam jej tyłek o tą maszynke, żeby bezużytecznie ją przywiozła. No w końcu po szybkiej wymianie zdań, poszedł do łazienki i siostra obcięła mu czupryne :-)
Ale też jest z niego zazdroik, jak Twój, tylko że Twój mąż bardziej. Mój to raczej zazdrosny jak jakiś kolega do mnie pisze ze szkoły, albo jak jakiś obcy numer do mnie dzwoni - to zaraz wymyśla, ale raczej się z tego śmiejemy niż kłócimy. Mamcia kurcze musiałabyś mu też urządzić scenę zazdrosci, może by mu przeszło, jakby się poczuł tak jak ty :-)
eva Gratuluje kolejnego ząbka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 paź 2007, 10:39

mamaJulci:
"Lulu ja dziś nie dam rady , bo tak się przejełam tą polityką że zjadłam czekoladę na raz" cha cha! Coś o tym wiem - ja jadłam krówki...
A co do glutków to ja używam takiego aspiratora gruszki i zawsze wcześniej zakrapiam sól morską (czy jak to tam) i raz jest lepiej raz gorzej - jak np Ninie dmuchnę najpierw ta gruszką w buźkę to się śmieje.

Magdzinka, mamaJulci, lulu - ja się dołączam do weidera - od poniedziałku?

karolas - jak tam choroby u dzieci? Amelka ma jeszcze katar? A u Ciebie jak zdrówko?


kelly czy mi się wydaje czy macie z Tymusiem podobne kurteczki? Wogóle na tych zdjęciach Tymuś wygląda tak "dorosło"

śpiworek - ja kupiłam na 108 cm i jest super cieplusi tylko wydaje mi się że ta mój wózek ma jakąś inną budowę i nie najlepiej się ukłąda ale i tak jest super i Ninusia w nim nie marznie

Obrazek

olala:
"Czy wasze dzieciaczki tez tak wszystko wyrzucają i upuszczają i patrzą jak leci i gdzie spada i domagają się zeby im podnosic?" - no ba! Nina aż się trzęsie żeby sobie pozrzucać rzeczy ze stołu czy powyciągać z pudełka i patrzeć jak lecą...Mam na to sposób żebym za często nie musiała się schylać - duuuużo rzeczy wkłądam do pudełka.

Eva - to gratulacje dla Dominisia z okazji ząbka! A u nas dalej nic...


MamciaKochana:
"juz nic mi chyba humoru dzis nie odbierze hihihihiih" - ale masz fajnie! Prawie Ci zazdroszczę - choć rzeczywiście lata za dużo w tym roku nie łyknęłaś - w Danii z tego co wiem za ciepło nie było.Ale super że się rozerwiecie!

Dorota.M też chcę zobaczyć Katyń ale do kina raczej nie pójdę - podobnie jak na "Karol - człowiek, który został papierzem" nie lubię się publicznie wzruszać.

asiam_26 - wklej zdjęcie tej pozytywki ja gdzieś masz albo zapodaj linka- może to jest sposób?
Tylko jak weliminować nocne pobudki?????

Rany patrzę na papierki - i zeżarłam już 4 krówki...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 paź 2007, 10:42

Asia ale fajne postępy z zasypaniem. Jestes bardzo cierpliwa, tak trzymac,
Dla Łukaszka brawa :ico_brawa_01:

Mamcia ale to fajne, takie romantyczne. No to masz mezulka :ico_brawa_01:
a z Julenka to kto zostanie, czy z sobą bierzecie

Dorota duzo dziala taki wypad, fajnie ze mama zostala z Gagatką :ico_haha_02:


Eva gratuluje czwartego zabka :ico_brawa_01:


Fillipek właśnie usypia, samego go zostawiam niech sie wyszala, bo zawsze przed usypianiem sie kreci, marudzi
no a ja sie biore za sprzatanie , bo wdomu mozna szyje zlamac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 paź 2007, 10:44

Serdeczne życzenia dla Gabrysi - aricii, Lenki - madzi22 i Patryka Iwony77!!!!! :ico_tort:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

22 paź 2007, 10:45

Dziewczyny dziekujemy za gratki!!!

Mamciu ale Ci zazdroszcze... takie wakacje to i mnie by sie przydalo hihihi
na pewno sobie odpoczniesz, a i na rozmowe z mezusiem bedziesz miala wiecej czasu...
a wiesz moj M tez czasami pokazuje jaki to z niego zazdrosnik hihi
moze kiedys to bylo do przesady a teraz to juz sie unormowalo i juz nie jest taki zadziorny
ale i tak potrafi pokazac jaki to on jest zazdrosny ;) jak dziecko :ico_olaboga:

MamciaKochana pisze:Eva_1977, Gratulujemy kolejnego zabka!!!!!!!!! a ze spaniem przy glosnej muzyce to wlasnie mnei zadziwia, Julka np nie zasnie przy glosnym tv czy muzyce chyba ze z nia tancze ale np jej kuzynka zupelnie jak Dominis, jej tata wlacza metalowa glosna muzyke a ona zasypia w mgnieniu oka bo taka muzyke sluchali jak byla w brzuchu.....normalnie podziw!

i cos w tym jest... z tym sluchaniem muzyki w ciazy...
jak juz pisalam moj M lubi sobie slaskie szlagry posluchac w niedziele przy obiadku
ja to niezbyt... hihihi ale coz... to i Dominis bedac w brzusiu nasluchal sie wiec teraz lubi przy nej usypiac

Natomiast Nacia tez uwielbiała usypiac przy muzyce i jeszcze najlepiej jak tatus ją bral na raczki i razem tanczyli... ona znowu usypiala przy muzyce zespolu BOYS hehe :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-22, 10:47 ]
lulu81 pisze:Eva gratuluje czwartego zabka


dzieki Lulu :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 paź 2007, 10:48

Eva_1977 pisze:ona znowu usypiala przy muzyce zespolu BOYS hehe
niezły repertuar!

Pochwalę się Wam choć nie wiem czy jest czym... Wystąpiłam kiedyś w teledysku zespołu disco polo Bayer Full...Co prawda niechcący i za friko bo akurat przejeżdżałam konno obok zamku ogrodzienieckiego gdzie oni kręcili swój teledysk ale byłam w telewizji - he he ...

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

22 paź 2007, 10:49

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MALYCH JUBILATÓW
Lenki córeczki madzi.22 i Patryka synka Iwony77

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-22, 10:51 ]
qunick pisze:Eva_1977 napisał/a:
ona znowu usypiala przy muzyce zespolu BOYS hehe
niezły repertuar!

oj tak repertuar niezły...
i wiesz nawet teraz potrafi sobie włączyc ich plyte i sluchac
a nawet spiewa razem z nimi ;)

qunick pisze:Pochwalę się Wam choć nie wiem czy jest czym... Wystąpiłam kiedyś w teledysku zespołu disco polo Bayer Full...Co prawda niechcący i za friko bo akurat przejeżdżałam konno obok zamku ogrodzienieckiego gdzie oni kręcili swój teledysk ale byłam w telewizji - he he ...


no widzisz... czasem nawet przez przypadek mozna sie znaleźć w TV... super!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 paź 2007, 11:24

Dla Lenusi Coreczki Madzi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Dla Patryczka Iwony :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Sto lat w ich male swieto

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

22 paź 2007, 11:25

HEJ HEJ

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ DLA LENKI GABRYSI I PATRYSIA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

EVA
Gratulacje kolejnego ząbolka u nas nadal nic

MAMCIA
Super mężuś ma pomysła zazdroszcze i życze wspaniałych wrażeń
Mój mąż to prawdziwy skorpion zero romantyzmu za to dużo zawziętości

Dziewczyny
Chętnie dołącze do odchudzających się mam do zrzucenia ok 10 kilosów i zbieram sie i nie moge sie zebrać u mnie karmienie też nie wpłyneło na wagę

qunick
Koniki to chyba Twoja pasja podobnie jak u mojej córuni, ostatnio coś w szkole jej nie poszło i pojechała na jazde i wróciła już wiele lepszym humorku

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość