Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 paź 2007, 08:54

hej dziewczyny!!!!!
nadal zero wieści od Beatki nie wiem co sie dzieje :ico_olaboga:

Lucy super fotki!!!! a Ty jaka chuda jestes :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 08:55

Emilka_M, moga byc miliony powodow... tak na odleglosc moge tylko podejrzewac,e alusia je przekarmia i co nie zdaza zjesc w ciagu 4 min to sie rozpuszcza i syfi wode. ale jak nie o to chodzi to poszukaj tu powodu:
http://www.akwa.aip.pl/rady.html
lucy23, aaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllleeeeeeeeeeeeeeeee laska!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i ty rodzilas dzien wczesniej :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 paź 2007, 10:50

Najpierw zdjecia wkleje potem was doczytam
Obrazek

na prezencie
Obrazek

a tutaj Pawła siostra, niezbyt ją lubie strasznie falszywa
Obrazek

a tutaj ze swoja ulubiona zabawką - samochodem wader dostal go na gwiazdke a dalej najlepsza zabawka wszystko nim wozi łącznie z zelazkiem i butami
Obrazek

A tutaj z Pawłem
Obrazek

A teraz pokaze wam jak moje dziecko je.
Obrazek


Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-23 ]
Lucy ale super zdjecia :ico_brawa_01: Rzeczywiscie bardzo zgrabna jestes.

Co do Beatki mam nadzieje ze niedlugo sie odezwie bo rzeczywiscie to troche niepokojące.

Odpisala wam skarpeta czy nie?

Kasik nie sadzilam ze alergia moze byc az tak uciazliwa. Ale slyszalam ze duzo dzieci z niej wyrasta ok 3 lat. Wiec mam nadzieje ze z czasem jej minie. Widzialam status na gg ze wyjezdzasz do uk w sobote. A co z alergolog? Juz ci nie bedzie pomagala czy na odleglosc?

Kiedy Fela wraca?

Kiedy Marta wyjezdzasz do polski?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 paź 2007, 11:14

Gosiu zdjęcia super :ico_brawa_01: Tomuś taki boski i juz duzy :ico_brawa_01: a jaki tort fantastyczny :ico_brawa_01:
ja wylatuje do Polski 13 grudnia :ico_brawa_01: i lece Julie liniami, ale do Berlina, a potem tato po nas przyjedzie i teściowa :ico_puknij: nie wiem po co ???? :ico_puknij:
ale bede z Wami na bieżąco bo neta mam w domku :ico_brawa_01:
no własnie a gdzie Julie ???????/
a o Skarpete tez sie martwie :ico_placzek:
no i kurcze co z Beatką ????? :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 11:37

gosia888 pisze:A teraz pokaze wam jak moje dziecko je.

a jak ma inaczej jesc? pizama supermena to i posilek akrobatyczny :ico_oczko: :-D
super zdjecia :ico_brawa_01:
kaska nie odpisala nic, a wczoraj dzwonic probowalam to miala wylaczony telefon :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a Sandrusia? ktos do niej ma kontakta? moze ja deprecha zzera?
martuchafrost, a ty nie masz do Beatki numbera? moze ty zadzwon co sie dzieje?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 paź 2007, 11:57

Jasnie Pani :) pisze:kaska nie odpisala nic, a wczoraj dzwonic probowalam to miala wylaczony telefon

a moze numer zmienila? szkoda ze nie masz raportow.
Jasnie Pani :) pisze:a jak ma inaczej jesc? pizama supermena to i posilek akrobatyczny

akrobata to straszny zniego. Wlasnie wczoraj z Pawłem stwierdzilismy ze on bedzie cyrkowcem :ico_smiechbig:
Pozniej wam wkleje filmik jak cyrkowiec latał w kolko.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 12:04

gosia888, wyslalm ci jej numer na PW, sprobuj ty jak masz raporty

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

23 paź 2007, 12:20

hey dziewczyny!!!
Zaraz bede karmic Vinee,ale musialam wpasc hihih.
Lucy zdjecia rewelacja!!! Oliverek widac,ze byl super grzeczny w kosciele!!!Sliczna z Ciebie dziewczyna i jaka masz figurke po porodzie,tylko pozazdroscic...pieknie wygladasz :ico_brawa_01: !!!wedlug mnie powinnas sprobowac swoich sil jako modelka,mialas kiedys robione profesjonalne fotki???wedlug mnie masz bardzo ciekawa twarz!!!!!
Gosia super fotki,widac,ze urodzinki sie udaly,bo Tomus zadowolony na calego!!!Jaki on duzy chlopak,bedzie Cie za niedlugo nosil na rekach!!!!A pozycje do karmienia ma superanckie!!!!hihih,,agent z niego,ze nie moge...wesolo macie w domu z nim!!!
Martus to ja dziekuje za mily telefon!!!! :-D :ico_haha_01: :523:
Dziewczyny nasza Kasia vel Skarpeta mi wczoraj napisala maila...
Po pierwsze przeprasza Jasnie Pani:),ze nie odpisala na smsa,ale byli wtedy w Czechach!!!
Pozdrawia Was wszystkie i dzieciaczki goraco i cieszy sie,ze o niej pamietacie!!!
Nie ma jej na TT,bo musi poswiecic wiecej czasu Lence,napisala mi,ze wiecej czasu siedziala na necie i klikala i przez to niestety zaniedbala swoich przyjaciol... :ico_placzek:
Przeslalam pozdrowienia dla niej i caluski dla Lenki od nas wszystkich!!!

[ Dodano: 2007-10-23, 12:24 ]
Gosia super tort mial Tomus na urodzinki!!!!!Sama bym zjadla polowe!!!
Marta kurcze masz jakies wiesci od Beatki???martwie sie dziewczyny,troszke dlugo to trwa??? :ico_noniewiem: :ico_olaboga: mam nadzieje,ze juz trzyma swoje malenstwo!!!

[ Dodano: 2007-10-23, 12:28 ]
Kasi.k ja przeczytalam o tej rodzince Twojego meza to mi sie az wlosy zjezyly na rekach!!!!normalnie,szkoda slow,,,jakies czarownice :ico_olaboga: w jakim on swiecie zyja???chyba w erze kamienia lupanego??!!!dobrze,ze mieszkacie tak daleko od nich :-D :ico_brawa_01: lepiej juz wiecej nic nie powiem na ich zachowanie,bo jeszcze przez cenzure nie przejdzie.... :-D

[ Dodano: 2007-10-23, 12:30 ]
Martwie sie tez o Sandrusie,tyle juz jej nie widac,i te komentarze na gg jak Kasi.k wspomniala :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Delfinki tez nie widac??co to sie dzieje jakas plaga z dziewczynami czy co???
Zubelek mam nadzieje,ze Twoje corcie juz lepiej po wizycie u lekarza!!!!zdrowka dla nich!!!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 paź 2007, 12:32

dobrze ze juz sprawa z kasią jasna. W sumie wcale jej sie nie dziwie bo gdybym w pracy nie miała mozliwosci pisac to nie wiem czy bym byla na tt. Na szczescie w pracy moge wiec was nie opuszcze :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 paź 2007, 13:26

ilonakk9 pisze:Po pierwsze przeprasza Jasnie Pani:)

Krowa jej moj numer zezarla???? sama nie umie?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość