Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 paź 2007, 19:10

Avisek, ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 paź 2007, 19:39

Avisek super, ze spotkanko miałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniu brawa dla Helenki świetnie sobie radzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aha co do wypoczynko wego, to nie wiem czy nie pośpieszyłaś się zbytnio.. ja na przykład składam teraz po macierzyńskim wychowawczy i idę z papierami do MOPSU o udzielenie zasiłku rodzinnego (czy jak to.. ) 400 złotych miesięcznie. Tyle, ze jak masz po macierzyńskim wypoczynkowy, to taki zasiłek nie przysługuje... ja juz złozyłam o wychowawczy, teraz zbieram papiery i wybieram się do MOPSu :ico_oczko:

Dominka :ico_smiechbig: ludzie mają wyobraźnie hahahahahaha

Ciekawe jak tam Kamilka po basenie. My dzisiaj byliśmy po raz peirwszy w stroju kaspielowym :-D Wanesska zwr.ociła uwagę wszystkich hehe świetnie wyglądała i chyba lepiej jek byo tak niz w na golasa :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-22, 19:45 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... c&start=30

Aniu tu sobie poczytaj ten post maja

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

22 paź 2007, 19:52

alinka wydaje mi sie ze nie masz racji z tym wychowaczym

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 paź 2007, 20:02

Avisek, jak chodziłam do MOPSu o I becikowe, pani mi powiedziała, zebym nie brała wypoczynkowego po macierzyńskim tylko od razu wychowawczy i przyszła z paieprami do niej złozyć wniosek o rodzinne 400 złotych na miesiąc. Ale ostrzegła mnie bym nie brała wypoczynkowego, bo wówczas taki zasiłek nie wypali. No nie wiem czy mam rację .. Urzędniczka mi w końcu tak powidziała :ico_noniewiem: dzwoniłm potem jeszcze do urzędu i powiedziano mi to samo, więc zbieram papierki :ico_oczko:
400 złotych to kasa, jak po macierzyńskim nie otzrymaujesz zadnej

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 paź 2007, 20:07

Avisku super, że miałaś spotkanko, a dziewczyny wyglądają jakby się znały od lat... :-D

Ani Helenka podnosi główkę rewelecyjnie. Mój Tomek sam się nie rwie do siedzenia. Widocznie nie ma jeszcze takiej potrzeby. A powiedzcie mi czy sadzacie tak na chwilkę dzieci z oparciem, bo jak ja Tomcia posadze to mu sie podoba, ale jeszcze sie boję. Nie wiem czy tak trzeba trenować, aby dziecko sie nauczyło, czy mam czekac aż sam się zacznie podnosic???????????????

Alino u nas po baseniku reeeeelelacja!!!! Dziś było zupełnie inaczej. Tomuś nic nie płakał. Co więcej...... uwaga...........pierwszy raz nurkował!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking:
Byłam w szoku jak instruktorka go wzięła i odsuneła się na dwa mertry i mówi: A teraz płyniemy do mamy.... i hop Tomka do nurkowania!!!! Jeszcze większe było moje zdziwienie ja Tomek wypłynął w lekkim szoku i .... nic, zadowolony :ico_szoking: :-D
Super było, super. Później były bańki mydlane ( bardzo mu sie podobało) później założyliśmy mu pływaki na ramiona, i w ogóle mnóstwo świetnej zabawy. Już nie mogę doczekać się następnego razu.

Teraz śpi jak susełek wymęczony dniem.
Aaaa zapomniałabym napisać. Dziś była kolejna kupa!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jemy już marcheweczkę to może dlatego. Jutro planuje pierwszą zupkę jarzynową.
Tomus jest jakby weselszy jak kupkę robi, ciągle się śmieje i jest przekochany. takiego go uwielbiam. moaja kluseczka cudowna :-D .

Alinko ja jutro musze iść do ZUSu znieść to podanie o wychowawczy. Ale macierzynskie mi się już skończyło. I teraz nie wiem czy nie będzie problemu, że tak późno niosę. Czy wy tez same to zanosiłyście?? Bo mi się wydaję, że to pracodawca powinien to zrobić :ico_noniewiem: ?

Teraz M jak miłość.... i idę jajecznicę zrobić bo mam taką zachcianke.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

22 paź 2007, 20:10

ja tak czy siak wychowawczego raczej nie dostane

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 paź 2007, 20:46

Kamilko, super, że Tomeczek już się lepiej wypróżnia - wiadomo, że kupa to ważna rzecz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-) a zajęć na basenie zazdroszczę - może jakieś fotki będą :-D :-D ?? Cieszę się, że Tomeczek polubił pluskanie się :-) :-) na pewno basen będzie sprawiał Mu dużo radości. I mamusi też :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Kamilko, ja Helenki nie kładłam opartej o podusię dopóki leżąc na "płasko" nie zaczęła ciągnąć główki i rwać się do siadania.

Alinko, dziękuję za linka, ale z tego co się orientuję, to i tak się nie załapię ani na drugie becikowe ani na płatny wychowawczy... Ale za to przysługuje mi ekwiwalent urlopowy :-D :-D :-D Co prawda jednorazowy, ale zawsze to coś. A na wychowawczym będę tylko do 1 marca....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 paź 2007, 21:19

dziewczyny czy wam też allegro nie działa???

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 paź 2007, 21:28

Hejooo
Przepraszam dziewuchy ze was tak ostatnio zaniedbuje,ale naprawde jakos nie mam głowy do pisania.
Ufff...
Nie pamietam co pisałyscie :ico_wstydzioch: Ale pochwale zdjecia Aviska- bo boskie!!! A poza tym przeczytałam o Tomciowo-Waneskowych wyczynach na basenikachi strasznie sie ciesze ze dzieciaczki tak zasuwaja z radoscia w wodzie!
Noisuper ze Helenka tak dzwiga glowke :ico_brawa_01:

U mnie masakra- mamy 4 zabki prawie na wierzchu.. Ale wlasnie te 4 biale kreseczki wykanczaja mnie idostaje białej goraczki.. Misio marudzi i piszczy praktycznie całymi dniami. Zasypia tez- tragicznie. Duzy wykapał go inakarmil o20.. A do tej pory z lozeczka dochodza jeki, steki i takie tam.. Wiec :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Nie mam pojecia juz co mam wymyslac. Bylo tulenie, spiewanie, kołysanie ( choc nigdy tego nie praktykowałam bo Misio zasypiał w 3 minuty) dostał ibufen na lyzeczce no ioczywiscie bez masci na dziasełka ani rusz.. :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Mam ochote palnac sobie w łeb. Uff.. No ale coz - trudno..
Poza tym ciagle sie kula z plecko na boczki, z boczkow na brzusio i jest straaaszna z niego gaduła. Chociaz poki co ładnego aguu nie wydukał. Jest uuuu, auuu, ioooo..
A mama dzis przyszła i powiedziała, ze kolezanka ma o tydzien starszego Bąbla od Misia i ten juz woła MAMA :ico_szoking: no coż. Ja pocieszam sie moim auuu - moze nie składnym i mało skomplikowanym, ale slodkim i wesołym hihi :-)

Dzisiaj na pocieszenie pojechałam na rynek i nakupowałam Miskowi siate ciuszkow. 2 pajace,kurteczke ze smerfami - bomba :): do tego oczywiscie bluzeczki, body ikołderke z misiem paddingtonem :ico_brawa_01: :-D chociaz to poproawiło mi humor..troszke. Potem byłpieknyspacer w 3 - poszlismy do slicznego parku, swieciłosloneczko, byłystawki, wodospadzik i wszystko było cudnie..
Wiec dzien- udany.. mimo kwekania biednego Misia.
Jestem padnieta. Zmeczona..
Mały w koncu zasnał..

Zmykam na Majewskiego ..


A!Zapomniałabym o najwazniejszym!!!Skakalismywczoraj z radosci z Duzym po ogloszeniuwynikow.. Matko!!! KONIEC Z KACZOGRODEM! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihi

Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 paź 2007, 21:41

-indigo- pisze:dziewczyny czy wam też allegro nie działa???

no wlasnie kurde tez mi nie dziala, a aukcja mi sie konczy a tam pare osob obserwowalo i mialam kontakt, ze ktos chcial licytowac i nie moze wejsc, ze jakby nie sprzeda;la sie to mam dac znac :ico_zly: :ico_zly: cholera allegro powinno zwracac prwizje za te aukcje :ico_zly: swoja droga jak na 3 min przed zakonczeniem aukcji zacznie dzialac i pojdzie ta sukienka za 200 zl to ich chyba do sadu podam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość