Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 paź 2007, 23:11

Oj, nie pojechalam do szkoly, nie mialam z kim malego zostawic, a nie chce go ciadnac tyle km :ico_olaboga: jutro pojade,

Małgosia kurcze, dziwnie zeby tyle czasu nie jesc, moze mu brzuszek boli, albo przexz zabki? a humorek dobry mial, bawil sie?
Aha, ja laseczka :ico_szoking: oj-oj, a zdjecie jest z fillipkiem w albomie

Iwona Fillipek dosc czesto robi takie ciemne, czasami zielienkowate kupki, ale myslalam ze to przez mleko.
Wogole on robi raz dziennie tylko i tak malo :ico_noniewiem:

Madzia no rzeczywiscie, z niczego afera taka :ico_olaboga: musiala ta mlodsza cos za duzo nagadac, (moze specjalnie) i tamta gruga ponioslo, :ico_puknij:
Nie cierpie takich ludzi ktore pomoga a pozniej wygaduja , i co niby wszystko zawdzieczasz jej rodzinie :ico_szoking: ... debilizm, jak takie cos jej przez gardlo wyszlo, nie ladnie bardzo z jej strony...

Hekkate wspolczuje tego wstawania, ja to zawsze nie wyspana, ale zeby isc spac to siedze :ico_puknij:

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

22 paź 2007, 23:11

sesila, słodko śpi ta Twoja córcia;-) pamiętam czasy na początku jak Julcia potrafiła usnąć w trakcie zabawy na macie , a teraz nic..

Małgorzatka, moja Julcia też coś nie ma apetytu. Pierwsze 6 ząbków wyszło szybko i bezboleśnie..a kolejne chyba bolą i to bardzo. Do teg jeszcze te choróbsko..

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję że byłaś przeciw Donaldowi . Twoje zdanie i szanuję to.Zawsze sa 2 strony medalu.Ja w życiu nie uwierzę że będzie tak jak obiecywał bo jest to po prostu niemożliwe!!! Cuda się nie zdażają!
Cieszę się że jednak wygrał bo nie chce Polski złej , skłóconej , zawistnej etc.
Kaczory mieli swoje 5 min. i nie pokazali nic..
Tusk ma więcej klasy myślę , nie jest tak zawistny itp.
Weź pod uwagę wypowiedzi obu liderów na żywo- Tusk szczerze pogratulował , a Kaczor nawymyślał ze ho ho..

Słowa że będzie tak świetnie są mocno przesadzone , ale mam nadzieję że będzie troszkę lepiej a nie tylko gorzej . szczerze chcę powrócić do kraju jak setki Polaków na Wyspach i nie tylko..

Kurde , dziewczyny , mąż mnie namawia na dzidziusia. Serio - chciałby żeby między dziećmi była mała róznica wieku i wogóle. A ja z jednej strony chcę a z drugiej się waham..Rodzi się sporo obaw.. Nigdy nie sądziłam że to on wyjdzie z inicjatywą . Przy pierwszym dziecku to ja go namawiałam a on nie był przekonany, teraz role się odwróciły..Ale jaja;-)

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

23 paź 2007, 00:00

Iwona to widze Ze Was tez super zrobiła rodzina brak mi słów
lulu napewno tak było zreszta ta młodsza ma skłonnosci do przesady (młodsza ma 22 lata a starsza 24 ) to co napisałam to było po wycięciu oczywiście wszystkich wulgaryzmów.To jest najgorsze ze jak ta starsza mi pomogła (tzn napisała prosbe odziekanke) to musiała to wypomniec . a auto to jest Teściów a mówiła o nim jakby to było przynajmniej jej.to jak moja rodzina mi pomaga to tego one nie widzą ale prawda jest taka ze gdyby nie pomoc mojej rodziny to mieszkałabym pod mostem a za jedzeniem po śmietnikach chodziła.zresztą to nie jet pierwszy ich taki numer przed weselem szopka tez była a na chrzcinach to już przegiecie pały. Siostra ta która była chrzestna 2 dni przed chrztem powiedziała mi że ona do Kościoła nie da rady przyjśc bo ma egzamin na studiach :ico_szoking: więc mój mąż pojechał zrobił awanture po czym teściowa zadzwoniła i powiedziała mi ze ja przesadzam i że w papierach to starsza bedzie chrzestna a do Kościoła przyjdzie młodsza :ico_szoking: jak sie wkur... powiedziałam że się nie zgadzam to wkoncu załatwili chrzest o innej godzinie.Iżyj tu z taką rodziną. Malo tego w sobote tesciowa wróciła bo była za granica i jak mąż był u niej na 2 godziny w sobote to tylko tyle widziała wnuczke i widze ze chyba nie ma zamiaru się u nas pokazac :ico_szoking:
aż mi lepiej jak sie wyżaliłam :-D

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

23 paź 2007, 08:58

IwonaKurcze wcale się nie dziwię, że zła jesteś. No ale próbujcie może jednak gdzieś kredyt na domek dostaniecie. Z całego serca trzymam kciuki. Najlepsze życzenia dla Patrysia :ico_tort:
Madzia22 Bo czasem tak to już jest z rodziną że lepiej by było gdyby się nie wtrącali i zachowali swoje chore pretensje dla siebie. Radzę Ci olej to - wszystko robisz dla córeczki a samochód pożyczaj bo nie ma sensu się użerać w pociągu. A teście jak chcą to pożyczą a siostrom męża nic do tego!!!!!!!! Życzenia najserdeczniejsze dla Lenki :ico_tort:
Hekkatejeśli Cię kiedyś uraziłam przepraszam - nie robię tego umyślnie. Współczuję wstawania ale pocieszam ja też zawsze rano o 6 najpóźniej bo Łukasz rozpoczyna dzień więc czy mam ochotę czy nie i tak wstać muszę świątek, piątek czy niedziela. Gratuluję nowego ząbka, wklej zdjęcie jak uda Ci się go podejrzeć w uśmiechniętej buzi Danielka

[ Dodano: 2007-10-23, 09:02 ]
SesilaAle córunia słodko wygląda taka śpiąca w tym krzesełku.
Małgosialukasz też miał takie dwa dni, że nie jadł może Wojtusia brzuszek boli a kupkę robił? mój synek właśnie tak ma jak zrobić nie może ale teraz zawsze z rana śliweczki podaję i jest ok. Napisz jak tam synuś

[ Dodano: 2007-10-23, 09:08 ]
Najserdeczniejsze życzenia dla Oliwki córeczki Ani0807 oraz Miłoszka synka Kingas :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 paź 2007, 09:12

hej kobietki a my juz zdecydowani prawie, z wszystkich ofert wybralismy Turcje w niedziele, bo bedzie od soboty ladna tam pogoda, 30 stopni, sloneczko, mozna tez wziasc dodatkowa wycieczke na krete i Rhodos, a najsmieszniejsze, ze cena na 2 tygodnie jest tansza od ceny na 1 tydzien, bo to koncowki biletow, no ale na tak dlugo moj A. niestety firmy nie moze opuscic, pewnie ten tydzien minie nam tak szybko. dzis jeszcze dzwonimy do ostatniej firmy ale jak sie nic lepszego nie znajdzie to w niedziele bedziemy leciecieli do Turcji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj brat wczoraj przyjechal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak sie ciesze nie widzialam go od wakacji, bedzie tu pracowal narazie przez dwa miesiace, a potem sie zobaczy moze cos innego sie znajdzie, ale sie normalnie ciesze bardzo, moglam z nim przynajmniej pogadac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-23, 09:13 ]
asiam_26, jak tam idzie uspianie? Lukaszek dalej ladnie spi??? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 paź 2007, 09:28

MamciaKochana ale ci zazdroszcze. Wygrzejesz sie. Napisz jaką oferte wybierzecie, do jakiego miasta polecicie. Ja byłam w Turcji dwa razy wiec jakbyś miała jakieś pytania to chętnie służę wiedzą praktyczną.

Wiecie co? Kupiłam Asi taką gumową podkładke i talerzyk, które przyklejają sie do stołu jak przyssawki firmy Tomee Tippee i nie spadaja ani sie nie przechylają i podkładka trzyma dobrze ale talerzyć ciągle się odczepia. Macie też takie talerzyki? Może ja go źle przyczepiam do tej podkładki.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

23 paź 2007, 09:48

hej, my zaczęłyśmy dzień o godzinie 8:00....noc pięknie przespana....
Tylko Agatka tak się dziś przesiusiała, że muszę pościel zmienić w łóżeczku :-)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych Jubilatów :ico_tort:

mamcia hihi miło mi, dziękuje za to co napisałaś, mój Piotr by musiał to słyszeć hyh Ale ja też jestem zaskoczona, bo on nigdy mi tak często niespodzianek nie robił...
Ale masz racje, czuje że nasz związek to strzał w 10 :-)
Iwona Ty najstarsza jesteś :ico_noniewiem: Ja bym CI dała góra hmm 23 lat...
Ładna kobitka z CIebie :ico_brawa_01:
Zielone kupki moim zdanie są od zatrucia, to znaczy może Patryk czegoś nie strawił, Agatka pamiętam miała taką kupke jak zjadła gruszkę, potem miała wdęcia i po kupce zielonej przeszło, na mleko owszem też to może być sygnał.... A może wprowadziłaś jakiś nowy smakołyk lub nowe danie, które za mocno obciąża jelitka Patryka?
qunick śliczne fotki z kąpieli Niny...widzę że dzieci mają to do siebie, że lubią kąpiele w dużej wannie, moja Agatka też często chwyta za korek od wanny
hekkate współczuje Ci tych porannych wstawań do pracy, ja jak wstaję czasami o 5:00 jak Piotr jedzie na rano do pracy to z łóżka wyjść mi się nie chce, a co dopiero na dwór na ten ziomb, brrr
mamaJulci co do polityków i ich politykowania, zgadzam się z Tobą w 100% i myślę tak samo jak Ty....nie mogłam już patrzeć na tego Kaczora...chociaż na Tuskiem też nie przepadam, ale chyba lepiej że on jest...niech pokaże na co go stać, a jak nie to co kolejne wybory :ico_smiechbig:
mamcia jejku już nie mogę się doczekać zdjeć z Twojej/Waszej wycieczki (no chyba nam pokażesz :-) ) Mam nadzieję, że w czasie tej wycieczki porozmawiacie i z pewnoscią będzie lepiej, bez kłótni o byle co....kurcze już myślami jestem na gorącej plaży....och...
Super że braciszek przyjechał, ja tez lubie jak siostra mnie odwiedza, moge jej się wygadać, albo kogoś obgadać....mogę jej zaufać.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2007, 09:52 przez Dorota.M., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 paź 2007, 09:49

Dla Oliwii wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Mamcia :ico_brawa_01: :-D ale fajnie, do jakiej miejscowosci konkretnie jedziecie?
fajnie jest, bedzie cieplutko, moze jedziesz gdzie ja mieszkalam, to pozdrów D. :ico_haha_01: :ico_oczko:

Jade do szkoly , nie ma co przeciadac

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

23 paź 2007, 09:57

mamaJulci jejku nie zauważyłam Twojego posta o planach zwiększenia rodzinki. Co do dzidziusia to zapewne Twój mąż ma racje, między dziećmi będzie mała różnica wieku więc jak dorosną będą się dogadywać, a nawet jak i małe to będą się razem bawić, z pewnością na początku będzie trudno, ale zobacz jak MAłgorzatka sobie świetnie daje rade. Daj potem znać jaką podjeliście decyzje :ico_brawa_01:
Kurcze coraz więcej lutówek myśli o kolejnej dzidzi, czy któraś z Was też ma w planach maleństwo?
Ja bym chciała, ale muszę studia najpierw skończyć, bo mnie męczą....czyli dzidzia w 2009 roku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-23, 10:01 ]
Kurcze siostra dzwoniła że jest w fajnym sklepie i kupi Agatce czpuche na zime, zmierzyłam zatem obwód głowy Agatki : 45cm :ico_szoking:
Ale dużo nie :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 paź 2007, 10:14

olala, lulu81, no wlasnie nie mozemy tego znalezc, hotel niby jest polozony w Bitez ale takiego miasta niema, to chyba ulica czy wies niewiem ale szukajac na mapie w googlach znalazlam ze Bitez lezy kolo Bodrum. Wiecie moze jak tam wyglada?? zastanawiam sie wlasnie , bo hotel sie wydal bardzo fajny, zaraz wkelje linka to mozecie zobaczyc, tylko nie wiem nic o Turcji. jest tam drogo???? bezpiecznie??? jak wyglada natura??? jest tam pusto??? nic niewiem o Turcji hihihi tylko od razu mi sie kojarzy Turcja z takim tancem brzucha i jakimis orientalnymi strojami :ico_noniewiem:
http://www.tyrkieteksperten.dk/

[ Dodano: 2007-10-23, 10:15 ]
kurcze strona sie otwiera na glownej srtronie nie na linku :ico_noniewiem:
jak to zrobic zeby strona sie pokazywala ta co chce ja wkleic?? a nie strona glowna??

No wkoncu sie udalo!! to ta stronka, mozna zdjecia przewijac, pod zdjeciem pisze FREM i TILBAGE, to jak sie wcisnie FREM to zdjecia sie beda przewijaly do przodu.

[ Dodano: 2007-10-23, 10:20 ]
http://www.tyrkieteksperten.dk/hotel_su ... 3003003005

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość